!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Monday, September 14, 2015

Uprchlické krizí a katastrof, jejichž důsledky hříchu koho?

Jízda nebyla dokončena (369)

(Část 369), Depok, West Java, Indonnesia 13. září 2015 21:03).

Uprchlické krizí a katastrof, jejichž důsledky hříchu koho?

Humanitární krize v Sýrii, Iráku a Jemenu, který vedl k toku uprchlíků do Evropy a dalších zemí na Blízkém východě a Austrálii je vyvolána země žízeň síle a politické dominance, což má za následek pokračující a dlouhotrvající bitvy.
Stačí se podívat na konflikt v Sýrii, Asada autoritářského režimu a chcete pokračovat v posilovače vojensky a politicky Íránem, Ruskem a Hizballáhem bojovali libanonským opoziční skupiny, které podporovaly USA a jejich spojenci, včetně koalice arabských států v čele s Saúdské Arábie.
Islámský stát v Iráku, Sýrie a Sham (ISIS) posílil džihádistický 25,000 mládí ze 100 zemí, včetně džihádistů z USA, Austrálii a Evropě k boji proti režimu Assad kdysi bojoval proti režimu iráčtí šíité nadvlády, která pomohla Írán a Hizballáh. Nemluvě o koalici Saúdské Arábie podél zemí Rady pro spolupráci v Perském zálivu střední bojujících Shia Houthi rebelové se opírají o Íránu.
Utrpení a bída, která postihla lid Jemenu, Iráku a Sýrii.
Je to všechno kvůli trestu Alláha kvůli hříchy těch, kteří jsou nyní cvičí deviované islámských učení.
Jak je známo, Saúdská Arábie obvinil ISIS byl mimo islámské ideologie zvané Kharijites, Shia také učenci Saúdské Arábie a shromáždění Ulama Indonésii (MUI) jako kult, protože má mengkafirkan společníků proroka Mohameda.
Saudi kněží říkají, že nenašel třísky skupiny muslimů v souladu s společníků Ahl Sunny Wal Jama'ah výjimkou mezi stoupence As-Salaf al-Salih Ahlul Hadíth.

Mu'tazilah jak by mohla odpovídat společníků z velkých postav, zatímco oni vypovědět velkých postav spravedlnosti a snížila jejich kamaráda a obvinil je z kacířství, jako je Al-Wasil bin Atho ", v němž se uvádí: Pokud se Ali, Az-Zubair Tholhah, a pak jsem se vypovídat potrestán, protože jejich výpovědi. [viz Al-Farqu Bainal Firaq hal.119-120]

Kharijites přišel z náboženství a menyempal setkávání muslimů, protože některé základní body své doktríny je mengkafirkan Ali a jeho syn, Ibn Abbas, Uthman, Talha, Ayesha a Mu'awiyah a není umístěn na vlastnostech společníků lidí obtěžující a mengkafirkan je.

Jako Shufiyah, podceňují dědictví proroků a ponižující vysílač knihy a sunny a jejich mensifatkan jako zesnulého. Velký muž říkají: Vezmeš své znalosti, zemřelých a zároveň bereme naše znalosti o velké života, který není mrtev (Bůh) přímo. Proto, oni říkají, ústy svými zamítnutí Sanad hadits-: Má mengkhabarkan mi moje srdce Rabb.

Pokud jde o šíity, uvěřili, že společníci upadl po smrti proroka sallallaahu To wa Salamem, s výjimkou několika málo lidí, viz Al-Kisyiy -onu samy kněze vypráví historii knihy Rijalnya případu. 12.13 z Abú Ja'far, že uvedl: Vše apostatu po smrti proroka sallallaahu To wa Salamem s výjimkou tří, řekl jsem: Kdo je ten třetí osoba? On odpověděl: Al-Miqdaad bin Al-Aswaad, Abu Dhar Al-Ghifary a Salman al-Farisiy.

A vyprávěl v P.13 Abu Ja'far, řekl: Emigranti a Anshor má vyjít (náboženství), s výjimkou tří. [Viz Al-Kaafiy práci Al-Kulaniy, hal.115]

Chomejní také vidět jejich velké -tokoh v té době o tohle odsoudil a proklel Abu Bakra a Umar ve své knize Kasyful Asroor případě, 131, prohlásil: Amen syaikhani (Abu Bakr a Umar), ... a odtud se ocitáme nuceni předkládat důkazy doklad o jejich odchylek jsou oba velmi jasné, o Koránu, aby dokázal, že dva měli menyelisihinya.

