!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Sunday, November 22, 2015

اندونزی بسته بندی سیاست های اقتصادی اقتصاد جهانی را به اجرا در فشار

سوار شدن تمام نشده بود (382)

(قسمت 382، دپوک، غرب جاوا، اندونزی، 12 نوامبر 2015، 19:05 بعد از ظهر)


اندونزی بسته بندی سیاست های اقتصادی اقتصاد جهانی را به اجرا در فشار

رئيس جمهور اندونزی جوکو Widodo راه اندازی کرده است یک بسته از شش سیاست های اقتصادی انتظار می رود برای تشویق افزایش سرمایه گذاری داخلی و خارجی، و تحریک رشد اقتصادی به طور مساوی در اندونزی.
یک نمونه از زمانی که اقتصاد ملی تنها 4.5 درصد در سال، رشد پس از آن در سال 2015 بخش شیلات هشت درصد رشد داشته است و بخش کشاورزی رشد به طور متوسط ​​بیش از 6 درصد، حتی اگر از انتشار بسته ششم از سیاست های اقتصادی خواهد شد و به دنبال آن مرحله بعدی بسته سیاست های اقتصادی، سپس آن را امکان پذیر نمی باشد در سال 2030 اندونزی اقتصاد استرالیا و کره جنوبی، اندونزی پیشی بگیرد و حتی در حال حاضر حال حاضر بیش از قدرت اقتصاد انگلستان و پتانسیل را دارد که رتبه اقتصاد جهان 9.
در حال حاضر آن است که دوباره سرعت در حال رشد اقتصاد آسیا در حال تغییر است اثر اقتصادی از ایالات متحده آمریکا و اروپا است. به همین دلیل است که ایالات متحده نگاه بیشتر آسیا آغاز شد و شروع به تغییر مجاورت اقتصادی خود را به اروپا و شرق میانه با ایجاد همکاری های اقتصادی کشورهای پوروس ترانس اقیانوس آرام است.

Jokowi تشنج قدرت دو محور اقتصادی جهان تبدیل شد

پکن - پیاده سازی از نشست آپک در سال 2014 در پکن، چین عرصه منافع بین دو قدرت محور اقتصاد جهان، ایالات متحده در یک طرف با چین و روسیه از سوی دیگر شد. جوکو Widodo رئيس جمهور (Jokowi) که تازه به صحنه بین المللی هستند استخوان مشاجره بین آنها شد.

آمریکایی ها مشارکت ترانس پاسیفیک (مشارکت ترانس پاسیفیک / TPP) پیوست. TPP یک توافقنامه تجارت آزاد که توسط هفده کشور در آسیا و اقیانوس آرام را به دنبال داشت نیز توسط برخی از کشورهای آسه آن، یعنی مالزی، سنگاپور، برونئی، و ویتنام دنبال شد است.

در حالی که روسیه وارد آسیا و اقیانوس آرام منطقه آزاد تجاری (منطقه آزاد تجاری آسیا و اقیانوسیه / FTAAP). FTAAP به عنوان تلاش برای رسیدن به ادغام اقتصاد منطقه ای (REI) برای رفاه مشترک در منطقه محسوب می شود.

رئيس جمهور از جمهوری اندونزی جوکو Widodo گفت: اندونزی نمی شود فقط یک کشش از بازار برای منافع اقتصادی کشورهای بزرگ است که اما نکته مهم این همکاری می تواند مزایای واقعی به اندونزی ارائه شده است.

"البته، اگر ما به منافع نگاه برای دوستان نگاه کنید. قانون اساسی رایگان خود ما فعال است. من می خواهم برای پیدا کردن دوستان هر کسی می تواند دونگ، اینجا here-. اما با یک رکورد از منافع ملی، منافع مردم ما زیر متحده دارند، رئیس جمهور Jokowi، روز دوشنبه (11/10/2014) شب گفت: ".

بی طرفی Jokowi به وضوح قابل مشاهده زمانی که جلسه عکس با رهبران اجلاس APEC در سال 2014. وجود دارد Jokowi رئیس جمهور آمریکا باراک اوباما و شی جین پینگ چینی اتحاد و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در کنار ایستاده بود.

"این یک نماد بود، آن را باید خوانده شود. ما شد تا لوح تشنج، گفت: "در حالی که کشف Jokowi به معنی پشت سر موقعیت.


با توجه به مشارکت ترانس اقیانوس آرام
Aulia رحمان
Executif مدیر بررسی مرکزی آسیا و اقیانوسیه (CSAP)
بازدید Jokowi رئیس جمهور به ایالات متحده را افزایش می دهد بسیاری از گمانه زنی، به ویژه از بیانیه رئیس جمهور است که بیانگر مایل به پیوستن به مشارکت ترانس پاسیفیک (TPP).

آن است که بسیاری از مردم معتقدند که سیاست خارجی اندونزی در حال حاضر به ایالات متحده می رود.

اما جدا از میل به پیوستن به TPP یا نه، ما باید مطمئن شوید که امروز، ظرف به کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه بسیار ضروری برای همکاری و توسعه اقتصادی است.

"اما جدا از میل به پیوستن به TPP یا نه، ما باید مطمئن شوید که امروز، ظرف به کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه بسیار ضروری برای همکاری و توسعه اقتصادی است"

سازمان آسیا و اقیانوس آرام باید دستور کار سیاسی یک کشور خاص را نشان نمی دهند بلکه ایجاد حس برابری در میان هر کشور به طوری که می تواند هر کشور عضو بهره مند شوند.

بنابراین، این سوال مطرح می برای پاسخ به بیانیه رئیس جمهور Jokowi که می خواهند برای پیوستن به TPP است در مورد آنچه منافع استراتژیک است که می تواند برای اندونزی تولید شده؟

قبل از پاسخ به این مورد البته ما نیاز به بررسی عمیق تر در مورد پتانسیل آنچه که توسط اندونزی در عرصه بین المللی متعلق به.

امروز ما می دانیم که اقتصاد جهانی است از اقیانوس اطلس تغییر به دوران عصر اقیانوس آرام در نتیجه به طور غیر مستقیم نقش کشورهای آسیا و اقیانوس آرام به بسیار محاسبه می شود. و اندونزی در حال حاضر یکی از مهمترین و پتانسیل تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ در منطقه آسیا و اقیانوسیه.

علاقه در کشورهای مختلف ثابت شده است که تقلا از جنگ بین نیروهای اقتصاد جهانی به دریافت توجه از اندونزی. یکی از آنها با ارائه انواع صندوق های سرمایه گذاری به منظور تسهیل در دستور کار توسعه در کشور انجام می شود.

یکی موقعیت ژئوپلتیک بالقوه اندونزی است بسیار استراتژیک به چهار تن از نه نقطه کدر (تنگه باریک)، که خطوط دریایی اصلی تجارت جهانی است که تنگه مالاکا، تنگه سوندا، تنگه Lombok و تنگه ماکاسار شد.

