!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Monday, June 30, 2014

هر کس حج برای خدا، و سپس او را انجام نمی تند و زننده و انجام شرارت، و سپس او را به خانه می آید مانند روزی که مادرش متولد شد. [صحیح بخاری هیچ. 1424]

هر کس حج برای خدا، و سپس او را انجام نمی تند و زننده و انجام شرارت، و سپس او را به خانه می آید مانند روزی که مادرش متولد شد. [صحیح بخاری هیچ. 1424]


شریعت حج

توسط
شیخ خلیل Harras


sallallaahu پیامبر 'alaihi WA sallam گفت:

من حج لله فلم يرفث ولم يفسق رجع كيوم ولدته أمه

هر کس حج برای خدا، و سپس او را انجام نمی تند و زننده و انجام شرارت، و سپس او را به خانه می آید مانند روزی که مادرش متولد شد. [صحیح بخاری هیچ. 1424]

مسلمانان از ماه رمضان در یک کشور در حال حاضر ارائه به صورت قدرت های بزرگ در زندگی معنوی و روحانی از سنت. روح خود را قوی و بر روی مواد بستگی ندارد. -هوس بخواهد آنها را به شکست شهوت شهوت آموزش دیده بود. و قادر به تحمل خستگی، خستگی و در برابر همه چیز متنفر بودم. بنابراین، آنها ماه حج در حالت ایده آل آماده روحی و جسمی وارد شده است. آنها در حال حاضر آمادگی برای حمل بار موجود در تعهدات مقدس (حج)، که ستون پنجم از ارکان اسلام شد داشته باشد.

حج مانند روزه، واجب مدتها پیش. خداوند متعال آنها را وادار به بندگان خود را از او دستور داد معشوق خود، یعنی ابراهیم Alaihissallam، به منظور ایجاد بیت الحرام در مکه، و سپس به او گفت که اعلام حج به مردم به منظور آمد به او.

يأتوك رجالا وعلى كل ضامر يأتين من كل فج عميق ليشهدوا منافع لهم ويذكروا اسم الله في أيام معلومات على ما رزقهم من بهيمة الأنعام

"... بدون شک آنها را به شما با پای پیاده آمده و سوار شتر لاغر، که از سراسر راه دور آمده است. به طوری که آنها را ببینید تعدادی از مزایای را برای آنها و آنها ممکن است به نام خداوند در روز منصوب بیش از روزی که خداوند متعال به آنها را در فرم از حیوانات با توجه به ذکر است ... "[al-Hajj/22 :27-28]

خداوند متعال آداب و رسوم، مناسک حج و syi'arnya syi'ar-Alaihissallam به ابراهیم و پسرش اسماعیل Alaihissallam نشان داده است. بنابراین آداب و رسوم، مراسم مذهبی است که هنوز هم وجود دارد پس از مرگ هر دو فرزندان باشد که زیارت به مجلس و انجام طواف در محل، قبل از اقامت در 'عرفه و Muzdalifah، و حمل بین صفا و مروه sa'i.

این درست است که فرزندان خود را ارتداد، الحاد در آن به دلیل سن او برگزار شد، خراب و معیوب تزئین انحراف خود.

آنها پرستش مجسمه ها برگزار می شود و آنها را در اطراف کعبه و داخل قرار داده است. آنها شروع به پرستش بتها و نزدیک به عنوان یک شکل taqarrub او را قتل عام، و آنها می گفت در talbiahnya.

اللهم لا شريك لك، إلا شريكا هو لك، تملكه مما ملك

"ای خدا، هیچ شریک برای تو وجود دارد، اما متحد است که شما را، شما باید آنچه او"

در گذشته، آنها کعبه طواف برهنه، چرا که آنها احساس ناراحت کننده اجرای Thawaf با لباس پوشیده شده توسط آنها هم می رسند، به حدی که هر زن طواف کعبه بدون پانسمان. زن farjinya با پارچه پوشیده شده بود، و سپس گفت:

"در این روز به نظر می رسد تا حدی یا به طور کامل (بدنه)؛ اما آنچه دیده می شود، پس از آن من اجازه نمی دهد (لمس) "

هنگامی که خداوند متعال پیامبر او، محمد sallallaahu alaihi WA sallam به عنوان یک اصلاح طلب مذهبی ابراهیم Alaihissallam فرستاده می شود، به طور طبیعی اگر آن را پوشش می دهد اصلاحات مسئولیت حج. بنابراین، حج در سال ششم از هجرت مورد نیاز است، و fardunya استدلال از قرآن کلام خداوند متعال است:

وأتموا الحج والعمرة لله

"و کامل حج و عمره را برای خدا." [بقره / 2:196]

تا کلام خدا:

الحج أشهر معلومات فمن فرض فيهن الحج فلا رفث ولا فسوق ولا جدال في الحج

"(فصل) حج چند ماه قابل درک است. هر کس آن را در یک ماه تعیین شد خواهد حج انجام دهد، سپس آن را نباید rafats، آیا ستمکاران یا استدلال در حج آینده "[بقره / 2:197]

کلمات او نیز دیگران:

فيه آيات بينات مقام إبراهيم ومن دخله كان آمنا ولله على الناس حج البيت من استطاع إليه سبيلا ومن كفر فإن الله غني عن العالمين

"برای او نشانه هایی واقعی، (آنها) ایستگاه ابراهیم وجود دارد. هر کسی که وارد (بیت الله را)، او امن می شود. حج یک وظیفه مردان را مدیون خداوند، (برای) کسانی که می توانند سفر به خانه استطاعت است. هر کس منکر (تعهد حج)، پس همانا خداوند غنی (هیچ چیزی نیاز ندارد) جهانیان است ". [علی عمران / 3:97]

اصل از سنت، از سخنان حضرت sallallaahu alaihi WA sallam به:

إن الله كتب عليكم الحج فحجوا

"همانا خدا ساخته شده است واجب حج، و سپس شما hajilah!" [HR. مسلمان]

همچنین به عنوان به نقل از ابن عمر anhu:

(بني الإسلام على خمس: شهادة أن لا إله إلا الله وأن محمدا رسول الله، وإقام الصلاة، وإيتاء الزكاة، وصوم رمضان، وحج البيت لمن استطاع إليه سبيلا)

«اسلام بر پنج ستون ساخته شده است؛ شهادت است که هیچ خدای شایسته پرستش جز خدا و محمد (ص) وجود دارد رسول خدا، نماز برپا، صدقه را صادر کرد، روزه گرفتن در ماه رمضان، و حج را به مجلس برای هر کسی که می تواند این سفر را به او استطاعت است. "[alaih muttafaq ']

در واقع، پیامبر (ص) به معنی به عنوان Sabil با منابع و حمل و نقل تفسیر کرده است، به طوری که هر کسی که زندگی را برای خود و خانواده اش را به بازگشت از حج و همچنین گرفتن یک وسیله نقلیه است که او را به مکه (به عنوان مثال هزینه سفر رفت و برگشت) ساخته شده، و سپس آن را برای او واجب است به زودی به حج. چرا که او نمی خواهد می دانم آنچه را به او پس از آن متوقف شود، به دلیل بیماری و یا اموال خود را کاهش یافته است.

حاجی از جمله عبادت است که تاثیر عمده ای در آموزش روح، در قالب خود را از جهان glitzy از هم جدا، بازگشت به طبیعت اصلی، غلبه بر مشکلات و خستگی، خستگی، افتخارات جلال خداوند متعال از هر گونه مداخله و اقدامات خصمانه خودداری کنند. بنابراین، انسان باید کشت بازی berihrâm، باید ناخن ها را کاهش نیست، باید ریش تراشی نیست، حتی تمام فعالیت هایی که حج های ایمنی برای خود و دیگران است.

اجرای حج تحقق دعوت خداوند متعال از طریق عاشق دهان او، یعنی ابراهیم Alaihissallam، پس از سفر به بیت حرام است. بنابراین، مردم قصد خود را زیارت حج و یا عمره که تلفظ کنند.

لبيك اللهم لبيك، لبيك لاشريك لك لبيك، إن الحمد والنعمة لك والملك لا شريك لك

"I تماس شما، O خدا انجام، تو گریه پر من. I تماس شما هیچ متحدان انجام به تو، خواستار من را به انجام برسانند تو. به راستی ستایش و نعمت است فقط برای تو، پادشاهی تو هم. هیچ شریک زندگی برای تو "وجود دارد.

معنی لبيك: تسریع نسبت به اطاعت از تو، و احضار تو بدون بلند و آهسته است.