I řekl opět podmínky 137: ... a Prorok zavřel oči (d), zatímco oba jeho uši žádné poznámky k chattáb kteří vztyčené lež a kufr pocházejí z praxe, kezindikan a penyelisihan veršů v Koránu " slavné.

Jako Murji'ah, oni věří, že víra těch pokrytců, kteří se nacházejí v téže víře kenifakan Assabiqunal Awalun (prvních lidí, kteří konvertovali k islámu) z emigrantů a pomocníky.

Jak všichni odpovídal s kamarády, zatímco oni jsou:

Mengkafirkan vybraní lidé z mezi nimi
Nepřijímejte vůbec, že jsou vyprávěny z proroka sallallaahu To wa Salamem v aqeedah a šaría práva.
Sleduje byzantské civilizaci a řecké filozofie

Nakonec
Všechny tyto skupiny chtějí, aby nám popřít svědky knihy a sunny a kritizujících je, zatímco oni jsou více hoden výčitky, a oni jsou zindiq.

Je tedy jasné, že chápání al-Salaf je manhaj Firqatun Najiyah a ATH-Thaifah Al-Mansurah v konceptu porozumění, přijetí a Istidlal (právní rozhodnutí).

Zatímco ti, kteří po vzoru společníků jsou ti, kteří práci s vyprávění (Hadith), jsou závazné a autentické Dalah Shari'a právo, s silnice a pochopení přátel a tohle je jeho způsob života Ahlul Hadíth, ne průběhu Ahl-ul-bid'ah a Hawa. Tak pravdivé a silné, co jsme popsat, když jsme se vysvětlit jejich úspěch v podobě rozhodovat na proroka sallallaahu To wa Salamem s úspěchem osoby, kteří se sunna sallallaahu To alaihi wa Salamem a sunny ze čtyř chalífů po něm.(VOA) - Evropské země, USA a bohatými zeměmi Perského zálivu pod palbou z organizace pro ochranu lidských práv za nedělá dost týdny na pomoc migrantů krizi na Blízkém východě.

Východoevropské země jsou ochotny vzdát postavení uprchlíka ve velkém množství pro lidí prchajících před pronásledováním a konfliktem, a umožnit jim žít v těchto zemích. Zeměmi Perského zálivu obdržela pouze migrující pracovníky, ale ponechal otevřenou možnost deportovat je kdykoliv.

V rozhovoru s VOA, Kenneth Roth, výkonný ředitel organizace Human Rights Watch se sídlem v Americe, řekl, že nové členské země Evropské unie, ukázala historický panický postoj k otázce muslimských uprchlíků z konfliktu-roztrhané na Středním východě.

Roth řekl, že země východní Evropy by měly být sdíleny - je nejen výhody, ale i povinnosti jako člen Evropské unie -, které sdílí právní povinnost přijímat lidi, kteří hledají azyl.

Roth řekl, že současná uprchlíků krize není krizí, pokud jde o počet - počet uprchlíků je jen 1 procento populace EU a členské státy mohou snadno absorbovat - ale to je politická krize způsobená islamofobie a politických úvah.

Neexistuje žádný syrští uprchlíci byly oficiálně přesídlil v zemích Perského zálivu, jako je Kuvajt, Bahrajn a Spojených arabských emirátů, i když úředníci říkají Perský záliv jsou Syřané, kteří vstoupili na návštěvnické vízum a nevrátil. Organizace na ochranu lidských práv říkají, že lidé, kteří byli dovoleno, aby zůstali pochází z rodiny bohatých a mocných. Roth odsoudil Saúdské Arábii a další státy Perského zálivu za to, že přijímání uprchlíků.

