!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Tuesday, September 15, 2015

Посадка дерев можуть бути винагороджені, вирубка дерев може грішити.

Поїздка не була закінчена (370)

(Частина триста сімдесят), Депок, Західна Ява, Indonnesia 14 вересня 2015, 16:03 вечора).

Посадка дерев можуть бути винагороджені, вирубка дерев може грішити.

Бог у своєму слові в Корані попереджає люди не завжди робити зло на землі, такі як вирубка дерев на волю, людські істоти вбивають один одного і здійснюють ширк (пов'язуючи партнерів з Богом).
Тому що людська жадібність довільно рубати дерева, і ледачий, щоб садити дерева в їхньому середовищі, вирубка дерев призвела до вирубки лісів, лісових перетворився на безплідну пустелю, в результаті чого з глобальною зміною клімату.
В Індонезії, компанії та приватні особи у відкритому сільськогосподарських земель по палаючих лісів, результат тепер Суматра, Борнео, Малайзія і Сінгапур, навіть страждають від забруднення повітря у вигляді диму.
Так що тепер ми стикаємося екстремальні погодні умови, піщані бурі, посухи, повені та інші стихійні лиха.
У 1969 році, на березі Кампунг Бару Центральної, місто Баликпапан, Східний Калімантан, щоранку або вечір з простим устаткуванням я все ще можу спровокувати різні види риб і кальмарів, крабів і краба на пляжі, так що моя мати практично не потрібно, щоб купити риба і краб краб на ринку, але, коли я повернуся знову в тому ж місці в 1990 році, а не риби і краба краби я, бо узбережжя була забруднена різними домішками брудних, починаючи від сирої нафти до пластикових відходів. Я вважаю, що та ж доля також випробували на узбережжі в інших островів в Індонезії і навіть у світі.
Кожен стовбур (відсотки), що ми посадили, щоб дати благословення для живих організмів, починаючи від кисню, фрукти, так як зупинка птахів та інших тварин, так що Бог обіцяє велику нагороду для тих, хто вирощує або підтримувати, на відміну від винного збитку в земля, жадібно вирубки лісу отримає покарання у світі (урагани, посухи, диму), а також покарання / кари в загробному житті (пекло).

(BBC) - глобальна Pemanasa? Зміна клімату? Якщо ви читаєте газети, слухати радіо, дивитися телевізор і користуватися Інтернетом повинні мати обидва вже знайомі на увазі.

Клімат змінився, і температура Землі рости, як сказав міністр навколишнього середовища Рахмат Вітоелар.

"Зміни не ясно сезоні. Сезон дощів сухі, сухий сезон дощів. Це одна зі змін клімату. Це через зміни клімату."

"Для рибалок, є і морські течії, які міняють, температура морської води також змінюється зі зміною означає, що риба змінилося," додав Рахмат.

"Є також коралові рифи пошкоджені потепління морської води і морської біоти, так mikroplankton порушена. Так що трапилося дивні речі," сказав міністр.


Чим більше тепла
Але те, що про в повсякденному житті? Я відвідав деякі з місць, з питанням про те, що змінилося в природі, коли в порівнянні з ситуацією 10 чи 20 років тому?

Перша мета Malinau район, Східний Калімантан, називається Збереження району. Із загальної площі 4,2 мільйона гектарів, площею 3900000, або приблизно 90%, є площа лісів, в тому числі і KMNP охоронюваних лісів. 4-годинна поїздка на човні від Тарган.

Умань, 37 років, був заробляти на життя від моторних човнів з 1990 року, і він каже, що нічого не змінилося з Sesayap річки, яка проходить на десяток років.

"Якщо перший рідкісний gusung, в середині річки з'явився новий острів піску змішаного грунту. Можливо, через вплив затоплення, якщо перший з 1990-х років це було рідко повені, але після 1995 року при запуску berunculan gusung," сказав Уманський.

Якщо використовується нечасто, але тепер заливає, ймовірно, тому, що багато заготовленої деревини, часто затоплення. Якщо дощ, звичайно, затопить
Умань
Sapi Острів, близько години їзди від районного столиці Malinau, як і раніше відчуває себе зелень.

У деяких місцях видно знаки поля були очищені для жителів Lundayah допомогою обертається системі вдосконалення.

Старійшини Lundayeh, Нью-Belapang, розповідає.

У минулому, сказав Belapang Таким чином, якщо громадяни господарства, родючої фертильністю рису, інших культур також добре. "У фруктів, що суттєво, ми сіємо насіння солодке, а солодке напевно," сказав він.

"Але тепер інша, якщо суть кисло-солодкому готових насіння посадки. Дерева, які рамбутан і дуріан фруктова кислота, якщо перші товстий, тепер тонкі," сказав він.

Belapang сказав, що не знаю, що викликало зміну.

"Зараз все більше і швидко сохне," Перед +1950 дайте висохнути 3 місяців, вода не так швидко, і падіння, але тепер сухий місяць тільки вода висохла, "сказав він.

"Зараз трава на березі річки, коли посуха засохло, але навіть не 3 місяці суху траву на березі річки, що не хочеш," сказав Belapang.

