!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Monday, September 14, 2015

Кризи біженців і катастроф, наслідки гріха кого?

Поїздка не була закінчена (369)

(Частина триста шістьдесят дев'ять), Депок, Західна Ява, Indonnesia 13 вересня 2015, 9:03 вечора).

Кризи біженців і катастроф, наслідки гріха кого?

Гуманітарна криза в Сирії, Іраку та Ємені, які призвели до потоку біженців в Європі та інших країнах на Близькому Сході і в Австралії індукується країни спрагу влади і політичного панування, в результаті постійного і тривалого бою.
Просто подивіться на конфлікт у Сирії, авторитарного режиму Асада і хочете продовжувати Рульове військовому і політичному відношенні Ірану, Росії та Хезболла боролася ліванських опозиційних груп, які підтримували США та їхніх союзників, у тому числі коаліції арабських держав на чолі з Саудівською Аравією.
Ісламська держава Ірак, Сирію і Шам (ISIS) зміцнення джихадистів 25,000 молоді з 100 країн, у тому числі джихадистів з США, Австралії і Європи з боротьби проти режиму Асада раз воював проти режиму іракського шиїтського панування, який допоміг Ірану і Хезболлі. Не кажучи вже про коаліцію Саудівської Аравії уздовж Ради зі співробітництва країн Перської затоки, що борються Центральний шиїтів Хуті повстанці за підтримки Ірану.
Страждання і нещастя, що спіткало народ Ємену, Іраку та Сирії.
Це все через покарання Аллаха завдяки гріхи тих, хто в даний час практикує які девіантні ісламські вчення.
Як відомо, Саудівська Аравія звинуватила ISIS був з ісламської ідеології під назвою харіджітов, шиїтів і вченими Саудівської Аравії та Індонезії Асамблеї Улама (MUI), як культ, тому що вона має mengkafirkan сподвижників пророка Мухаммеда.
Саудівські клерикали кажуть, що вони не знайшли осколок групи мусульман відповідно з товаришами Ахль сунна валь Джамаа винятком серед послідовників як-салафія аль-Саліх Ахлі Хадіс.

Mu'tazilah як би відповідають товаришів великих діячів у той час як вони засуджують великих діячів справедливості і опустив їх один і звинуватив їх у єресі, такі як Аль-Wasil бен Atho ", який свідчить: Якщо Алі, Аз-Зубайр Tholhah і тоді я не свідчать карається за свідчення. [Див Аль-Farqu Bainal Firaq hal.119-120]

Харіджити вийшли з релігії та menyempal зборів мусульман, тому що деякі основні пункти їх доктрини mengkafirkan Алі і його син, Ібн Аббас, Осман, Талха, Айша і Муавія і знаходиться не на властивостях товаришів людей утискаючи і mengkafirkan їх.

Як Shufiyah, вони недооцінюють спадщина пророків і принизливо передавач Книги і Сунни і їх mensifatkan як померлого. Велика людина кажуть: Ви берете знання, померлих під час беремо наші знання про великої життя, що не помер (Бога) безпосередньо. Таким чином, вони кажуть, з їх ротів відкидають Санада hadits-: Має mengkhabarkan мені моє серце в Раб.

Що стосується шиїтів, вони вважали, що супутники закінчився після смерті пророка нехай благословить його Аллах і вітає, крім кількох людей, см Аль-Kisyiy -один із самі по священика розповідає історію книги Rijalnya випадку. 12.13 Абу Джафара з, що він заявив: Всі відступника після смерті пророка нехай благословить його Аллах і вітає, за винятком трьох, я сказав: Хто є третьою особою? Він відповів: Аль-Miqdaad бен Аль-Aswaad, Абу Аль-Дхар Ghifary і Салман Аль-Farisiy.

І розповів в стор.13 Абу Джафара о, він сказав: Емігранти і Аншорі вийшов (релігії) за винятком трьох. [Див Аль-Kaafiy роботу Аль-Kulaniy, hal.115]

Хомейні також побачити їх велику -tokoh в той час, про this- засудив і прокляв Абу Бакра і Умара у своїй книзі Kasyful Asroor випадку, 131, він сказав: Істинно syaikhani (Абу Бакр і Умар) ... і звідси ми опиняємося змушені представити докази Доказ їх відхилень обидва дуже ясно про Коран, щоб довести, що двоє menyelisihinya.

