!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Saturday, September 12, 2015

Шківи (кран) падає в Мецці, загинули щонайменше 107 паломників, шість чоловік з Індонезії.

Поїздка не була закінчена (368)

(Частина триста шістьдесят вісім), Депок, Західна Ява, Indonnesia, 12 вересня 2015 року, 21:50 вечора).

Шківи (кран) падає в Мецці, загинули щонайменше 107 паломників, шість чоловік з Індонезії.

Шківи лиха, такі як падіння в Мецці, в яких загинули, щонайменше 107 паломників, у тому числі шість чоловік з Індонезії доля Бога написано в книзі :.
"Лаухе Махфуз".

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав: "Аллах створив все на долю всіх істот від п'ятдесяти тисяч років, перш ніж Бог створив небо і землю". (HR. Муслім немає. 2653).

"Ніхто не осягає нужда на землі та (ні) в собі, але це вписано в Книгу (Лаухе Махфуз), перш ніж ми привести його. Воістину це для Аллаха легко ". (. QS Аль-Хадід: 22).
Навіть листя падають з гілок були викладені в 50000 років, перш ніж Бог створив небеса і землю і весь всесвіт.
Лихо, що призвело до загибелі і травм відбувається на додаток був призначений формі тестування, попередження або загибелі.
Все для хороших людей в усіх вижили в майбутньому житті, якщо це покарання, але покарання прискореного Бога у світі, Бог хоче, щоб його службовці не повинні бути в покарання в майбутньому житті (безсмертної), але цілком дум в світі (короткий і легкий), як гріх , Тому ті, хто були вбиті, коли хадж в категорії мучеництва, (у стані цілих гріхи прощені Богом), так що небо чекає жертви вмирали. Іншалла.
Як попередження, тому що люди вже загрузли в ширк (пов'язуючи партнерів з Богом), і взаємне вбивати людей (зробити zholim), у тому числі війни у Східній Україні, Сирії, Іраку, Афганістані, Північній Африці, Ємені та людській жадібності над багатством і владою.

(BBC) - Число загиблих з Індонезії через падіння падаючого шківа в Харам, Мекка, збільшилася до шести.
Визначеність пропонується Реалізація даних Функція-культурний Соціально Генеральне консульство в Джидді, Шаріф Шахаб.
"Індонезійські громадян, загиблих в результаті інциденту крана досягла шість. Коли накопичуються з травмами, всі жертви склали 37 осіб, "сказав Шаріф сказав Бі-Бі-Індонезія, Джером Wirawan.
Раніше дві жертви загинули від Індонезії, відомою з посадки Медан (MES) і 09 посадки Джакарті Бекаси (JKS 03).
Додаткові чотирьох загиблих складався з двох чоловік з посадки Медан, один з посадки Паданг, і інший посадки Джакарті Бекаси.
Причини
Для перегляду масштаби збитку і рівень безпеки навколо Харам, губернатор Мекки регіону, принц Халід аль-Фейсал, наказав скликати розслідування.
Тим не менш, Генеральний директор цивільної оборони адміністрації Саудівської Аравії Абдулла бін Сулейман аль-Амр, стверджуючи, що сильний вітер є причиною падіння шківа, що обрушився на Велику мечеть у Мецці, загинули щонайменше 107 осіб, у п'ятницю (11/09).
За його словами, поточна швидкість вітру 83 км / год з наступним проливним дощем, що збив дерева і дорожні знаки.
В інтерв'ю телеканалу Аль-Арабія Аль-Амр також спростував інформацію, що блискавка вдарила шків, поки він не звалився прилад.
Буря
Грунтуючись на свідченнях свідків, вітри дмуть в районі Харам, перш ніж впасти шків дійсно дуже сильні.
Дейв Ариант Юсуф, радник Хадж туристичне агентство з Індонезії, спостерігаючи, як вітер змушує пластик, картон, різні сміття прохань, поки вона не досягає висоти номері шостій статі, де він зупинився. Готель знаходиться приблизно в 50 метрах від сторінки Харам.
"Небо стало темно. Вітер дуже сильний, і раптом вібрувати готель вікна кімнати. Дощ зійшов дуже важкий і триватиме до 30 хвилин. І раптом пролунав гучний бум. Пізніше я дізнався, що це був звук, коли кран впав ", сказав Дейв.
Саудівські інтелектуали критикували уряд, що слід звернути увагу на безпеку жителів і паломників.
Безпека
Незалежно від погодного чинника, Ірфан Аль-Алаві зі спадщини ісламської Research Foundation, заснованої в Мецці, сказав уряд Саудівської Аравії повинні думати про безпеку жителів і паломників, щоб пам'ятати є великий шків 15 по Харам.
"Весь регіон (мечеті), а будівельної області. Саудівська Аравія повинна переосмислити стратегію охорони здоров'я та безпеки, тому що є 800000 людей у мечеті, коли стався інцидент, "сказав Аль-Алаві.
Аль-Алаві є одним з учених, які голосно критикують будівництво навколо області Харам. За його словами, будівництво реального знищити сліди на пророка Мухаммеда протягом життя.
Будівництво розширюється в районі Харам 400000 квадратних метрів, які можуть вмістити 2,2 мільйона чоловік відразу.

