!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Sunday, November 22, 2015

Yürürlüğe dünya ekonomisini itecektir Endonezya ekonomik politika paketi A

Bitmiş değildi binmek (382)

(Bölüm 382, ​​Depok, West Java, Endonezya, 12 Kasım 2015, 19:05 pm)


Yürürlüğe dünya ekonomisini itecektir Endonezya ekonomik politika paketi

Artan yerli ve yabancı yatırımı teşvik ve Endonezya'da eşit ekonomik büyümeyi teşvik beklenen Endonezya Joko Widodo Başkanı, altı ekonomik politikaların bir paket başlattı.
Ulusal ekonomi yılda sadece yüzde 4,5 büyüdü zaman bir örneği daha sonra 2015 yılında balıkçılık sektörü yüzde sekiz büyüdü ve tarım sektörü ekonomik politikaların altıncı paket ve salınımı tarafından takip edilecektir bile, üzerinde 6 ortalama yüzde büyüdü ekonomik politika paketinin bir sonraki aşaması, o zaman 2030 yılında Endonezya, Avustralya ve Güney Kore, Endonezya ekonomisi aşmak ve hatta şimdiden İngiltere ekonomisinin gücünü aştı ve 9 dünya ekonomisini sırada yer potansiyeline sahiptir olacak mümkün değildir.
Şimdi tekrar hızla büyüyor Asya ekonomisi Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'nın ekonomik etkisini kayıyor. Amerika Birleşik Devletleri daha bakışta Asya'yı başladı ve Poros Trans-Pasifik Ekonomik İşbirliği ülkeleri kurarak, Avrupa ve Orta Doğu'ya ekonomik yakınlığı kayması başladı nedeni budur.

Jokowi nöbet İki Eksen Dünya Ekonomik Gücü oldu

Pekin - Pekin 2014 APEC zirvesi uygulanması, Çin diğer tarafta Çin ve Rusya ile bir tarafta dünya ekonomisinin, Amerika Birleşik Devletleri, iki mil gücü arasındaki çıkar arenası haline geldi. Uluslararası sahneye yeni Cumhurbaşkanı Joko Widodo (Jokowi) aralarında çekişme bir kemik haline geldi.

Amerikalılar Trans-Pasifik Ortaklığı (Trans-Pasifik Ortaklığı / TPP) katıldı. DYP de bazı ASEAN ülkeleri, yani Malezya, Singapur, Brunei, Vietnam ve izledi Asya-Pasifik bölgesinde yedi ülke tarafından takip edildi bir serbest ticaret anlaşması olduğunu.

Rusya Asya-Pasifik Serbest Ticaret Bölgesi (Asya / Pasifik FTAAP Serbest Ticaret Alanı) girerken. FTAAP bölgedeki ortak refah için Bölgesel Ekonomi Entegrasyon (REI) doğru bir çaba olarak kabul edilir.

Endonezya Joko Widodo Cumhurbaşkanı Endonezya ama önemli olan Endonezya'ya gerçek faydalar sağlayabilir işbirliği büyük ülkelerin ekonomik çıkarları için pazarda sadece bir çekme olmak istemediğini söyledi.

Biz çıkarlar bakarsak "Tabii ki, arkadaşlar arayın. Bizim kendi özgür anayasa etkindir. Ben dong, burada burada-cekti olabilir arkadaşlar kimse bulmak istiyorum. Ancak ulusal bir ilgi rekor, biz altında birleşmiş olan kişilerin çıkarları, "Başkan Jokowi Pazartesi (2014/11/10) gece söyledi.

Jokowi tarafsızlık açıkça görülebilir 2014 Orada Jokowi APEC zirvesi liderleri ile fotoğraf oturumu, ABD Başkanı Barack Obama ve Çin Devlet Başkanı Xi Jinping ittifak ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile çevrili durdu zaman.

"Bu bir sembol oldu, okumak gerekir. Biz oldu nöbet yüzden loh, "Jokowi dedi iken pozisyon arkasındaki anlamı ortaya çıkarmak.


Trans Pasifik Ortaklığı göz önüne alındığında
Aulia Rahman
Asya Pasifik Merkez Çalışması Exécutif Müdürü (CSAP)
Amerika Birleşik Devletleri Jokowi Cumhurbaşkanı'nın ziyareti, özellikle Trans-Pasifik Ortaklığı (TPP) katılmak isteyen ifade Cumhurbaşkanının açıklamada beri, spekülasyon çok yükseltir.

Bu bir sürü insan Endonezya yönelik dış politika şu anda ABD'ye gittiğine inanıyorlar olduğunu.

Ama bunun dışında TPP katılmak ya da değil arzusundan, bunu bugün bilmeli, Asya Pasifik bölge ülkelerine konteyner işbirliği ve ekonomik kalkınma için çok gereklidir.

"Ama bunun dışında TPP katılmak ya da değil arzusu, biz Asya Pasifik bölgesindeki ülkeler için konteyner işbirliği ve ekonomik kalkınma için çok gerekli olduğunu, bugün bilmeli"

Asya-Pasifik örgütleri, belirli bir ülkenin siyasi gündemi temsil olmamalı ama her ülkenin arasında eşitlik duygusu oluşturmak yerine her üye devletlere yarar böylece.

Yani, soru DYP stratejik yararlar Endonezya için oluşturulabilir bunun ne hakkında katılmak isteyen Başkan'ın açıklamaya Jokowi yanıt doğar?

Tabii bu durumda cevap vermeden önce uluslararası arenada Endonezya aittir neyi potansiyeli hakkında derin soruşturma gerekir.

Bugün küresel ekonominin çok hesaplanacak ve böylece dolaylı olarak Pasifik döneminin dönemine Atlantik'ten Asya-Pasifik ülkelerinin rolü kayması olduğunu biliyoruz. Ve Endonezya şimdi Asya Pasifik bölgesinde önemli bir oyuncu olmak için en potansiyel biridir.

Çeşitli ülkelerde faiz Endonezya dikkatini çekmek için küresel ekonominin güçleri arasında savaş römorkör kanıtlamıştır. Bunlardan biri ülkedeki kalkınma gündemini kolaylaştırmak için yatırım fonlarının çeşitli sunan yapılır.

Endonezya potansiyel bir jeopolitik konumu Malakka Boğazı, Sunda Boğazı, Lombok ve Makassar Boğazı Boğazı dünya ticaretinin ana deniz yolları haline dokuz tıkanma noktası (dar boğaz), dört olması çok stratejik olduğunu.

Asya Pasifik bölgesinde ekonominin kaydırılması dolaylı Asya-Pasifik bölgesine malların dağıtımı hacmini artırmak. Bu sanayileşmiş ülkelerin giderek Endonezya'nın stratejik konumu güvenmek yapar.

Endonezya altyapı ve dağıtım sistemi mempuni ders bağımlılık hazırlanmıştır zaman sağlam ekonomileri giderek güçlendi olacaktır.

Bu bir mil tetik denizcilik dünya olarak Endonezya ile Jokowi tarafından görülür. Bunu başarmak için, Endonezya yeterli denizcilik altyapı geliştirme gerektirir.

Deniz altyapı inşaatı gerçekleştirmek için açıkça önemli yatırım fonları gerektirir. Endonezya katılmak ve dünyanın deniz ekseni olarak Endonezya potansiyelini ülkeleri kucaklamak gerekiyor.