(BBC) - Počet obětí v důsledku pádu jeřábu v Haram, Mekka, se zvýšil na 87 osob, vyjádřenou civilní obrany úřad Saúdské Arábie.
Dříve hlášeny počet obětí asi 60 lidí.
Oběť byl zraněn při nehodě v svatého města Mekky, v pátek, 11. září, dosahující nejméně 183 lidí.
Mekka se chystal přivítat asi dva miliony lidí, kteří učiní pouť.
Video zveřejněné na YouTube, která nebyla zjištěna keasliannya- ukazuje jeřáb, který spadl a slyšel hlasitý hluk v pozadí se lidé v panice křičet.
Zůstává nejasné, skutečná příčina nehody a obrázek ukazující velké červené jeřáby Zdálo se, že na podzim.
Zatímco zprávy řekl, že jeřáb se zhroutil na východní straně mešity po silné větry a silný déšť.
MekahImage copyrightepa
Titulek obrázku
Krane velký červený viditelný přes střechu mešity se zhroutila.
Sousedství Arabský poloostrov minulý týden zasáhla sněhová bouře.
Indonéský občan, který byl v Jidda, Jannati Jannati, napsat zprávu na Facebooku BBC Indonésie: ". Jsem v Džiddě BBC Je to od včerejška již písečné bouři v Medíně také silný déšť dnes.".
Zatímco ostatní uživatelé Facebooku, Warda Zulfakar, řekl, "zemřel osobě, poutníci z Indonésie (Sector 4). Tim Zdraví BPHI Mecca evakuovali oběti." Ale zpráva stále nemůže být potvrzena, dokud zprávy byla odhalena.
Mešita HaramImage copyrightReuters
Titulek obrázku
Expanze vešlo 400.000 m2 do asi 2,2 milionů ve stejnou dobu.
Stavební práce na Grand Mosque v Mekce probíhá již poměrně dlouhou dobu a v loňském roce se počet poutníků se snižuje z bezpečnostních důvodů kvůli práci.
Hlásil, že plocha mešity se plánuje rozšířit ubytovat 400.000 m2 až o 2,2 mil najednou.
Některé 350 poutníků zemřel při nehodě panice v roce 2006.

Počet obětí z Indonésie v důsledku poklesu dopadajícího řemenice na Haram, Mekka, zvýšil na šest.
Jistota se Navrhovaná prováděcí Informace Funkce společensko-kulturní Generální konzulát v Jeddah, Sharif Shahab.
"Indonéské občané, kteří zemřeli v důsledku dopadajícího jeřábu dosáhl šest. Když se hromadí se zraněními, všechny oběti činil 37 lidí, "řekl Sharif řekl BBC Indonésie, Jerome Wirawan.
Dříve, dvě oběti zemřeli z Indonésie známý z nalodění Medan (MES 09) a nalodění Jakarta-Bekasi (JKS 03).
Další čtyř úmrtí se skládala ze dvou lidí z nalodění Medan, jeden z nalodění Padang, a další z nástupiště v Jakartě-Bekasi.
Image copyrightAFP
Titulek obrázku
Guvernér Mecca regionu, princ Chálid al-Faisal, nařídil svolání vyšetřování.
Příčiny
Přezkoumat rozsah škod, a úroveň bezpečnosti kolem Haram, guvernér Mekky regionu, princ Chálid al-Faisal, nařídil svolání vyšetřování.
Nicméně, generální ředitel Úřadu pro civilní obrany Saúdské Arábie, Abdullah bin Suleiman al-Amr, tvrdí, že silný vítr je příčinou pádu kladky, která zasáhla na Velkou mešitu v Mekce, zahynulo nejméně 107 lidí, v pátek (11/09).
Podle něj, aktuální rychlost větru 83 km / h následuje silný déšť, který sražené stromy a dopravní značky.
Když rozhovor televizní stanicí Al-Arabiya, Al-Amr rovněž popřel zprávy, že blesk udeřil kladku, až se zhroutil spotřebiče.
Obrázek copyrightReuters
Titulek obrázku
Kabah region obklopen kladkou v zájmu konstrukce.
Vichřice
Na svědectví svědků základě vítr foukat v oblasti Haram před hroutí kladky je opravdu velmi silná.
Dave Ariant Yusuf, poradce Hajj cestovní kancelář z Indonésie, sledoval, jak vítr způsobuje plastů, kartonu a různé odpadky chvění, dokud dosahuje výšky šesti podlahy hotelovém pokoji, kde bydlí. Hotel se nachází asi 50 metrů od stránky Haram.
"Nebe ztmavne. Vítr je velmi silný a náhle vibrovat hotelový pokoj okno. Déšť sestoupil velmi těžké a trvat až 30 minut. Pak se najednou se ozvalo hlasité boom. Později jsem věděl, že to byl zvuk, když jeřáb spadl, "řekl Dave.
Obrázek copyrightReuters
Titulek obrázku
Saúdská intelektuálové kritizoval vládu, která by měla věnovat pozornost bezpečnosti obyvatel a poutníků.
Bezpečnost
Bez ohledu na počasí faktoru, Irfan Al-Alawi islámské dědictví Research Foundation se sídlem v Mekce, řekl, že Saúdská vláda by měla přemýšlet o bezpečnost obyvatel a poutníků k zapamatování je velká kladka 15 kolem Haram.
"Celý region (mešity) jako oblasti stavebnictví. Saúdská Arábie se musí přehodnotit zdravotní a bezpečnostní strategii, protože tam jsou lidé, 800.000 v mešitě, kdy k incidentu došlo, "řekl Al-Alawi.
Al-Alawi je jeden z učenců, kteří hlasitě kritizoval stavbu kolem oblasti Haram. Podle něj, výstavba skutečné zničit stopy proroka Mohameda v průběhu života.
Stavba se rozšiřuje kolem oblasti Haram na 400.000 metrů čtverečních, které mohou ubytovat 2,2 milionu lidí najednou.

