!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, September 16, 2015

Бійтеся тільки Бога.

Поїздка не була закінчена (371)

(Частина триста сімдесят одна), Депок, Західна Ява, Indonnesia 16 вересня 2015, 1:29 вечора).

Бійтеся тільки Бога.

Бог у своєму слові в Корані і хадісах (сунна) говорить людині, що єдине, що боятися людства Бог, який створив небеса і землю, і всі істоти.
Людини (віруючі) Аллах також попередив, що ворог номер один чоловік, є диявол (сатана) і ті, хто ухиляються і язичники.
Але людина, яка зробила це язичницький політеїзм і людей (мусульман / конфесійні) було наказано сказати їм відповідні вказівки Корану і Сунни, так що вони покаються, що не продовжувати робити ширк (зв'язує партнерів з Богом) і залишити відразу невіра і віра в Бога.
Якщо вони окупанти і робити це ухилятися від ворожої для мусульман і переслідують (бій) мусульмани, звичайно, мусульмани зобов'язані захищати себе, роблячи Фізабіллілах джихад (боротьба на шляху Аллаха), як зробив Пророка Мухаммада Бадра і Ухуді.
Якщо у нас не було достатньо вогневої потужності, і складні, звичайно, ми повинні молитися Богу за допомогою до Бога, як і Бог у битві Бадр, Бог посилає ангелів, щоб боротися з ворогами на пророка Мухаммеда.
Історія записи, як сказано Аллаха в Корані, вороги віруючих завжди язичники (люди ухиляються) і народ, який завжди вбивають і вбиватимуть посланників Бога, починаючи з часів Ноя, Мойсея (фараона і його армії), то євреї, які хотіли вбити Расул (пророк Іса), а також інші ворожі невірні мусульмани. Ворожість була всі випробування від Аллаха, якщо ми включимо тих, хто терплячий, або дійсно тільки боюся Бога. І чи проходять допомогти нам наші браття, які зараз dizolimi вороги ісламу.
Назва дуже знайомі Акса для мусульман. Мечеть знаходиться в Єрусалимі третій священним мечеть на мусульман, після Великої мечеті в Мецці і мечеті Пророка в Медіні.

Більшість мусульман також завжди відомі колись був Меккою мечеть молитви перших. Нове положення було замінено Каабу у Великій мечеті в 17 після того, як Пророк Мухаммад переселилися з Мекки до Медіни.

Найзнаменитіша історія цієї мечеті можуть бути предметом Ісра Мірадж і в рік 620-Акса Мечеть називається Ісра Пророка стане остаточним подорож від Харам. З цього місця також Пророк Мухаммад здійснив подорож до Sidrat Аль Мунтаха або ляпіс небі до семи.

До того часу, в ніч Ісра Мірадж і, також, мечеть також відомий під назвою Байтул Макдіс вважається місце молитви пророка Мухаммеда імама, як у зборах разом 25 апостолів і пророків понад 160000.

Акса також відомий стоячи на священний комплекс з трьох релігій, ісламу, християнства та іудаїзму. У своїй історії, мечеть була колись під контролем великих держав, від римської, візантійської, до ісламу.

Акса, дійсно, дуже тісно з мусульманами. Тим не менш, є низка фактів, які широко не відома про це поважному мечеті.
Багато мечеті

Ім'я Аль-Акса була спочатку використовувався для позначення ділянки, розташованої в східній частині Палестини цьому. Справді, Акса не єдина мечеть на місці. Щоб уникнути плутанини, історичний комплекс називається по імені Аль-Харам Asyarif псевдонім славного святій землі.

Акса не єдина мечеть в цьому комплексі. На мечеті були також тісно пов'язана з історією ісламу. Для цього Акса є Кібл мечеть Масджид аль Сахра псевдонім Купол Скелі, мечеть Бурак, Масджид Марвану, та інші.

Найпоширеніша помилка відбувається при перегляді зображення мечеть Купол Скелі. Багато людей, які вважають цю мечеть, яка є Акса. У той час як мечеті аль-Акса і Купол Скелі відрізняється взагалі.

Купол Скелі має золотий купол. Він сказав, що це купол був покритий золотом. Мечеть також є одним із символів Єрусалиму. Багато людей вважають, ця будівля мечеті аль-Акса. Справді, при виконанні пошуку за допомогою Google мечеті Аль-Акса, домінуючою картина, яка вимальовується картина Аль Сахра мечеті з куполом блиском.