І знову сказав умови 137: ... і пророк закрив очі (D), коли обидва вуха ніяких зауважень по Ібн аль-Хаттаба, який зводити брехню і куфр отримані з практики, kezindikan і penyelisihan віршів у Корані " славний.

Як Murji'ah, вони вважають, що віра цих лицемірів, які знаходяться в тій же вірі kenifakan Assabiqunal Awalun (перші люди, які звернулися в іслам) з емігрантів і помічники.

Як всі вони відповідали з друзями, то вони такі:

Mengkafirkan вибраний народ з середовища їх
Не приймайте на все, що вони передано від Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає, в Акіда і шаріату.
Слід візантійський цивілізації і грецької філософії

На закінчення
Ці всі групи хочуть, щоб відмовити нам свідків до книги і Сунні і засуджують їх, поки вони більш гідні докору, і вони є zindiq.

Таким чином, ясно, що розуміння аль-салафія є манхаджі Firqatun Najiyah і ATH-Thaifah Аль-Mansurah в концепції розуміння, прийняття і Istidlal (юридичне рішення).

У той час як ті, хто наслідують приклад своїх товаришів ті, хто трудиться з оповідань (хадисів) є справжніми і справжні права Dalah шаріат, з дороги і розуміння один, і це його спосіб життя Ахлі Хадис, а не курс Ахль-уль-бида і Хава. Так вірно і сильний, що ми описуємо, коли ми пояснюємо їх успіх у вигляді арбітраж до Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає, з успіхом людину, яка взяла Сунна хай благословить його Аллах і вітає, і Сунні чотирьох халіфів після нього.(VOA) - країни Європи, США і багаті країни Перської затоки під вогнем з організацій прав людини для не робити достатньо тижня, щоб допомогти мігрантів криза на Близькому Сході.

Східноєвропейські країни не хочуть, щоб дати статус біженця у великих кількостях для людей, що рятуються від переслідувань і конфліктів, і дозволити їм жити в цих країнах. Країни Перської затоки отримали тільки працівників-мігрантів, але залишив відкритою можливість депортувати їх в будь-який час.

В інтерв'ю з VOA, Кеннет Рот, виконавчий директор Human Rights Watch, заснованої в Америці, сказав, що нові країни-члени Європейського Союзу показав історичний фобічні відношення з питання про мусульманських біженців з розірваному конфліктами на Близькому Сході.

Рот заявив, що країни Східної Європи мають бути розділені - це не тільки переваги, а й обов'язки як члена Європейського союзу - які поділяють юридичну обов'язок приймати людей, які шукають притулок.

Рот сказав, що поточна криза біженця не криза з точки зору числа - кількість біженців тільки 1 відсоток населення ЄС і держав-членів можуть легко поглинати їх, - але це політична криза, викликана ісламофобії і політичних міркувань.

Там немає сирійських біженців були переселені офіційно в країнах Перської затоки, таких як Кувейт, Бахрейн та Об'єднані Арабські Емірати, хоча чиновники кажуть, що в Перській затоці є сирійці, які увійшли по гостьовій візі і не повертаються. Правозахисні організації кажуть, що люди, які були дозволені залишитися приходять з родини багатих і могутніх. Рот засудив Саудівську Аравію та інші країни Перської затоки не брати біженців.