Öte yandan, uzun olmak üzere ASEAN'ı soliditasnya uyandırılmaktadır Asia Pacific bölgesinde yer almaktadır. Öte yandan, Endonezya, Asya Pasifik döneminde yeni bir ekonomik güçler inşa etmek için bir şansı var ASEAN bölgesinde etkili ülkelerinden biridir.

ASEAN katı hedefler ölçülebilir ekonomik başarı, dünyanın güçlü ülkelerinde çeşitli korkutucu. Bu nedenle, ASEAN yeniden toplamak için Endonezya'nın kabiliyeti dünyanın gözünde Endonezya pazarlık gücünü belirleyecektir.

Endonezya, uluslararası kuruluşlarda konuşmak için fırsat daha, Endonezya pazarlık gücü daha güçlü.

"Endonezya'nın güçlü pazarlık gücü, Endonezya, uluslararası kuruluşlarda konuşmak için daha büyük fırsat"

Ben Trans Pasifik Ortaklığı gözden geri gelip Yani aslında kurulduğu günden bir fırsat ya da tehdit olarak görülebilir çünkü.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Finder

Yerli gündemin başarısı için Fırsatlar elde değil, aynı zamanda doğru önkoşulları ihtiyacınız olabilir.

Endonezya gibi bu geniş bölgenin arenada oynarken ASEAN topraklı kalmalıdır farkında olmalıdır. ASEAN Trans Pasifik Ortaklığı içine başka gitmeden önce en uygun başlangıç ​​noktasıdır.

ASEAN Asya "Avrupalı" olması bekleniyor, çünkü Asya Pasifik ekonomik merkezi olacak. Endonezya Trans Pasifik Ortaklığı için bu konuda işbirliğini genişletmek istiyorsa bu farkındalık, Endonezya dikkatle ölçüde organizasyon olan Endonezya'nın pazarlık pozisyonu dikkate almalıdır.

Biz Asya Pasifik bölgesinde Çin'in etkisi üzerine bir dengeleme adım oldu nerede Trans Pasifik Ortaklığı ABD liderliğindeki görüyoruz.

Mantıken Endonezya Trans Pasifik Ortaklığı ABD ve müttefikleri ile işbirliği kapılarını açıyor katıldı.

Belki burada özgür ve aktif siyaset Cumhurbaşkanı Jokowi tarafından çalınan yatıyor. Denizcilik dünyasının ekseni olarak Endonezya yapmak için, Endonezya, büyük ülkeleri kucaklamak gerekir.

Ancak biz hızla bu Trans Pasifik Ortaklığı ile katılmak ya da değil bir karar olamaz hatırlamak önemlidir. Çünkü işbirliği anlaşmalarının ilişkin netlik eksikliği o alınacaktır olarak.

En azından Trans Pasifik Ortaklığı gündeminde olacak iki şey vardır piyasaların genişlemesi ve daha kolay yatırım akışını anlamına ihracat-ithalat, bir deregülasyon.

Bugün Endonezya içinde potansiyeli göz önüne alındığında en acil ihtiyaç denizcilik altyapısının geliştirilmesi olduğunu aslında.

Trans Pasifik Ortaklığı katılma kararı olsun veya olmasın ASEAN Endonezya gücüne dayalı yanı sıra denizcilik altyapısının geliştirilmesini desteklemek olmalıdır.

Başkan Joko Widodo ekonomik politikaların bir paketi açıkladı
(BBC) - ekonomi geri gitmek amacıyla politikaların paketi
Cumhurbaşkanı Joko Widodo Çarşamba (9/9) üzerine Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda üç adımları içerir ekonomik politika paketi açıkladı.
Üçüncü adım deregülasyon, kolluk kuvvetleri ve iş kesinlik yoluyla ulusal sanayinin rekabet gücünün bir destek içerir.
Başkan, önerilen 154 elden 89 kural olduğunu söyledi. "Yani bu tutarlılık güçlendirmek ve sanayi engel düzenlemeler kesilmiş olabilir," dedi.
İkinci adım, ulusal stratejik proje blokajı, izinlerin sağlanması, düzen tamamlanması, mal ve hizmetlerin hızlanmasını ortadan hızlandırmaktır.
Son olarak, başkan emlak sektöründeki yatırımı artırmak istiyor.
"Ekonomik politika paketi reel sektöre artıracak. Ben ekonomik politika paketinin ilk aşaması, mikro endüstrileri geliştirme, ulusal sanayi güçlendirmek bölgeler arası ticareti kolaylaştırmak inanıyorum, turizm teşvik, balıkçıların refahını artırmak" dedi.
Başkan ekonomi politikası paketi başlatılan ilk paket olduğunu söyledi. İkinci paket, Ekonomi, Nasution Koordinasyon Bakanı göre, Eylül ayının dördüncü haftasında ilan edilecektir.
Kırsal ekonomi
Başkan denilen adımlar bir dizi arasında, hızlanma ve emek-yoğun altyapı gelişimi için köy fonlarının kullanımı basitleştirerek kırsal ekonomiyi taşımak için bir çaba var.
Daha önce, MPR / DPR üyeleri önce 2016 bütçe taslağı Hakkında Kanun Tasarısı, geçen Ağustos, bölgelere ve köylere bütçe ödenekleri ve transferler hakkında Hükümet Beyanı geliştirilmiş olacak, böylece bakanlıklar ve kurumlar harcama büyüktür.
Harcama bakanlık ve kuruluşların ayrıntıları sigara Rp780,4 trilyon harcama bakanlıklar ve Rp558,7 trilyon ajansları ulaşmak ile bütçe tasarısı 2016 yılında, merkezi hükümet harcamaları, Rp 1339100000000000 ulaşacak.
Bölgesel ve kırsal fon transferi Rp 782, 2 trilyon ulaştı. Fon Rp47 trilyon Rp735,2 trilyon ve köy fonları için bölgesel transfer bütçesine oluşur.

Altyapı geliştirme köyün ekonomisini sürücü bekleniyor.
Balıkçıların refah
Ekonomik politika paketi ifade edildiğinde, aynı zamanda balıkçıların refahını bahsetti. Ekonomik Koordinasyon Bakanı Nasution balıkçılar için LPG bir politika olacağını söyledi.
Nasution denizde bir balıkçı daha sonra bir dönüştürücü aracı LPG balıkçılar olacak tek sorun Rp62.100 kullanarak, dizel değerinde Rp207.000 30 litre harcanan dikkat çekti. Değer Rp20,000 kg başına, o Rp137.900 kar alacak varsayarak 10kg balık balıkçı aldığında, o yüzden.
"Bu balıkçıların refahı aynı zamanda avlanan balık üretimini artıracak," Nasution dedi.
Ekonomi politikasının bir paket açıklaması bekleniyor, alım gücünü artıracak kamu geliri güçlendirdi.