علاوه بر این، حج است جمع آوری مسلمانان یک رویداد هر سال تکرار می شود، جایی که آنها از نقاط مختلف جهان آمده است، تا زمانی که می تواند وحدت دین است که همه آنها را تحت الشعاع قرار به یاد داشته باشید. اگر چه آنها از انواع مختلف و رنگ پوست، و همچنین به عنوان گویش های مختلف سخن گفته است و سپس معرفی برادری، سوئیچ سود متقابل بین آنها، و همچنین درک متقابل از هر موقعیت. در آن است که بهبود وضعیت و جلال آنها وجود دارد؛ همچنین برادری میان آنها را تقویت می کند. این قرآن آن را در کلمات خود را نشان داده اند:

ليشهدوا منافع لهم

"... به طوری که آنها را مشاهده کنید مزایای بسیاری برای آنها ..." [al-Hajj/22: 28]

در حدیث فوق (بخاری 1424) sallallaahu پیامبر 'alaihi WA sallam به اعلام کرد که آن تعهدات حج در راه حق، به عنوان مثال، قصد mengikhlaskan به Allaah در آن، او نه آمده است دیده می شود `و یا sum'ah، حتی به عنوان ایمان به خداوند متعال و انتظار پاداش از طرف او، به دستور مطیع او. او تعهد به دور از چیزهایی است که در قالب افرادی که berihrâm rafats، یعنی جیما `و پیشینیان خود و همه با آن ارتباط ارزش آن را ندارد به انجام. همچنین انجام بد نیست، این است که از اطاعت از خداوند، زنا علیه او. پس در واقع او به خانه از زیارت در دولت پاک از گناه به عنوان زمانی که او به دنیا آمد. مگر در مواردی که گناه شامل حقوق دیگران، این است که واقعا نمی گناه پاک با حج و در برخی دیگر، حتی تا به حال به آن را بازگشت به ذی نفع یا از آنها خواست تا menghalalkannya.

جای تعجب نیست، حج به سمت آن می تواند از گناه پاک، چرا که او در واقع rihlah (به) به سوی خداوند متعال. هنگامی که حج، یک مسلمان تحمل سختی ها زیاد است، تهدید فجایع مختلف و پریشانی، تلاش و هزینه گنج، و پس از انجام مناسک حج. او به درب پروردگارش به او راه می رفت، از دور دست مکان به التماس بخشش و عفو از او، به بیرون ریختن نارضایتی خود را به او برای گناهان خود است که می تواند به تخریب و عذاب منجر شود، اگر گناهان هنوز هم وجود دارد به او آمد و هیچ عفو و بخشش از خداوند متعال.

پس چه persangkaanmu خداوند بخشنده است که بندگان خود را پناه او، پور به شکایت خود را قبل از او، به رسمیت می شناسد استبداد و جهل را در دست دارد، همچنین به فراتر از نگرش راست خود بروید. سپس به او توبه، پشیمانی و ببینی که هیچ پناهگاه برای او وجود دارد را از خداوند جز او. همچنین که هیچ کس از خداوند متعال بی خطر است، و اگر او را به فضل و فضیلت از خداوند متعال می کنید، آن خواهد بود که افرادی که بدبختی به طور کامل رنج می برند.

همانا خداوند متعال مهربان ترین از او بندگان خود را به عنوان او با شرط شناخت صداقت آن را در سرپناه و صادقانه به او در توبه از گناه ناامید شده است. و آن را در hadeeth آمده است:

الحج المبرور ليس له جزاء إلا الجنة

حج Mabrur وجود دارد (پس از آن) است هیچ پاسخ برای او اما بهشت ​​[HR وجود دارد. مسلمان]

ما از خداوند متعال که ما را و برادران ما در شکوه و جلال از تعهدات وقف، و با فضل و رحمت شرایط را میپذیرم.

(مرجع: آل Ashâlah مجله، صفحات 31-34، سال و ماه از حجم صفر Th.1424 41، سال 6)

[کپی از سنت مجله 08/Tahun نسخه XIII / Dzulqa 'عاده 1430/2009M. کمیته دائمی بنیاد ناشران Istiqomah Surakarta، JL. انفرادی، انفرادی Purwodadi Gondangrejo Km.8 Selokaton 57 183 تلفن. 0271-858197 فکس 0271-858196]