Інші фермери, Мартін Ukung, відчути погоду в селі, Пулау Sapi, тим більше тепла.

"Це мій досвід є результатом гарячого фруктового цвітіння, так зів'ялої теплом і не настільки плідним. Ось мій досвід протягом останніх 10 років. Цвіте, але не так плід."

"Сонце занадто жарко зараз, але не знаю, в чому причина є. Але ми вважаємо, дійсно стає жарко."


Вибуховою
З Борнео, я перейшов на Сулавесі. Bajoe Племінний дитині ванну в її дворі. Близько 15 хвилин Bone, Південний Сулавесі.

Діти Bajoe
Bajoe Більшість рибалок використовують вибухові речовини, щоб зловити рибу

Не далеко від поромного порту кісткового Kolaka, приблизно 400 сімей жили в селі племені Bajoe Kolaka, Кампунг Bajoe.

Хоча традиція життя на морі вже давно відмовилися, невеликі басейни солонуватою води залишається під домашнім етапі.

Bajoe Більшість рибалок використовують вибухові речовини, щоб зловити рибу, то Кисневі компресори для дайвінгу та моторного човна в той час як у морі. Вудки, екран, і стійкість природного дихання вже давно відмовилися.

Як спіймати рибу змінюється важче отримати рибу, сказав рибалка Bajoe який був рибалкою протягом 30 років.

"Чим складніше ловити рибу. Якщо перший був у п'яти кілометрах поодинці можна ловити рибу, тепер є десятки кілометрів."

Що викликає це? "Може бути, тому, що чим більше ви ловити рибу, з великими кораблями", додав він.


Висока залежність
Lompo Barrang Острів, приблизно 2:00 їзди моторний човен від Макассар, Південний Сулавесі, в основному населеної засобів до існування є рибальство.

За допомогою технології моторних човнів і рибальських сіток, вони були практично ще сильно залежить від природи. Але природа навколо Barrang Lompo почав змінюватися, говорить пан Хасбі, одна людина старійшини.

"Тепер, коли сезон дощів, здавалося, приходить все більше і більше в кінці. Ми, а також інші громадяни, ставало жарко," сказав Хасбі.

Тим часом Sahbudin, рибалка, досі не виходять у море в середині жовтня, але, як правило, вже почав падати на риболовлю.

"Як це зазвичай тихий, але тепер, тепер це тепер Східний вітер раніше дме, так що ми не спуститися до моря," сказав він.

"Насправді, східні вітри можуть вийти в море, але це так складно, як важко", сказав Sahbudin.

Тепер вітер, тим швидше в порівнянні з попередніми роками
Sahbudin
Макассар на Південному Сулавесі, ми Джокьякарта і досі несе те ж питання. У середині жовтня, дощ все ще добре вниз Suparno сказав.

"Зазвичай вже існує, але вона не існує. Це не повинно було бути ніякого дощу один або два рази на місяць, але це не має. А тепер підсмажування, підсмажування тільки тоді, коли вона, як правило, йдуть дощі".

Хоча дощ не пішов вниз, Suparno пощастило ще бути в змозі насолоджуватися водою на річку Кулон Progo, але дощ-залежної фермерів, затримок або відсутності дощів мінливої обрізки моделей. Widyatmoko фермери в Ketingan, Джокьякарта.

"У порівнянні з попередніми роками, помітно суші. Зазвичай ми змогли посадити рис, і в даний час немає. І видно було, цукровий очерет теж відчувають посуху," сказав Widyatmoko.


Нелегко
І те, що змушує його? Dolvina Ukung Damus, головний фонд дикої природи WWF політика в Malinau вважає, як і раніше важко пояснити фермерів даяков Lundayeh про причини природних змін.

"Це не легко пояснити глобальне потепління і зміна клімату для громадськості," сказав він.

"А також це ще не впевнений, чи є, повені та посухи, викликані нею", додав він.

"Ми тут робимо розрахунки опадів протягом 10 років, але ще не впевнений, що причиною зміни клімату, особливо на Калімантані залишається відносно багато лісів," сказав Dolvina.

Але д-р Rizaldi Бур, глава Iklimatologi Богор аграрного університету, підтверджує, що зміна клімату вже відчуваються безпосередньо людини.

"Я не згоден, але концептуально вже відбувається", сказав д-р Rizaldi Бур.

Незалежно від причини, зміна клімату або глобальне потепління, мабуть, фермери та рибалки, які залежать від природи, почав відчувати, що світ змінився. (BBC / Лістон Сірегар)

Індонезії займає перше втрати лісових
Дуже шкода, коли реєстрація мораторій зроблено але тим не менш, вирубка лісу триває навіть збільшилася. Це дані, що втрата лісів в Індонезії різко зросла за останні 12 років, повідомляє нове дослідження, опубліковане в журналі Science.

Дослідження, на чолі з Меттом Хансен з Університету штату Меріленд, виявив, що Індонезія втратила 15800000 га між 2000 і 2012, посідаючи п'яте місце після Росії, Бразилії, США і Канаді з точки зору втрати лісів. Що стосується приблизно 7 млн га посаджених протягом періоду.