تغییر اقتصاد به منطقه آسیا و اقیانوسیه به طور غیر مستقیم افزایش حجم توزیع محصولات به منطقه آسیا و اقیانوس آرام است. این باعث می شود کشورهای صنعتی به طور فزاینده در موقعیت استراتژیک اندونزی تکیه می کنند.

هنگامی که اندونزی زیرساخت ها و سیستم توزیع البته mempuni وابستگی آماده شد اقتصاد قوی به طور فزاینده تقویت خواهد شد.

این است که با Jokowi با اندونزی به عنوان یک جهان دریایی ماشه محوری دیده می شود. برای رسیدن به این، اندونزی نیاز کافی توسعه زیرساخت های دریایی است.

برای تحقق بخشیدن به ساخت و ساز از زیرساخت های دریایی است که به وضوح نیاز به بودجه سرمایه گذاری قابل توجهی. اندونزی نیاز به کشورها را برای مشارکت و تحقق بخشیدن به پتانسیل اندونزی به عنوان محور دریایی جهان را در آغوش.

از سوی دیگر، در منطقه آسیا و اقیانوسیه است که مدت طولانی soliditasnya بیدار شده است یعنی آسه آن واقع شده است. از سوی دیگر، اندونزی یکی از کشورهای با نفوذ در منطقه آسه آن که یک فرصت برای ساخت یک قدرت جدید اقتصادی در عصر آسیا و اقیانوسیه است.

آسه آن اهداف جامد پیشرفت اقتصادی قابل اندازه گیری ترسناک برای انواع کشورهای قدرتمند در جهان است. بنابراین، توانایی اندونزی به تجدید قوا در آ سه آن در چشم از جهان تعیین قدرت چانه زنی از اندونزی.

قوی تر از قدرت چانه زنی اندونزی، بیشتر فرصت برای اندونزی به سازمان های بین المللی صحبت می کنند.

"قوی تر از قدرت چانه زنی اندونزی، بیشتر فرصت برای اندونزی به سازمان های بین المللی صحبت می کنند"

بنابراین وقتی که من دوباره به بررسی مشارکت ترانس اقیانوس آرام از زمان آغاز آن در واقع به عنوان یک فرصت یا یک تهدید است.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGloba

فرصت برای موفقیت در دستور کار داخلی را می توان به دست آمده، بلکه نیاز به پیش شرط است.

اندونزی باید آگاه باشند که در هنگام بازی در عرصه منطقه گسترده تر مانند این باید باقی می ماند که ریشه در آسه آن باشد. آ سه آن از نقطه شروع مناسب ترین قبل از رفتن هر بیشتر به مشارکت ترانس اقیانوس آرام است.

از آنجا که آسه آن انتظار می رود که "اروپا" آسیا خواهد بود که مرکز اقتصادی آسیا و اقیانوسیه. در این آگاهی، اگر اندونزی می خواهد برای گسترش همکاری در این زمینه به مشارکت ترانس اقیانوس آرام، اندونزی باید با دقت که تا چه حد موقعیت چانه زنی در اندونزی در سازمان در نظر بگیرند.

ما می بینیم که مشارکت ترانس اقیانوس آرام توسط ایالات متحده منجر شد که در آن یک گام تعادل بیش از نفوذ چین در منطقه آسیا و اقیانوسیه شد.

منطقی هنگامی که اندونزی پیوست مشارکت ترانس اقیانوس آرام است باز کردن درب از همکاری با ایالات متحده و متحدان آن است.

شاید در اینجا نهفته است سیاست رایگان و فعال شدن توسط Jokowi رئیس جمهور ایفا کرده است. به اندونزی به عنوان محور جهان دریایی، اندونزی باید قادر به آغوش کشورهای بزرگ است.

با این حال مهم است که به یاد داشته باشید که ما نمی توانیم به سرعت تصمیم به پیوستن و یا با این مشارکت ترانس اقیانوس آرام است. از آنجا که از عدم شفافیت در مورد موافقت نامه های همکاری به عنوان آن گرفته خواهد شد.

حداقل به دو چیز است که در دستور کار مشارکت ترانس اقیانوس آرام می شود وجود دارد که مقررات زدایی از صادرات و واردات، که به معنی گسترش بازارها و جریان سرمایه گذاری آسان تر است.

که با توجه به پتانسیل در اندونزی امروز است که در واقع ضروری ترین نیاز توسعه زیرساخت های دریایی است.

این تصمیم که آیا یا نه برای پیوستن به مشارکت ترانس اقیانوس آرام باید در قدرت از اندونزی در آ سه آن بر اساس عنوان حمایت از توسعه زیرساخت های دریایی.

جوکو Widodo رئيس جمهور اعلام کرد یک بسته از سیاست های اقتصادی
(بی بی سی) - بسته بندی از سیاست های در نظر گرفته شده به حرکت به عقب اقتصاد
جوکو Widodo رئيس جمهور اعلام کرد بسته سیاست های اقتصادی که شامل سه مرحله در کاخ ریاست جمهوری روز چهارشنبه (09/09).
مرحله سوم شامل تقویت رقابت صنعت ملی از طریق مقررات زدایی، اجرای قانون و اطمینان کسب و کار.
رئيس جمهور گفت: در فاصله 89 قوانین بازرسی و نگهداری از 154 پیشنهاد وجود دارد. "بنابراین این قوام تقویت و کاهش مقررات که مانع صنعت، گفت:" رئيس جمهور.
گام دوم این است برای سرعت بخشیدن به پروژه های استراتژیک ملی انسداد، ارائه مجوز، اتمام طرح، و شتاب از کالاها و خدمات بین می برد.
در نهایت، رئيس جمهور به دنبال افزایش سرمایه گذاری در بخش املاک بود.
"، این بسته سیاست های اقتصادی را به بخش واقعی را افزایش دهد. به اعتقاد من در مرحله اول بسته سیاست های اقتصادی را تقویت خواهد کرد صنعت ملی، توسعه صنایع کوچک، تسهیل تجارت بین منطقه ای، تحریک گردشگری، بهبود رفاه ماهیگیران" او گفت.
رئيس جمهور گفت این بسته سیاست های اقتصادی اولین بسته راه اندازی شد. بسته دوم، با توجه به وزیر هماهنگی برای اقتصاد، Nasution، خواهد شد در هفته چهارم ماه سپتامبر اعلام کرد.
اقتصاد روستایی
در میان تعدادی از مراحل به نام رئيس جمهور است، تلاش برای حرکت اقتصاد روستایی با شتاب و ساده سازی استفاده از منابع مالی روستا برای توسعه زیرساخت کار فشرده است.
پیش از این، بیانیه دولت در پیش نویس قانون در 2016 پیش نویس بودجه قبل از اعضای MPR / DPR، در ماه اوت گذشته، اختصاص بودجه و انتقال به مناطق و روستاها بهبود خواهد شد به طوری که بیشتر از هزینه وزارتخانه ها و سازمان.
در پیش نویس بودجه سال 2016، هزینه های دولت مرکزی 1339100000000000 روپیه برسد، با جزئیات وزارتخانه ها و سازمان هزینه دستیابی به Rp780،4 تریلیون و هزینه وزارتخانه ها و سازمانهای غیر Rp558،7 تریلیون.
انتقال به بودجه منطقه ای و روستایی رسیده تریلیون روپیه 782، 2. این صندوق متشکل از بودجه منطقه ای برای انتقال Rp735،2 تریلیون و روستا بودجه رسیده Rp47 تریلیون.

