!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, September 11, 2015

Mülteciler çatışma aşağıdaki nedeniyle çatışma suriye, Yemen için, Avrupa'ya aktı.

Bitmiş değildi binmek (367)

(Bölüm 367), Depok, Batı Java, Indonnesia, 11 Eylül 2015, 20:19 pm).

Mülteciler çatışma aşağıdaki nedeniyle çatışma suriye, Yemen için, Avrupa'ya aktı.

Son günlerde Avrupa mülteci de diğer bölgelerden çatışma çarptı Irak ve Yemen'de çatışma ve ülkelerin sonucunda gelecek suriye çatışma ve Afganistan, ve mültecilerin artık akışından menşeli akar sular altında.
Ayrıca, Suriye'de çatışma ABD ve müttefiklerine yardım Esad rejimi ve muhalif grupları yardımcı Rusya ve İran'ın katılımı ile kötü olsun muhtemeldir.
İran ve Lübnan Hizbullah'ı ve ABD'yi koordine 80 ülkenin koalisyon yardımcı Irak'ta Şii hakimiyeti Hükümeti ile ISIS arasında uzun süreli Irak çatışma (Irak, Suriye ve Suriye İslam Devleti).
Ayrıca Suudi Arabistan ve Körfez İşbirliği Konseyi, Arap koalisyonunu yardımcı Yemen hükümetine karşı Huti Şii isyancılar arasında Yemen'de çatışma yoğunlaştırmak olacaktır
Bölgede çatışma daha yoğun olmak durumunda, savaş bölgesinden mülteci fazla akışını almaya hazır olmalıdır Mısır, Avrupa, Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri'nin otoriter askeri hükümete karşı büyük olasılıkla Libya'da Kuzey Afrika'da çatışma ve muhalefet söz değil.

(BBC) - Avrupa Birliği daha fazla mülteci kabul çağırdı
Avrupa Komisyonu, Jean Claude Juncker Başkanı AB mülteci gelmesi ile ciddi sorunlarla karşı karşıya olduğunu söyledi.
Avrupa Parlamentosu üyelerine yaptığı konuşmada, Çarşamba (9/9) üzerine Juncker, Avrupa güvenli bir liman yanı sıra mültecilerin umut sembolü olarak görülüyor gerçeğini kabul üye devletleri çağırdı.
O önerdi bağlayıcı bir kota sistemi ile tüm AB üye ülkelerinde yerleştirilen ek bir 160.000 sığınmacı söyledi.
Önceki sonra bir dizi ülke meydan üyesine mültecilerin öneri yerleştirme bölümü su yüzüne çıktı.
Juncker önerisi Pazartesi (14/09) AB bakanları tarafından ele alınması planlanıyor.
Avrupa Komisyonu başkanı tarafından temyiz yanıtlayan Almanya Başbakanı Angela Merkel, mültecilerin sayısı alınacak sınırlama olmadan AB'nin hemen bağlayıcı bir kota üzerinde anlaşmaya gereken üye devletleri yineledi.
Diğer bir deyişle, Merkel Juncker önerisi asgari talep ve AB daha fazla mülteci kabul etmesi gerektiğini söyledi.
Bu arada Çek Cumhuriyeti Başbakanı, Bohuslav Sobotka, AB, yeni planlar odaklanmak, ancak mülteci ve sığınmacı konusunda geçmişte anlaşmaların uygulanması gerektiğini söyledi.
İlgili bir gelişmede, Avustralya hükümeti Suriye ve Irak'a ek bir 12,000 mültecilerin barınması söyledi.
Başbakanı Tony Abbott azınlık grupları öncelik alacak, şu anda Lübnan, Ürdün ve Türkiye'ye sığınan arayan, hangi zulüm olduğunu söyledi.
Bu mülteciler kabul ve yıl sonundan itibaren Avustralya'da çözülecektir.