Ekonomik politikanın paket hacmi iki kırpma lisans
Bloomberg göre, Salı günü Amerikan doları karşısında rupiah (29/09) ABD'nin başına Rp14.818 1 $ dokundu vardı.
Endonezya hükümeti ekonomi politikası paketinin iki kademeli yatırım ve lisans önündeki engelleri çözmek için bir dizi tedbir içeren yayınladı.
Önlemler işin alemine Çevre ve Orman Bakanlığı ve Salı günü Maliye Bakanlığına (29/09) gibi bakanlıkların bir dizi uyarınca açıklandı.
Çevre ve Orman Bakanlığı, örneğin, Bakan Siti Nurbaya iddiaları dört "Kereste Kullanım İzni 'adında bir lisans içine orman üretiminde ahşap kullanımını izin yapacak.
Daha sonra Maliye Bakanlığı alanda, Bakan Bambang Brodjonegoro uzun bir süre ülkedeki bankalarda ihracat gelirleri (DHE) tutmak çiçek ihracatçıları için vergi teşvikleri sağlayacağını söyledi.
Başlatın ekonomik paket stoklarında bir düşüş ve döviz kurunun dönemde gerçekleşti.
Ekonomi Nasution Koordinasyon Bakanı göre, politika paketi hacmi iki Endonezya'ya yatırım akışını teşvik etmek için kolaylık ve mali olanakları odaklanmıştır.
"Biz önemli tekme olan şimdi çok ihtiyacım yok. Hızlı servis, yatırım, Tek vuruşunda," Nasution dedi.
Kabine Sekreteri Pramono Agung merkezi hükümet bir işletme lisans yapma sürecini kısaltmak için yerel makamlara talimat söyledi.
Pramono dedi "Bütün Endonezya yatırım yapmak isteyen herkes ile Endonezyalı arkadaşlar, toplum ve çevre ülkelere olumlu bir sinyal vermektir".
İlk politika paketi son 9 Eylül'de yayımlandıktan sonra politika paketinin iki aşamada üç hafta yayınlandı.
İlk paket deregülasyon, kolluk kuvvetleri ve iş kesinlik yoluyla ulusal sanayinin rekabet gücünün bir destek içerir.
Paket rupiah zayıflaması dönemde gerçekleşti. Bloomberg göre, Salı günü Amerikan doları karşısında rupiah (29/09) ABD'nin başına Rp14.818 1 $ dokundu vardı.
Ekonomik paket hacimleri yaklaşık 3 Üç nokta
Jokowi hükümet paketin içeriğini tam olarak nasıl bir ekonomik paket hacmi 3. duyurdu?

Kabine Sekreteri Pramono Agung Başkanlık Ofisi, Jakarta, 7 Ekim de, tanıtım duyuru Ekonomi Politikaları Paketi III teslim
Kabine Sekreteri Pramono Agung Başkanlık Ofisi, Jakarta, 7 Ekim de, tanıtım duyuru Ekonomi Politikaları Paketi III teslim

JAKARTA, Endonezya - Cumhurbaşkanı Joko "Jokowi" Widodo ekonomik takım 3, Çarşamba, 7 Ekim ekonomik paket hacimleri açıkladı. Mesaj ekonomik krizin ortasında iş dünyasının rekabet güçlendirmek.

"Biz bu üçüncü düzeyde politika paketin 'kick' inanıyorum. Rupiahı önemli ölçüde güçlendirdi bugün hissediyorum Momentum, "Çarşamba öğleden sonra Devlet Sarayı'nda Baş Kabine Sekreteri Pramono Agung Wibowo dedi.

Ekonomik Koordinasyon Bakan Nasution bu paketin üçüncü cildinde şirketin maliyetleri düşürmek için hiçbir teşvik olduğunu da sözlerine ekledi.

Burada üç önemli konular, ekonomik pakete ilişkin.

Fuel oil (BBM), gaz ve elektrik fiyatlarında düşüş

Havacılık yakıt fiyatı, sıvılaştırılmış petrol gazı (LPG) 12 kilogram, aşağı 1 Ekim 2015 yılından bu yana Pertamax ve etkili Pertalite.

Dizel yakıtın fiyatı litre başına Rp 200 azalmıştır, böylece sübvansiyonlu motorin türlerinin perakende fiyatı litre başına Rp 6700 olacak.

Dizel yakıt fiyatındaki düşüş de olmayan sübvansiyonlu dizel yakıt türü için geçerli olacaktır.

Yakıt fiyat prim litre başına Rp 7400 (Java, Madura, Bali) ve (Java, Madura, Bali dışında) Rp 7300 kalır. Yeni fiyat Ekim-Aralık 2015 geçerlidir.

Gaz fiyatları. Yeni gaz sahalarından fabrika için fiyatı US $ 7 MMBtu (milyon İngiliz Termal Birimleri) tutarında gübre sektörünün satın alma gücü, uygun ayarlanır. (Vb petrokimya, seramik, gibi) diğer endüstriler için gaz fiyatı kendi sektörlerinde yeteneği doğrultusunda azalacaktır olsa.

Gaz fiyat indirimi gaz dağıtım sisteminin verimliliğinin yanı sıra devlet geliri veya Vergi Dışı Gelirleri (vergi dışı), gaz bir azalma ile mümkün olmaktadır.

Ancak, hükümet gaz şirketi İşbirliği Sözleşmesi parçası haline gelir tutarını etkilemez gaz fiyatlarındaki düşüş dikkate alır. Sanayi için gaz fiyat azalma 1 Ocak 2016 etkili olacaktır.

Elektrik fiyatı. Endüstriyel müşteriler I3 ve I4 için elektrik fiyatları azalacak 12 USD - Petrol fiyatlarındaki düşüş (Otomatik Tarife Ayarı) Aşağıdaki kWh başına USD 13. Elektrik sistem yükü düşük olduğunda İskonto oranı, sabah (08:00) kadar gece yarısı (23:00) de elektrik tüketiminde yüzde 30 kadar verilecektir.

Devlet teşviklerine ilişkin ilk 6 veya 10 ay elektrik faturası yüzde 40'a varan elektrik faturası ödeme gecikme ve sanayi yavaş yavaş ödeyebilirsiniz. Bu aynı zamanda endüstriyel rekabet zayıf olduğu emek-yoğun sektörlerde özellikle geçerlidir.

Genişleme alıcı girişimciler Halk İş Kredi (KUR)

KUR programı aracılığıyla banka kredilerine girişimcilerin erişimini iyileştirmek için, Hükümet yüzde 12'ye yaklaşık yüzde 22 faiz oranı KUR düşürdü.

Bu politikanın paketin içinde, istikrarlı bir gelire sahip ailelerin, üretken iş sektörü için KUR alabilirsiniz.

Yeni girişimcilerin büyümeyi teşvik ederken bu katılımcıların KUR artacak, böylece bu politika sayesinde, bankalar KUR tahrik pro-aktif çabalar, ilgili kişiye sunmak.

Yatırım faaliyetlerinde arazi temizlenmesi basitleştirilmesi

Kara sektöründe, Tarım ve Mekansal Planlama / Ulusal Arazi Ajansı Bakanlığı, Yönetmelik No. revize Yatırım Aktivite Hizmet Standartlar ve Yönetmelikler Tarım, Mekansal ve Land 2 2015.