توسعه زیرساخت است انتظار می رود به درایو اقتصاد روستا.
رفاه ماهیگیران
هنگامی که ابراز بسته سیاست های اقتصادی، نیز همچنین با اشاره به رفاه ماهیگیران. اقتصادی هماهنگی وزیر Nasution اعلام می شود سیاست LPG برای ماهیگیران وجود دارد.
Nasution اشاره کرد که اگر یک ماهیگیر در دریا صرف 30 لیتر به ارزش دیزل Rp207.000، سپس با استفاده از یک ابزار مبدل ماهیگیران LPG تنها به Rp62.100 موضوع. به طوری که، هنگامی که آن را می شود ماهیگیر ماهی 10KG فرض ارزش Rp20،000 به ازای هر کیلوگرم، او را سود Rp137.900 دریافت خواهید کرد.
Nasution گفت: "آن را به تولید ماهی در همان زمان بهبود رفاه ماهیگیران را افزایش می دهد."
انتظار می رود که انتشار یک بسته از سیاست های اقتصادی، درآمد عمومی از قدرت خرید را افزایش می دهد تقویت شده است.

حجم بسته بندی سیاست های اقتصادی دو صدور مجوز تر و تمیز
به گزارش بلومبرگ، در روپیه در برابر دلار آمریکا روز سه شنبه (9/29) Rp14.818 در US $ 1 را لمس کرده بود.
دولت اندونزی منتشر شد دو مرحله از بسته سیاست اقتصادی شامل تعدادی از اقدامات برای حل و فصل موانع به سرمایه گذاری و صدور مجوز.
اقدامات مطابق با قلمرو کار تعدادی از وزارتخانه ها، از جمله وزارت محیط زیست و جنگل ها و وزارت مالیه در روز سه شنبه (29/09) اعلام شد.
در وزارت محیط زیست و جنگل، برای مثال، ادعای سیتی Nurbaya وزیر خواهد شد که چهار اجازه استفاده از چوب در تولید جنگل به یک مجوز به نام "اجازه استفاده و اتوماسیون.
بعد از آن در قلمرو وزارت مالیه، بامبانگ Brodjonegoro وزیر گفت که مشوق های مالیاتی برای صادرکنندگان گل است که حفظ درآمد حاصل از صادرات (DHE) در بانک ها در این کشور برای مدت طولانی فراهم می کند.
راه اندازی بسته اقتصادی در میان یک قطره در سهام و نرخ ارز.
به گفته وزیر هماهنگی برای اقتصاد Nasution، حجم بسته سیاست دو بر راحتی و امکانات مالی متمرکز برای تشویق جریان سرمایه گذاری به اندونزی.
"ما در انجام بسیاری لازم نیست، که ضربه مهم است. یک ضربه ی که سرمایه گذاری خدمات سریع،" Nasution گفت.
Pramono آگونگ وزیر کابینه گفت که دولت مرکزی را به مقامات محلی دستور به کوتاه شدن روند ساخت یک مجوز کسب و کار.
"همه از این است که به یک سیگنال مثبت به که دوستان اندونزیایی با هر کسی که میخواهد به سرمایه گذاری در اندونزی، جامعه و کشورهای همسایه گفت:" Pramono.
دو مرحله از بسته سیاست سه هفته صادر شد پس از اولین بسته سیاست در تاریخ 9 سپتامبر گذشته منتشر شد.
بسته اول شامل تقویت رقابت صنعت ملی از طریق مقررات زدایی، اجرای قانون و اطمینان کسب و کار.
بسته بندی در میان تضعیف روپیه. به گزارش بلومبرگ، در روپیه در برابر دلار آمریکا روز سه شنبه (9/29) Rp14.818 در US $ 1 را لمس کرده بود.
سه نقطه درباره حجم بسته اقتصادی 3
دولت Jokowi اعلام کرد حجم بسته اقتصادی 3. محتویات بسته چگونه کامل است؟

Pramono آگونگ وزیر کابینه تحویل از اعلام مقدماتی اقتصادی سیاست بسته بندی III، در دفتر ریاست جمهوری، جاکارتا، 7 اکتبر
Pramono آگونگ وزیر کابینه تحویل از اعلام مقدماتی اقتصادی سیاست بسته بندی III، در دفتر ریاست جمهوری، جاکارتا، 7 اکتبر

اندونزی - تیم اقتصادی رئیس جمهور جوکو "Jokowi" Widodo اعلام کرد حجم بسته اقتصادی 3، چهارشنبه اکتبر 7. پیام تقویت رقابت دنیای کسب و کار در میان رکود اقتصادی است.

"ما باور داریم، ضربه، این سطح بسته سیاست سوم. حرکت ما احساس می کنیم امروز، که در آن به طور قابل توجهی تقویت روپیه، دبیر ریاست کابینه Pramono آگونگ Wibowo، در کاخ دولت در روز چهارشنبه بعدازظهر گفت: ".

وزیر هماهنگی اقتصادی Nasution افزود که در جلد سوم از این بسته هیچ انگیزه ای برای کاهش هزینه های شرکت است.

در اینجا، سه موضوع مهم مربوط به بسته اقتصادی است.

کاهش قیمت نفت سوخت (BBM)، گاز و برق

قیمت سوخت حمل و نقل هوایی، گاز مایع (LPG) 12 کیلوگرم، Pertamax و موثر Pertalite پایین از زمان 1 اکتبر 2015.

قیمت سوخت دیزل با روش RP 200 در هر لیتر کاهش یافت، به طوری که قیمت خرده فروشی از یارانه انواع سوخت دیزل می شود Rp در 6،700 در هر لیتر.

کاهش قیمت سوخت دیزل نیز به نوع سوخت دیزل غیر یارانه اعمال می شود.

حق بیمه قیمت سوخت در 7،400 روپیه در هر لیتر (جاوا، مادورا، بالی) و RP 7300 (در خارج از جاوا، مادورا، بالی) باقی مانده است. قیمت جدید معتبر از اکتبر تا دسامبر 2015.

قیمت گاز است. قیمت برای کارخانه از میدان گازی جدید در مطابق با قدرت خرید صنعت کود، که به مبلغ US $ 7 یو (میلیون واحد حرارتی بریتانیا) تنظیم شده است. در حالی که قیمت گاز برای دیگر صنایع (مانند پتروشیمی، سرامیک، و غیره) را با توجه به توانایی صنایع مربوطه می باشند کاهش می یابد.

کاهش قیمت گاز بهره وری از سیستم توزیع گاز نیز به عنوان یک کاهش در درآمد دولت، و یا عواید غیر مالیاتی (غیر مالیاتی) گاز ساخته شده است.