EVENT OPEN HOUSE زائران آینده نگر

توسط
Ustadz محمد Arifin DR بدری MA


سوال
روحانی، در منطقه ای که من زندگی می کنند، اگر کسی یک زیارت، یک روز قبل از خروج در سوال دوست معمولا یک خانه باز از صبح برگزار تمام روز تا شب. همسایگان آمد، او گفت: به medo'akan که امیدوارم که حج mambur زیارت. همان چیزی که در بازگشت از سفر حج مربوط می شود انجام می شود، همسایه ها آمدند تا تبریک می گویم و دریافت سوغات از سرزمین مقدس. آیا riya 'برای زیارت؟ و این که آیا چنین فعالیت ارتداد است؟

پاسخ
این یک فرهنگ است که پخش شده است. این فرهنگ نیاز به مراقب، چرا که فرهنگ دومی به نظر می رسید برای تبدیل شدن به یک رشته از مناسک حج. این فرهنگ اگر در شریعت مشکل عادی، چرا که اگر عادی، می توان آن را به اعتقاد به این که حج را آغاز و با haouse باز پایان دادن به افزایش است. با این حال، اگر علت این، فرهنگ لزوما نامشروع در نظر گرفته شود؟ این نیز نمی تواند. از آنجا که برای اولین بار از این محققان می دانم که صفر نام walimatus (walimah انجام می شود زمانی که آنها می خواستم برای انجام یک سفر دور). Walimah سفر به حوادث و یا مجاز است، همچنین موسسه خیریه و شکرگزاری طبقه بندی شده.

به عنوان مثال، پس از بازگشت از سفر حج به خیریه شما می خواهید به دعوت از همسایه ها به شام، باور نمی کنم تا زمانی که یک سری از زیارت، به خواست خدا، چرا. از آنجا که در آل Mughni توسط rahimahullah ابن Qudamah ذکر شده در انواع مختلف walimah، که walimah صفر، walimah ختنه و غیره وجود دارد، اما همه مجاز است، در ارتباط با سنت جامعه محلی است. تا زمانی که آنها به عنوان لازم و یا بخشی از مراسم حج در نظر گرفته نشده است. به خصوص رهبران جامعه و روحانیت، آنها نقش مهمی دارند برای توضیح حق جامعه با زبان خود و یا توضیح عمل، به عنوان مثال گاهی اوقات از خروج از فرهنگ به طوری که مردم می دانند که این به ویژه disunnahkan مورد نیاز نیست. خدا می داند

[کپی از سنت مجله 01/Tahun نسخه XVII / جمادی پایان 1434/2013M. کمیته دائمی بنیاد ناشران Istiqomah Surakarta، JL. انفرادی، انفرادی Purwodadi Gondangrejo Km.8 Selokaton 57 183 تلفن. 0271-858197 فکس 0271-858196]


در حج و عمره احرام

توسط
Ustadz Kholid Syamhudi Lc از


در واقع خداوند به جن و انسان جز به عبادت تنها تنها او ایجاد نمی کند، به عنوان کلام او:

وما خلقت الجن والإنس إلا ليعبدون

"و من جن و انسان را به پرستش من ایجاد نشده است". [Adh-Dzariyat/51: 56].

برای پی بردن به عبادت نیاز به یک رسانه است که می تواند معنا و ماهیت پرستش مورد نظر خداوند متعال را توضیح دهد. بنابراین با عقل بزرگ خود، او رسولان فرستاده شده به حمل و ارائه رساله و قانون خود را به جن و انسان.

در میان کمال اسلام ایجاد زیارت به خانه، آل حرم به عنوان یکی از نمادهای بزرگ اسلام است. حتی حج رکن پنجم اسلام است، و یکی از وسیله ای برای مسلمانان را به اتحاد تبدیل شد، افزایش تقوا و رسیدن به بهشت ​​است که به کسانی که از ترس خدا وعده داده است. بنابراین، syari'atnya کمال، اسلام تعیین کرده است یک روش و یا روش این است که کامل و دقیق، پس از آن جمع و تفریق در اجرای این سرویس نیاز ندارد.

یک بخش حج احرام، که باید انجام شود هر کسی که حج و عمره ساخته شده است. به عنوان یکی از بخش، پیاده سازی نیاز به توضیح داد، یعنی در مورد روش ها و قانون های اطراف آن.