Gibi şeyleri içerir bazı maddeler yeni düzenleme:

a. Başvuru (3 saat orijinal 7 gün) arazinin durumu hakkında bilgi edinmek;

b. Tüm talepler kullanılabilirliği ve arazi kullanım planlarının başvuranlar için kesin bir biçimi olarak kaydedilir. Harfler 3 saat içinde yayınladı.

c. Şeklinde verilen lisans ilkeleri tamlığı, toprak hakları üzerinde öneri, şirketin kurulması, tarla faaliyetlerinin başlamasından bir önkoşul. Arazi Kullanım Hakları Kararın yayımlanması öncesinde ile takip edilebilir bir gereksinim yoktur.

d. Bakım süresi (gereklilik tamamlanmış olmalı):

Hak Guna Usaha: 30-90 gün 20 işgünü (200 hektar), ya da 45 iş günü (> 200 hektar)
Uzatma / Yenileme HGU: 20-50 gün 7 işgünü (200 hektar), ya da 14 iş günü (> 200 hektar)
İstek Brokerliği / Sağ kullanın: 20-50 iş günü 20 iş günü (en fazla 15 hektar) veya 30 iş günü (> 15 hektar)
Uzatma / Yenileme Brokerliği Kullanma / Sağ: 20-50 iş günü 5 iş günü (en fazla 15 hektar) ya da 7 iş günü (> 15 hektar)
Arazi Hakları: 5 iş günü 1 iş günü
Şikayetin Yerleşim: 2 iş günü 5 iş günü
e. Arazi kullanım haklarının bir uzantısı olarak artık ilk dilekçe gereksinimleri olarak kullanılan ilgili karadan yönetim ve (büyük denetim dahil) arazi kullanımı değerlendirilmesine dayanmaktadır.

Kıdemli Vali Yardımcısı Bankası Endonezya Adityaswara Mirza mevcut mali piyasa durumu nedeniyle iç ve dış faktörlere geliştirilmiş söyledi.

Dış faktörler, Mirza Amerika Birleşik Devletleri ekonomisinin rakamları, özellikle emek sektöründe, zayıflık biraz yaşanıyor söyledi. Başka bir şey faiz oranlarının yükselmesi sonucu değişmeye başlıyor olmasıdır. "Başlangıçta birçok piyasa katılımcılarının Ekim veya Aralık ayında Fed faiz artış tahmin ama görünüşe göre çeyrek 1. veya 2. gelecek yıl yaptığı tahmini değiştirdi," Mirza dedi.

Birkaç ay önce önce dolar satın almıştı spekülatörler, kayıp kesmek için şimdi böylece bu değişim, tersine yol açtı.

İç faktörler, pazar politikası paketinin kkonomi birinci, ikinci ve üçüncü olumlu yanıt verdi. Bu paketler, ekonomik reform hükümetin kararlılığını gösteriyor.

"Uzun vadede, enflasyonu düşürmek mümkün olacaktır politika paketi," Mirza dedi.
Hükümet dördüncü ekonomik politika paketi başlattı
Refah işçileri politika paketinin bu kez odak noktası haline
JAKARTA, Endonezya - Hükümet bu sefer işçilerin refah ve Mikro, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere (KOBİ) geliştirilmesi, politika paketinde Perşembe, 15 Ekim 2015 tarihinde ana odak ekonomik politikanın dört ciltlik bir paket başlattı.

İşçilerin refahını sağlamak için, hükümet İl Asgari Ücret miktarı (UMP) hesaplamak için yeni bir formül uygulayacak

"Devlet, düşük ücret düşmek değil işçileri sağlamak var, ancak işverenler de güvence var," Ekonomi Nasution Koordinasyon Bakanı yaptığı basın toplantısında söyledi.

KOBİ sektörünün gelişmesi için olduğu gibi, Halkın İş Kredi (KUR) dinlenmek ve KOBİ'ler ihracat malları üreticileri işletme sermayesi kredileri temin etmek geri önerilen dağıtım planı pemerintahkan.

Nasution, Çalışma ve Maliye Bakanı Hanif Dhakiri Bambang Brodjonegoro Bakanı tarafından sunulan Burada dördüncü ekonomik politika paketinde bazı noktalar vardır

Ekonomik Nasution Koordinasyon Bakanı:

İşçilerin 1. Ücretler kesinlikle her yıl kadar gitmek.

2. Devlet işçileri ihracı şeklinde bir güvenlik ağı ile hayatının maliyetinin yükünü azaltmak için var olan Endonezya Akıllı Kart ve Kart Sağlıklı Endonezya.

3. Formül UMP: Asgari ücretler bu yıl artı enflasyon ve (yüzde olarak) ekonomik büyüme oranı. Bu formül geçerli asgari ücretin Yaşam İhtiyaçları (KHL) altında hala sekiz ilde geçerli değildir.

İlin sekiz, dört yıllık bir geçiş dönemi verilecek. Dört yıl boyunca, asgari ücret KHL bir değere sahip marj telafi etmek için ek bir artış var kazanacaklardır

İstihdam Bakanı Hanif Dhakiri:

Yaşayan İhtiyaçları 1. Değerlendirme (KHL) beş yılda bir yapılacaktır. Bir anket İstatistik Merkez Bürosu (BPS) göre, tüketim kalıplarındaki değişiklikler her beş yılda meydana gelen olmasıdır.

Gelecekte 2. ücretlerin yapısı ve ölçek kurmak şirket için hiçbir zorlama yoktur. Bu ücretlerin çalışma yaşı, yetkinlik, eğitim, başarı ve performans arasında kabul edilmesi gerektiği anlamına gelir. Bu yönetmelikle kendisi düzenlenecektir.Maliye Bakanı Bambang Brodjonegoro:

KOBİ'ler ihracat malları üreticileri sermayesi kredileri İlişkin 1. Endonezya İhracat Finansman Ajansı (LPEI) eşleme yaptık. Sonuç işletme sermayesi kredileri elde potansiyeline sahip 30 şirket bulunmaktadır.

Odak Ekonomi Politikaları Paket Hacmi V Yani vergi teşvikleri
Hükümetin ekonomik politikasının Paketi ayrıca Endonezya etkilenen dünya ekonomik çöküş arasında ekonomik istikrarı güçlendirmeye devam edecektir, Cumhurbaşkanı Joko Widodo Perşembe günü öğleden sonra (22/10) sınırlı bir kabine toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada doğruladı.
Başkanın ofisinde Ekonomik İşler Nasution Bakanı Jakarta Perşembe, 22 Ekim 2015 (VOA / Andylala) 'de, ekonomi politikalarının cilt 5, bir paketi açıkladı.
Başkanın ofisinde Ekonomik İşler Nasution Bakanı Jakarta Perşembe, 22 Ekim 2015 (VOA / Andylala) 'de, ekonomi politikalarının cilt 5, bir paketi açıkladı.


Ekonomik Politika Paketi 4 Odak Sorunu Ücret ve Halk İşletme Kredisi

JAKARTA
Devlet iç ekonomiyi canlandırmak için beş ciltlik ekonomik politika paketini yayınladı. Vergilerin azaltılması ile ilgili devlet teşvikleri üzerinde duruluyor Politika paketi.

(22/10) Perşembe günü Jakarta'da başkanlık ofisinde Ekonomik İşler Nasution Bakan ilk politika Kamu İktisadi Teşebbüslerinin (KİT) ve özel partiler hem de şirket varlıklarının yeniden değerleme vergi teşviklerinin kabartma meselesi olduğunu söyledi. Nasution vergi oranı yeterince yüksek olması nedeniyle, şirket varlıklarının yeniden değerleme yapmak istemiyor sırasında söyledi. Varlık yeniden değerleme yapılırsa Ve o mal varlıkları için, özellikle bu şirketin varlıklarının değeri arttı yapabilirsiniz, dedi.