با این حال، دولت کاهش در قیمت گاز در نظر خواهد شد مقدار از درآمد است که بخشی از شرکت گاز همکاری قرارداد تبدیل تاثیر نمی گذارد. کاهش قیمت گاز برای صنعت موثر 2016 ژانویه 1 خواهد بود.

قیمت برق است. نرخ برق برای مشتریان صنعتی I3 و I4 شده توسط کاهش خواهد USD 12 - 13 دلار در هر کیلووات ساعت پس از کاهش قیمت نفت (تعرفه تنظیم خودکار). نرخ تنزیل خواهد شد تا 30 درصد از مصرف برق در نیمه شب (23:00) تا صبح (08:00) داده می شود، زمانی که بار سیستم برق کم است.

مشوق های دولتی در پرداخت صورتحساب برق را تا 40 درصد از صورتحساب برق 6 یا 10 ماه اول به تاخیر می اندازد، و صنعت می توانید آن را به تدریج پرداخت. این امر به طور خاص به صنایع کار فشرده و همچنین رقابت صنعتی ضعیف است.

گسترش کارآفرینان گیرنده خلق اعتبار کسب و کار (KUR)

برای بهبود دسترسی از کارآفرینان به اعتبار بانکی، از طریق برنامه KUR، دولت نرخ بهره KUR از حدود 22 درصد به 12 درصد کاهش داده است.

در بسته از این سیاست، خانواده هایی که یک درآمد ثابت، می تواند KUR برای بخش کسب و کار مولد دریافت می کنند.

با این سیاست، بانک KUR تلاش فعال رانده برای ارائه به شخص مورد نظر، به طوری که شرکت کنندگان را افزایش می دهد در حالی که KUR تشویق رشد کارآفرینان جدید،

ساده سازی ترخیص کالا از گمرک زمین در فعالیت های سرمایه گذاری

در بخش زمین، وزارت کشاورزی و برنامه ریزی / آژانس سرزمین ملی فضایی، تجدید نظر شماره مقرره 2 2015 در استانداردهای خدمات و مقررات کشاورزی، فضایی و زمین را در سرمایه گذاری فعالیت.

برخی از مواد آرایش جدید که شامل چیزهایی از قبیل:

یک متقاضی به دست آوردن اطلاعات در مورد در دسترس بودن زمین (7 روز اصلی تا 3 ساعت).

ب. تمام درخواست ها به عنوان شکلی از قطعیت متقاضیان در دسترس بودن و استفاده از زمین طرح ثبت شده است. حروف در 3 ساعت منتشر شده است.

ج. کامل اصول صدور مجوز داده شده در فرم، طرح، تاسیس شرکت، بیش از حقوق زمین یک پیش نیاز به شروع فعالیت این زمینه است. یک نیاز است که می تواند با قبل از صدور فرمان زمین حقوق استفاده از دنبال وجود دارد.

د مدت زمان نگهداری (مورد نیاز باید کامل):

هاک گونا Usaha: 30-90 روز تا 20 روز کاری (تا 200 هکتار)، یا 45 روز کاری (> 200 هکتار)
فرمت / تجدید HGU: 20-50 روز تا 7 روز کاری (تا 200 هکتار)، و یا 14 روز کاری (> 200 هکتار)
درخواست واسطه گر / راست برای استفاده: 20-50 روز کاری به 20 روز کاری (تا 15 هکتار) و یا 30 روز کاری (> 15 هکتار)
فرمت / تجدید واسطه گر / راست برای استفاده: 20-50 روز کاری به 5 روز کاری (تا 15 هکتار) و یا 7 روز کاری (> 15 هکتار)
حقوق زمین: 5 روز کاری 1 روز کاری
حل و فصل شکایت: 5 روز کاری به 2 روز کاری
E. در گسترش حقوق استفاده از زمین در ارزیابی از مدیریت و استفاده از زمین (از جمله ممیزی گسترده) توسط زمین مربوطه دیگر به عنوان مورد نیاز درخواست اولیه بکار گرفته شدند.

ارشد معاون بانک اندونزی Adityaswara میرزا گفت که وضعیت بازار مالی فعلی به دلیل عوامل داخلی و خارجی بهبود یافته است.

عوامل خارجی، میرزا گفت که این ارقام از اقتصاد ایالات متحده در حال تجربه یک بیت از ضعف، به خصوص در بخش کار است. مساله دیگر این است در نتیجه از افزایش نرخ بهره شروع به تغییر. "در ابتدا بسیاری از فعالان بازار پیش بینی افزایش نرخ بهره بانک فدرال در ماه اکتبر یا دسامبر اما ظاهرا پیش بینی خود را به سه ماهه 1 و یا 2 سال آینده تغییر، گفت:" میرزا.

این تغییر منجر به واژگونی، به طوری که دلالان که برخی از ماه قبل دلار در اوایل خریداری کرده بود، در حال حاضر به کاهش تلفات.

عوامل داخلی، بازار به بسته سیاست kkonomi اول، دوم، و سوم پاسخ مثبت. این بسته را نشان می دهد تعهد دولت به اصلاحات اقتصادی است.

"در دراز مدت، بسته سیاست که قادر خواهد بود برای کاهش تورم، گفت:" میرزا.
دولت چهارم بسته سیاست های اقتصادی راه اندازی
کارگران رفاه تبدیل به کانون بسته سیاست این بار
اندونزی - دولت یک بسته از چهار جلد از سیاست های اقتصادی در روز پنج شنبه، 15 اکتبر، 2015. تمرکز اصلی در بسته سیاست راه اندازی این زمان رفاه کارگران و توسعه، کوچک و متوسط (SME ها) است.

برای اطمینان از رفاه کارگران، دولت یک فرمول جدید برای محاسبه مقدار از استان حداقل دستمزد (UMP) پیاده سازی

"دولت وجود دارد برای اطمینان از کارگران در دستمزد پایین نمی افتد، اما کارفرمایان نیز اطمینان داشته باشد،" وزیر هماهنگی برای اقتصاد Nasution در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت.

همانطور که برای توسعه بخش SME، pemerintahkan طرح توزیع تماس پیشنهادی برای استراحت مردم اعتبار کسب و کار (KUR) و ارائه وام سرمایه در گردش به شرکتهای کوچک و متوسط کالاهای صادراتی تولید کنندگان.

در اینجا برخی از نقاط در بسته سیاست های اقتصادی چهارم به عنوان Nasution، وزیر کار و وزیر دارایی حنیف Dhakiri بامبانگ Brodjonegoro ارائه شده،

وزیر هماهنگی اقتصادی Nasution:

1. دستمزد کارگران قطعا تا هر سال است.

2. دولت وجود دارد برای کمک به کارگران بار از هزینه های زندگی خود را کاهش می دهد با یک تور ایمنی در قالب صدور کارت هوشمند که اندونزی و کارت سالم اندونزی.

3. فرمول UMP: حداقل دستمزد سال جاری به علاوه نرخ تورم و رشد اقتصادی (درصد). این فرمول در هشت استان که حداقل دستمزد فعلی هنوز زیر نیازهای زندگی (KHL) صدق نمی کند.