Úředník US řekl BBC, zvýšení důvěry mezi vlády USA, že militanti, kteří si říkají islámské země, nebo ISIS vytvořit a používat chemické zbraně v Iráku a Sýrii.
USA se identifikoval nejméně čtyři incidenty týkající se obě strany konfliktu v pohraničí Iráku Sýrii, kde ISIS s použitím hořčice chemických zbraní, jak doručoval úředníkem.
Úředník také zmínil o použití chemických zbraní je forma prášek.
BBC týmy v turecko-syrské hranice viděl důkazy na podporu nárok.
USA se domnívá, že má skupina buněk, který se věnuje k tomu, že tyto zbraně.
"Použili hořčice," řekl někdo o ISIS. "Víme, že ji použít."
Chemická zbraň hořčice může být použit v práškové formě a baleny v tradičních výbušnin, jako jsou malty, jak je předložen úředníky USA.
"Viděli jsme ji použít na nejméně čtyři různé události v obou Irák a Sýrie příhraničních lokalitách.
Když se tato zbraň exploduje, který byl vystaven chemických zbraní hořčičné popela bude blistru.
Úředníci řekl, že zpravodajská komunita je přesvědčen, existují tři možné vysvětlení o tom, jak získat ISIS smrtící chemické zbraně.
Image copyrightGetty
V pozorování zpravodajské komunity, jak je dopravován americkými úředníky, že oni dělají.
"Jsme jejich posuzování zkoumaly buňky na starosti aktivních chemických zbraní dělají, a pokusit se získat lepší v rozhodování," řekl úředník.
Další alternativní teorie, že radikálové ISIS najít chemických zbraní v úkrytech v Iráku a Sýrii.
Zřejmě militanti najít chemických zbraní v Iráku, úředníků řekl, protože americká armáda je pravděpodobné, že ho najít během vojenské kampani, kterou vedl v zemi deset let.
Úředníci řekl, že bojovníci zdálo, byly zabaveny z režimu chemických zbraní v Sýrii před tím, než režim byl nucen poskytnout nabídku o hrozbě letecký úder USA v roce 2013.


TOP OF JUSTICE GOD SWT

Podle
Ustadz Isma'il Abu Muslim al-AtsariAlláh wa Subhanahu Ta'ala říká:

من اهتدى فإنما يهتدي لنفسه ومن ضل فإنما يضل عليها ولا تزر وازرة وزر أخرى وما كنا معذبين حتى نبعث رسولا

Každý, kdo sleduje pokyny (Alláha), pak jistě udělal to za (dobro), jeho vlastní; a kdo scestí pak jistě prohrál s (ztráty) sám. A hříšník nemůže nést hříchy druhých, a nebudeme mengadzab před Poslali jsme Messenger. [Al-Isrâ` / 17: 15].

POLOHA poezie
Jistě tento verš popisuje spravedlnost Alláh a Jeho dokonalé moudrosti. Imám Ibn al-Qayyim rahimahullah vysvětlit slovy:

Alláh Nejsvětější přiřadit čtyři zákony pro nepřátele His, což je vyvrcholením spravedlnosti a moudrosti, (tj): (1) že vedení získal služebníka víry a dobrých skutků, (laskavost), je pro sebe, ne pro jiní, (2), že odpadlictví, v nepřítomnosti vedení, (ztráta) je nad sebe, nikoliv před jinými, (3), že osoba nebude mučen hříchy druhých, (4), že Alláh Všemohoucí nebude mučení ale po založení dokladu osoby s (zaslat) apoštolů.