O zaman yeniden değerleme eğer "Eh, bu. Toplam aktifler artacak. O büyük bir kar yapabilirsiniz sonraki yıllarda oldu aslında. Bu kapasite ve önemli miktarda artarak finansal performansını yaratacaktır. Kapasitelerini artırmak% 100 Say, ya da 200 olacak % daha fazla olabilir, "Nasution dedi.

Aynı şey yeniden değerleme belirten rayiç değerine göre şirketin varlıklarının değerinin bir düzeltme olduğunu Maliye Bambang Brodjonegoro Bakanı tarafından iletilmiştir. Bambang tipik varlıkların yeniden amacıyla gelir vergisi (KDV) yüzde 10 saptanmış, ancak hızı belirli bir süre kesti açıkladı.

"31 Aralık 2015 yılına kadar varlık yeniden değerleme dosyalama yaparken mükellefler (WP) için özel ücretler nihai gelir vergisi yeniden değerleme tutarı, normal 10% 3 ila% olduğunu. 30 Haziran 2016 dönemi 1 Ocak sunulması durumunda, ücret miktarı% 4'tür. 31 Aralık 2016 yılına kadar 1 Temmuz dosyalama yaparken,% 6 yeniden değerleme gelir vergisi, özel oranının nihai miktarı, "Bambang söyledi.

Paket hacmi 5 ikinci politikasının GYO (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı) olarak bilinen yaygın gayrimenkul yatırım fonlarının kolektif yatırım sözleşmesi için çifte vergilendirmenin ortadan kaldırılması ya da. Bambang göre böyle bir özellik veya altyapı olarak kefalet veya altta yatan varlıklara ilişkin şirket tarafından ihraç edilen adi kıymetlerden oluşmaktadır.

Bambang o KIK DIRE Endonezya sermaye piyasasında görünebilir bu aletin varlığını bekleniyor yüzden. Yakında tek vergi olacak akandihilangkan özel bir amaçla özellikle şirketler için, daha sonra çifte vergilendirmenin önümüzdeki hafta geçirecek PMK ile "ekledi ve için yatırım çekmek için Bu yurtdışında yapıldı. "

Bu arada, Financial Services Authority (FSA), aynı zamanda İslami bankacılık odaklı yeni bir politika yayınladı. Önceki dört politika paketi FSA, Bank Indonesia (BI) tarafından yayımlanan çünkü Komisyon FSA, Muliaman D. Hadad Yönetim Kurulu Başkanı, yeni politika önemli olduğunu ve hükümetin tüm finans sektörünün henüz ulaşamamıştır.


Hadad göre, şeriat endüstrisi bir kısmını almamıştır.

"Birincisi, İslami bankaların ürün ve faaliyetlerin kolaylığıdır. Lisanslama ve giderlerin mekanizması İslami ürünler kolay olacaktır. Disederahanakan ile daha sonra izin istemeye gerek yok, çünkü bir kitapta kodlanmış olan Şeriat ürünlerinin bir mektup göndermek zorundadır. Ürünler zaten varsa, bu gerekli değildir Lisans yine, sadece rapor "dedi.

Ayrıca şeriat kapsamına Hadad yer alan Lisanslama mekanizması diğer ürünler, aynı zamanda izin sormak gerekmez altın piyon şeriat içerir.

Ekonomik İşler Nasution Bakanı, Denizcilik Rizal Ramli Koordinasyon Bakanı, Banka Endonezya Agus Martowardojo Valisi Maliye Bakanı Bambang Brodjonegoro ve Finansal Hizmetler Otoritesi FSA Hadad Hadad Başkanı dahil olmak üzere birçok bakanlar, katıldığı basın toplantısında oldu - Cumhurbaşkanı Joko Widodo hükümeti güçlendirmek için mümkün olan her şeyi yapacağını söyledi Ayrıca Endonezya etkilenen dünya ekonomik çöküş ortamında ekonomik istikrar.

Başkan ayrıca, hükümetin ekonomi politikası paketinin devam edecektir sağlar.

"Bu nedenle, paket 1,2,3,4,5 Belki Belki 300 defalarca 200'e kadar 6,7,8 belki kadar 100 kadar devam edilecektir itibaren. FSA ile de Banka Endonezya ile devam devam ediyor. Ama edecektir net, çağımızın tutarlılık elbette hangisi kamu istiyoruz. Bizim niyetimiz ulusal ekonominin temellerini dönüştürmek için güçlü bir izlenim vermek istedim ve işletmeler biz mereform yönetmelik ve bürokrasi çalışmaya devam edeceğini biliyoruz, "Başkan dedi. (VOA)

'Banliyösünde' için altıncı ekonomik paket
Özel Ekonomik Bölgeler kırsal kesimde ekonomiyi canlandırmak bekleniyor.
Ekonomik politika paketi altı aşamaları, diğerlerinin yanı sıra, bir banliyösünde ekonomiyi taşımak için bir girişim yönettiği, Ekonomik İşler Nasution Bakanı dedi.
Buna ek olarak, Koordinasyon Bakanı (Koordinasyon) Ekonomik İşler Nasution bu kez de vergiler, su kaynakları yönetimi ve tıp odaklanmak ekonomik politika paketi açıkladı.
Ofisinde Nasution dedi, Perşembe (5/11) "Sadece bu paket sayesinde, bölgedeki bazı alanlarda Özel Ekonomik asıl amacı bölgede ve ötesinde mevcut kaynakları işlemek için, Bölge (SEZ), olarak belirlendi vardır koymak" ,
Özel ekonomik bölgeler

Tanjung Lesung (Banten)
Sei Mangke ve Tanjung Api-api (Kuzey Sumatra)
Palu (Orta Sulawesi)
Bitung (Kuzey Sulawesi)
Mandalika (West Nusa Tenggara)
Morotai (Kuzey Maluku)
Maloy Batuta Trans Kalimantan (Kalimantan Barat).
Şimdi geliştirilecek belirli alanlara hükümet düzenlemeleri tarafından kurulan bu sekiz ekonomik bölgeler, yani Banten eyaletinde Tanjung Lesung, Sei Mangke ve Tanjung Api-api (Kuzey Sumatra), Palu (Orta Sulawesi), Bitung (Kuzey Sulawesi), Mandalika ( West Nusa Tenggara), Morotai (Kuzey Maluku) ve Maloy Batuta Trans Kalimantan (Kalimantan Barat).
Vergi muafiyeti
Vergi teşvikleri, KEK etrafında yerel kaynaklar işlemek ve belirtilen gereksinimleri karşılamak özellikle endüstrilerin çeşitli imkanlar sağlanmaktadır özel ekonomik bölgelerde.
"Bu iyi bir iş ve sanayi ortamının uyumu teşvik etmektir," Nasution dedi.
Nasution politikası bu kez de su kaynaklarının yönetiminin yanı sıra BPOM işlenir gıda ve ilaç ile ilgili hususları kapsar söyledi.
Şu ana kadar Cumhurbaşkanı Jokowi hükümeti, altı ekonomik politikanın bir paket başlattı.
Su kaynaklarının yönetim konusunda, hükümet özel sektör tarafından su kaynaklarının ticari yönetimini izin vermeyen bir Anayasa Mahkemesi kararına politikasını dayandırarak olduğunu.
Ancak, ne zaman Mahkeme kararı, aşağı hükümet şirketlerin çeşitli değil, sadece şişelenmiş su şirkete izin vermiştir.
Bu nedenle, Nasution dedi, şirketlerin "lisans süresi dolduğunda veya yeni mevzuat kalmayıncaya kadar kadar" uyum izinleri çalışmaya devam edecektir.
Gıda ve ilaç yönetmelik hakkında, Nasution ilaç ithal lisansı basitleştirilmesi maruz.
Bu Başkan Jokowi beri hükümet tarafından uygulanan altı ekonomik politikaların bir paket prombakan kabine yapmak olduğunu.
Diiluncurkan ilk an, Nasution ekonomiyi geri götürmek için gereken ekonomik reformların paket yavaşlama olduğunu söyledi.

