!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Tuesday, September 8, 2015

Indonésie se opět stala členem OPEC, co to potřebují ?.

Jízda nebyla dokončena (367)

(Část 367), Depok, West Java, Indonnesia, 08.9.2015, 15:42).

Indonésie se opět stala členem OPEC, co to potřebují ?.

Z hlediska výroby Indonésie je vhodné být členem OPEC, protože indonéská těžba ropy nejvýše 800.000 barelů denně, zatímco domácí spotřeba dosáhla 1,5 milionu barelů denně.
Indonésie je někdy má divný politiku, by pokles cen ropy na světovém trhu, který nyní dosáhl US $ 45 za barel být vděčný, protože domácí spotřeba je mnohem víc, ale každý světových cen ropy rostou, vláda vždy zvýšit cenu topného oleje (BBM) , ale když se ceny ropy i nadále klesat vládu jen zavřete oči, nesnižují cenu ropy na stanici pohonných hmot (čerpacích stanic), v zemi, ale v případě, že cena benzínových stanic peřím, náklady na dopravu také jít dolů, a to potlačí ceny základních komodit, jako je rýže a cenou další, čímž se zvyšuje kupní sílu lidí.
Ne moc může být provedeno Indonésie jako člen OPEC, Indonésie, protože úroveň produkce z více než 800.000 barelů za den, zatímco domácí spotřeba zdvojnásobení počtu celkové produkce (cca 1,5 milionů barelů denně).
Což je znevýhodněna cen ropy na světovém trhu s nízkou 12 OPEC přítomné kromě Ruska členové, a obří americké společnosti, které se zabývají a využívání ropy a zemního plynu s vysokými náklady v kontinentálních Spojených státech.
Ruský vývoz ropy a zemního plynu je poměrně velký velký hit s poklesem cen ropy, protože většina z toho ze státního rozpočtu do značné míry závisí zahraniční vývoz ropy a zemního plynu.
Analytici předpovídají pokles cen ropy na světovém trhu dnes kvůli inženýrství Spojené státy a jejich spojenci v NATO (Velká Británie a Norsko), aby se snížilo světové ceny ropy pokračovat i po anexi Krymu od Ukrajiny dávat lekce do Ruska dostal během ekonomického embarga ze Spojených států a NATO.
Navíc je Rusko považováno za neposlušný (nemravné) od sebe po anektovat Krymu také podporovat politicky i zbraně pro-ruské hnutí separatisty ve východní Ukrajině.
Pro arabských zemích členy OPEC jsou stále nízké výrobní náklady je možné pouze za US $ 3 za barel, ceny ropy jsou stále levnější v jejich prospěch.
Co se týče Ruska, výrobních cen ropy dn svého zemního plynu na Sibiři zasněžené náklady vyšší produkce, obří americkou společností působící v pevninské Spojených státech, na moři a na Aljašce stejně náklady jsou vysoké, ale protože domácí spotřeby obrovské USA , rozpočet a USA není závislá na ropě a zemním plynu, ale z daní a jiných komodit vývozu (vojenských výrobků, počítačů, IT služeb a dalších produktů), pak nízké ceny ropy jsou stále lukrativnější USA.


V listopadu 2015, Indonésie Oficiální vstup OPEC Again
KATADATA - Indonésie se nakonec přijat zpět do členských zemí vyvážejících ropu nebo Organizaci zemí vyvážejících ropu (OPEC). Ve skutečnosti, před sedmi lety, Indonésie byla vyloučena z organizace, protože se stal olej dovozce.

Generální tajemník Ministerstva energetiky a nerostných zdrojů (ESDM) Teguh Pamudji odhalilo, že obdržela oznámení dopis od generálního tajemníka OPEC minulý týden. "Indonésie je přijímán jako člen OPEC, nikoliv pozorovatel," řekl Katadata, pondělí (7/9). Nicméně, Indonésie účinně menjaqdi členů OPEC v listopadu.

Indonésie se stane 13. členem OPEC a jediný člen OPEC z Asie kromě zemí v regionu Blízkého východu. Před sedmi lety, Indonésie za vlády prezidenta Susilo Bambang Yudhoyono se rozhodl dostat z produkce ropy OPEC v důsledku deficitu. V současné době, spotřeba ropy v zemi je asi 1,5 milionu barelů denně, zatímco vyrábějící pouze 800.000 barelů denně.

Od poloviny letošního roku, indonéská vláda, aby prozkoumala možnost OPEC opětovného vstupu. Ve skutečnosti, v poslední 3-6Juni, ministr energetiky a nerostných surovin Sudirman Said zúčastnil konference OPEC ve Vídni, v Rakousku. Podle Sudirman, v případě Indonésie se nachází v obci OPEC, Indonésie má přístup k informacím, ropy a zemního plynu pravidelně.