تعریف احرام
کلمه احرام است از عربی گرفته شده است، از الحرام ممنوع یا مانع معنی دار است. این احرام نامیده می شد، چرا که کسی به قصد به دریافت در در حج و یا عمره، و سپس او ممنوع است برای گفتن و انجام خوب با چیزهای خاصی مانند جیما »، ازدواج، گفتار کثیف، و غیره. از اینجا، دانشمندان احرام به قصد یکی از دو سلاح سرد (به عنوان مثال حج و عمره)، یا هر دو به طور همزمان را تعریف کنیم. [1]

بنابراین، این تصور غلط پاک کردن بعضی از مسلمانان که می گویند احرام در پارچه احرام لباس پوشیدن می شود. از آنجا که از احرام قصد ورود به حج و یا عمره است. در حالی که در پارچه احرام لباس پوشیدن و باید برای کسی که berihram است.

BERIHRAM محل
احرام، به عنوان یک بخش اساسی از حج و عمره از میقات انجام می شود. حج و عمره خواهد، او باید میقات به عنوان محل berihram دانم. آنها berihram از میقات نیست، به معنی آن است که تعهد به ترک حج، و آن را بر آنها اجباری به جایگزینی آن با یک سد (جریمه).

PROCEDURE احرام
1 Disunnahkan به قبل از احرام دوش برای هر دو مردان و زنان، هر دو در شرایط مقدس، و یا قاعدگی، به عنوان توسط anhu جابر رادی 'روایت او گفت:

فخرجنا معه حتى أتينا ذا الحليفة فولدت أسماء بنت عميس محمد بن أبي بكر فأرسلت إلى رسول الله كيف أصنع؟ قال: اغتسلي واستثفري بثوب واحرمي (رواه مسلم)

"سپس ما با پیامبر (ص) رفت sallallaahu 'alaihi WA sallam به هنگامی که به ذوالقرنین Hulaifah، اسماء بنت' Umais محمد بن ابی بکر نداشت. سپس او (آسم) فرستاده می شود (کسی که برای دیدار) به حضرت sallallaahu alaihi WA sallam به (و از آنها بخواهید) : "چه هستم من انجام می دهند؟" او sallallaahu 'alaihi WA sallam به پاسخ داد: "نگاهی به حمام و beristitsfarlah [2]، و berihramlah". [توسط مسلمانان (2941) 8/404، ابو داوود، هیچ. 1905 و 1909، و ابن ماجه است. 3074.]

اگر نه پس از آن انجام bertayammum آب می کنید، چرا disunnahkan تصفیه می تواند آب استفاده نمی کند اگر چه تیمم نمی کنند. L خدا در تصفیه hadats تیمم اشاره به عنوان کلام او:

يا أيها الذين آمنوا إذا قمتم إلى الصلاة فاغسلوا وجوهكم وأيديكم إلى المرافق وامسحوا برءوسكم وأرجلكم إلى الكعبين وإن كنتم جنبا فاطهروا وإن كنتم مرضى أو على سفر أو جاء أحد منكم من الغائط أو لامستم النساء فلم تجدوا ماء فتيمموا صعيدا طيبا

"ای اهل ایمان، اگر می خواهید به دعا، و سپس چهره خود را و دست های خود را بشویید تا آرنج، و رفت و برگشت سر خود را و (WASH) پاهای خود را تا مچ پا، و اگر شما junub بعد از آن بشوئید، و اگر شما بیمار یا در است سفر یا بازگشت از اجابت مزاج باز (توالت) و یا یک زن را لمس کرد، سپس شما را آب می کنید، پس با خاک خوب bertayamumlah (تمیز) ... ". [آل ما `زمان انتظار / 5: 6].

بنابراین، نمی توان آن را مشابه (شکل) به دیگران. همچنین به این دلیل که هیچ نمونه یا فرمان حضرت sallallaahu 'alaihi WA sallam به به bertayammum وجود دارد به خصوص اگر حمام احرام برای نظافت با این استدلال از فرمان او به اسما `Bintu Umais که به سن بلوغ برای حمام.

2 Disunnahkan به پوشیدن عطر هنگام احرام، که توسط عایشه anha رادیو اظهار داشت:

كنت أطيب النبي لإحرامه قبل ان يحرم و لحله قبل أن يطوف بالبيت.

"من sallallaahu پیامبر 'alaihi WA sallam به محصولات مراقبت از پوست برای ihramnya قبل از berihram لباس، و هنگامی که حلال خود را قبل از طواف کعبه". [no.1539 بخاری و مسلم است. 1189].

در استفاده از محصولات مراقبت از پوست تنها در اندام در لباس ihramnya اجازه، و نیست، چرا که حضرت sallallaahu alaihi WA sallam گفت:

لا تلبسوا ثوبا مسه الزعفران و لا الورس

"آیا پوشیدن نیست za'faran محصولات مراقبت از پوست آسیب دیده و جنگ". [توافق alaih].