برای هشت نفر از استان، خواهد شد یک دوره انتقالی از چهار سال داده شده است. به مدت چهار سال، حداقل دستمزد وجود دارد یک افزایش اضافی برای حاشیه جبران با ارزش به دست آوردن KHL

وزیر اشتغال حنیف Dhakiri:

1. بررسی نیازهای زندگی (KHL) خواهد شد هر پنج سال انجام شده است. دلیل این است که بر اساس یک نظرسنجی اداره مرکزی آمار (BPS)، تغییرات در الگوهای مصرف هر پنج سال رخ داده است.

2. در آینده، هیچ الزامی برای شرکت به ایجاد ساختار و مقیاس دستمزد وجود دارد. این بدان معنی است که دستمزد باید در میان کار سن، صلاحیت، آموزش و پرورش، دستاوردها و عملکرد در نظر گرفته. از آن خواهد شد در تنظیم خود را تنظیم می شود.وزیر دارایی بامبانگ Brodjonegoro:

1. مربوط به کار وام سرمایه به شرکتهای کوچک و متوسط کالاهای صادراتی تولید کنندگان، صادرات اندونزی تامین مالی آژانس (LPEI) نقشه برداری انجام داده اند. نتیجه 30 شرکت است که دارای پتانسیل برای به دست آوردن وام سرمایه در گردش وجود دارد.

مشوق های مالیاتی بنابراین تمرکز اقتصادی سیاست بسته بندی جلد پنجم
بسته بندی از سیاست های اقتصادی دولت ادامه خواهد داد برای تقویت ثبات اقتصادی در میان رکود اقتصادی جهان است که هم تحت تاثیر قرار اندونزی، تأیید جوکو Widodo رئیس جمهور پس از جلسه هیئت دولت در روز پنجشنبه بعد از ظهر محدود (22/10) است.
وزیر امور اقتصادی Nasution در دفتر ریاست جمهوری اعلام کرد یک بسته از سیاست های اقتصادی دوره 5، در جاکارتا پنجشنبه، اکتبر 22، 2015 (VOA / Andylala).
وزیر امور اقتصادی Nasution در دفتر ریاست جمهوری اعلام کرد یک بسته از سیاست های اقتصادی دوره 5، در جاکارتا پنجشنبه، اکتبر 22، 2015 (VOA / Andylala).


سیاست اقتصادی بسته بندی 4 تمرکز دستمزدها مشکل و مردم اعتبار کسب و کار

جاکارتا
دولت یک بسته سیاست های اقتصادی پنج جلدی برای تقویت اقتصاد داخلی صادر شده است. بسته سیاستی که در مشوق های دولت مربوط به کاهش مالیات متمرکز است.

وزیر امور اقتصادی Nasution در دفتر ریاست جمهوری در جاکارتا در روز پنج شنبه (22/10) گفت اولین سیاست یک موضوع از انگیزه کاهش مالیات در تغییر ارزش پول از دارایی های شرکت است، هر دو در شرکتهای دولتی (دولتی) و احزاب خصوصی. Nasution گفت در طول این شرکت نمی خواهند به انجام تغییر ارزش پول از دارایی های به دلیل نرخ مالیات به اندازه کافی بالا است. و او گفت، اگر تغییر ارزش پول دارایی انجام شده است، به ویژه برای دارایی، می تواند ارزش دارایی های این شرکت افزایش یافته است.

"خب، اگر این کار را تغییر ارزش پول پس از آن، آن را به ظرفیت خود را افزایش می دهد. این ظرفیت و عملکرد مالی توسط مقدار قابل توجهی افزایش یافته است. در واقع او در سال بعد می تواند سود بزرگتر را. مجموع دارایی افزایش خواهد یافت. بگو 100٪، و یا 200 ٪، می تواند، گفت: "Nasution.

همان چیزی که توسط وزیر مالیه بامبانگ Brodjonegoro منتقل شد، حاکی از تغییر ارزش پول دستبردن از ارزش دارایی های این شرکت مطابق با ارزش منصفانه در حال حاضر است. بامبانگ توضیح داد، معمولا مالیات بر درآمد (مالیات بر ارزش افزوده) به منظور تغییر ارزش پول از دارایی های ثابت 10 درصد است، اما نرخ قطع یک دوره خاص.

"برای مالیات دهندگان (WP)، هنگام پر کردن ارزشگذاری مجدد دارائیها تا 31 دسامبر سال 2015 به میزان کرایه ویژه نهایی تغییر ارزش پول مالیات بر درآمد از نرمال 10٪ تا 3٪ است. اگر در دوره ژانویه 01-30 ژوئن سال 2016 ارائه شده، مقدار شارژ 4٪ است. هنگام تشکیل پرونده ژوئیه 1 تا 31 دسامبر 2016، مقدار نهایی از نرخ های ویژه از مالیات بر درآمد به 6٪ تغییر ارزش پول، گفت: "بامبانگ.

برای سیاست دوم در حجم بسته 5 از بین بردن مالیات مضاعف برای قرارداد سرمایه گذاری جمعی املاک و مستغلات صندوق های سرمایه گذاری و یا معمولا به عنوان شناخته REITs رو (املاک و مستغلات سرمایه گذاری اعتماد) است. با توجه به بامبانگ شامل اوراق بهادار عادی صادر شده توسط شرکت به قید وثیقه و یا اساسی دارایی هایی مانند اموال و یا زیرساخت ها است.

بامبانگ افزود: "با PMK که ما به زودی در هفته آینده را صرف، پس از آن مالیات مضاعف، به ویژه برای شرکت های با لنزهای استفاده های ویژه akandihilangkan شود مالیات تک. پس از آن انتظار می رود حضور این ابزار KIK وخیم ممکن است در بازار پایتخت اندونزی به نظر می رسد، و به جذب سرمایه گذاری برای این در خارج از کشور انجام شده است. "

در همین حال، مقامات خدمات مالی (FSA) نیز یک سیاست جدید است که بر روی بانکداری اسلامی متمرکز صادر شده است. رئیس هیئت کمیسیون FSA، Muliaman D. حداد، سیاست جدید مهم است زیرا چهار بسته سیاست های قبلی منتشر شده توسط FSA، بانک اندونزی (BI)، و دولت هنوز برای رسیدن به کل بخش مالی.

با توجه به حداد، صنعت شریعت آن را یک بخش دریافت نکرده اند.

"اول، سهولت محصولات و فعالیت های بانک های اسلامی است. مکانیسم صدور مجوز و هزینه محصولات اسلامی آسان خواهد بود. با disederahanakan، پس از آن هیچ نیازی به کسب اجازه باید نامه به دلیل محصولات شریعت خواهد شد در یک کتاب مدون ارسال کنید. اگر محصولات در حال حاضر وجود دارد، آن است که لازم نیست او گفت: "مجوز دوباره، فقط آن را گزارش دهند.

مکانیسم صدور مجوز سایر محصولات از جمله در حوزه شریعت بیشتر حداد، شامل شریعت پیاده طلا، که همچنین لازم نیست که به درخواست مجوز.