AGRO Emtia 5 ENDONEZYA DÜNYA
Biz gurur bazı tarım ürünleri döner ve plantasyon Endonezya çok küreseldir olmalıdır. Yurtdışından tüketim malları ithalatının cari taşması ortasında, tarım ve ağaçlandırma emtia hala uluslararası arenada bir metadır. Bu sefer dünya çapında 5 Endonezya tarım ve plantasyon emtia hakkında biraz dikkate alınacaktır.

Palmiye Yağı
Endonezya dünyada ham palmiye yağı üreticisi olarak kendimi koydum. 2011 yılında Endonezya% 39 ile 2 yerde Malezya aşmak için% 47 oranında ham hurma yağı dünya pazarına hakim. Palmiye yağı ihracatı 2010 yılında 14 milyar ABD doları, ülkenin döviz katkıda bulunabilir ve yıl ketahunnya önemli ölçüde artması bekleniyor.

2. Baharatlar

Ezelden beri, Endonezya kendi baharat ünlüdür. Diğer ulusların menguasainnya çekmek için Endonezya büyür Baharat bitkileri. Bu kaçınılmaz olduğunu çok yüksek bir değere sahip Endonezya, baharat bir sonucu olarak zengin geçmiş birçok yabancı ülkelerde. Şimdiye kadar, Endonezya Hindistan cevizi (no. 1), tarçın (no. 1), karanfil (no 1) ve biber (no. 2) dahil olmak üzere dünyanın baharat, büyük bir ihracatçısı.

3. Kakao

Endonezya Fildişi Sahili ve Gana sonrası dünya kakao No. 3 olduğunu. Üretim 2014 yılına kadar devlet Dünyanın en büyük kakao üreticisi olarak ilk sırayı iki ülkeyi yenerek işlendiği, yılda ortalama% 3.5 büyümeye devam ediyor. Fildişi Sahili 1,6 milyon ton ile ilk sırada,% 44'ünü ise, 2010 yılında Endonezya kakao üretimi, 574.000 tona ulaştı, dünya kakao üretiminin% 16 olarak gerçekleşmiştir.

4. Lastik

Endonezya ham kauçuk tedarikçisi olarak Tayland ardından ikinci sırada yer alıyor. Arap zamkı dünya olarak Endonezya söz vardır. Sayı ve kauçuk plantasyonları verimlilik, ancak Tayland kauçuk üzerinde bir kalite galibiyet olarak lanse Endonezya kauçuk açısından kaybetme rağmen. 2011 yılında, Endonezya kauçuk üretimi 2.8 milyon tona ulaştı.

5. Kahve

Endonezya şu anda Brezilya ve Kolombiya altında bir dünya kahve üreticisi olarak üçüncü sırada yer alıyor. Ortalama yaklaşık 600 bin ton yılda Basarnya Endonezya'nın kahve üretimi. Bu şekilden Endonezya dünyanın kahve% 7 sağlayabilmektedir.
Üreten dayanak Değişim
Menpar turizm, rekabetçi turizm ve turizm öncelikleri fiyat açısından Endonezya üstün söyledi.

Endonezya dayanak turizm sektörü üreticileri DevisaGili Lawa Dalat, Lombok, Endonezya Yani (Michele Westmorland / Corbis)
Turizm Bakanı Arief Yahya hükümetin döviz kazanan Endonezya için önde gelen sektör, önemli bir sektör olarak turizm yeniden kurmak söyledi.

Pazartesi (16/2) üzerine, Bogor Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda turizm özel kapalı toplantıda belirlenen ve Salı (17/2) Endonezya Oteller ve Restoranlar Birliği Ulusal Konferansı'nın açılışında sunulmuştur.

"Bölge ulusal stratejik alanlar olarak ayarlanır tür tayini etkisi, sektör örneğin Bayındırlık Bakanlığı yolları düzeltmek olacağı bir plan destekleyecektir" dedi.

O Endonezya aslında turistik yerler, rekabetçi turizm ve turizm öncelikleri fiyat açısından avantaj olduğunu da sözlerine ekledi.

Öte yandan, Ariel Dünya Ekonomik Forumu tarafından derlenen veriler Seyahat ve Turizm Rekabet Endeksi ile gösterirken, Endonezya 140 ülkede rütbesine 70 üzerindedir.

"Biz turizm altyapısı, bilgi teknolojileri ve turizm, ve hijyenik olarak turizmin eksiklikleri düzeltmek" diye ekledi.

Bu sözlerine ekledi, en büyük meydan okuma. Bu Endonezya turizm hızla büyümeye ve petrol, gaz ve petrol palmiye ek Endonezya bir dayanak sanayi haline gelecektir umuyordu.

TKİ İkinci büyük Petrol ve Doğal Gaz sonra Devlet Kambiyo Katkıda
Endonezya İşçileri (TKİ) elde edilen döviz hala sadece petrol ve gaz sektörü (petrol ve gaz) ile ikinci sırada yer alıyor.

2009 yılında ülkeye havale teslim yoluyla tek başına yabancı göçmen işçiler ABD 6617000000 $ ulaşmıştır.

"Göçmen işçiler döviz katkıda ikinci petrol ve doğalgaz sonra, en büyük" Başkan Milli Semineri Zaman Kaydırma Ticaret ve Sanayi (Kadın) Adi Putra Tahir (PAW) Odası dedi, Bidakara Hotel, Jakarta Yerleştirme ve Koruma Yurtdışı İşçi, çözülmeye Çarşamba (2/6).

O politika yerleştirme ve Endonezya İşçileri (TKİ) korunması hala uygun olmadığını söyledi. Bu yüzden ulusal hareketini ve sinerji iyi organize edilmelidir yerleştirme ve göçmen işçilerin korunması sorununu yenileştirme dedi.

"Ben bu ulusal bir hareket, düzgün, paydaşlar sinerjik yürümek gerekir olmasını bekliyoruz. Işe alım, yerleştirme ve hatta koruma özel dikkat edilmesi gereken, "Adi dedi.

Adi göre, hükümet tarafından istihdam ayrılamaz yurtdışında çalışan işçilerin sayısı hala sınırlıdır. Ekonomik büyüme oranı% 6 olarak tahmin ediliyor hala ülkedeki işlerin durumunu kaldırdı değildir.