Тим не менш, з п'яти країн у вищезазначених лісах, на основі відсотках, то Індонезія знаходиться в першому ряду темпів втрати лісів 8,4 відсотка. Для порівняння, тільки в Бразилії втратив половину цих пропорцій.

98 відсотків втрати лісів в Індонезії, збезлісення відбувається в щільності лісових районах з високою на Суматрі і Калімантані, місце, де результат перетворення промислових плантацій деревини і плантації олійних пальм розвиваються дуже поширені протягом останніх 20 років. Провінція Ріау є найвищим, а випущений дослідників в анімації наступним чином:Вирубка лісів в Індонезії, також збільшилася. У швидкості втрати лісового рік 2011/2012 досягли найвищого рівня з кінця 1990-х, хоча уряд видав заборону мораторій (мораторій) на 65 мільйонів гектарів первинних лісів, торфовищ і лісів. Дані показали лісового мораторій, який був реалізований в рамках зобов'язань Індонезії по скороченню викидів в результаті збезлісення і деградації лісів, можуть не, як спочатку очікувалося призначення.
Дослідження, опубліковане в цьому дуже суперечить даним, опублікованим на початку цього року Міністерством лісового господарства Індонезії, який стверджував, що річний вирубки лісів значно скоротилася, оскільки 2005/2006. Цифри можуть виникати через методологічних відмінностей в розрахунку.
Міністерство лісового господарства оцінки нехтувати збезлісення на землі за межами лісової площі і не включає в себе перетворення природних лісів в промислових плантацій, які досі вважаються Міністерством лісового господарства в класифікації «ліс».
Нові дані, засновані на результатах надання 650000 зображення НАСА Landsat образів по Google Earth Engine, за допомогою моделі хмарних обчислень, опубліковані всеосяжної бази даних глобальної карти лісів є інтерактивним. Ці дані доступні у вільному вмісту в http://earthenginepartners.appspot.com/science-2013-global-forest


Хансен, який опублікував ряд робіт з збезлісення, сказав, що він сподівається карта може допомогти країнам у розробці більш ефективної політики щодо скорочення втрат лісу.

"Це перша спроба забезпечити послідовне зміна карта лісів на глобальному і на місцевому рівні", сказав Хансен в заяві. "Бразилія за допомогою Landsat даних для документування темпи збезлісення, також використовує цю інформацію у розробці і здійсненні політики. Вони також поділяють ці дані, з тим, щоб дати можливість іншим учасникам оцінити і підтвердити свій успіх. "

"Попередня дані ще не доступні для громадськості для інших частин світу. Тепер із цим глобального картографування ми можемо надати інформацію про зміни в лісі, де кожна країна може мати доступ до цієї інформації, як для своєї країни і для всього світу ".

Екологічного збитку, що завдається БЕДНОСТЬ
Google провідна компанія в області інформаційних технологій створює глобальні зміни в карту лісової площі, яка має високий дозвіл і переваги за допомогою Google Планета Земля. При зміні даних в лісовій зоні можна контролювати знищення лісів, що відбувається в кожній країні.

Онлайн інтерактивний інструмент можна отримати громадськості та можуть бачити місце розташування в деталях з високою роздільною здатністю 30 м.

Карта містить графік лісі подорожує по світу з 2000 по 2012 рік, на основі 650 000 за супутниковими знімками Landsat 7.

За цей час Земля втрачає "джунглі" з площею, рівної Монголії, дерева, описані можуть охоплювати шість разів площа Великобританії.

Розвиток зусиль по скороченню масштабів збезлісення в поєднанні зі знищенням лісів в Індонезії, Малайзії, Парагваї та Анголі, за даними дослідження, написано в журналі Science.

"Це перші зміни в карту лісу на глобальному рівні послідовною і мають відношення локально," сказав професор Метью Хансен з Університету штату Меріленд, лідер команди, яка створила карту.

"Що можна зробити за допомогою комп'ютера протягом 15 років може бути завершена протягом декількох днів, використовуючи Google Earth Engine."
Дослідження показує, важливі фігури в лісових змінами від 2000-2012 - на основі супутникових знімків.

Світ втратив 2,3 мільйона квадратних кілометрів лісу в період, через реєстрацію, пожежі, хвороби або стихійного лиха.

Але планета також отримати додаткову новий лісової площі займають площу 800000 квадратних кілометрів, із загальною пошкодження 1,5 квадратних кілометрів.

У порівнянні з іншими країнами, бразильські лісу умови показали поліпшення, з більш низьким рівнем втрат лісового між 2003-04 і 2010-2011 рр.

Тим часом, знищення лісів в Індонезії збільшилася більш ніж удвічі в порівнянні з кількістю збезлісення в рік, щоб досягти 20000 кілометрів в 2011-12.

Парагвай, Малайзія і Камбоджа має найвищий рівень руйнування лісів.
В цілому, тропічні ліси збільшилася до 2100 квадратних кілометрів на рік, за даними дослідження.

Карта буде регулярно оновлюватися і можуть бути використані оцінки ефективності програми управління лісами.

