!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, September 9, 2015

Bůh přikázal lidé zavřít genitálie (těla).

Jízda nebyla dokončena (365)

(Část 365), Depok, West Java, Indonnesia 7. září, 2015 19:19 pm).

Bůh přikázal lidé zavřít genitálie (těla).

Bůh ve svaté knize Koránu a Hadith (Sunna / al-moudrost), objednané u lidí, a to jak muži a ženy zavřít genitálie jako veden v Sunny.
Speciálně pro ženy v Indonésii, a to zejména v roce 1970 a malajských muslimských žen 1980'an viděn mnoho nosit hidžáb / závoj dibandngkan indonéské ženy.
Samice Student grantu MARA Malajsii byly odeslány do Spojených států například již používáte hidžáb, zatímco studentka z Indonésie obecně, i když se nenosí muslimský šátek.
V roce 1980 došlo k převodu z San Diego, Kalifornie, Spojené státy americké jméno Omar Abdul Madjid během jeho návštěvy v Indonésii vždy zastavit v Kuala Lumpur, Malajsie, řekl, se mě zeptal, proč malajská žena, kterou potkal v Malajsii mnozí už nosí šátek , zatímco v Indonésii, mnoho muslimských žen nenosí hidžáb.
Pokud se však v případě, Omar další návštěva Indonésii v roce 2015, pak bude vidět hodně muslimských žen Indonésie už ji nosí, dokonce i manželka Vice President Mohamed Jusuf Kalla již byl dlouhý závoj, a to i s několika ministry, jako je ministr Khofifah Indar Parawangsa, ženám v odlehlých oblastech Indonésie, i když stále ještě nechápou, o velení povinnosti modlitby, ale oni byli na sobě hidžáb.
Mnoho slavných umělců Indonésie byla také nosit hidžáb, jako Sandra, Artis Indonésie X Factor vítěze Saskia Patin Lubis a mnoho provozovatelů vysílání, mediální reportér, který nosí šátek.
Takže proces islamizace (povědomí islámského práva), v Indonésii proti přívržencům začala vzkvétat.
Nyní islámské náboženské přednášky jak rádio a televize malalui přilákala mnoho diváků.
Byl jsem do města Muara Teweh, Kabubapen Severní Barito, Střední Kalimantan na tradičním trhu mnoho obchodníků při prodeji pilně spolu jeho hodinky televizního vysílání Rodja (speciální televizní propagandu a výčty Korán), ani posluchači Rádia Rodja bylo dosaženo roh Sumatra na Borneo, stejně jako v Berau a jiných částech Indonésie.
Takže islámské lidé z Indonésie, na rozdíl od muslimů minulosti kvůli dědičnosti (ID / identity občanský průkaz), se nyní začínají rozumět islámu prostřednictvím náboženských přednášek a to jak v rozhlasu, televize vědecky mluvený Ustad (učenci) absolventi S3 (č penghafal Korán / Sunna) absolventi nejlepších univerzit v Medině, Saúdská Arábie, aby se pochopit islám podle Koránu a sunny vědecky, již není jen taqlid se svými učiteli, aby bylo možné předejít, náboženských praktik, které se odchylují od velel Alláha a proroka Mohameda.


NOBLE, aby zavřel awrah


Islám náboženství, které oslavuje podle povahy člověka. Chov se odráží ve všech jeho učení. Objednávky zavřete genitálie, mezi malou například, že Alláh popsal jako akty self zdobit. Alláh říká:

يا بني آدم خذوا زينتكم عند كل مسجد

O děti Adama, nosit šperky na každém (Enter) mešity! [al-A'raf / 7: 31]

"Šperky" v tomto verši, znamená, oblečení, které pokrývají genitálie, jak uvedl Ibn Abbaas anhu, Mujahid rahimahullah a další. (Viz Tafseer Tabari (12/391), tafsír al-Baghawi (3/225) a tafsír Ibn Kathir (3/405)

Jedná se o trimr pro lidskou oblečení. On je také znamením pokroku civilizace, výšky slávy, stejně jako symbol skromnosti. Místo toho, "nahý", je jedno označení primitivní kultury, znamením ponížení a zhoršení lidské důstojnosti tak nízké, jak zvířata nebo dokonce více urážet ho.

Proto je ďábel je vždy lákavé muže svléknout, pokrýt její nahotu, protože Alláh varoval, že lidé nenechte se zmást tím, pokušení Satana. Meditujte na jeho slova:

يا بني آدم لا يفتننكم الشيطان كما أخرج أبويكم من الجنة ينزع عنهما لباسهما ليريهما سوآتهما

O děti Adama! Ty by neměly být oklamán ďáblem! jak on vydal tvého otce matku z nebe, svlékat jak ukázat genitálie obou. [al-A'raf / 7: 27]

Nicméně, bude smrtelným nepřítelem lidské ďábla nezastaví škádlení všemi prostředky. Ženy, jedna mezi návnadou a pasti démony silnými za zničení morální a lidské civilizace. Výhody a nevýhody žen, jejichž cílem je dosáhnout jejich špatné účely. Proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem nám připomíná:

المرأة عورة, فإذا خرجت استشرفها الشيطان

Žena je nahota, když vyšel, bude ďábel jít s ním. [HR. At-Tirmizi (č. 1173) a další. Klasifikovány jako Sahih al-Albani Shaykh]

Ženy, když se z domu, pak to přitahuje pozornost, ale jejich stav. Takže co kdyby náhodou vyjít upozornit opačného pohlaví s vůní také ukázal ho oblékl pohlavní orgány měly být zavřené? Škoda by byla přísnější. Je velmi smutné, když slyšíme nebo číst hromadné sdělovací prostředky, zprávy o zneužívání páchaného na ženách je vždy tam a děje.

Proto by měl okamžitě pokání Alláh před příchodem smrti. Muži by měli mít své oči! Měl by snížit jeho pohled a se dívat na něco, co není stojí za to vidět. Pokusme se udržet naše ženské členy rodiny tím, že žádá je, aby nosit šaty v souladu s islámským Shari'a, aby pro ně čestný a ušlechtilý a vyhnout se nemravného jednání.

"Šejk al-Albani, Alláh wa Ta'ala vysvětluje moudrost přikázal prodlužovat závoj v jeho slova:

ذلك أدنى أن يعرفن فلا يؤذين وكان الله غفورا رحيما

. ... To je tak, aby byly snáze je třeba uznat, takže nejsou narušeny "[Al-Ahzab / 33: 59]

Konkrétně, pokud žena zahalena rouškou, bude známo, že byl u žen, které udržují se od věcí, které jsou hnusný a pochybné, čestná stráž, a to dobrá žena. Pokud tomu tak je jejich situace, bezbožní nebudou obtěžovat jim rouhání. "

S rušením vyhnout, dokonce se stát šťastný život a čest, zůstanou nedotčeny.

[Kopírované z časopisu vydání As-Sunna 09 / rok XVII / 1435H / 2014. Publikováno Lajnah Foundation Istiqomah Surakarta, Jl. Solo - Solo Purwodadi Km.8 Selokaton Gondangrejo 57 183 Tel. 0271-858197 Fax 0271-858196]

No comments:

Post a Comment