استفاده از محصولات مراقبت از پوست است دو شرایط وجود دارد:
. حمام berihram و قبل از آن را می پوشند، و توافق شد که هیچ مشکلی وجود ندارد.
ب. آن را پس از یک دوش بپوشید و قبل از berihram و عطر روغن از دست داده است، پس از آن این است که توسط دانشمندان به جز امام مالک و افرادی که با نظر او موافق مجاز است.

اجازه می دهد برای استفاده از این استدلال از محصولات مراقبت از پوست در احرام، یعنی حدیث عایشه، او گفت:

كان رسول الله اذا أراد أن يحرم يتطيب بأطيب ما يجد ثم أرى وبيص الدهن في رأسه و لحيته بعد ذلك (رواه مسلم)

"هنگامی که حضرت sallallaahu alaihi WA sallam به خواست berihram، (او) می پوشد عطر و بوی معطر ترین او، و سپس من یک فلش از روغن روی سر خود و ریش خود را پس از آن دیدم". [توسط no.2830 مسلمان].

عایشه anha رادی به هر حال گفت:

كأني أنظر إلى وبيص المسك في مفرق رسول الله و هو محرم

"همانطور که اگر من یک فلش از اشکالاتی چند (یک عطر اشکالاتی چند) در سر sallallaahu پیامبر 'alaihi WA sallam به را دیدم، در حالی که او در حالت احرام بود". [توسط هیچ مسلمان. 2831، و بخاری است. 5923].

است یک مشکل وجود دارد:
وقتی کسی می پوشد محصولات مراقبت از پوست در بدن او، یعنی سر و ریش، اما پس از آن میگذرد عطر و یا ذوب پایین، یا نه آن تاثیر می گذارد؟

او پاسخ داد: بدون اثر، به دلیل جابه جایی از محصولات مراقبت از پوست به خودی خود و نه نقل مکان کرد، و همچنین به این دلیل آن را به پیامبر (ص) ظاهر شد sallallaahu 'alaihi WA sallam به و اصحاب او را نادیده گرفته اگر میگذرد محصولات مراقبت از پوست، چرا که آنها از آن استفاده کنید در حالت است که اجازه [3].

سپس، اگر کسی که berihram (مهرام) به وضو گرفتن او را، و او پوشیده بود روغن مو معطر، آن را سر خود را با دست خود مالیده است. اگر او انجام داد، پس از آن نفت به دست خود چوب، هر چند فقط کمی، لازم است برای پوشیدن دستکش زمانی که آن را سر مالش؟

شیخ محمد صالح 'Uthaymeen هرگز توضیحی در مورد این موضوع است. شیخ گفت: "بدون نیاز، آن را حتی شامل اغراق در دین، و هیچ استدلال وجود دارد به طور مشابه، مالش سر خود را با چوبی یا چرم به اندازه کافی به او را با کف دست خود را پاک چرا که این termaasuk نابخشودنی است." [4].

3 استفاده از دو قطعه پارچه سفید است که به عنوان دستکش و شال گردن استفاده می شود، به عنوان sallallaahu پیامبر 'alaihi WA sallam به:

ليحرم أحدكم فى إزار و رداء و نعلين

"اجازه دهید هر یک از شما berihram با استفاده از دستکش و روسری نیز به عنوان یک جفت دمپایی". [توسط احمد 2/34 و به عنوان isnaad saheeh توسط احمد مکارم طبقه بندی].

دو قطعه پارچه سفید، ترجیح داده شد بر اساس سخنان حضرت sallallaahu alaihi WA sallam به:

خير ثيابكم البياض فالبسوها وكفنوا فيها موتكم

"بهترین شما لباس سفید، پس از آن در جسد خود قرار داده است او را و او را kafanilah است". [توسط احمد. مشاهده شرح شاکر احمد، 4/2219، و او گفت: "صحیح isnad"]

ابن تیمیه آیین rahimahullah در کتاب (ص 21) می گوید: "disunnahkan به berihram با دو پارچه تمیز اگر آنها سفید است و سپس آن را به جریان اصلی بیشتر است، و احرام با تمام انواع پنبه پارچه صوف dimubahkan (پشم) اجازه،. و غیره. berihram مجاز را با یک پارچه سفید و یک رنگ غیر سفید مجاز [5]، در حالی که رنگارنگ ". همانطور که برای زنان، او هنوز هم می پوشد لباس زنان که عریانی او را پوشش می دهد، به جز صورت و کف دست.