در یک کنفرانس مطبوعاتی با حضور چندین وزیر، از جمله وزیر امور Nasution اقتصادی، وزیر هماهنگی برای دریایی ریزال رملی، فرماندار بانک اندونزی آگوس Martowardojo، بامبانگ Brodjonegoro وزیر دارایی و رئیس سازمان خدمات مالی FSA حداد حداد بود - جوکو Widodo رئیس جمهور گفت که دولت همه چیز ممکن است برای تقویت ثبات اقتصادی در میان رکود اقتصادی جهان است که هم تحت تاثیر قرار اندونزی.

رئیس جمهور نیز تضمین می کند بسته سیاست اقتصادی دولت ادامه خواهد داد.

"بنابراین، بسته به ادامه با بانک اندونزی نیز با FSA ادامه خواهد داد. از 1،2،3،4،5 خواهد شد با 6،7،8 شاید تا 100. شاید تا 300 بی حد و حصر 200. شاید ادامه داد. اما روشن، قوام از زمان ما است می خواستم به یک احساس قوی است که قصد ما برای تبدیل اصول اقتصاد ملی است. که البته ما می خواهیم مردم و کسب و کار می دانیم که ما به کار تنظیم mereform و بوروکراتیزه ادامه خواهد داد، گفت: "رئیس جمهور. (VOA)

بسته اقتصادی ششم برای 'حومه "
مناطق ویژه اقتصادی انتظار می رود برای احیای اقتصاد در مناطق روستایی است.
شش مرحله از بسته سیاست های اقتصادی، در میان دیگران، به کارگردانی در تلاش برای حرکت اقتصاد در حومه، گفت: وزیر امور اقتصادی Nasution.
علاوه بر این، وزیر هماهنگی (هماهنگی) امور اقتصادی Nasution اعلام بسته اقتصادی سیاست این زمان نیز در مالیات، مدیریت منابع آب و پزشکی تمرکز می کنند.
"به عبارت ساده، از طریق این بسته، برخی از مناطق در منطقه تعیین می شود منطقه ویژه اقتصادی (SEZ)، که هدف اصلی این است که پردازش منابع موجود در منطقه و فراتر از آن، وجود دارد" Nasution در دفتر خود گفت: روز پنج شنبه (5/11) ،
مناطق ویژه اقتصادی

تانجونگ Lesung (بنتن)
SEI Mangke و تانجونگ API-API (شمال سوماترا)
پالو (سولاوسی مرکزی)
Bitung (سولاوسی شمالی)
Mandalika (غرب سوندای)
Morotai (ملوک شمالی)
Maloy بطوطه ترانس کالیمانتان (کالیمانتان برات).
در حال حاضر این هشت منطقه اقتصادی ایجاد شده توسط مقررات دولتی به مناطق خاصی که توسعه یافته خواهد بود، یعنی تانجونگ Lesung در استان بانتن، SEI Mangke و تانجونگ API-API (شمال سوماترا)، پالو (سولاوسی مرکزی)، Bitung (سولاوسی شمالی)، Mandalika ( غرب سوندای)، Morotai (ملوک شمالی)، و Maloy بطوطه ترانس کالیمانتان (کالیمانتان برات).
معافیت مالیاتی
در مناطق ویژه اقتصادی که امکانات مختلف از مشوق های مالیاتی، به ویژه صنایع که پردازش منابع محلی در سراسر KEK و دیدار با الزامات مشخص شده ارائه شده است.
Nasution گفت: "این است که تشویق به تراز دلخواه برای کسب و کار و صنعت خوش آب و هوا است."
Nasution گفت: سیاست این زمان نیز شامل مدیریت منابع آب و همچنین مسائل غذا و دارو در ارتباط هستند BPOM گرفته شده است.
دولت رئیس جمهور Jokowi تا به حال راه اندازی کرده است یک بسته از شش سیاست های اقتصادی.
در حکومت از منابع آب، دولت پایگاه سیاست خود را در یک تصمیم دادگاه قانون اساسی که مدیریت بازرگانی از منابع آب توسط بخش خصوصی اجازه نمی دهد.
با این حال، زمانی که تصمیم دادگاه، دولت اجازه دسترسی به انواع شرکت، نه تنها شرکت آب بطری داده است.
بنابراین، گفت Nasution، شرکت در مجوز بر اساس عمل "تا زمانی که مجوز منقضی و یا تا زمانی که قانون جدید وجود دارد" ادامه خواهد داد.
درباره تنظیم غذا و دارو، Nasution معرض واردات مواد مخدر ساده مجوز.
این یک بسته از شش سیاست های اقتصادی توسط دولت از رئیس جمهور Jokowi اجرا انجام کابینه prombakan.
لحظه اول Diiluncurkan، Nasution گفت که یک بسته اصلاحات اقتصادی مورد نیاز به درایو اقتصاد حال کند شدن است.

کالا کشت و 5 اندونزی در سراسر جهان
ما باید به آن افتخار می رسد برخی از محصولات کشاورزی و کشت و زرع اندونزی بسیار جهانی است. در میان سرریز فعلی واردات کالاهای مصرفی از خارج از کشور، کشاورزی و کالاهای کشت و زرع است که هنوز هم یک کالا در عرصه بین المللی. این بار ما در سراسر جهان در نظر خواهد شد کمی در مورد 5 محصولات کشاورزی و کشت و زرع اندونزی.

روغن نخل
اندونزی خودم به عنوان یک تولید کننده روغن نخل خام در جهان قرار داده است. در سال 2011 اندونزی تسلط بر بازار جهانی نفت خام کف 47٪ به پیش افتادن از مالزی در 2nd محل با 39٪. صادرات روغن نخل می تواند ارز کشور از 14 میلیارد دلار در سال 2010 کمک می کنند و انتظار می رود افزایش قابل توجهی از سال ketahunnya.

2. ادویه جات ترشی جات

از زمان بسیار قدیم، اندونزی معروف برای ادویه جات ترشی جات است. گیاهان ادویه که رشد در اندونزی برای جذب کشورهای دیگر به menguasainnya. آن اجتناب ناپذیر است که در بسیاری از کشورهای خارجی گذشته ثروتمند به عنوان یک نتیجه از ادویه جات ترشی جات از اندونزی، که دارای یک ارزش بسیار بالا است. تا به حال، اندونزی صادر کننده عمده ادویه جات ترشی جات در جهان، از جمله جوز هندی (شماره 1)، دارچین (شماره 1)، میخک (بدون 1) و فلفل (شماره 2) است.

3. کاکائو

اندونزی شماره 3 در کاکائو جهان پس از ساحل عاج و غنا است. تولید همچنان به رشد به طور متوسط 3.5 درصد در سال، در سال 2014 دولت به شکست دو کشور برای رتبه اول به عنوان بزرگترین تولید کننده کاکائو در جهان متعهد است. در سال 2010 تولید کاکائو اندونزی رسیده 574000 تن، حسابداری برای 16 درصد از تولید جهانی کاکائو، در حالی که ساحل عاج در رتبه اول با 1.6 میلیون تن، حسابداری برای 44٪.

