!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, September 9, 2015

Bóg nakazał ludzie zamknąć genitalia (ciało).

Jazda nie została ukończona (365)

(Część trzysta sześćdziesiąt pięć), Depok, Jawa Zachodnia, Indonnesia, 7 września 2015 19:19 pm).

Bóg nakazał ludzie zamknąć genitalia (ciało).

Bóg w świętej księgi Koranu i hadisów (Sunna / al-mądrość) zamówionej u ludzi, zarówno mężczyzn jak i kobiet, aby zamknąć genitalia jako prowadzone w Sunny.
Specjalnie dla kobiet w Indonezji, zwłaszcza w roku 1970 i malezyjskich kobiet muzułmańskich 1980'an widziałem wielu noszenie hidżabu / Veil dibandngkan indonezyjskich kobiet.
Samica uczeń uprawniony MARA Malezja zostały wysłane do Stanów Zjednoczonych, na przykład, są już z hidżabu, natomiast studentka z Indonezji w ogóle, mimo że nie jest noszenie chusty muzułmańskiej.
W 1980 roku doszło do nawróconego z San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone Nazwa Omar Abdul Madjid podczas jego wizyty w Indonezji zawsze zatrzymać się w Kuala Lumpur w Malezji, powiedział, zapytał mnie, dlaczego kobieta spotkał Malezji w Malezji wielu już nosić chustę , podczas gdy w Indonezji, wiele muzułmanek nie noszenie hidżabu.
Jednakże, jeśli w przypadku Omar kolejna wizyta w Indonezji w 2015 roku, wtedy zobaczyć wiele muzułmanek Indonezja już go nosi, nawet żona wiceprezydenta Muhammad Jusuf Kalla już długi welon, a także kilku ministrów, takich jak minister Khofifah Indar Parawangsa, kobietom w odległych obszarach Indonezja, mimo że nadal nie rozumiem o poleceniu obowiązki modlitwy, ale były one na sobie hidżab.
Wielu znanych artystów Indonezja jest również noszenie hidżabu, jak Sandra, zwycięzca X Factor Artis Indonezja Saskia Patin Lubis i wielu nadawców, mediów reporter, który nosi chustę.
Tak więc proces islamizacji (świadomość prawa islamskiego) w Indonezji wobec zwolenników zaczęła się rozwijać.
Teraz islamski malalui wykłady religijne zarówno radio i telewizja przyciągnęła wielu widzów.
Byłem w mieście Muara Teweh, Kabubapen Północnej Barito, Central Kalimantan w tradycyjnych rynku wielu kupców przy sprzedaży pilnie razem jego telewizji oglądać programy Rodja (specjalne propagandę telewizyjną i recytacje Koran), ani słuchaczy radia Rodja został osiągnięty Narożnik Sumatra Borneo, jak w Berau i innych części Indonezji.
Więc islamscy ludzi Indonezji, w przeciwieństwie do ostatnich muzułmanów, ponieważ dziedziczności (ID / tożsamości dowód osobisty), teraz zaczynają rozumieć islamu poprzez wykłady religijnych zarówno w radio, telewizja naukowo wypowiedziane przez Ustad (badaczy) absolwenci S3 (Nie penghafal Koran / Sunna) absolwenci najlepszych uczelni w Medina, Arabia Saudyjska, tak aby zrozumieć islam w jego mocy Koranu i Sunny naukowo, nie jest już tylko taqlid z nauczycielami, tak aby można było uniknąć, praktyk religijnych, które odbiegają od nakazane przez Boga i proroka Mahometa.