AB üye ülkeleri tarafından alınacak göçmenlerin sayısı için zorunlu kota kriz girenler ele alınmasında bir 'ilk adım' olduğunu.
Bu geçen hafta sonu zirve göçmenlerin ve mültecilerin sürekli girişlerinin, ortasında, Alman Şansölyesi Angela Merkel tarafından ortaya çıkarıldı.
Merkel Almanya'yı ziyaret edildi İsveç Başbakanı Stefan Löfven, paylaşılan söyledi. İki ülke Suriye'den bugüne kadar en uzlaşmacı göçmenlere ve mültecilere sahip.
"Önemli bir ilk adım" olarak Avrupa Komisyonu'nun planına çağırarak, AB'nin sığınma hakkına sahip olanlar bölmek için açma-kapama sistemi gerektirir ekledi.
Bugün, Çarşamba, 8 Eylül Avrupa Komisyonu diğerleri arasında, göçmen taşıma planı kuracak, üye ülkelere yaklaşık 120.000 yeni gelenler için kotaların dağıtımı.
Almanya gelecekte daha fazla göçmen menampug ama yük paylaşılır istiyorum dedi.
Rektör Yardımcısı Sigmar Gabriel'in önümüzdeki yıllarda yılda en az 500.000 mülteciyi barındırmak için ülkesinin mümkün dile getirdi.
Kota sorunu, Avrupa Birliği farklılıklara yol açması bekleniyor.
Polonya sonra onlar 2000 girenler gibi birçok gibi daha önce sunmak zorunda daha fazla karşılamak söyledi, ancak Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Slovakya ve Romanya zaten, çekincelerini ifade
İspanya söyledi iken, Avrupa Komisyonu tarafından belirlenen miktarı alırsınız.

Almanya ülke önümüzdeki yıllarda yılda en az 500.000 mülteciyi karşılamak mümkün olduğunu doğrular.
Belirtilme Rektör Yardımcısı Sigmar Gabriel tarafından yapılmıştır.
"Ben bu konuda hiç şüphem yok. Önümüzdeki yıllarda yarım milyon (yılda mültecileri) karşılamak gerekir inanıyorum. Hatta daha fazla olabilir" diye konuştu.
Ama Avrupa'daki diğer ülkelerin sorumluluk alması gerektiğini vurguladı.
Sigmar Gabriel Almanya olduğunda nüfus oraya emek gerektiren söyledi.
Almanya yetenek mülteci yüzbinlerce artık özellikle de Maliye Bakanı Wolfgang Schaueble tarafından ele savaşın parçaladığı Suriye gibi ülkelerden gelen, Avrupa'yı sel sürdürmek.
Alman milletvekilleri için, o ülkenin ekonomisinin yeterince güçlü olduğunu söyledi.
Bir gözlemci Almanya'nın isteği mülteciler Macaristan'da ve dayanışma Alman toplumu kendisi ortaya acil durumlarda ayrılmış olamazdı aldığını söyledi.
Almanya ve Fransa, Avrupa Birliği üyesi ülkelerde kota mülteci ve sığınmacıları yaymak istiyoruz, ancak öneriye karşı çoğu.
Öneri mutabık Eğer onlar son zamanlarda İtalya, Yunanistan ve Macaristan'da gelmiş mülteci ve göçmenlere reddederseniz, Avrupa Birliği ülkeleri para cezaları tehdit etti.