4. berihram Disunahkan بعد از نماز. ذکر شده در hadeeth از anhuma ابن عمر در صحیح بخاری است که حضرت sallallaahu alaihi WA sallam گفت:

أتاني الليلة آت من ربي فقال: صل في هذا الوادي المبارك وقل عمرة في حجة

"این آخرین شب رسول Rabbku آمده و گفت:" دعا در این وادی پر برکت و می گویند: "Umratan hajjatin فی"

همچنین این حدیث از anhu جابر رادی '

فصلى رسول الله في المسجد ثم ركب القصواء حتى إذا استوت به ناقته على البيداء أهل بالحج

"سپس sallallaahu پیامبر 'alaihi WA sallam به به دعا در مسجد (ذوالقرنین Hulaifah)، سپس او صعود آل Qaswa' (نام شتر خود را). تا زمانی که شتر در آل Baida" است، او را برای حج berihram ". [توسط مسلمانان]

بنابراین مطابق با سنت بیشتر جریان اصلی و کامل، berihram بعد از نماز واجب است. با این حال، اگر آن زمان به دعا می کنید فرد پس از آن دو نظرات دانشمندان وجود دارد:

. disunnahkan ثابت دعا دو دوره، و به این ترتیب به نظر jumhur، که شواهد به کلی از hadeeth از anhu ابن عمر رادیو.

صل في هذا الوادي

: "دعا در وادی (دره) است".

ب. این است که به تجویز نمی شوند به دعا دو چرخه، و در نتیجه از نظر شیخ الاسلام ابن Taymiyah. او در Majmu 'Fataawa (26/108) گفت: "berihram disunnahkan بعد از نماز، هر دو واجب و سنت اگر او در آن زمان بود tathawu'، با توجه به یکی از دو نظرات و دیگران که او فرد نماز، سپس بعد از آن berihram. و اگر نه پس از آن هیچ نماز ویژه ای برای احرام وجود دارد، و این چیزی است که rajih است ".

در Ikhtiyarat (ص 116) او می گوید: "Berihram بعد از نماز واجب در صورت است، و یا سنت (nafilah) وجود دارد، از احرام یک نماز ویژه ای برای او ندارد".

بنابراین، هیچ دو دوره از نماز به طور خاص برای احرام.

5. قصد به پیاده سازی یکی از آداب و رسوم، و disunnahkan برای گفتن دارد. مجاز به انتخاب یکی از سه ضربه چاقو، یعنی ifrad، قران و tamattu "، به عنوان اظهار داشت: 'anha عایشه رادی.

خرجنا مع رسول الله عام حجة الوداع فمنا من أهل بعمرة و منا من أهل بحج و عمرة و منا من أهل بحج و أهل رسول الله بالحج فأما من أهل بعمرة فحل عنه قدومه و أما من أهل بحج أو جمع بين الحج والعمرة فلم يحلوا حتى كان يوم النحر (متفق عليه)

"ما با sallallaahu پیامبر 'alaihi WA sallam در حج از وادا" آمده و سپس هر یک از ما که با عمره berihram و هر کسی که با حج و berihram عمره، و berihram وجود دارد با حج فقط، در حالی که حضرت sallallaahu alaihi WA sallam به berihram حج به تنهایی. berihram همانطور که برای عمره و سپس او حلال بعد از آمدن [6]، و berihram حج یا حج و عمره افزایش حلال نیست (به غیر از ihramnya) تا زمانی که در النهار بود [7]. " [Mutafaq 'alaih].

بنابراین، کسی که ifrad bermanasik، او گفت:

لبيك حجا و یا لبيك اللهم حجا

و کسی که tamattu bermanasik، او گفت:

لبيك عمرة یا لبيك اللهم عمرة

و هنگامی که روز Tarwiyah (8 Dzulhijah) آمده است:

لبيك حجا و یا لبيك اللهم حجا

سنت است bermanasik قران، او اظهار داشت:

لبيك عمرة و حجا

پس از آن disunnahkan احرام محقق تولید مثل برای رسیدن به کعبه به پیاده سازی thawaf.

توضیح داده شده در مورد حج و عمره در حالی که احرام کوتاه. امیدوارم مفید باشد. Allaah متعال می داند بهترین bish-sowab.