Işe işçi sayısının Dışişleri Bakanlığı verilerine dayanarak yurtdışında birçok ülkeye yayılmıştır 3246000 kişiye ulaştı. Sorunlu göçmen işçilerin 2009 olguda tarafından bu miktarın 69 004 kişiye ulaştı.

Endonezya 10 milyon insanın, yani nüfusun yaklaşık yüzde beşi yabancı işçiler (TKİ) koyabilirsiniz.

Bu, Çarşamba (2/6) Jakarta Ticaret Odası tarafından düzenlenen göçmen işçiler üzerinde bir seminere Ticaret, Nurfaizi, Odası Dışişleri İstihdam Daimi Komitesi Başkanı ortaya çıktı.

Ayrıca Corporate Services TKI Derneği (APJATI) Başkanıdır Nurfaizi yurtdışına çalışmaya nüfusunun yüzde 10'unu koydu Filipinler ile karşılaştırıldı.

"Sonuçlar, Filipinler yılda 15 milyar dolara kadar alışverişi ve Filipin hükümeti tarafından oluşturulan tüm döviz büyük üreticisi haline komisyon," dedi.

Beş yıl içinde, o göçmen işçilerin yerleştirilmesi dört milyondan kişiye ulaşmıştır ve önümüzdeki iki yıl dört milyon kişiye artırılması hedeflenmektedir dedi.

"Tüm tarafların ve tutarlı hükümet taahhüdü tarafından desteklenen o zaman," dedi.

Hedef ülke, Orta Doğu ve Asya Pasifik 2007 yılında 696 743 insanın içine 380 690 kişiye ulaşmıştır 2004 yılı başlangıç ​​başına yüzde 21 büyüme ile göçmen işçilerin sayısının artırılması.

Nurfaizi kayıtlı sektörde Asya Pasifik bölgesi için yerleşimler, son yıllarda yüzde 52 oranında ulaşabilir ise enformel sektörde göçmen işçilerin yerleştirilmesi hala yüzde 78 hakim olduğunu söyledi.

Genel olarak, diyor, sadece TKİ yerleştirme programının bir başarısı olarak görülmüyor göçmen işçilerin giderek artan sayıda, fakat aynı zamanda ülkedeki işlerin durumu ile orantılıdır işgücünün giderek artan sayıda vardır.

Veri Kemnakertrans, Dışişleri Bakanlığı, Lütfi Rauf Protokolü ve Konsolosluk İşleri Genel Müdürü gerekçe göstererek, 69 004 göçmen işçilere 2009 yılında 6617 ABD dolarına ulaşmıştır bir "havale" (ülkeye göçmen işçi dövizleri) ile 2005-2009 döneminde 2,8 milyon göçmen işçiler olduğunu söyledi 2009 yılı sorunlu.

2009 yılında, Endonezya Temsilciler ile koordineli olarak Dışişleri Bakanlığı toplanan temel haklar ile yurt dışında sorunlarla işçilerin temel haklarından yerine getirilmesini istedi 326 495 438 750 $ ve Singapur dolara ulaştı başarıyla.

Ocak-Mayıs 2010 yılında Dışişleri Bakanlığı ve Endonezya Temsilciler 156 416 dolar, Rp185.736.941, Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi 1845, 4800 birinciye ve 140,000 Singapur doları kadar göçmen işçilerin temel haklarından yerine getirilmesini kolaylaştırdı başarıyla.

Göçmen işçilerin vakaları ödenmeyen ücretler, cinsel taciz dahil için, böylece daha düşük maaş, kötü muamele, cinayet, iş kazaları, "kaçakçılıkla" (kaçakçılık), göçmenlik ihlalleri ödenen ve edilir.

Lütfi onlar diğerleri arasında vatandaşın korunması, karşılaşılan engeller, kurallar ve düzenlemelere uyulmaması, Endonezya Hükümeti yetkili olmayan ikili göçmen işçilerin bütün ülkelerle anlaşmalar, yasadışı göçmen işçileri gönderiyor ve işçi olmamıştır dedi.

2 Aralık Pazar günü Temsilciler Meclisi Komisyon I duruşmada Dışişleri Bakanı Marty Natalegawa 2009 Endonezyalı vatandaşların korunması meselesi yurtdışında bir öncelik Dışişleri Bakanlığı olduğunu söyledi.


Dünya Endonezya ekonomisi sıralamasında 9
Mediawarga.info - Dünya Bankası, dünyanın en büyük 9. ekonomisi olarak Endonezya yer alıyor. 2014 yılı sonuna kadar Endonezya'nın GSYİH ABD $ 2550000000000 ulaştı. Bu pozisyon İngiltere GSYİH sadece ABD $ 2400000000000 oldu kayması.
Ekonomik değer, bir ülkede ABD doları cinsinden aynı para birimini kullanan mal veya hizmet türünü mal veya hizmetlerin satın alma gücü bir karşılaştırmanın sonucu olarak hesaplanır. Bu terim gücü paritesine (PPP) satın olarak bilinir. Örneğin, The Economist McDonald's'ın, "The Big Mac endeksi" olarak bilinen fiyatına dayalı hesaplama yöntemini kullanarak.
DBS Bank ekonomisti, Gundy Cahyadi dünya ekonomisinin merkezi artık Asya'ya Amerika'dan ve Avrupa'dan kayıyor dedi. Asya'nın ilerleme ABD ekonomisinin hala küresel büyümeyi sürücüler dünyanın en büyük gücü fikrini effect. DBS araştırma sonuçlarına göre, gelecekte, Asya, her üç yılda eşit ekonomik devi Almanya yaratacaktır. İlk yeni ekonomik dev 2038 yılında 2031 yılında ikinci ve üçüncü, 2023 yılında gerçekleşmesi bekleniyor.
2030 yılında Avustralya ve Güney Kore aşıldı Will ekonomik RI

Liputan6.com, Cakarta - Ekonomi Birleşik Devletleri (ABD) Bu arada, bazı gelişmekte olan ülkelerin ekonomileri de aslında daha düşük düzen içine kayacak bazı Avrupa ülkelerinde ise bir artış yaşamaya bekleniyor 2030 yılında egemenliğini göstermeye devam öngördü.

ABD Tarım Bakanlığı'na göre, Sam Amca arazi önümüzdeki 15 yıl içinde gayri safi yurtiçi hasıla (GSYİH) ile dünya ekonomisinin lideri kalması bekleniyor ABD $ 24800000000000, 16 $ bu yılki ABD'de GSYİH tahminlerine göre 8000000000000 $ ABD bir artış ulaşması tahmin edilmektedir 8000000000000.

Bu arada, ikinci pozisyonda ABD bu yıl için 22200000000 $ iki kez tahminlerini büyümek ve genel olarak ABD ve Asya arasındaki ekonomik farkı kapatmak yardımcı olacaktır GSYİH ile Çin tarafından işgal edilmiş durumda.

Hindistan tarafından işgal üçüncü sırada yer 2015 yılında sadece dünyanın beşinci en büyük GSYİH bitmiş tahmin edilmektedir. Önümüzdeki 15 yıl içinde iken, Hindistan, Brezilya, İngiltere, Fransa, Almanya ve Japonya'yı aşması bekleniyor. Uluslararası Para Fonu (IMF) ülkenin önümüzdeki 15 yıl içinde dünyanın en büyük işgücüne sahip olacağını söyledi.