NOBLE ZAMKNĄĆ awrah


Islam to religia, która gloryfikuje zgodne z naturą człowieka. Hodowla znajduje odzwierciedlenie we wszystkich jego nauk. Zamówienia zamknąć genitalia, między małym przykład, że Bóg Wszechmogący opisany jako akty siebie udekoruj. Bóg Wszechmogący mówi:

يا بني آدم خذوا زينتكم عند كل مسجد

O synowie Adama, noszą biżuterię na każdym (ENTER) w meczecie! [al-A'raf / 7: 31]

"Biżuteria" w tym wersecie oznacza odzież zakrywającą genitalia, jak stwierdził Ibn Abbas anhu, Mujahid rahimahullah i innych. (Zobacz Tafsiir Tabari (12/391), tafsir al-Baghawi (3/225) i tafsir Ibn Kathir (3/405)

Jest to trymer do ludzkiej odzieży. On jest również oznaką postępu cywilizacji, wysokości chwały, a także symbol skromności. Zamiast "bez ubrania" jest wskazanie prymitywna kultura, to znak poniżenia i degradacji godności człowieka tak niskie, jak zwierzęta, a nawet więcej obrażając go.

W związku z tym, że diabeł zawsze kusi człowieka do rozebrania, pokrycie jej nagość, a Bóg Wszechmogący ostrzegł, że ludzie nie dajcie się zwieść pokusie szatana. Rozmyślać nad Jego słowami:

يا بني آدم لا يفتننكم الشيطان كما أخرج أبويكم من الجنة ينزع عنهما لباسهما ليريهما سوآتهما

O synowie Adama! Nie należy dać się zwieść diabłu! jak on wydał matce swojego ojca z nieba, rozbierać zarówno pokazać genitalia obu. [al-A'raf / 7: 27]

Jednak śmiertelnym wrogiem ludzkiego diabła nie zatrzyma dokuczanie przez wszystkich środków. Kobiety, jeden między przynęty i pułapki demonów silne zniszczenia moralnego i cywilizacji ludzkiej. Zalety i wady kobiet wykorzystywanych do osiągnięcia swoich złych celów. Prorok sal allahu sallam przypomina nam:

المرأة عورة, فإذا خرجت استشرفها الشيطان

Kobieta jest nagość, kiedy wyszedł, diabeł będzie iść z nim. [HR. At-Tirmidhi (no. Jeden tysiące sto siedemdziesiąt trzy) i inne. Zaklasyfikowane jako Sahih przez Szejk al-Albani]

Kobiety, gdy z domu, to przyciąga uwagę, jednak ich stan. Więc co, jeśli przypadkowo wyjdzie zwrócić uwagę płci przeciwnej z zapachem również pokazał go ubrani genitalia miały być zamknięte? Szkoda byłoby bardziej dotkliwe. To bardzo smutne, kiedy słyszymy lub czytamy masowego przekazu, wiadomość o nadużycia wobec kobiet jest zawsze tam i dzieje.

Dlatego należy natychmiast nawrócili się do Boga Wszechmogącego, zanim przyjdzie śmierć. Mężczyźni powinni mieć oczy! Należy obniżyć jego spojrzenie i nie patrzeć na wszystko, co nie jest warte zobaczenia. Starajmy się zachować nasze żeńskich członków rodziny, prosząc ich, aby nosić sukienkę zgodnie z islamskim aby szariatu dla nich godne i szlachetne i uniknąć zamachów na obyczajność.

Szejk al-Albani powiedział: "Bóg Subhanahu wa Ta'ala wyjaśnił mądrości nakazał wydłużyć welon w Jego słowa:

ذلك أدنى أن يعرفن فلا يؤذين وكان الله غفورا رحيما

. ... To jest tak, że są łatwiejsze do uznania, więc nie są zaburzone "[Al-Ahzab / 33: 59]

Mianowicie, jeśli kobieta pokryta welonem, to będzie wiadomo, że był wśród kobiet, które utrzymują się od rzeczy, które są podłe i wątpliwe, gwardii honorowej i dobrej kobiety. Jeśli tak ich sytuacja, bezbożnych nie zechce ich przekleństwa ".

Z zakłóceniami uniknąć nawet stać się szczęśliwe życie i cześć, pozostają nienaruszone.

[Skopiowane z edycji magazynu As-Sunna 09 / Rok XVII / 1435H / 2014. Opublikowane Fundacja Lajnah Istiqomah Surakarta, Jl. Solo - Solo Purwodadi Km.8 Selokaton Gondangrejo 57 183 Tel. 0271-858197 Faks 0271-858196]

No comments:

Post a Comment