(BBC) - Число загиблих через катастрофу крана в Харам, Мекка, виріс до 87 осіб, а виражається оборони Управління цивільної Саудівської Аравії.
Раніше повідомлялося, число жертв близько 60 осіб.
Потерпілий був поранений в результаті нещасного випадку в священне місто Мекку, у п'ятницю, 11 вересня, досягнувши принаймні, 183 чоловік.
Мекка була готується до зустрічі близько двох мільйонів людей, які зроблять паломництво.
Відео опубліковані на YouTube-який не було встановлено keasliannya- показує кран, який впав і почув гучний шум у фоновому режимі з людьми, кричати в паніці.
Залишається неясним, фактичною причиною аварії і зображення показує великі червоні крани, здавалося падати.
У той час як повідомлялося, що кран звалився в східній частині мечеті після сильних вітрів і дощів.
MekahImage copyrightepa
Зображення Підпис
Крейн великий червоний видно через дах мечеті звалився.
Арабська район півострова минулого тижня потрапив під снігову бурю.
Індонезійська громадянин, який був в Джидді, Джаннаті Джаннаті, написати повідомлення в Facebook BBC Індонезії: ". Я в Джидді BBC Це від вчорашнього вже піщана буря У Медині також сильний дощ сьогодні.».
У той час як інші користувачі Facebook, Варда Zulfakar, сказав, "померла людина паломники з Індонезії (сектора 4). Тім Здоров'я BPHI Мекки евакуації жертв." Однак у доповіді як і раніше не може бути підтверджена, поки новин не було виявлено.
Мечеть HaramImage copyrightReuters
Зображення Підпис
Розширення може вмістити 400 000 м2 до близько 2200000 і в той же час.
Будівля робота у Великій мечеті в Мецці триває вже протягом досить тривалого часу і в минулому році, число паломників зменшується з міркувань безпеки через роботу.
Повідомляється, що площа мечеті планується розширити, щоб пристосувати 400000 м2 до приблизно 2200000, в той же час.
Деякі паломники загинули 350 в тисняві аварії в 2006 році.

Число загиблих з Індонезії через падіння падаючого шківа в Харам, Мекка, збільшилася до шести.
Визначеність пропонується Реалізація даних Функція-культурний Соціально Генеральне консульство в Джидді, Шаріф Шахаб.
"Індонезійські громадян, загиблих в результаті інциденту крана досягла шість. Коли накопичуються з травмами, всі жертви склали 37 осіб, "сказав Шаріф сказав Бі-Бі-Індонезія, Джером Wirawan.
Раніше дві жертви загинули від Індонезії, відомою з посадки Медан (MES) і 09 посадки Джакарті Бекаси (JKS 03).
Додаткові чотирьох загиблих складався з двох чоловік з посадки Медан, один з посадки Паданг, і інший посадки Джакарті Бекаси.
Зображення copyrightAFP
Зображення Підпис
Губернатор Мекки регіону, принц Халід аль-Фейсал, наказав скликати розслідування.
Причини
Для перегляду масштаби збитку і рівень безпеки навколо Харам, губернатор Мекки регіону, принц Халід аль-Фейсал, наказав скликати розслідування.
Тим не менш, Генеральний директор цивільної оборони адміністрації Саудівської Аравії Абдулла бін Сулейман аль-Амр, стверджуючи, що сильний вітер є причиною падіння шківа, що обрушився на Велику мечеть у Мецці, загинули щонайменше 107 осіб, у п'ятницю (11/09).
За його словами, поточна швидкість вітру 83 км / год з наступним проливним дощем, що збив дерева і дорожні знаки.
В інтерв'ю телеканалу Аль-Арабія Аль-Амр також спростував інформацію, що блискавка вдарила шків, поки він не звалився прилад.
CopyrightReuters Image
Зображення Підпис
Каба область оточена шківа заради будівництва.
Буря
Грунтуючись на свідченнях свідків, вітри дмуть в районі Харам, перш ніж впасти шків дійсно дуже сильні.
Дейв Ариант Юсуф, радник Хадж туристичне агентство з Індонезії, спостерігаючи, як вітер змушує пластик, картон, різні сміття прохань, поки вона не досягає висоти номері шостій статі, де він зупинився. Готель знаходиться приблизно в 50 метрах від сторінки Харам.
"Небо стало темно. Вітер дуже сильний, і раптом вібрувати готель вікна кімнати. Дощ зійшов дуже важкий і триватиме до 30 хвилин. І раптом пролунав гучний бум. Пізніше я дізнався, що це був звук, коли кран впав ", сказав Дейв.
CopyrightReuters Image
Зображення Підпис
Саудівські інтелектуали критикували уряд, що слід звернути увагу на безпеку жителів і паломників.
Безпека
Незалежно від погодного чинника, Ірфан Аль-Алаві зі спадщини ісламської Research Foundation, заснованої в Мецці, сказав уряд Саудівської Аравії повинні думати про безпеку жителів і паломників, щоб пам'ятати є великий шків 15 по Харам.
"Весь регіон (мечеті), а будівельної області. Саудівська Аравія повинна переосмислити стратегію охорони здоров'я та безпеки, тому що є 800000 людей у мечеті, коли стався інцидент, "сказав Аль-Алаві.
Аль-Алаві є одним з учених, які голосно критикують будівництво навколо області Харам. За його словами, будівництво реального знищити сліди на пророка Мухаммеда протягом життя.
Будівництво розширюється в районі Харам 400000 квадратних метрів, які можуть вмістити 2,2 мільйона чоловік відразу.