4. لاستیک

اندونزی در رتبه دوم پس از تایلند به عنوان یک منبع از لاستیک خام است. است ذکر اندونزی به عنوان آدامس جهان عربی وجود دارد. با وجود از دست دادن از نظر تعداد و بهره وری از مزارع لاستیک، اما لاستیک اندونزی تبلیغ به عنوان یک پیروزی با کیفیت بیش از لاستیک از تایلند. در سال 2011، تولید لاستیک در اندونزی 2.8 میلیون تن رسیده است.

5. قهوه

اندونزی در حال حاضر به عنوان یک تولید کننده قهوه جهان تحت برزیل و کلمبیا در رتبه سوم. تولید قهوه Basarnya اندونزی در سال به طور متوسط حدود 600 هزار تن است. از این رقم اندونزی می توانید 7 درصد از قهوه در جهان است را فراهم کند.
تولید اوراق بهادار اصلی
Menpar گفت: اندونزی برتر از نظر توریستی، قیمت رقابتی گردشگری و توریسم اولویت.

اندونزی تا تولید بخش گردشگری اصلی DevisaGili Lawa Dalat، لومبوک، اندونزی (میشل Westmorland را / کوربیس)
ARIEF یحیی وزیر گردشگری گفت که دولت دوباره برقرار گردشگری به عنوان یک بخش بزرگ، با یک بخش پیشرو برای ارز خارجی درآمد اندونزی.

آن است که در یک جلسه بسته های ویژه گردشگری در کاخ ریاست جمهوری بوگور تعیین می کنند، در روز دوشنبه (16/2)، و ارائه در افتتاحیه کنفرانس ملی انجمن اندونزی هتل ها و رستوران ها، روز سه شنبه (17/2).

"، تاثیر چنین عزم و اراده، زمانی که منطقه قرار است به مناطق استراتژیک ملی، بخش یک برنامه است که به عنوان مثال وزارت فواید عامه جاده ها تعمیر حمایت" او گفت.

وی افزود که در واقع اندونزی دارای مزایای از لحاظ توریستی، قیمت رقابتی گردشگری و توریسم اولویت.

در حالی که از سوی دیگر، آریل نازل شده سفر داده ها و شاخص رقابت گردشگری وارد شده توسط مجمع جهانی اقتصاد، اندونزی در رتبه 70 از 140 کشور جهان است.

"ما کمبود گردشگری به عنوان زیرساخت های گردشگری، فناوری اطلاعات و گردشگری، و بهداشتی حل" او اضافه شده است.

این، او اضافه کرد، لازم است بزرگترین چالش. امید گردشگری اندونزی به سرعت در حال رشد خواهد کرد و تبدیل به یک صنعت اصلی اندونزی علاوه بر نفت، گاز، و روغن نخل.

TKI کمک ارز دولت پس از دومین نفت و گاز
ارز حاصل از کارگران اندونزی (TKI) هنوز هم در رتبه دوم تنها به بخش نفت و گاز (نفت و گاز).

تنها در سال 2009 کارگران مهاجر خارجی از طریق تحویل حواله به کشور ایالات متحده رسیده 6617000000 $.

"کارگران مهاجر به ارز خارجی کمک دومین بعد از نفت و گاز، گفت:" رئیس تغییر زمان (PAW) اتاق بازرگانی و صنعت (Kadin) آدی پوترا طاهر در سمینار ملی باز کردن قرار دادن و حمایت از کارگران در خارج از کشور، در Bidakara هتل، جاکارتا، روز چهارشنبه (2/6).

او گفت که قرار دادن سیاست و حفاظت از اندونزی کارگران (TKI) است که هنوز مطلوب نیست. بنابراین او گفت بازسازی مشکل از قرار دادن و حمایت از کارگران مهاجر باید به خوبی سازمان یافته جنبش ملی و همکاری.

"من انتظار می رود این یک جنبش ملی، شسته و رفته، سهامداران باید به همکاری راه رفتن. نیاز به توجه ویژه از استخدام، قرار دادن، و حتی حفاظت، گفت: "ادی.

با توجه به آدی، تعداد کارگرانی که در خارج از کشور کار را نمی توان از اشتغال توسط دولت از هم جدا هنوز محدود است. نرخ رشد اقتصادی است که در 6٪ برآورد شده است هنوز هم در دسترس بودن شغل در کشور برداشته است.

بر اساس اطلاعات وزارت امور خارجه تعداد کارگرانی که کار خارج از کشور 3246000 نفر در سراسر بسیاری از کشورها است. از این مبلغ تا سال 2009 مورد کارگران مهاجر مشکل 69 004 نفر رسیده است.

اندونزی می تواند کارگران خارجی (TKI) به 10 میلیون نفر و یا حدود پنج درصد از جمعیت قرار داده است.

این توسط رئیس کمیته دائمی بر اشتغال امور خارجه اتاق بازرگانی، Nurfaizi، در یک سمینار در کارگران مهاجر برگزار شده توسط اتاق بازرگانی در جاکارتا، روز چهارشنبه (2/6) نازل شده است.

Nurfaizi که همچنین رئیس انجمن خدمات شرکت TKI (APJATI) با فیلیپین که 10 درصد از جمعیت را به کار در خارج از کشور مقایسه شد.

"نتایج، فیلیپین raked به تبادل تا 15 میلیارد دلار در سال و تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده از کل ارز خارجی تولید شده توسط دولت فیلیپین،" او گفت.

در عرض پنج سال، او گفت، قرار دادن کارگران مهاجر است از چهار میلیون نفر رسیده است و هدف قرار به افزایش به چهار میلیون نفر در دو سال آینده.

"، این زمانی است که توسط تمام احزاب و تعهد دولت سازگار حمایت" او گفت.

افزایش تعداد کارگران مهاجر با رشد 21 درصد در سال شروع از سال 2004، که به 380 690 696 743 مردم را به مردم در سال 2007 با کشور مقصد شرق میانه و آسیا و اقیانوسیه بوده است.

Nurfaizi گفت: قرار دادن کارگران مهاجر در بخش غیررسمی است که هنوز توسط 78 درصد تحت سلطه، در حالی که دادن برای منطقه آسیا و اقیانوسیه در بخش رسمی می تواند 52 درصد در سال های اخیر برسد.

به طور کلی، او می گوید، تعداد فزاینده ای از کارگران مهاجر که نه تنها به عنوان یک موفقیت برنامه قرار دادن TKI دیده می شود، بلکه افزایش تعداد نیروی کار است که متناسب با در دسترس بودن شغل در کشور وجود دارد.

با استناد به داده Kemnakertrans، مدیر کل پروتکل و کنسولی وزارت امور خارجه، لطفی رئوف، گفت 2.8 میلیون کارگر مهاجر در دوره 2005-2009 با "پول" (وجوه ارسالی از کارگران مهاجر به کشور) 6617 دلار آمریکا در سال 2009 رسیده است به 69 004 کارگران مهاجر مشکل در سال 2009.

در سال 2009، وزارت امور خارجه در هماهنگی با نمایندگان اندونزی با موفقیت به دنبال تحقق حقوق اساسی کارگران که مشکلات را تجربه خارج از کشور با حقوق اساسی جمع آوری 326 495 438 750 دلار آمریکا و دلار سنگاپور است.