Уряд Саудівської Аравії почали розгортати розслідування інцидентів обвалення покрівлі шківа на Великої мечеті в Мецці, що місті загинули щонайменше 107 осіб, у тому числі двох індонезійських громадян.
Розслідування було проведене після наказом губернатора Мекки регіону, принц Халід аль-Фейсал, незабаром після розпаду червоний шків і вдарив Харам, у п'ятницю (11/09).
Раніше генеральний директор цивільної оборони адміністрації Саудівської Аравії, лейтенант Сулейман бін Абдулла аль-Амр-сказав сильний вітер 83 швидкість км / год, а сильний дощ є причиною інциденту.
Фактори, пов'язані з безпекою будівництва навколо уваги Харам.
Незалежно від погодного чинника, Ірфан Аль-Алаві зі спадщини ісламської Research Foundation, заснованої в Мецці, сказав уряд Саудівської Аравії повинні думати про безпеку жителів і паломників, щоб пам'ятати є великий шків 15 по Харам.
"Весь регіон (мечеті), а будівельної області. Саудівська Аравія повинна переосмислити стратегію охорони здоров'я та безпеки, тому що є 800000 людей у мечеті, коли стався інцидент, "сказав Аль-Алаві.
Аль-Алаві є одним з учених, які голосно критикують будівництво навколо області Харам. За його словами, будівництво реального знищити сліди на пророка Мухаммеда протягом життя.
Будівництво розширюється в районі Харам 400000 квадратних метрів, які можуть вмістити 2,2 мільйона чоловік відразу.
Кількість травм з Індонезії досягло 31 чоловік.
Вигода
Тим часом, кількість жертв загинули від падіння падаючого шківа в Харам досяг 107 чоловік і поранивши 230 інших.
Цифри включають смертність від Індонезії шість з них, на ім'я Masnauli Hasibuan посадки Медан (MES) і 09 Сіті Рости Darmini посадки Джакарті Бекаси (JKS 03).
Кількість громадян, які стали жертвами включають 31 людей отримали поранення. Вони лікувалися в різних місцях, в тому числі в Ан Нур лікарні, лікарні Jahir, і лікарні короля Абдалли.
З інформації Міністерства закордонних справ і Міністерства у справах релігій, Генеральне консульство Індонезії команди і команди все ще шукають Хаджі досліджувати можливості інших громадян, які стали жертвами індонезійських паломників дані найбільші віруючих.
Міністр у справах Релігійна Лукман Хакім Сайфуддін пообіцяв, що уряд буде надавати компенсацію за загибель і травми.
"Звичайно, уряд забезпечуватиме компенсацію за загиблих і поранених понесли фізичні недоліки, як страхових резервів, які існують у кожному з наших паломників," сказав він.
Буття крах шківа в Харам, Мекка, Саудівська Аравія, у п'ятницю (11/09), залишив, принаймні 107 людей загинули. Інцидент, який відбувся напередодні паломництва процесії є одним з terfatal в останні 28 років.
Ось дев'ять з найбільш смертельних випадків, пов'язаних із здійсненням ряду хаджу в Саудівській Аравії
2 015: Принаймні, 107 людей загинули і сотні отримали поранення, коли дах завалився шків так, щоб спіткає Харам.
2006: Більше 360 паломників загинули потоптану мас, які піддавалися побиття камінням диявола ритуал у Міні, на долині в пустині, що знаходиться в п'яти кілометрах від міста Мекки. У сезон паломництва того, в будівлі восьмій рівня, який служить місцем, щоб залишитися поруч з Великої мечеті звалився і загинули щонайменше 73 людей загинули.
2004: Маса забиті у Міні в результаті сотні людей були розтоптані. В результаті, 244 людей загинули і сотні поранені в останній день здійснення паломництва.
2001: Принаймні, 35 паломників загинули в тисняві масового у Міні в останній день паломництва.
Не менш ніж два мільйони людей слідувати хадж до Саудівської Аравії, в цьому році.
1998: близько 180 паломників були розтоптані масову паніку після декількох з них впав з естакади під час реалізації jumrah ритуалу у Міні.
1997: Не менш 340 паломників загинули в результаті пожеж в селищі намет у Міні. Більше 1500 людей отримали поранення.
1994: близько 270 паломників загинули через Stampede мас в ході реалізації jumrah ритуалу у Міні.
1990: сама фатальна Інцидент стався, коли маси забиті в тунель, що веде в Мекку. У загальній складності 1426 чоловік загинули.
1987: Сутички між іранськими паломниками і саудівськими силами викликало 402 людей загинули. Зверніть увагу, що уряд Саудівської Аравії заявив, що жертвами складався з 275 осіб іранського походження, 85 саудівських громадян і посадових осіб, і 42 інші паломники різних національностей. Більш ніж 600 інших отримали травми.