Pak zváží obsah čtyř tohoto zákona, které tvoří moudrost Alláh, jeho spravedlnost a jeho ctností, a vyvrácení těch, kteří podvedl a mají falešná očekávání; také argument těch, hloupé Bohu, Jeho jména a atributy z jeho. [1]

Výklad Článek
Tento verš obsahuje čtyři velké věty:

Slovo Alláh:

من اهتدى فإنما يهتدي لنفسه

[Ti, kdo řídí pokyny (Alláha), pak jistě udělal to za (dobro) ve svém vlastním].

Imám Ibn Kathir rahimahullah řekl: "" Bůh prohlašují, že ten, kdo jednal v souladu s pokyny (Alláha), po al-Haq, a věnovat se prorocký stopu, pak skutečně dostane výsledek, který je chvályhodné, pro sebe ''.

Slovo Alláh:

ومن ضل فإنما يضل عليها

[A kdo na scestí pak jistě prohrál s (ztráta) sám].

Imám Ibn Kathir rahimahullah řekl: "" Kdo z cesty, že zbloudili z al-Haq, a odchýlit se od přímé cesty, pak jistě on je zlo pro sebe, a zlo zpátky k němu. ""

Slovo Alláh:

ولا تزر وازرة وزر أخرى

[A hříšník nemůže nést hříchy druhých]

Imám Ibn Kathir rahimahullah řekl: "A hříšník nemůže nést hříchy druhých, a ti, kteří páchají zločiny nedělají zločin s výjimkou pro sebe, jako slovo Boží:

وإن تدع مثقلة إلى حملها لا يحمل منه شيء

A kdyby někdo volat svou váhu (další), aby ji nosit tiadalah hříchem se na něj vůbec. [Fatir / 35: 18].

A to není v rozporu s Boží slovo:

وليحملن أثقالهم وأثقالا مع أثقالهم

A opravdu budou nést břemeno (hříchy) je, a zátěž (hříchy druhých), kromě svých vlastních zátěže. [al-'Ankabut / 29: 13].

A Jeho slovo:

ومن أوزار الذين يضلونهم بغير علم

a nesou hříchy lidí, které vedou na scestí, kteří nevědí nic. [-Nahl / 16: 25].


Vzhledem k tomu, že lidé, kteří se k odpadlictví by na sebe vzal hříchy své chybě sobě a ostatním se hříchu, protože v omyl ostatní, aniž by se snížila jejich hříchy vůbec, a bez sebemenší ponese svůj hřích. Patří mezi ně spravedlnost a milosrdenství Alláha Všemohoucího Jallaepada jeho služebníci. ""

Slovo Alláh:

وما كنا معذبين حتى نبعث رسولا

[A Nebudeme mengadzab před Poslali jsme Messenger].

Imám Ibn Kathir rahimahullah řekl:
Toto vyhlášení spravedlnosti Alláh, a on nehodlal mengadzab jeden ale po vzniku důkazu muže s příchodem apoštola k němu. Jako slovo Boží:

كلما ألقي فيها فوج سألهم خزنتها ألم يأتكم نذير) 8 (قالوا بلى قد جاءنا نذير فكذبنا وقلنا ما نزل الله من شيء إن أنتم إلا في ضلال كبير

Pokaždé, když set (nevěřící) uvrženi do pekla, kryty (peklo) se jich zeptal: "Už nikdy přijít k vám (na světě) varovatelem?" Oni odpověděli: "Ano, existuje nyní jest přijít k nám varovatelem, ale odmítáme (to), a my jsme řekli:". Alláh nedegraduje nic; Nejsi nic, ale ve velké chyby "[al-Mulk / 67: 8-9]..

Alláh také říká:

وهم يصطرخون فيها ربنا أخرجنا نعمل صالحا غير الذي كنا نعمل أولم نعمركم ما يتذكر فيه من تذكر وجاءكم النذير فذوقوا فما للظالمين من نصير

A oni (nevěřící), křičí v pekle: "Pane náš, odstraňte nás, určitě budeme dělat dobré skutky, na rozdíl od toho, co jsme udělali." A když jsme (Alláh) neprodloužil své dny v období dostatečné myslet na lidi, kteří chtějí myslet, a (ne) k vám přicházejí varovatelem? Takže chuť (adzab Us), a nebylo pomocníka pro lidi, kteří jsou provinilci. [Fatir / 35: 37].