Kromě toho, Indonésie také může navázat přátelské vztahy s producenty ropy. To je jistě vládní strategie, aby bylo snazší získat dodávky ropy z členských zemí OPEC.

Nicméně Pri Agung Rakhmanto, energie pozorovatel Trisakti University, řekl, že Indonésie je vstup do OPEC není žádná záruka, že to bude jednodušší získat olej. To vše závisí na diplomacii do každé země. "Jen relativně otevřený přístup," řekl.

Kromě toho, že vláda musí být rovněž schopen přizvat některé členy OPEC investovat v Indonésii. Tím, členství v OPEC opravdu přínosem pro Indonésii.

Na druhou stranu, zájem zemí OPEC a Indonésie je nyní jiný. Země OPEC Uprostřed brzdy na výrobu, které způsobily světové ceny ropy klesly na zhruba US $ 40 za barel. Zatímco Indonésie stále potřebuje zvýšit produkci ropy protože až zemích nyní ropu dovážet.

Prezident Jokowi Podporuje Indonésie Sign OPEC
"Nemohl souhlasit, měli bychom pověsit ven, musí komunikovat s trhem (výrobci a vývozci ropy)
KATADATA - ministr energetiky a nerostných zdrojů (ESDM) Sudirman Said tvrdil, že získal podporu od prezidenta Joko Widodo (Jokowi) na indonéské plánu opět aktivní v Organizaci zemí vyvážejících ropu nebo Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC).

Podle něj záměr už dvakrát předložen prezidentu Joko Widodo. Poprvé se vyjádřil úmysl při práci návštěvu Papua-Nová Guinea spolu s prezidentem. Tam Jokowi Prezident řekl, že rozhodně podporuje Indonésii, aby znovu vstoupit v OPEC.

Sudirman také vyjádřil záměr žádá o povolení k účasti na konferenci OPEC se konalo ve dnech 3-4 června 2015. V té době, prezident zopakoval svou podporu Jokowi.

"Nemohl souhlasit, měli bychom pověsit ven, musí komunikovat s trhem. Navíc, jsme jedním z největších odběratelů, takže je přirozené, pokud bychom navázat vztah s producenty, vývozců," řekl na ministerstvu energetiky, Jakarta, pátek (15/5).

Vládní touha znovu vstoupit do tohoto členů OPEC přijal kritiku od některých ubikací. Bývalý člen Governance reformního týmu ropy a zemního plynu Indonésie Fahmi Radi považuje za nezpůsobilý být členem OPEC. Ve skutečnosti, ona se obává, Indonésie by byla k smíchu, pokud nuceni stát se členy OPEC.

Podle něj od roku 2005 Indonésie byla považována za čistého dovozce (čisté dovozce) oleje. Ačkoli ještě vyváží, ale větší dovoz ropy. Vzhledem k tomu, že požadavky, aby se stal členem OPEC je země čistým vývozcem (netto vývozce).

Vedoucí programu a kontrola rozpočtu divize Control plánování SKK Migas, který je také OPEC Benny Fiskální politika analýza Lubiantara, řekl Indonésie je velmi obtížné spojit OPEC. Abyste se stali pozorovatel země byla pod podmínkou, že čistým vývozcem.

Důvody pro stále snazší oleje není v pořádku. Podle něj se na tento olej nemusí být OPEC. Podle něj by to mohlo být získána zlepšování dvoustranných vztahů se zeměmi produkujícími ropu.

"Malajsie se nikdy nestane členem OPEC, ale může snadno dostat díky interakci oleje s země produkující ropu jsou v pořádku," řekl.

Indonésie byl kdysi členem OPEC od roku 1961, ale pak se rozhodli, že se z jejího členství v roce 2008. Toto rozhodnutí, protože Indonésie se stala čistým dovozcem. Průzkum a objem výroby je snížena tak, že zásoby ropy a zemního plynu klesá. Zatímco potřeba ropy a zemního plynu v zemi nadále stoupat.

Na základě údajů z Výkonné agentury pro Upstream ropy a zemního plynu (BP) Migas základě, Indonésie surové produkce ropy od roku 1996 do roku 2006 pokračoval pokles v průměru o 10-12 procent. Tato výroba pokles zpomalil na 2-3 procent v období 2006 až 2011.

Problém je pokles produkce je nepřímo úměrná míra spotřeby ropy v zemi, vzrostl v průměru o 5,8 procenta. Tím Indonésie má dovážet ropu, aby vnitrostátní potřeby.