Вона також може допомогти екологічних груп від впливу збезлісення - у тому числі загроз біорізноманіттю, зберігання вуглецю та зміни клімату.
СТО
Сер Девід Кінг, британський міністр закордонних Спеціальний посланник зі зміни клімату, сказав, що Індонезія відіграє важливу роль у вирішенні проблеми зміни клімату, тому що він має досить багато лісу.

"Індонезія є найпрогресивнішою серед країн, що розвиваються у вирішенні проблеми зміни клімату", сказав Девід Кінг в Джакарті, в п'ятницю (21/2).

Давид сказав Індонезія і Великобританія має проблеми в плані зміни клімату те ж саме, а саме повені. І в Індонезії та Англії, повені через зміни клімату великий вплив на економіку.

Таким чином, питання про зміну клімату є одним з найбільших проблем для всього світового співтовариства.
"Ми всі несемо відповідальність за вирішення проблеми зміни клімату. Деякі речі, які можна зробити, щоб зменшити це, повторне використання та переробку відходів," сказав він.

Давид сказав вирішенні проблеми зміни клімату має бути зроблено негайно, бо очікуване вплив буде ще більше в майбутньому.

За його словами, повінь дуже реальна загроза зміни клімату. Таким чином, зміна клімату викликало лід у Північному Льодовитому океані розтанув, щоб підняти рівень моря. "Кожен острів у світі мають таку ж загрозу, а саме підвищення рівня моря, так що вода піде вглиб і викликають повені. Лондон, наприклад, на додаток до загрози від моря є також загроза річок", сказав він.

Для боротьби зі зміною клімату, він закликає країни, які мають ліси, щоб попередити вирубку лісів або збезлісення. "Знищення лісів прискорить зміна клімату," сказав він.
Стан лісів в Індонезії в даний час в стані кризи. Багато рослини і тварини, які живуть в них знаходяться під загрозою зникнення. Крім того, є також знаходяться під загрозою багато народи і культури, які залежать від лісу. Але не всі погані новини.Сувора реальність, ми можемо бачити зі стану наших тропічних лісів: з незаконними рубками (з незаконними рубками) і лісові пожежі навмисно чи ні. Незаконні рубки раніше в лісах навколо Ріау, Суматра. Питання, яке відразу приходить на те, як доля тварин ендемічних тигри Суматри в даний час все більш дефіцитним? Що вимруть після долю Ява і Балі тигрів, які живуть в даний час цю історію? Не тільки в Ява, Суматра і Борнео в тропічних лісах Папуа-то ми почали багато хто, хто перетворився на ділянці плантації олійної пальми.

Хто знає, як такі речі, як це раніше і руйнівною для екосистеми лісу і загрожують існуванню біорізноманіття, що містяться. Не тільки жителі в лісі, соціально-культурної тканини корінних народів навколо допомогло б порушена. З втратою лісів також означає втрату джерела життя для більшості індонезійського народу, бо ліс є місцем, щоб знайти їжу, ліки і став основою життя для більшості людей, особливо тих, хто живе поруч з лісом.

Людина руйнація довкілля ще бродять. Це час для всіх лавах міністерства навколишнього середовища, рейнджери і їх роль у спільнотах навколо лісів, оптимізованих щоб ці події раніше повторюються і повторюються знову.

Давайте подивимося на і дізнатися багато корінних племен, розкиданих по Індонезії, вони, як правило довелося діяти дуже дружній обстановці через повсякденному житті, і ми його жителі міста, в тому, що діє набагато менше піклується про навколишнє середовище.
Отже, дуже багато місцевого мудрість з різних племен корінних які розкидані по всій Індонезії, що ми всі повинні слідувати.

Важливість Forest City до природи та навколишнього середовища Навколишнє

Ліси зникають в сучасні часи останнім часом. Праліси в засоби для людини, щоб знайти їжу. Але тепер скасовано, ліс навіть розглядатися як бар'єр для міста, аби збудувати притулок або висотних будівель.

У містах в Індонезії рідко ми знаходимо міський ліс. Міське розвиток, як правило, воліють фізичний розвиток і не супроводжується зеленій землі навколо нього. Вакантне землі навколо будівлі можна використовувати тільки для парковки, без зелених дерев. Таким чином, замість міського лісу ми знаходимо, але бетонних джунглях.

Ця сцена виглядає з bertebarannya хмарочос будівель. Протягом наші очі дивляться тільки високі будівлі і зелений відкритій площі, які повинні бути 30% міста, ніби нехтують покінчити з замість розвитку.

В результаті, щороку великі міста в Індонезії випробували різні проблеми, коли сезон дощів прибуває. Починаючи від повені всюди, навколишнє середовище та якість повітря погіршується через забруднення проводиться автотранспортних засобів не в змозі бути розміщені і фільтрується існуючих дерев. Існування зелених відкритих просторів корисно мати, що ми не можемо ігнорувати і грати роль у подоланні все це.
Так, почекайте, не більше. Існування міських лісів є необхідність для всіх нас. Давайте почнемо з себе і закликаємо владу, щоб створити більше ліс в місті, де ми живемо.