[کپی از سنت مجله 08/Tahun نسخه XII/1429H/2008M. کمیته دائمی Istiqomah انتشار بنیاد Surakarta، JL. سولو - سولو Purwodadi Gondangrejo Km.8 Selokaton 57 183 تلفن. 0271-761016]
______
Footnot
[1]. مشاهده Mudzakirat، شرح 'Umdah (ص 65)، و Syarhul-Mumti' (6/67).
[2]. Istitsfar، تلاش برای جلوگیری از خونریزی از ناحیه تناسلی که فرد عادت ماهانه و یا زایمان با در نظر گرفتن پارچه درازا، در محل خون قرار داده و پوشش داده شده با یک ماده که با خون ujunnya گرفته شده برای پایان دادن به گره خورده در اطراف معده نفوذ نمی باشد. همانطور که برای عصر حاضر هیچ دستمال های بهداشتی. شرح مسلمان، 8/404 مراجعه کنید.
[3]. Syarhul-Mumti، 6/73-74 کنید.
[4]. Syarhul-Mumti '، 6/74.
[5]. به نقل از Syarhul-Mumti '، 6/75.
[6]. پس از انجام عمره به انجام طواف و sa'i.
[7]. در 10 از ذی الحجه.

حج و عمره به سرزمین مقدس مکه و مدینه، عربستان سعودی، مجموعه خود را بلیط هواپیما و هتل خود را (نزدیکترین کعبه) در عربستان سعودی را انتخاب کنید توسط در خط


بلیط تخفیف به Waterbom جاکارتا، باندونگ استودیو ترانس، استودیوهای جهانی سنگاپور، هواپیما، قطار، هتل
Bersilaturakhim با پدر و مادر و خواهر و برادر ما می تواند زندگی و معاش گسترش
بهشت زیر پاشنه از مادر خود (پدر و مادر خود) هوا، بلافاصله پیام عید به آنها را فورا بلیط را بر روی خط

بلیط تخفیف به Waterbom جاکارتا، باندونگ استودیو ترانس، استودیوهای جهانی سنگاپور، هواپیما، قطار، هتل


Bersilaturakhim با پدر و مادر و خواهر و برادر ما می تواند زندگی و معاش گسترش
بهشت زیر پاشنه از مادر خود (پدر و مادر خود) هوا، بلافاصله پیام عید به آنها را فورا بلیط را بر روی خط
نعمت نعمت دوم خداوند مردم ما طوس، به زودی به بازگشت به خانه بلافاصله پس از خرید بلیط هوا عید فطر در خط بستگی دارد
Bersilaturahim (عید) با پدر و مادر در این روستا به خرید بلیط هواپیما آنلاین
فروش دامنه بلیط سرگرمی، هواپیما، راه آهن، اتاق هتل در سراسر جهان، از جمله در شهرستان مدینه و مکه برای حج / عمره در عربستان سعودی
نیاز به بلیط های مختلف Entertainmnet مانند استودیو یونیورسال سنگاپور، Waterbom جاکارتا، Kidzania، اولین سولو باستیان فولاد، ترانس استودیو باندونگ، حزب استقلال در سال 2014، Jungleland، Piraves اول، ما جشنواره در سال 2014، ستاره بازحمت حرکت کردن نمایشگاه، و نیز نیاز به یک هواپیما بلیط، اتاق قطار (در جاوا، اندونزی)، و هتل در سراسر جهان، و همچنین کنسرت دیگر در مکان سرگرمی / سرگرمی های مختلف در اندونزی) تایید خریداران airfares می توان از طریق پست الکترونیک و یا کوتاه ماساژ / SMS بر روی تلفن همراه فرستاده می شود (تلفن همراه خود) به اندازه کافی نشان می دهد این تایید از تلفن همراه شما را در فرودگاه. برای رزرو اتاق هتل در سراسر جهان از جمله اتاق های هتل در مدینه و شهرستان مقدس مکه، عربستان سعودی برای مسلمانان که می خواهند به هوا عمره یا حج، از جمله هتل ها در بالی، نیویورک، پاریس، لندن، مسکو، بیت المقدس، پکن، شانگهای، بانکوک، کوالالامپور، سنگاپور، توکیو، و هزاران نفر از هتل های دیگر در سراسر جهان، همچنین در شهرستان نفت از بالیک پاپان، شرق کالیمانتان (خرید بر روی خط در تبلیغات در وبلاگ: http://newsandfeaturesonindonesia.blogspot.com /

No comments:

Post a Comment