Акса знаходиться на півдні Масджид аль Сахра. Довжина будівлі близько 83 метрів. Ширина 56 м. Близько 5000 осіб були в змозі бути розміщені цю мечеть. Якщо у поєднанні з околицями, що охоплюють приблизно 144000 квадратних метрів. Завантажте 400000 віруючих.

Акса Купол темніше, тому що вона зроблена з олова. Ця мечеть була побудована відповідно до традиції пророка 40 років після Кааби.
Могила пророків

Там не було жодних відомостей про те, як саме пророки похований в цьому місці. Але ясно, що багато пророків і супутники пророка Мухаммеда, як Салман Фарсі, який похований тут.

Пророк Соломон став одним вважають, помер близько мечеті Аль-Акса. Його могила сильно підозрював, щоб бути тут в будь-якому випадку.
(BBC) - Зіткнення між палестинськими демонстрантами і ізраїльською поліцією на Аль-Акса в Єрусалимі увійшов третій день, у вівторок, 15 вересня.
Протестуючі кидали каміння, феєрверки, шматки бетону і пляшки із запальною сумішшю в ізраїльських сил безпеки, поліцейські заявили, що Ізраїль.
Він сказав, що два палестинці були арештовані і п'ять поліцейських отримали незначні травми.
Ситуація може бути подолана невдовзі і комплекс Аль-Акса був відкритий для відвідувачів.
Мечеть Аль-Акса -Який очищають або мусульмани або євреї, часто сайті напруженості між Ізраїлем і Палестиною.
Ізраїль, щоб євреї відвідати мечеть комплекс, який палестинці розглядати як провокацію.
Реакція Йорданія
ООН і уряд США закликав обидві сторони до стриманості.
Країни сусідні Ізраїль та Палестину, Йорданію, попередив, що Ізраїль повинен відновити порядок в мечеті Аль-Акса і його околицях.
Якщо ні, то ця ситуація загрожуватиме відносини між Ізраїлем і урядом в Аммані.
"Провокація будь-якого роду в Єрусалимі буде впливати на ізраїльсько-йорданських відносин. Йорданія не було іншого вибору, окрім як вжити рішучих заходів", сказав король Йорданії Абдалла.
Йорданія підписали мирний договір з Ізраїлем відповідає за всі аспекти ісламізації в Аль-Акса.

Зіткнення спалахнули в аль-Акса в Східному Єрусалимі, ізраїльські поліцейські увійшли в з'єднання після мечеті.
Ізраїльські ЗМІ повідомили, Ynet News, десятки поліцейських увійшли до регіону, вітав палестинців камінням і петардами.
Схожі відбулися зіткнення в кінці липня.
Регіон священним для трьох релігій є джерелом політичних і релігійних непорозумінь між палестинцями та ізраїльтянами, і часто призводить до насильницьких конфліктів.
Напруженість виникла знову два тижні тому, після акту міністра оборони Ізраїлю Моше Яалона були заборонені дві ісламські груп, які блокують в'їзд єврейських відвідувачів в комплексі Харам аль-Шаріф, що-також претендував євреї.
Останні спалахнули сутички за кілька годин до церемонії єврейський Новий рік, Рош а-Шана, який починається в неділю час заходу (13/9) до у вівторок увечері.

СТРАХ до Бога SWT І ефект в житті мусульманина

За
Шейх доктор Алі аль-Hudzaifi Hafizhahullah


Практика серце, справа велике і славне. Заслуга і гріх більше, ніж справами кінцівок, тому що рух кінцівок просто слідувати своєму серцю. Таким чином, він сказав: "Серце правитель кінцівок та інші члени тіла чоловіка."

Серед практиці серця, які заохочують робити добрі справи, і що може сприяти почуття любові до кінця, яка може бути віддалена від поганих вчинків і може призвести до ставлення аскетизму до світу і може стримати хіть Khauf (страх) і король "(надія) до Аллаха Всемогутній.

Khauf (страх), щоб Всевишній Аллах допоможе серце усе те добро, і запобігти його від всякого зла, в той час як король "поїхали йому виграти задоволення і нагороду Всевишнього Аллаха, вдихнув пристрасть робити великі справи.