Скупість жорстокість І БУДЕ знищити людські

За
Аль-Язід бін Ustadz Абдул Кадір Джави حفظه الله


عن جابر بن عبد الله قال: قال رسول الله - صلى الله عليه وسلم: اتقوا الظلم; فإن الظلم ظلمات يوم القيامة. واتقوا الشح; فإن الشح أهلك من كان قبلكم. حملهم على أن سفكوا دماءهم, واستحلوا محارمهم

Джабіра ібн Abdillah Заради Аллах сказав він, "Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:" Будьте обережні, ви проти kezhaliman тому kezhaliman тьма-тьма в День Суду. І будьте обережні, ви проти природи скупості скупий, бо це те, що зруйнував людей перед вами. Скупість, які заохочують їх, щоб пролити кров і виправдання їх честь ". [1]

Takhrij хадис:
Цей хадис Сахіх. Передав Муслім (NO. 2 578), Ахмад (III / 323), аль-Бухарі в аль-Adabul симплекс (немає. 483), Абд бін Хумейд (немає. Тисячі сто сорок одна), аль-Байхакі (VI / 93 і X / 134) і в книзі Syu'abul Iimaan (немає. 10338) і аль-Багаві в Syarhus Сунни (немає. 4161)

СЛОВНИК хадис:
• اتقوا: Страх. А саме, будьте обережні і уникнути.
• الظلم: الجور ومجاوزة الحد,
жорстокість, нерівності та оцінки. Основний сенс беззаконників які нічого не поставивши на його місце. [2]
• الشح: скупість дуже, важче витягнути скарб захоплення. Інші кажуть, що природа граббер / скупий / скупий з надмірним жадібності. Скупий або шматки, може дорожити, а також може виступати в Маруф хапання с (добре). [3]
• حملهم: Заохочуйте їх або причину своїх дій.
• سفكوا دماءهم: Пролити кров. А саме, більшість з них частково вбивати один одного.
• استحلوا: виправдати. Тобто, виправдовує жінкам заборонено Всевишнім Аллахом для них, то вони жорстокі до жінок.


Шарх хадис:
У цьому хадисі є попередження робити несправедливість і пропозиції, щоб зробити правосуддя. Шаріату зовсім справедливо, наказав діяти справедливо, і заборонили робити несправедливості. Всевишній Аллах говорить:

قل أمر ربي بالقسط

Скажімо, "сказав мені, Rabbku віддати ..." [аль-А'рааф / 7: 29]

إن الله يأمر بالعدل

Воістину, Аллах говорить (ви), щоб бути справедливим ... "[Ан-Наль / 16: 90]

الذين آمنوا ولم يلبسوا إيمانهم بظلم أولئك لهم الأمن وهم مهتدون

Люди, які вірять і не переплутати їх віру з жорстокістю (ширк), вони є тими, які отримують почуття безпеки, і вони керуються. "[Аль-An'am / 6: 82]

Дійсно віра в усі основні і філій, Захір і розум, все чесно, на відміну від несправедливості.

Вродливіша юстиції та головний це визнати і mengikhlaskan монотеїзм тільки Аллаху, вірність імен і атрибутів його добре, і mengikhlaskan релігія і поклоніння тільки Аллаха Всемогутнього.

Найбільш злочинців kezhaliman робить ширк, пов'язуючи партнерів з Аллахом, як його слова:

وإذ قال لقمان لابنه وهو يعظه يا بني لا تشرك بالله إن الشرك لظلم عظيم

І (згадайте), коли Лукман сказав своєму синові, коли він дав урок для нього, "Про син мій! Ти не будеш приписувати Аллаху, дійсно співробітник (Аллаха) дійсно велика несправедливість "[Лукман / 31: 13].

Тому що справедливо значить поставити щось на місці і здійснювати права, які необхідні. Беззаконників не покласти щось на місці.

Права найбільшого та обов'язкового а саме права Аллаха над Його слуг. Слуга повинен знати Всевишнього Аллаха і поклоніння Йому тільки не пов'язуючи його з чим-небудь. Тоді робота на основних моментах віри, шаріат-ісламським шаріатом як встановити молитву і платити закят, пост в Рамадан, паломництво до будинку, джихад на шляху Аллаха з словами і справами, наставляти один одного в праведності й терпінні. Не робіть цього disyari'atkan є формою жорстокості.

У тому числі справи справедливі, які виконують права на пророка Мухаммеда, нехай благословить його Аллах і вітає такої віри і любові, більше любові він нехай благословить його Аллах і вітає, ніж всі істоти, підкорятися, честь, прославити, і пріоритети в порядок і свої слова у верхній частині порядку і слова інших ,

Замість цього, він є відмінним жорстокість, якщо раб не виконує будь-яких прав на пророка Мухаммеда, нехай благословить його Аллах і вітає.