Американський чиновник сказав BBC, збільшення довіри серед уряд США, що бойовики, які називають себе ісламські країни, або ISIS створювати і використовувати хімічну зброю в Іраку і Сирії.
У США визначили принаймні чотири інцидентів за участю обох сторін конфлікту в Іраку, Сирії прикордонного регіону, де ISIS за допомогою гірчиці хімічної зброї, а поставляється посадовою особою.
Чиновник також згадав використання хімічної зброї є однією з форм порошок.
Команди BBC в турецько-сирійському кордоні бачив доказів на підтримку твердження.
США вважає, що є стільниковий групу, яка присвячена, щоб зробити цю зброю.
"Вони використовували гірчицю," хтось сказав про ISIS. "Ми знаємо, що вони його використовувати."
Гірчичне хімічну зброю може бути використано у вигляді порошку і упаковані в традиційних вибухових речовин в таких як розчину, так як представлено американських офіційних осіб.
"Ми бачили це використовується на, щонайменше чотири різних події в Іраку і прикордонних районах Сирії.
Коли ця зброя вибухає, який був впливу хімічної зброї гірчиці попелу буде пухир.
Чиновники заявили, що розвідувальне співтовариство вважає, що є три можливих пояснення того, як ISIS придбати смертельні хімічної зброї.
Зображення copyrightGetty
При спостереженні розвідувального співтовариства, а передав американських чиновників, що вони роблять.
"Ми оцінюємо їх вивчили клітини, відповідальні активних хімічної зброї, які вони роблять, і спробувати стати краще в прийнятті", сказав чиновник.
Іншою альтернативою теорія, що бойовики ISIS знайти хімічну зброю в укриттях в Іраку або Сирії.
Мабуть бойовики знайти хімічну зброю в Іраку, кажуть чиновники, тому що американські військові, ймовірно, знайти його під час військової кампанії, проведеної в країні протягом десяти років.
Чиновники заявили, що бойовики мабуть, були вилучені з режиму хімічної зброї в Сирії, перш ніж режим був змушений надати пропозицію на погрози повітряного удару США в 2013 році.


Топ ПРАВОСУДДЯ БОГА SWT

За
Ustadz Ісмаїл Абу Муслім аль-AtsariАллах субханаху ва та'аля каже:

من اهتدى فإنما يهتدي لنفسه ومن ضل فإنما يضل عليها ولا تزر وازرة وزر أخرى وما كنا معذبين حتى نبعث رسولا

Той, хто слідує вказівкам (Аллаха), то, звичайно, він зробив це для (благо) її власної; і той, хто в оману, то, безумовно, він програв (втрати) себе. І грішник не може нести на собі гріхи інших, і ми не будемо mengadzab перш ніж ми послали посланника. [Аль-Isrâ` / 17: 15].

ПОЛОЖЕННЯ вірша
Звичайно, цей вірш описує справедливість Всевишнього Аллаха і Його досконалої мудрості. Імам Ібн аль-Каййім рахімахуллах пояснити це словами:

Аллах Пресвята призначити чотири закони для ворогів Його, який є кульмінацією справедливості і мудрості, (тобто): (1) що керівництво отримало слуга віри і добрих справ, (доброта) для себе, а не для інші, (2), що відступництво, за відсутності керівництва, (втрата) вище себе, чи не над іншими, (3), що людина не буде зазнавати тортур з боку гріхи інших, (4), що Всевишній Аллаха не буде тортури, але після встановлення доказів людина з (направляються) апостолів.

