!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, July 30, 2014

Організація Договору готовності Північноатлантичного (НАТО) дуже слабкий, коли один з її членів напав на Росію, парламентська доповіді говориться, Комітет оборони Великобританії .

Організація Договору готовності Північноатлантичного (НАТО) дуже слабкий, коли один з її членів напав на Росію, парламентська доповіді говориться, Комітет оборони Великобританії
.
Комітет, до складу членів нижньої палати британського парламенту звернутися конфлікт в Україні як доказ відсутності НАТО.

'Нетрадиційні Росія атака, яка використовує асиметричні тактику або «війну-неоднозначну призначені для проникнення в готовності НАТО. Важко не відповісти.

'Такі події, як в Україні цього року, останні попередні кібератаки на Естонію в 2007 році, а також вторгнення в Грузію в 2008 році був заклик до НАТО, щоб розбудити від сну ", так проходження доповіді.

Щоб передбачати такі напади в майбутньому, в доповіді рекомендується додавання сил НАТО на Балканах уразливих, в тому числі Естонії, Латвії та Литві.

Тоді, порадив спецназ НАТО підготувати протистояти нетрадиційним напад, в тому числі кібератак. НАТО також було запропоновано провести масштабні навчання і значно збільшити кількість сил швидкого реагування.
"Ризик для російських напад однієї держави-​​члени НАТО, хоча і невеликий, але значний. Ми не віримо НАТО готується на цій загрози. НАТО занадто розслабленим обличчям російської загрози ", сказав Рорі Стюарт, голова Комітету з оборони Консервативної партії.

Насправді, він продовжував, тактика Росії швидко змінюватися, в тому числі кібератак, підтримуючи сепаратистські групи і об'єднання цивільних осіб, озброєних спецназівців без герба єдності.

порадився
НАТО прес-секретар, Оана Лунгеску, визнав себе не бачив доповідь, підготовлена ​​британської Палати громад Комітет Оборони.

"Проте, ми розглянемо так ретельно, був опублікований в доповіді. У березні генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив, військові дії Росії в і навколо України це виклик для альянсу і міжнародного співтовариства.
  НАТО

НАТО попросили провести широкомасштабні навчання на регулярній основі.
"Він також підкреслив, що НАТО повинна адаптуватися до змінного середовища безпеки. НАТО прийняло ряд кроків по зміцненню колективної оборони, зокрема, для наших союзників на сході, з великою кількістю літаків, кораблів і вправи на суші ", сказав Лунгеску.

НАТО була створена в 1949 році, через чотири роки після закінчення Другої світової війни. Відповідно до статті 5 Договору 1949 року, що альянс погодився допомогти оборону, коли один з її членів атакували супротивника.

Після закінчення холодної війни і розпаду Радянського Союзу, НАТО розширилася в Східній Європі. Члени НАТО в даний час включають Латвію, Литву, Естонію і яка була частиною Радянського Союзу і Варшавського договору. BBC

No comments:

Post a Comment