Alman ve Fransız liderlerin lideri Avrupa Birliği üyesi ülkeler arasında mültecilerin dağıtılması yeni bir sistem için bir öneri ortaya koydu.
Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, kendisinin ve Almanya Başbakanı Angela Merkel mülteciler ve göçmenler artık Avrupa'yı sel yaymak için bir mekanizma üzerinde mutabık kalmışlardır söyledi.
Eklendi, Fransa 24.000 kişiyi karşılamak için istekli oldu.
"Ben bu Fransa'yı bağlayan ilke olduğuna inanıyorum çünkü bu adımı alacak," Başkan Hollande, Pazartesi (07/09) dedi.
"Bu bizim kendi sunulan ve biz tüm Avrupa tarafından kabul olacağını umuyoruz bir plan olduğu için bunu yapacağız" diye konuştu.
Avrupa Komisyonu'nun planına dayalı Ona göre, birçok 120,000 olarak mülteci önümüzdeki iki yıl içinde üye devletlerde taşınacaktır.
Bu arada, Almanya Başbakanı Angela Merkel, ülkesinin tek başına bu krizle başa çıkmak ve mültecileri katılacak diğer ülkeleri sormak mümkün olmayacaktır ısrar etti.
Bugüne kadar yaklaşık 20.000 göçmen ve mülteci ülkelerin çoğunda Suriye ve Afganistan gibi savaş çarptı, geçen hafta sonu Almanya'da gelmiş olduğu tahmin edilmektedir.
Ama kota teyit Macar Başbakanı Viktor Orban tarafından karşı Fransa ve Almanya'nın önerisi şimdi mevcut AB sistemine dayalı uygulanacak olmaz.

Onlar zengin Körfez devleti ve yakın mesafe lider değil neden Avrupa ülkelerini girmek için çalışıyoruz Suriyeli mülteci krizi boyunca, soru ortaya çıkar?
Yıllar içinde onlar Lübnan, Ürdün ve Türkiye'ye geçti, ama Körfez ülkelerine neredeyse hiçbir şey.
Resmen, Suriye sakinleri turist vizesiyle veya Körfez durumuna girmek için çalışma izni için başvuruda bulunabilir, ancak maliyeti çok pahalı. Ayrıca vize almak Suriyelileri sınırlayan yazılı olmayan bir kural vardır.
Suriye ile Körfez devlete Refah ve yakınlık şimdi onlar ülkede uzun süreli çatışma zorluklara acı Suriyeliler karşı Avrupa ülkelerine daha büyük bir yükümlülüğü olmadığı konusunda birçok soru gündeme getirdi.
"Neden onları bırakmıyorsun? Temel kaba insanlar!?" satirik karikatür Körfez eyalet hükümetleri.
Kurbanların resimler çocukların hafif uyku dikenli tel çit ya da aile ile getirilir, boğuldu ile Twitter kullanıcıları, mülteciler Suriye sefalet göstermek için fotoğrafları yayınlanmıştır.
Danimarka Suriye Topluluk adında bir Facebook sayfası nasıl onlar yerine ülkelere daha sorumlu olmalıdır kardeşlerimizin Müslümanların topraklarından kaçmak etmeyin ", başka bir kullanıcı sorar oluşturmak, Macaristan üzerinden Avusturya'ya girmesine izin mültecileri gösteren bir video paylaştı onlar o 'düşman topraklarına' olarak adlandırıyoruz? "
Hükümet Körfez ülkeleri kardeşleri mutsuz yardımcı olmak için kendi konumunu değiştirmek kalır.
Başka bir kullanıcı "Ben Allah adına, Araplar o kâfirlere Mighty yemin edebilirim." Dedi
Mekke günlük dikenli tel içine bakmak, aynı zamanda sosyal medya aracılığıyla geleneksel Körfez ülkeleri giymiş bir adam gösterdi -disebarkan karikatürleri yayınlanan kapıyı çit ve söyleyerek, AB bayraklı başka bir kapı işaret etti:
"Neden onları bırakmıyorsun? Temel kaba insanlar!?"
Açıkçası Körfez ülkelerinin hükümetlerinin bu satirik karikatür sert tutum.
Ancak, sosyal medyada birçok çağrılarına rağmen, Körfez ülkeleri Suriye mültecilere yardımcı olmak için bu değiştirmek zor görünmektedir.