Доброчесність Хаджу і умри


За
Шейх Абдул Azhim бін Абдулла аль-Khalafi


Абу Хурайра Аллах Заради, що Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

العمرة إلى العمرة كفارة لما بينهما, والحج المبرور ليس له جزاء إلا الجنة.

"Помру, щоб умри гріх між ними, і Хадж мабрур не винагорода для нього на додаток до Небес." [1]

Їм Аллах, що Пророк, нехай благословить Ібн Масуд Задля його Аллах і вітає, сказав:

تابعوا بين الحج والعمرة فإنهما ينفيان الفقر والذنوب, كما ينفي الكير خبث الحديد والذهب والفضة, وليس للحجة المبرورة ثواب إلا الجنة.

"Iringilah між хаджу і умри для обох заперечувати гріх і бідності, а також пожежної вентилятора видаляє домішки (іржа) заліза, золота і срібла, і немає нагорода за хадж мабрур але рай." [2]

Від Абу Хурайри, сказав він, "Я чув, що Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

من حج لله عزوجل فلم يرفث ولم يفسق رجع كيوم ولدته أمه.

"Той, хто робить хадж щиро Всевишнім Аллахом, не жорстока і kefasiqan, то він повернувся без гріха, а коли він народився від матері." [3]

Anhuma Ібн 'Умара Заради', Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

الغازي في سبيل الله والحاج والمعتمر, وفد الله, دعاهم فأجابوه. وسألوه فأعطاهم.