A další verše, které ukazují, že Alláh Všemohoucí nebude nikoho do pekla s výjimkou po příchodu apoštola k němu. [2]

Proto se v poslední den tam jsou někteří lidé, kteří si stěžovali na Bohu, že nemají nárok být mučeni, protože není prokázáno na nich, a Bůh přijímá jejich důvody. To je zmíněno v hadith takto:

عن الأسود بن سريع أن نبي الله صلى الله عليه وسلم قال أربعة يوم القيامة رجل أصم لا يسمع شيئا ورجل أحمق ورجل هرم ورجل مات في فترة فأما الأصم فيقول رب لقد جاء الإسلام وما أسمع شيئا وأما الأحمق فيقول رب لقد جاء الإسلام والصبيان يحذفوني بالبعر وأما الهرم فيقول ربي لقد جاء الإسلام وما أعقل شيئا وأما الذي مات في الفترة فيقول رب ما أتاني لك رسول فيأخذ مواثيقهم ليطيعنه فيرسل إليهم أن ادخلوا النار قال فوالذي نفس محمد بيده لو دخلوها لكانت عليهم بردا وسلاما قال حدثنا علي حدثنا معاذ بن هشام قال حدثني أبي عن الحسن عن أبي رافع عن أبي هريرة مثل هذا غير أنه قال في آخره فمن دخلها كانت عليه بردا وسلاما ومن لم يدخلها يسحب إليها

Z Aswad bin Sari ", že proroka sallallaahu To alaihi wa Salamem řekl: V den zmrtvýchvstání, jsou tam čtyři lidé, kteří si budou stěžovat k Alláhovi: že hluchý, neslyšel nic, bezcenné; senilní; a muž, který zemřel ve věku fatroh; (1) Jako hluchý člověk by řekl: ". O Rabb, islám přišel, ale neslyšel jsem nic '' (2) Lidé, kteří Moron řekne:" Ó Rabb, islám přišel, zatímco malé děti melempariku s živočišný odpad "." (3) Lidé, kteří demence bude říkat: "Ó Rabb, islám přišel, a já nemám pochopení vůbec" "(4) a lidé, kteří zemřeli na věkovou fatrah řekne:." Ó Rabb, nepřijdou na Rasulpun " . pak učinil Bůh smlouvu, že budou skutečně poslouchají ho pak Alláh poslal posly k těm, kdo nařídil: "Jděte do pekla" řekl Prorok n: "By (Alláh) duše Mohameda je v ruce, pokud to zadal to je pravé peklo se stal v pohodě a gratuluji k nim ''. (V jiném vyprávění Abú Hurairah říká: "Ten, kdo to vstoupil, stává se pravé peklo chladné a gratulujeme k němu a ten, kdo nevstoupí to, že budou vtaženi do něj ''.) [3].

FAWÂ-ID verše
Tato vznešená verš obsahuje mnoho fawâ-ID (subjektů) šlechtic, mimo jiné:
1. Hidayah získal služebníka, a to buď ve formě víry a dobrých skutků, pak laskavost je pro sebe, ne pro ostatní.

2. dobrota otroka v posmrtný život závisí na víře a lásce shalihnya době ve světě. Tak, že člověk nemůže spolehnout na anděly, proroků, svatých, Sheikh, Murshid (tutor), kněz, Amir, učitelé a další.

3. klam sluha v nepřítomnosti vedení, ztráty na sebe a ne pro ostatní.

4. Osoba nebude mučen hříchy druhých.

5. Alláh nebudou mučit, ale po vzniku důkaz někoho poslal své apoštoly.

6. Soudnictví Alláh je perfektní.

7. Osoba, která vyzývá scestí ponesou vlastní hříchy a hříchy druhých na scestí, protože byl příčinou jejich chyby.

Tak málo informací o této vznešené verši, mohou být užitečné. Amen.

[Kopírované z časopisu vydání As-Sunna 08 / rok XVII / 1435H / 2014M. Vydavatelé Nadace Stálý výbor Istiqomah Surakarta, Jl. Solo-Purwodadi Km.8 Selokaton Gondangrejo Solo 57 183 Tel. 0271-858197 Fax 0271-858196]

No comments:

Post a Comment