У тому числі справедливість, щоб прославити і любити Посланника сподвижників Заради анхум. Всевишній Аллах і Його посланник, нехай благословить його Аллах і вітає сказав, що багато чесноти і хвала за товаришів р в порівнянні з іншими громадськими-умми. Сподвижники Заради анхум є кращим з людей після пророків і посланців. Соратники є ті, благословив Аллах і гарантовано заробити Небеса. Прибуття ісламу в нас є одним з плодів боротьби, джихад і жертву сподвижників Заради анхум.

Таким чином, скільки жорстокість людей критикувати, образа, лаяти Соратники Заради анхум. Поносити сподвижників були, по суті блюзнірство Всевишнього Аллаха, Його Посланника, нехай благословить його Аллах і вітає, і Іслам. Через це вони хвалять Всевишнього Аллаха і Його Посланника, нехай благословить його Аллах і вітає. Навіть Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає забороняє поносити сподвижників. Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

لا تسبوا أصحابي, فوالذي نفسي بيده لو أن أحدكم أنفق مثل أحد ذهبا ما بلغ مد أحدهم ولا نصيفه.

Ви лаяти своїх друзів !! Демі Раб Ян себе в руках, у випадку, якщо один з вас дати infaq золото на горі Ухуді, він не досяг значення infaq них, хоча (вони infaq тільки) один Mudd (тобто вся-две пальми) і також не половина. [ 4]

من سب أصحابي, فعليه لعنة الله, والملائكة, والناس أجمعين.

Ті, хто лають мої друзі, то її прокляття Аллаха, ангелів і всіх людей! [5]

Серед інших несправедливо акт, присвячений обох батьків, підключити споріднення, реалізації прав родичів, друзів і людей, які мають справу з нами. І жорстокість, що не виконати всі ці речі.

Виконувати права чоловіка і дружини є формою справедливості інший. Той, хто не виконав, то він правопорушників.

Людина Menzhalimi багато видів, і всі вони зібралися в словах пророка нехай благословить його Аллах і вітає, в Прощання хаджу »:

إن دماءكم, وأموالكم, وأعراضكم, حرام عليكم كحرمة يومكم هذا, في شهركم هذا, في بلدكم هذا

Воістину ваша кров, ваше майно, ваша честь, все заборонено на вас, як незаконнонароджений сьогодні, в цьому місяці, і країна. [6]

Таким чином, всі звірство це тьма в День Суду. Злочинці були покарані відповідно до рівнів kezhalimannya. Люди, які dizhalimi відповідь від доброту людей, які роблять таку несправедливість. Якщо у них немає добра більше, то diambillah зол такі dizhalimi люди і доручив тих, хто несправедливість.

Всевишній Аллах забороняє kezhaliman на Себе, і Всевишній Аллах також робить його незаконним серед Своїх слуг. Аллах найсправедливіший у слові, справі і його відповідей.

Всевишній Аллах говорить в хадисі Qudsi:

يا عبادي! إني حرمت الظلم على نفسي, وجعلته بينكم محرما; فلاتظالموا ...

Про слуги Мої! Істинно Я забороняю жорстокість на мене, і я роблю це незаконним серед вас, ви не кожен menzhalimi! [7]

Тобто, що Аллах субханаху ва та'аля не дай несправедливість діє на рабів Своїх, і заборонити їх взаємне menzhalimi, бо сама жорстокість абсолютно заборонено. Всевишній Аллах говорить:

وما أنا بظلام للعبيد

... І я не menzhalimi моїх слуг. [Каф / 50: 29]

Всевишній Аллах також говорить:

وما الله يريد ظلما للعباد

... І Аллах не хоче жорстокість проти своїх службовців. [аль-Мумін- / 40: 31]

Жорстокість має три види:
1. жорстокість не були прощені Аллахом, це ширк, пов'язуючи партнерів з Аллахом. Всевишній Аллах говорить:

إن الله لا يغفر أن يشرك به ويغفر ما دون ذلك لمن يشاء ومن يشرك بالله فقد افترى إثما عظيما

Воістину, Аллах не пробачить гріхи () як асоційованого йому (ширк), і він прощає гріх, який (), ніж (ширк) є для тих, хто забажає. Хто пов'язуючи Аллаха, то адже він скоїв великий гріх. [Ан-Ніса '/ 4: 48]

Всевишній Аллах також говорить:

وإذ قال لقمان لابنه وهو يعظه يا بني لا تشرك بالله إن الشرك لظلم عظيم

І (згадайте), коли Лукман сказав своєму синові, коли він дав урок для нього, "Про син мій! Ти не будеш приписувати Аллаху, дійсно співробітник (Аллаха) дійсно велика несправедливість "[Лукман / 31: 13].

2. жорстокість, що не допускається на всіх Всевишнім Аллахом, а саме жорстокості частково раба іншим. У тому числі з досконалої справедливості, який Аллах помститися жорстокість серед своїх службовців відповідно до їх kezhaliman рівнях.

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

إن الظلم ظلمات يوم القيامة

Дійсно kezhaliman тьма в День Судний [8]

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає також сказав:

إن الله ليملي للظالم حتى إذا أخذه لم يفلته, ثم قرأ: وكذلك أخذ ربك إذا أخذ القرى وهي ظالمة إن أخذه أليم شديد

Воістину, Аллах, звичайно, затримки (штрафи) за злочинців, але якщо він катував його, він не говорив йому "Тоді Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає читати вірші (що означає):". І тому покарання твого Господа, коли Він був замучений країни (населення) хто здійснює несправедливість. Справді, в покарання є серйозним, дуже серйозним "[Худ / 11: 102]. [9].