Тоді розглянемо зміст чотирьох даного закону, які утворюють мудрість Всевишнього Аллаха, Його справедливості і Його чеснот, і спростування тих, хто обдурив і помилкові очікування; також спростування тих, нерозумно Аллаха, Його імена й атрибути Його. [1]

Інтерпретація СТАТТЯ
Цей вірш містить чотири великі терміни:

Слово Аллаха Всемогутнього:

من اهتدى فإنما يهتدي لنفسه

[Ті, хто йдуть вказівкам (Аллаха), то, звичайно, він зробив це для (благо), його власна].

Імам Ібн Касир рахімахуллах сказав: "Аллах заявляють, що той, хто діяв відповідно до керівництвом (Аллаха), після аль-Хак і проводити пророче слід, то він дійсно буде отримати результат, який заслуговує похвали за себе».

Слово Аллаха Всемогутнього:

ومن ضل فإنما يضل عليها

[А хто в оману, то, безумовно, він втратив до (збиток) себе].

Імам Ібн Касир рахімахуллах сказав, '' Той, хто в оману, що збився зі шляху через аль-Хак і відхиляються від прямого шляху, то, звичайно, він є зло для себе, і лукавий до нього. ''

Слово Аллаха Всемогутнього:

ولا تزر وازرة وزر أخرى

[І грішник не може нести на собі гріхи інших]

Імам Ібн Касир рахімахуллах сказав: "І грішник не може нести на собі гріхи інших, і ті, хто скоює злочини не робити злочин, за винятком себе, як слово Аллаха:

وإن تدع مثقلة إلى حملها لا يحمل منه شيء

І якщо хтось назвати його вага (інших), щоб носити його tiadalah гріх буде на ньому взагалі. [Фатіру / 35: 18].

І це не суперечить слово Аллаха:

وليحملن أثقالهم وأثقالا مع أثقالهم

І, воістину, вони будуть нести тягар (гріхів), і їх тягар (гріхів) інших на додаток до своїх власних тягарем. [аль-'Ankabut / 29: 13].

І Його слова:

ومن أوزار الذين يضلونهم بغير علم

і вони несуть гріхи людей, яких вони ведуть в оману, які нічого не знають. [ан-Наль / 16: 25].


Тому що люди, які вийшли на відступництво буде нести гріхи їхні помилки для себе та інших з гріхом, бо вони вводять в оману інших, не знижуючи їх гріхи на все, і без найменшого нести свій гріх. Вони включають в себе справедливість і милосердя Аллаха Всемогутнього Jallaepada його слуги. ''

Слово Аллаха Всемогутнього:

وما كنا معذبين حتى نبعث رسولا

[І Ми не mengadzab перш ніж ми послали Посланник].

Імам Ібн Касир рахімахуллах сказав:
Це проголошення справедливості Всевишнього Аллаха, і Він не збирався mengadzab один, але після встановлення доказів людини з приходом апостола до нього. Як слово Аллаха:

كلما ألقي فيها فوج سألهم خزنتها ألم يأتكم نذير) 8 (قالوا بلى قد جاءنا نذير فكذبنا وقلنا ما نزل الله من شيء إن أنتم إلا في ضلال كبير

Кожен раз, коли набір (невіруючі) кинутий в пекло, охоронці (пекло) запитав їх: «Ніколи не прийти до вас (у світі) в Warner?" Вони відповіли: "Так, є Сей приходять до нас у Warner, але ми відкидаємо (це), і ми сказали:". Аллаха не не погіршить нічого ,; Ви не що інше, як в великою помилкою "[аль-Мульк / 67: 8-9] ..

Всевишній Аллах також говорить:

وهم يصطرخون فيها ربنا أخرجنا نعمل صالحا غير الذي كنا نعمل أولم نعمركم ما يتذكر فيه من تذكر وجاءكم النذير فذوقوا فما للظالمين من نصير

І вони (невіруючі) кричати в пеклі: "Наш Господь, видалити нас, безумовно, ми зробимо праведні діяння, на відміну від того, що ми зробили". І якщо ми (Аллах) не пробилися у протягом часу, достатнього, щоб думати для людей, які хочуть думати, і (не) приходять до вас Уорнер? Так смак (adzab зв'язок), і там не було помічником для людей, які несправедливі. [Фатіру / 35: 37].