Kuvajt ministr ropného Ali al-Omair v úterý řekl, že je "velmi jisti", že členové OPEC kartelu zálivu podporuje zachování svůj výrobní strop beze změny na důležitá jednání tento týden. V prohlášení na oficiální tiskové agentury KUNA na jeho příjezdu ve Vídni, Omair řekl, že možnost OPEC je "zachování nebo zvýšení výrobní strop," pemotongan.Organisasi přepsat zemí vyvážejících ropu (OPEC), která se skládá z 12 zemí se bude konat setkání v pátek rozhodnout úrovně výroby za druhé pololetí roku 2015, uprostřed očekávání, že úroveň produkce bude zmíněné dipertahankan.Omair ministři z členů Gulf OPEC Kromě Kuvajtu, včetně těžké váze producenta Saudské Arábie, Spojených arabských emirátů a Kataru bude držet koordinační rozhovory před pertemuan.Bersama dohromady, těchto čtyřech zemích Gulf produkuje asi 17 milionů barelů denně (BPD), nebo 55 procent produkce OPEC je v současné době 31 milionů barelů denně. Saúdská Arábie sám produkuje 10,3 milionů barelů denně. "Globální scéna vyžaduje, abychom nebude přijímat rozhodnutí, jež mohou mít negativní dopad na trh, a dostupné možnosti pro OPEC je udržet nebo zvýšit výrobní strop," řekl Saúdská Ropa dia.Menteri Ali al -Naimi úterý řekl, že OPEC nepřerušuje svou výrobní strategii, zajistit podíl na trhu byl bekerja.Ketika otázka, zda tato strategie byla úspěšná, Naimi řekl novinářům: "Odpověď zní ano ... Poptávka je na vzestupu. Dodávky se zpomaluje. To je fakt. Trh se stabilizuje. "Několik dalších členů, zejména Venezuela a Írán, vyzval k snížení výroby na podporu oleje harga.Harga ztratily téměř polovinu své hodnoty od června 2014, kdy se Brent obchoduje kolem 115 dolarů za barel a ropy v New Yorku téměř 108 dolarů za barel.Omair přidružit relativní zvýšení cen ropy OPEC donutil nějakou výrobu high-cost zastavil, a to zejména ve Spojených státech a Kanadě, a ke zvýšení globálního ekonomického růstu.
Světové ceny ropy i nadále klesat. K tomuto dni, je cena svět olej je ještě doma v rozmezí od 50 $ za barel.

Informační administrace US Energie uvolněná z deseti největších produkujících ropu zemi na světě v roce 2014. Tyto země se podařilo vyrobit miliony barelů ropy denně. Hlášení z CNN Money, ve středu (02/04/2015) Následující seznam.

Spojené státy americké (USA)

Velmoc umístila na prvním místě jako největší ropné produkovat zemi na světě s 12,4 milionu barelů denně. Produkce ropy v USA významně každý rok vždy zvýšil.

Saúdská Arábie

Země, které se staly ropné králův rezidence zaujímá druhé místo v seznamu největší ropy produkovat země na světě. Saúdská Arábie se podařilo zaznamenat produkci ropy 11,6 milionu barelů denně.

Rusko

Země podařilo vyrobit jak hodně jako 10600000 barelů ropy denně. Nejen jako producenta ropy, země je také známo, že stát dříve známý jako druhého největšího producenta zemního plynu na světě.

Čína

Čína je na čtvrté pozici největšího ropy produkovat země na světě. Bamboo opony země je schopen produkovat 4,4 milionu barelů ropy za den.

Kanada

V první pětce jsou Kanaďan. Ropný průmysl je základem primárního sektoru Kanady. Země produkuje 4,3 milionu barelů ropy denně.

Írán

Země na Blízkém východě, jako je Írán je zemí, která je často v rozporu s jinými zeměmi, protože jeho ropného bohatství. Byl na šestém místě, íránského produkce ropy o 3,4 milionu barelů denně.

Irák

Totéž s Íránem, země na Blízkém východě, jako je Írán, také známý jako největší producent ropy na světě. Byl sedmý irácká těžba ropy dosáhla 3,3 milionu barelů denně.

Spojené arabské emiráty

UEAberibukota v Abu Dhabi je největší město Dubaj. SAE je jedním z největších ropy produkovat země na světě s výrobou 3,2 milionu barelů denně. SAE je na osmém místě v tomto seznamu.

Mexiko

Mexiko je země nacházející se v severní Americe. Ačkoli zahrnuty jako jeden z největších ropy produkovat země na světě, produkce ropy Mexiko pokračoval pokles v posledních letech. 2.014 poznamenal produkce ropy Mexika klesl na 2,8 milionu barelů denně.

Kuvajt

V poslední pozici je Kuvajt. Produkce ropy země se očekává, že dosáhne 2,8 milionu barelů denně.

No comments:

Post a Comment