Страх Аллаха Всемогутнього одна галузь монотеїзму повинна бути присвячена тільки Аллаха Всемогутнього. Аллах субханаху ва та'аля наказав людині боятися Його і забороняти страх, крім Нього. Всевишній Аллах говорить:

إنما ذلكم الشيطان يخوف أولياءه فلا تخافوهم وخافون إن كنتم مؤمنين

Справді, вони не що інше, диявол лякає (ви) зі своїми друзями (ідолопоклонники курайшитів), тому не бійтеся їх, а бійтеся Мене, якщо ви дійсно віруючі [Алі Імран / 3: 175]

Всевишній Аллах також говорить:

فلا تخشوا الناس واخشون ولا تشتروا بآياتي ثمنا قليلا

Тому не бійтеся людей, (але) боятися Мене. І не обмінюються Мои стихи з невеликим ціною. [аль-Трапеза / 5: 44]

Що мається на увазі під страхом є: неспокій, депресію, і хвилювався піддається муки Аллаха Всемогутнього, в результаті незаконних дій або відмовитися від зобов'язань, а також стурбовані тим, що Аллах субханаху ва та'аля не отримає shalihnya практику. З цього страху, душа буде розвіяний від речей, заборонених і кинувся, щоб робити добро.

Людина, яка має страх, як згадувалося вище, було обіцяно Всевишній Аллах нагород великі в багатьох віршах. Серед них слово Аллаха Всемогутнього:

ولمن خاف مقام ربه جنتان) 46 (فبأي آلاء ربكما تكذبان) 47 (ذواتا أفنان

Люди, які бояться Аллаха отримаєте два рай. Раб сприяє те, якою ви заперечувати? І небеса, що має дерева і фрукти [ар-Рахман / 55: 46-48]

Всевишній Аллах, щоб проповідувати, що ті, хто боїться Його, будуть врятовані від того, що він не любить, враховуючи достатність і дав хороший кінець.
Якщо ми будемо вивчати життя вчених салафія, ми знаходимо страх Аллаха Всемогутнього домінували їхні серця. Це спонукає їх продовжувати удосконалювати практику і чекати благодать Всевишнього Аллаха. Таким чином, обставини їхнього життя завжди було добре, вони також добре кінець життя, а також сповідувати свою повну благословення.

Похвально страх страх, що призводить в добрі справи, блокування протиправних дій. Якщо страх, що перевищило цю межу, то це викличе природи відчай милості Всевишнього Аллаха.

Ібн Раджаб аль-Ханбалі рахімахуллах сказав: "Рівні страху, що повинні бути слугою є розмір страху, що можна штовхати, щоб робити те, що fardhu і від забороненого. Якщо більше, ніж рівні вище, так що він може викликати пристрасне душу, щоб зробити nafilah (практика обрізання) і слухняності, уникнути макрух, і не надмірно в речах допустимих, то це все похвали чесноти. Але якщо страх це більше, ніж все, що вище, що може призвести до хвороби, смерті або постійної тривоги, що вирізати всіх видів бізнесу, то такий страх не похвально. "

Цей страх повинен бути у власності мусульманина, живучи своїм життям в цьому світі. І те, що про царя »?

Король "є прагнення досягти нагороду Аллаха в обмін на добрі справи, які він зробив. Таким чином, вимога царя робить добрі справи, залишити питання, які заборонені або покаятися в ньому. Що стосується догляду зобов'язання, підкорятися бажанням і надії на Всевишнього Аллаха, то це не король ", але тільки відчував себе в безпеці від зради Всевишнього Аллаха, в той час як Всевишній Аллах говорить:

أفأمنوا مكر الله فلا يأمن مكر الله إلا القوم الخاسرون

Вони відчувають себе в безпеці від мук Аллаха (несподіване)? Це не є безпечним від Аллаха, крім зради oranag переможених [аль-А'рааф / 7: 99]

Всевишній Аллах пояснює, що цар "було після виконання добрі справи, без справ, цар" не існує. Всевишній Аллах говорить:

إن الذين يتلون كتاب الله وأقاموا الصلاة وأنفقوا مما رزقناهم سرا وعلانية يرجون تجارة لن تبور

Дійсно, ті, хто читав Книгу Аллаха, встановити регулярні молитви, і витрачати в тому, що ми дали їм таємно або відкрито, вони ті, які очікують, що торгівлю не гасне. [Фатіру / 35: 29]

Всевишній Аллах також говорить:

إن الذين آمنوا والذين هاجروا وجاهدوا في سبيل الله أولئك يرجون رحمت الله والله غفور رحيم

Звичайно, ті, хто вважають ,, які емігрують і прагнути в дорозі Аллаха, вони є тими, хто очікує благодать Аллаха, і Аллах прощає, милосердний. [аль-Бакара / 2: 218]

Раджа ', а також аль-Khauf серце поклоніння, які не повинні бути відвернувся крім Аллаха Всемогутнього. якщо є memalingkannya, крім Аллаха Всемогутнього, то він впав у калюжу ширка.