"Люди, які б'ються на шляху Аллаха, і люди, які йдуть в хадж і умру, є делегатом від Бога. (коли) Бог покликав їх, вони виконують його заклик. І (коли) вони попросили Його, дай Бог (просити їх) ". [4]

Поряд Хадж Умра це зобов'язання, відбиті один раз у житті, для кожного мусульманина, Baligh, розумного, свободи і здатні

Слово Всевишнього Аллаха:

إن أول بيت وضع للناس للذي ببكة مباركا وهدى للعالمين فيه آيات بينات مقام إبراهيم ومن دخله كان آمنا ولله على الناس حج البيت من استطاع إليه سبيلا ومن كفر فإن الله غني عن العالمين

"Насправді, будинок був побудований для (місце поклоніння) є людиною, яка була в Bakkah Байтулла (Мекка) благословив і керівництво для всього людства. Його є ознаки, що реальна (серед інших) станції Авраама; хто увійшов до нього люди настільки (Байтулла в) він був у безпеці; здійснити Хадж є обов'язком людини до Бога, то є (для) людей, які можуть подорожувати в будинку. . Той, хто заперечує (хадж зобов'язань), Аллах Mahakaya світів (нічого не потрібно) "[Алі Імран: 96-97]

Від Абу Хурайри, сказав він, Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає проповідь у нашому середовищі, він сказав:

أيها الناس قد فرض الله عليكم الحج فحجوا, فقال رجل: أكل عام, يا رسول الله? فسكت, حتى قالها ثلاثا, ثم قال صلى الله عليه وسلم: لو قلت نعم, لوجبت, ولما استطعتم. ثم قال: ذروني ما تركتكم, فإنما هلك من كان قبلكم بكثرة سؤالهم واختلافهم على أنبيائهم, فإذا أمرتكم بشيء فأتوا منه ما استطعتم, وإذا نهيتكم عن شيء فدعوه.

"Це є обов'язковою на вашому паломництва, то платити бідним (паломництво)." Таким чином, є така приказка, "щороку, про Посланник Аллаха?" Тоді він мовчав, поки людина не сказати, що це в три рази, то Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав, "Якщо я кажу, так, безсумнівно, стане відповідальність і ви, звичайно, не зможуть (це зробити)." Потім він сказав: "Хай мене, як я дозволю тобі. Звичайно, що знищив тих людей до того багато, щоб запитати, і багато хто не згодні з їх пророка. Якщо я замовив щось для вас, а потім виконати ваш стільки, скільки ви. І якщо я забороняю щось, а потім залишити ". [5]

Ібн Умар Заради anhuma, він сказав: "Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

بني الإسلام على خمس, شهادة أن لا إله إلا الله, وأن محمدا رسول الله, وإقام الصلاة, وإيتاء الزكاة, وحج البيت, وصوم رمضان.

"Іслам побудований на п'яти стовпах: (1) заповіт, що немає бога, має право diibadahi правильно, але Аллаха, і що Мухаммад Посланник Аллаха, (2) намаз, (3) практика регулярного благодійність, (4) паломництво в будинок, і ( 5) Рамадан пост ". [6]

Від Ібн 'Аббаса anhuma, він сказав: "Посланник нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

هذه عمرة استمتعنا بها, فمن لم يكن عنده الهدي فليحل الحل كله, فإن العمرة قد دخلت في الحج إلى يوم القيامة.

"Це паломництво, що ми весело з ним. Ті, хто не має hadyu (жертвоприношення тварин), то він повинен bertahallul в цілому, тому що паломництво не настав час хаджу до Судного Дня ". [7]

З Шабі бен Ма'бад, він сказав: "Я пішов до 'Умар, і тоді я сказав йому:

يا أمير المؤمنين, إني أسلمت, وإني وجدت الحج والعمرة مكتوبين علي, فأهللت بهما, فقال: هديت لسنة نبيك.

"Про повелитель правовірних, справді, я прийняв іслам, і я впевнений, що я вже обов'язковий паломництво і помру, то я почав працювати на обох поклонятися ім. Тоді він сказав:" Ти отримує її інструкцій, щоб здійснити Сунні вашого Пророка. "[8]

[Скопійовано з книги Аль-Wajiiz FII Fiqhis Сунна валь Kitaabil Aziiz, Автор Шейх Абдул Azhim бен Badawai аль-Khalafi, випуск Індонезія Керівництво фикха повне, перекладач команди Tashfiyah LIPIA - Джакарта, Видавництво Ібн Касир, Віддруковано в Рамадан 1428 - вересень 2007M]

No comments:

Post a Comment