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає також сказав:

من كانت له مظلمة لأخيه من عرضه أو شيء فليتحلله منه اليوم قبل أن لايكون دينار ولادرهم إن كان له عمل صالح أخذ منه بقدر مظلمته وإن لم يكن له حسنات أخذ من سيئات صاحبه فحمل عليه

Той, хто на нього є mazhlamah (kezhaliman) своєму братові, якщо він коли-небудь ушкодження честь або щось (властивість прийняте zhalim) належав його братові, нехай попросити його menghalalkannya зараз, тому що там (в Судний день) не динара і дирхама. Якщо він має хороші вчинки, то будуть вжиті заходи щодо (платно) членів dizhalimi відповідно до kezhalimannya. І якщо він не має добрі справи, то помилки свого брата було прийнято тоді доручив йому [10].

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

واتق دعوة المظلوم, فإنه ليس بينها وبين الله حجاب

... І будьте обережні молитов людей, які dizhalimi, тому що немає ніяких бар'єрів між молитвами до Аллаха [11].

3. жорстокість, що у волі Всемогутнього Аллаха, якщо Він побажає Він покарає його. А якщо Він побажає Він простить його. А саме гріхи вчинив слугу свого Господа, на додаток до ухилятися. [12]

Всевишній Аллах по прямому шляху для Своїх рабів, які хочуть, щоб повернутися до правосуддя. Той, хто відхиляється від нього, то він буде повернутися до жорстокості, що витягли в пекло.

Пророк:

واتقوا الشح; فإن الشح أهلك من كان قبلكم

І будьте обережні, ви проти скупий природи / шматки, бо скупість / скупість, що це те, що зруйнував людей перед вами

Через жадібність до багатства, щоб люди збирають скарби всіма засобами і з будь-якого джерела, незалежно від законного і незаконного -na'udzu billah-. Навіть Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

حملهم على أن سفكوا دماءهم, واستحلوا محارمهم
(Скупість його), щоб заохотити їх (людей перед нами), щоб пролити кров і виправдання їх честь.

Скупий / граббер проливати кров, як він дивився на не зможе досягти своїх цілей, якщо кровопролиття.

У хадисі вище, Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає попередив своїх людей про два випадки, що жорстокість і жадібність / скупість. Zhalim зловживають інші, і що жодній скнара на те, що інші люди мають. Обидві дії, які заборонені. Аллах субханаху ва та'аля каже:

ومن يوق شح نفسه فأولئك هم المفلحون

... І хто охороняли його скнарості, то вони щасливчики. [аль-Хашр / 59: 9]

Вірш говорить, що люди, які не тримають себе з скнарості, він не мав ніякої удачі. Тому що щасливчики охороняються Всевишнім Аллахом в скупості. Ми просимо Аллаха, щоб захистити нас від жорстокості і тримати себе від скупості і підлості-каліцтва. [13]

Всевишній Аллах і Його Посланник, нехай благословить його Аллах і вітає також засудив і засудив природу шматки, скупих і скупий. Скупий, скупий скупий і негідне природа, tabi'at скромному і поганим темпераментом, а також у тому числі одного з захворювань серед мусульман. Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає завжди шукати притулку в Аллаха від цих властивостей. Як я міг не ?! Тому що хвороба вбила численні спільноти, але це також призвело до природи злочинців затягли в пекло, wal'iyâdzu Billah.

Серед людей є скупий закят видача яких Всевишній Аллах наказав це, коли благодійність збирається прибирати свою власність і очистити себе. Серед людей є і скупий скупий і по відношенню до себе, своєї дружини, і його дітей, дуже скупий в сторону близького родича, його кращих друзів, свого гостя, бідних, і багато іншого.

Ось чому він був там загроза, що важко в Коран і справжньої Сунни для людини, яка має хворобу і характер шматки, скупих і скупий це.

Всевишній Аллах говорить:

ولا يحسبن الذين يبخلون بما آتاهم الله من فضله هو خيرا لهم بل هو شر لهم سيطوقون ما بخلوا به يوم القيامة ولله ميراث السماوات والأرض والله بما تعملون خبير

І ніколи не люди, які скупий з тим, що Аллах дав їм Його благодаті, думаю, що (скнара) це добре для них, але (скнара), це погано для них. Що (скарб), які вони kikirkan буде носитися (в шиї) на Судний День. Аллаху належить спадок один (те, що) в небесах і на землі. Аллах Mahateliti, що ви робите. [Алі Імран / 3: 180]

Всевишній Аллах також говорить:

وأما من بخل واستغنى) 8 (وكذب بالحسنى) 9 (فسنيسره للعسرى) 10 (وما يغني عنه ماله إذا تردى

І, як для людей, які скупі і його почуття самодостатнім (немає необхідності в допомозі Аллаха), і заперечували (нагорода) кращий, то буде легко правом для нього шлях до лиха (нещастя). І його багатство не вигідно йому, якщо він загинув. [аль-Lail / 92: 8-11]

Абу Хурайра Аллах Заради, він сказав: "Посланник нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

لا يجتمع الإيمان والشح في قلب عبد أبدا

Ніколи не буде сходитися між keimanandan kekikirandi серце слуги назавжди [14].