در ماه ژانویه ماه مه سال 2010، وزارت امور خارجه و نمایندگان اندونزی با موفقیت تسهیل تحقق حقوق اساسی کارگران مهاجر به همان اندازه که 156 416 دلار، Rp185.736.941، امارات متحده عربی درهم 1،845، 4،800 ریال و 140،000 دلار سنگاپور.

برای موارد کارگران مهاجر شامل دستمزد پرداخت نشده، آزار جنسی، پول پرداخت می شود دستمزدهای پایین، بدرفتاری، قتل، حوادث محیط کار، "قاچاق" (قاچاق)، نقض قوانین مهاجرتی، و غیره.

لطفی گفت: موانع آنها در حفاظت از شهروندان، در میان دیگران مواجه می شوند، عدم رعایت قوانین و مقررات، دولت اندونزی است موافقتنامه های دو جانبه با همه کشورها از کارگران مهاجر، ارسال کارگران مهاجر غیر قانونی، و کارگران که صالح نیست نداشته است.

مارتی سریعتر اجرا، وزیر امور خارجه در یک جلسه با کمیسیون من از مجلس نمایندگان در 2009 دسامبر 2، گفت که موضوع حفاظت از شهروندان اندونزی در خارج از کشور یک اولویت وزارت امور خارجه.


اندونزی رتبه بندی اقتصاد 9 از جهان
Mediawarga.info - بانک جهانی رتبه اندونزی به عنوان بزرگترین اقتصاد 9th در جهان. تولید ناخالص داخلی اندونزی تا پایان سال 2014 رسیده است 2550000000000 $. این موقعیت تغییر تولید ناخالص داخلی بریتانیا ایالات متحده بود 2400000000000 $.
ارزش اقتصادی به عنوان نتیجه یک مقایسه قدرت کالا یا خدمات خرید در یک کشور، نوع کالا یا خدمات با استفاده از همان ارز به دلار آمریکا محاسبه می شود. این واژه به عنوان برابری قدرت خرید (PPP) شناخته شده است. به عنوان مثال، اکونومیست با استفاده از روش محاسبه بر اساس قیمت مک دونالد، شناخته شده به عنوان "شاخص بیگ مک".
اقتصاددان بانک DBS، Gundy Cahyadi گفت: مرکز اقتصاد جهان در حال حاضر از امریکا و اروپا تغییر به آسیا است. پیشرفت آسیا کنار این تصور که اقتصاد آمریکا هنوز بزرگترین قدرت جهان است که همواره رشد جهانی است. با توجه به نتایج تحقیقات DBS، در آینده، آسیا غول اقتصادی برابر آلمان ایجاد هر سه سال. انتظار می رود که اولین غول های جدید اقتصادی در سال 2023 به رخ می دهد، دوم و سوم در سال 2031 در 2038.
RI اقتصادی استرالیا و کره جنوبی در سال 2030 تجاوز

Liputan6.com، جاکارتا - اقتصاد ایالات متحده آمریکا (US) برای نشان دادن تسلط خود را در سال 2030. در همین حال، اقتصاد کشورهای در حال توسعه نیز انتظار می رود به تجربه افزایش در حالی که برخی از کشورهای اروپایی خواهد در واقع به منظور پایین لغزش ادامه پیش بینی کرد.

با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده، سرزمین عمو سام انتظار می رود که باقی می ماند رهبر اقتصاد جهان با تولید ناخالص داخلی آن (GDP) در 15 سال آینده پیش بینی شده است برای رسیدن به آمریکا 24800000000000 $، افزایش آمریکا 8000000000000 $ در مقایسه با پیش بینی تولید ناخالص داخلی در ایالات متحده در این سال 16 $ 8 تریلیون.

در همین حال، در جایگاه دوم است چین با تولید ناخالص داخلی آن دو برابر و پیش بینی برای سال جاری رشد به آمریکا 22.2 میلیارد $ و کمک به از بین بردن شکاف اقتصادی بین ایالات متحده و آسیا به طور کلی اشغال شده است.

مقام سوم توسط هند را اشغال پیش بینی شده است که در سال 2015 تنها پنجمین تولید ناخالص داخلی در جهان به پایان رسید. در حالی که در 15 سال آینده، هند است انتظار می رود به پیش افتادن از برزیل، انگلستان، فرانسه، آلمان و ژاپن است. صندوق بین المللی پول (IMF) گفت که این کشور را به بزرگترین نیروی کار در جهان در 15 سال آینده داشته باشد.

در حالی که ژاپن در نظر گرفته به کشورهای کمتر خوش شانس. از آنجا که پس اقتصاد خود را در 1990s افزایش یافت و با تجربه یک مرحله راکد، رشد اقتصادی ژاپن خواهد شد آهسته، مجبور رتبه بندی ژاپن تا سال 2030 کاهش یافته است به چهارم در فهرست کشورهای با اقتصاد بزرگ در جهان است.

"ژاپن یک درس مهم که چگونه به سرعت شما می توانید تنزل رتبه مرتبط ساختار اقتصادی را تجربه می باشد، گفت:" جی پی مورگان اقتصاددان ارشد بروس از Kasman عنوان شده توسط بلومبرگ، روز یکشنبه (2015/04/12) نقل شده است.

علاوه بر ژاپن، فرانسه همچنین پیش بینی به رها کردن سه موقعیت به رتبه 8 با PBD آمریکا 3.3 تریلیون $ و ایتالیا دو مکان به موقعیت 11TH با تولید ناخالص داخلی آمریکا 2.3 تریلیون $ سقوط کرد.

در همین حال، اقتصاد اندونزی پیش بینی شده است 13 در فهرست کشورهای با اقتصاد بزرگ با تولید ناخالص داخلی آمریکا 2.1 تریلیون $ در سال 2030 بیش از استرالیا در موقعیت 14 و کره جنوبی در موقعیت 15 با تولید ناخالص داخلی آمریکا 1.9 تریلیون $ رتبه.

"است بسیاری از عدم قطعیت وجود دارد. آیا چین قادر به رشد 4 درصد و 6 درصد، بسیاری از چیزهایی که به دنبال آن در اقتصاد جهانی است. یا اینکه آیا هند می تواند تا 3 درصد و 8 درصد رشد وجود دارد. این یک تفاوت بزرگ است که شما آنها را در زمان ترکیب قدیمی، "او گفت.

به طور کلی، جامائیکا پیش بینی شده است پایین ترین موقعیت را برای ریختن به اندازه 13 تا موقعیت 136 در سال 2030. در حالی که اوگاندا تبدیل خواهد شد به کشور با بیشترین پیشرفت را از 18 رتبه صعود به موقعیت 91.

1 comment:

  1. Do you need loan to start up your personal business? if yes kindly contact this email: finance_institute2015@outlook.com bellow.

    E hiahia ana koe taurewa ki te timata ake koutou mahi whaiaro? ki te ae aroha whakapa tenei imera: finance_institute2015@outlook.com raro

    ReplyDelete