І інші вірші, які показують, що Всевишній Аллах не поставить кого в пекло, за винятком після приходу апостола до нього. [2]

Таким чином, в останній день є деякі люди, які скаржилися на Аллаха, що вони не вправі бути підданий катуванню, бо доказ не до них, і Аллах прийме їх причини. Він згадується в хадисі наступним чином:

عن الأسود بن سريع أن نبي الله صلى الله عليه وسلم قال أربعة يوم القيامة رجل أصم لا يسمع شيئا ورجل أحمق ورجل هرم ورجل مات في فترة فأما الأصم فيقول رب لقد جاء الإسلام وما أسمع شيئا وأما الأحمق فيقول رب لقد جاء الإسلام والصبيان يحذفوني بالبعر وأما الهرم فيقول ربي لقد جاء الإسلام وما أعقل شيئا وأما الذي مات في الفترة فيقول رب ما أتاني لك رسول فيأخذ مواثيقهم ليطيعنه فيرسل إليهم أن ادخلوا النار قال فوالذي نفس محمد بيده لو دخلوها لكانت عليهم بردا وسلاما قال حدثنا علي حدثنا معاذ بن هشام قال حدثني أبي عن الحسن عن أبي رافع عن أبي هريرة مثل هذا غير أنه قال في آخره فمن دخلها كانت عليه بردا وسلاما ومن لم يدخلها يسحب إليها

З Aswad бен Сарі », що Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав: В День воскресіння, є чотири люди, які будуть скаржитися Аллаху: що глухий, не чув нічого; марною; старечий; і людина, яка померла у віці fatroh; (1) Як глуха людина сказав би: ". Про Раб, іслам прийшов, але я не чув нічого '' (2) Люди, які Морон скажуть:" О Раб, іслам прийшов, у той час як маленькі діти melempariku з відходами тваринного ''. (3) Люди, які деменція скажуть: "О Раб, іслам прийшов, і у мене немає ніякого розуміння взагалі '' (4) І люди, які померли у віці fatrah скаже:". Про Раб, не приходять до Rasulpun " . Аллах взяв те завіт, що вони насправді йому підкорятися Потім Аллах послав до тих, хто наказав: "Ідіть в пекло" Пророк сказав я: "По (Аллаха) Душа Мухаммада в руці, якщо вони увійшли його, справжнє пекло стало прохолодно та поздоровлення них ''. (В іншому оповіданні Абу Хурайри каже: "Той, хто увійшов, він стає справжнім пеклом прохолодно та поздоровлення до нього і той, хто не входить, він буде втягнута в нього ''.) [3].

FAWÂ-ID ВІРШІ
Цей благородний вірш містить багато fawâ-ID (предмети) благородний, серед іншого:
1. Hidayah отримав слугу, або у вигляді віри і добрих справ, то доброта для себе, не для інших.

2. Господи раба в загробному житті залежить від віри і милосердя shalihnya час у світі. Так що ніхто не може покладатися на ангелів, пророків, святих, шейха, Муршід (піклувальника), священик, аміра, вчителів та інших.

3. Помилка слуга у відсутності керівництва, втрати при собі і не для інших.

4. Особа, яка не буде підданий тортурам гріхи інших.

5. Всевишній Аллах буде не мучитиме, але після встановлення стійкого когось послав Своїх апостолів.

6. Справедливість Аллах досконалий.

7. Людина, яка запрошує в оману несуть свої власні гріхи і гріхи інших в оману, тому що він був причиною їх помилки.

Так мало інформації про це благородній вірші, може бути корисним. Амінь.

[Скопійовано з редакції журналу з-сунна Як 08 / рік XVII / 1435H / 2014M. Видавці Фонд Постійний комітет Istiqomah Суракарта, Jl. Соло-Purwodadi Km.8 Selokaton Gondangrejo Соло 57183 Тел. 0271-858197 Факс 0271-858196]

No comments:

Post a Comment