І цар 'знаходиться найближчий об'єкт, щоб наблизитися до Аллаха Всемогутнього. У хадисі Qudsi пояснив, що Всевишній Аллах говорить:

أنا عند ظن عبدي بي وأنا معه إذا ذكرني

Я, як раб Мій, імовірно собі. І я був з ним, коли він згадує мій

Якою має бути зроблена мусульманина об'єднати серед Khauf і царя ». Обидва повинні бути збалансовані. Ця умова Пророка і Посланника і мусульман. Всевишній Аллах говорить:

تتجافى جنوبهم عن المضاجع يدعون ربهم خوفا وطمعا ومما رزقناهم ينفقون

Халл вони далеко від ліжка, і вони завжди молилися Господу своєму зі страхом і надією, і вони витрачають становище, ми надаємо. [а-Sajadah / 32: 16]

Коли мусульманин знає покриття благодать Всевишнього Аллаха, щедрість його, полегшити його дати прощення гріхів великі, широта його небо і розмір винагороди благодійної shalihnya, його душа буде звільнений, спокійний, і він продовжуватиме постійно оптимістично і амбітний, щоб досягти того, що є у Аллаха Всемогутнього. Замість цього, коли він дізнався, як важко покарання Аллаха, мучити його дуже важко, його розрахунки були так спостережливі, Судний день і Пекло так жахливо, а також різні муки в потойбічному світі, то його душа буде попереджено, необмежений, завжди пильні і побоюючись за порушення.

За бо це, в хадисі від Абу Хурайри Заради Аллах, що Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

لو يعلم المؤمن ما عند الله من العقوبة, ما طمع بجنته أحد, ولو يعلم الكافر ما عند الله من الرحمة, ما قنط من جنته أحد

Припустимо, що віруючий знає мук на стороні Аллаха, Невже ніхто, хто б занадто амбіційною, щоб досягти своєї рай. І якщо невіруючі знають співчуття Аллаха, невже ніхто не стане зневірятися його досягти небес
[HR. Муслім]

У книзі Madârijus Salikin, імам Ібн аль-Каййім рахімахуллах сказав: "Серце (людини) на його шляху до Аллаха Всемогутнього, як птах, яка є, де любов Аллаха як глави, у той час як аль-Khauf (страх), і цар" в два крила. Якщо голови і двох здорових крилах, він буде літати добре. Тим не менш, якщо глава втрачається, то він помре, а якщо він втратив обох крил, то він буде жертвою мисливця або сокола ".

Може Аллах Всевишній дарує нам і всім мусульманам почуття, що ми повинні в реальному житті, що світ сповнений обману.

аль-Khauf, а саме страх перед гнівом і покарання Всевишнього Аллаха. Думайте, що це повинна бути посилена в нас, коли ми перебуваємо в здоровому стані. Особливо в цю епоху, в якій світ обдурити більшість людей з помилковою краси, змушуючи їх зневаги dhikrullah, що в кінцевому підсумку призвело до їх сердець стати важко, важче, ніж камінь гори, хоча. Na'udzubillah.

Але король ", то є надія, або прагнення досягти нагороду Всевишнього Аллаха і пообіцяв не зникне з наших сердець, що ми не зневіряйтеся в милості Аллаха Всемогутнього.

аль-Khauf вимагає мусульманином поспішати що-небудь реалізувати права Аллаха Всемогутнього і тримати його подалі від зневаги. Аромат буде також завадили menzhalimi інших і мотивовані, щоб бути надійним, чесним, справедливим і не витрачати права інших.

Страх вбудований в цьому серце буде також зберегти його від обману світу, тому він не був змитий хіть, що заборонено, тому що він завжди напоготові, щоб у світі.

Я. Аллах! Anugerahkanlah нам страх, що може перешкодити нам аморальних вчинків; Anugerahkanlah для нашої слухняності, які можуть привести нас на небеса твій; І anugerahkanlah до впевненості, з якою ми відчуваємо лиха світ вони можуть бути легкий.

(Взято з п'ятничної проповіді в Masjidin Nabawi виступив шейх доктор Алі аль-Hudzaifi hafizhahullah 8 Шафар 1434 з назвою аль-Khaufu minallah ва фі Hayâtil Atsaruhu мусульманина)

[Скопійовано з редакції журналу з-сунна Як 11 / рік XVII / 1435H / 2014M. Видавці Фонд Постійний комітет Istiqomah Суракарта, Jl. Соло-Purwodadi Km.8 Selokaton Gondangrejo Соло 57183 Тел. 0271-858197 Факс 0271-858196]

No comments:

Post a Comment