Від Абу Хурайри Заради Аллах, що він чув, як Посланник нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

مثل البخيل والمنفق كمثل رجلين عليهما جنتان من حديد من ثديهما إلى تراقيهما, فأما المنفق فلا ينفق إلا سبغت, أو وفرت على جلده حتى تخفي بنانه, وتعفو أثره, وأما البخيل فلا يريد أن ينفق شيئا إلا لزقت كل حلقة مكانها, فهو يوسعها فلا تتسع

Притча скнара і той, хто berinfak, як двоє чоловіків, які носять обладунки (щити), який охоплює як молоко до ключиці. Як для тих, хто berinfak berinfak але він не буде розвивати броню він носив його прикрити колишнього крок. У той час як граббер, що він не збирається проводити в чомусь зміцніє броні коло, який надає будь-якому місці її, вона спробувала розслабитися, але броня не був готовий розвиватися [15].

Скупий, скупі і скупий, включаючи випадки, знищити, як Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав,

ثلاث مهلكات: شح مطاع, وهوى متبع, وإعجاب المرء بنفسه

Три випадки знищити (тобто) скупляться (скупий) підкоряються, бажання слідувати, і подив над собою [16]

Rasûlullâhn шукати притулку в Аллаха від kezhaliman,

اللهم إني أعوذ بك أن أضل أو أضل, أو أزل أو أزل, أو أظلم أو أظلم, أو أجهل أو يجهل علي

Я. Аллах, воістину, я вдаюся до Тебе, щоб я йду в оману або оману (дияволом чи характеру Сатани), зробити помилку або образив, ковзання або укіс людина, menzhalimi (переслідувати) або dizhalimi (переслідуванням), і дурять чи обманюйте . [17]

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає також шукати притулок в Аллаха Всемогутнього від природи шматки, скупий і скупих. Серед молитви, що він читав, було:

اللهم إني أعوذ بك من الجبن, وأعوذ بك من البخل, وأعوذ بك من أن أرد إلى أرذل العمر, وأعوذ بك من فتنة الدنيا وعذاب القبر

Я. Аллах, воістину, я вдаюся до Тебе від боягузтва, я вдаюся до Тебе від характеру шматки / скнара, я вдаюся в Mudari повернувся до життя найменш (стареча), і я вдаюся до Тебе від Фітна (спокуса) Мир і могила муки. [18]

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає також багато говорять молитву нижче:

اللهم إني أعوذ بك من الهم, والحزن, والعجز, والكسل, والبخل, والجبن, وضلع الدين, وغلبة الرجال

Я. Аллах, воістину, я вдаюся до Тебе від лиха, печалі, слабкості, ліні, скупий природи (скупий), боягузливого, боргової кабали, і під контролем інших. [19]

FAWA'ID:
1. Аллах Більшість же і не зробити несправедливість по відношенню до Своїх рабів.
2. Всевишній Аллах забороняє kezhaliman на Себе
3. Всевишній Аллах забороняє kezhaliman на Своїх рабів.
4. Повинні бути справедливим в усіх відношеннях і не повинні робити несправедливість / переслідування нікому.
5. kezhaliman тьма в День Суду.
6. Самі злочинців kezhaliman робить ширк або пов'язуючи партнерів Аллаха з чимось.
7. жорстокість слуга іншим, або правителем, його суб'єктів, або роботодавець своїм співробітникам, і інші будуть переслідуватися / не винагороджується Аллахом до Судного Дня.
8. жорстокість menyebabkandatangnya гнів і покарання Аллаха.
9. Ми будемо обережні, щоб do'anya людей dizhalimi або переслідуванням через їх молитви надається Всевишнім Аллахом.
10. Заборона важко і засторога проти жадібності й скнарості.
11. жадібність і жорстокість, в тому числі причини поширення злочинності, руйнування, ворожнечі та інших поганих речей.
12. жорстокість і жадібність в великому гріху, який викликав руйнування світу і приниження винних у день Страшного суду.
13. Жадібність перетягніть світове співтовариство проти пороків і занурюється їх до кровопролиття та непристойності.
14. Ті, хто вважають, мають характер Карім (щедрий) і багато благодійності, в той час як лицеміри мають характер скнара, шматки, і скупий.
15. Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає заборонив робити zhalim і скупий, і він притулок Всевишнього Аллаха жорстокості і скупий природи.[Скопійовано з редакції журналу з-сунна Як 10 / рік XVII / 1435H / 2014M. Видавці Фонд Постійний комітет Istiqomah Суракарта, Jl. Соло-Purwodadi Km.8 Selokaton Gondangrejo Соло 57183 Тел. 0271-858197 Факс 0271-858196]

No comments:

Post a Comment