Suriye'den raporlar kendisini çağıran milis grubu İslam Devleti veya ISIS kuzeydoğusunda Suriye'de önemli bir askeri üssü hedef taze saldırı başlattı söyledi.
Deir ez-Zor ilinde Suriye hükümetinin askeri varlığının sembolü haline geldi Base Deyrizor, geçtiğimiz yıldan bu yana ISIS hırpalanmış.
"Bu ateşli saldırılar ISIS biridir" Suriyeli insan hakları izleme grubunun Rami Abdel Rahman dedi.
Bu olayda Rahman'a göre 36 militan ve 18 asker Suriye hükümetini öldürüldü.
Askeri üssü ele geçirmek için önce ISIS bu yağ bakımından zengin neredeyse Deyr ez-Zor tüm bölgeyi, Suriye illeri kontrol edilmiştir.
Eyaletinin başkenti tamamen ISIS overpowered ise, kent ISIS eline düştükten sonra Raqa ikinci eyaletin başkenti olmuştur.
Çarşamba (9/9), yaygın Conquest Ordusu adı verilen başka bir isyancı grup, üzerinde iki yıldır kuşatma altında olmuştur kuzeybatısında Suriye'de İdlib ilinde askeri havaalanını ele geçirmek.
50'den fazla asker vardı raporlar bu havaalanı için bir savaşta öldürüldü.
İdlib tamamen isyancı grupların kontrolü altında şimdi.

Bir İslam, Moskova - Suriye'ye insani yardım gönderme yanı sıra, Rusya da ülkeye askeri danışmanlar göndererek döner. Bu Rusya Dışişleri Bakanlığı, Maria Zakharova sözcüsü tarafından ifade edilmektedir.

Sindonews alıntı olarak "Bizim askeri danışmanlarının terörle mücadelede Suriye hükümetinin yardımcı olmak için gösterilen bizim silah bazıları ile birlikte, Suriye'ye gönderilen," Zakaharova, yaptığı açıklamada.

Reuters Çarşamba, 9 Eylül 2015 tarihinde başlatılan, bu Ruslar Suriye'ye askeri danışmanlar gönderdiğini doğruladı ilk kez. Rusya önümüzdeki birkaç hafta içinde Suriye'ye askeri danışmanlarını göndermeye devam edecektir öngördü.

Daha önce üç Rus askeri uçaklarının son birkaç saat içinde Suriye'de indi bildirildi. İki dev kargo uçağı manifoldu, yani Antonov-124 ve üçüncü yolcu uçağı tipi başlangıçta bildirildi ülkeye insani yardım taşıyan idi.

Ifadesi hareketlendirmek, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) olarak endişe Zakharova kendisi ifade etti. Sam Amca gerçekten Rusya Suriye'ye askeri yardım sağlanması olduğunu söyledi raporlara ilişkin endişelerini dile getirmişti.

Hükümet Beşşar Assar hedefleyen Yardım uluslararası ittifaklar güçleri ile çatışmaya yol açabilir korkuluyor.

Katar Ordusu Yemen'de Mücadele 1.000 Askerleri Gönder


KATAR Pazartesi (2015/07/09) bildirdi Yemen merkezli El Cezire televizyonuna yaklaşık 1.000 asker gönderdi. Ve bu rapor Şii Huti gruba karşı saldırılarda ilk Katarlı katılımı olduğunu.

Onlar Reuters birlikleri Arap Yarımadası'nda ülkeye girmiş olmasaydı anlattı olsa bile - Askeri kaynaklar, Katar askerlerinin Yemen yolda olduğumuzu ve koalisyon güçlerinin başkent Sanaa bir Şii Huti'nin yüz katılmaya hazır olsun dedi.

Katar kara kuvvetlerinin katılımı bir füze saldırısı Reuters tarafından askerlerin Basra Körfezi, onlarca öldürdükten sonra çatışma tırmanmasına dönemde gerçekleşti.

Katar raporunda El Cezire 200 zırhlı araç ve 30 Apache helikopterleri tarafından desteklenen 1000 asker, Yemen dağıtılan söyledi.

Katar kendisi Dışişleri Bakanlığı raporunda ilgili yorum henüz

No comments:

Post a Comment