Japonya karar iken daha az şanslı ülkeler olmak. Ekonomisi durgun fazı 1990'larda yükseldi ve deneyimli sonrasında Çünkü Japonya'nın ekonomik büyüme Japonya'nın sıralamasında 2030 yılında dünyanın en büyük ekonomisine sahip ülkeler listesinde dördüncü düştü zorlayarak, yavaş olacaktır.

Bloomberg, Pazar (2015/04/12) tarafından aktarılan "Japonya ile ilgili notunu düşürdü ekonomik yapısı ne kadar hızlı yaşayabilirsiniz önemli bir ders," JP Morgan'ın baş ekonomisti Bruce Kasman dedi.

Japonya dışında, Fransa da ABD PBD ile 8 rütbe üç pozisyon düşmesi tahmin ediliyor 3300000000000 $ ve İtalya 2300000000000 $ ABD GSYİH ile 11. pozisyona iki sıra geriledi.

Bu arada, Endonezya ekonomisi 1900000000000 $ ABD GSYİH ile 15 pozisyonunda pozisyon 14 ve Güney Kore de Avustralya üzerinden, 2030 yılında US $ 2,1 trilyon GSYİH ile en büyük ekonomiye sahip ülkeler listesinde 13. sırada yer tahmin edilmektedir.

"Belirsizlik bir sürü var. 4 ve yüzde 6 oranında, küresel ekonomide olması. Ya da Hindistan yüzde 3 ve yüzde 8 oranında büyüyecek olup olamayacağını olur bakmak için pek çok şey vardır büyümeye Çin yapabiliyor. Bu zaman içinde bunları birleştirmek zaman büyük bir fark olduğunu Eski, "dedi.

Genel olarak, Jamaika pozisyonuna 91-18 saflarına tırmandı beri Uganda büyük ilerleme ile ülke haline ederken 2030 yılında 136 konumlandırmak için olduğu kadar 13 olarak döken düşük pozisyon olması tahmin ediliyor.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Finder

5 comments:

 1. KATE LISA kredi çözüm hoş geldiniz

  E-posta: kate_solution@hotmail.com
  Cep telefonu: +2347050251612
  İletişim: Bayan Kate Lisa

  Bir borca ihtiyacım var mı? Bir mali kriz içinde olan veya kendi iş başlatmak için paraya ihtiyacı? Kredi borcunu ya da faturalarınızı ödemek ya da güzel bir iş başlatmak için ihtiyacın var? Seni bir düşük kredi puanı ve yerel bankalardan sermaye kredi ve diğer mali kurumlar elde etmek zor buldun? İşte bizim kuruluştan bir kredi almak için şans. Biz bireyler için aşağıdaki amaçlar ve çok daha fazlası için krediler sunuyoruz. Kişisel kredi, iş genişletme, iş başlangıç, eğitim, borç konsolidasyonu, sabit para krediler. Düşük faiz oranı % 3 kredi veriyoruz. nasıl bir kredi için uygulamak daha fazla bilgi için bize bugün ve kredi teslimat hizmeti 24 saat render temin ederim. Mali senin atılım bizim arzu ki. daha fazla bilgi için e-posta yoluyla bize. E-posta: kate_solution@hotmail.com

  ReplyDelete
 2. Merhaba,

  Eğer bir iş erkek ya da kadın mısınız? Eğer herhangi bir finansal stres var mı? Ya da öyle mi
  kendi işini kurmak için paraya ihtiyacım var?

  Eğer düşük kredi puanı var mı ve size zor kredi almak için bulacaksınız
  yerel bankalar ve diğer mali kuruluşlardan? çözüm Yazın
  mali sorun MRS ARNA LISA KREDİ FİRMA olduğunu

  Bizim hizmetler şunlardır:

  * Bireysel krediler
  * Borç konsolidasyonu kredileri
  * imkanı
  * İşletme Kredileri
  * Eğitim Kredileri
  * Mortgage

  Biz Anum başına% 2 faizle krediler sunuyoruz.

  Biz düşük faizli finansal asistanı ihtiyacı olan insanlara kredi sunuyoruz
  % 2 oran. Bu şirket ile bir kredi almak için, size tam miktarını söyleyebilir
  İhtiyacınız olan kredi ve kredi geri ödeme hangi zaman.

  Not: Bizi e-posta gereklidir: homekredit@hotmail.com  Sizden Gerekli ilk bilgiler:

  (1) Tüm İsimler:
  Kredi olarak Gereken (2) Miktar:
  (3) Telefon Numarası:
  (4) Süre:
  (5) Ülke:
  (6) Eyalet / İl:
  (7) Aylık Geliri:
  (8) Medeni Hali:
  (9) Yaş / Cinsiyet:
  (10) Kredi Amaç:


  NOT: Hızlı işleme homekredit@hotmail.com: Tüm Cevapları iletilmelidir.

  Saygılarımızla,
  Adına;
  MRS ARNA LISA
  ARNA LISA borç
  E-posta: homekredit@hotmail.com

  ReplyDelete
 3. Do you need loan to start up your personal business? if yes kindly contact this email: finance_institute2015@outlook.com bellow.

  E hiahia ana koe taurewa ki te timata ake koutou mahi whaiaro? ki te ae aroha whakapa tenei imera: finance_institute2015@outlook.com raro

  ReplyDelete
 4. Merhaba millet, İsmim Gina Acampora, ABD'de yaşıyor ve ben bugün bütün vahşi dünyadaki en mutlu insan olarak konuşuyorum ve kendime, ailemi fakir durumumdan kurtaran herhangi bir borç verenin, adımı bütününe anlatacağım söyledim. Vahşi dünya ve ben hayatımın baştan başlamak için $ 100,000 USD, mesleğimden dolayı tek bir adamım, 4 çocuğa sahip olduğum gibi bir krediye muhtaç olduğum için ailemin iyiliğe geri döndüğünü söylemekten çok mutluyum. Tüm dünyada benimle takılıncaya kadar üzerime asılmış gibi görünüyordu Tanrı'ya gönderdiğim krediyi değiştirdim Şirketim, hayatımı değiştiren ve ailem olan Tanrının Korkan bir firması olan Nora Mildred'in kredi firması olarak, Tanrı'nın ailemi kurtarmak için gönderdiği kurtarıcıydı ve ilk önce $ 100,000 USD borcumu alana kadar mümkün olmayacağını düşünüyorum ve e-postayla Nora Mildred kredi hizmetiyle iletişime geçmek için gerçek bir krediye ihtiyacı olan herkese bilgi vereceğim. noramildred.loan@hotmail.com çünkü o en iyi anlayış ve nazik Krediler Hizmetleridir ...

  ReplyDelete
 5. Merhaba millet, İsmim Gina Acampora, ABD'de yaşıyor ve ben bugün bütün vahşi dünyadaki en mutlu insan olarak konuşuyorum ve kendime, ailemi fakir durumumdan kurtaran herhangi bir borç verenin, adımı bütününe anlatacağım söyledim. Vahşi dünya ve ben hayatımın baştan başlamak için $ 100,000 USD, mesleğimden dolayı tek bir adamım, 4 çocuğa sahip olduğum gibi bir krediye muhtaç olduğum için ailemin iyiliğe geri döndüğünü söylemekten çok mutluyum. Tüm dünyada benimle takılıncaya kadar üzerime asılmış gibi görünüyordu Tanrı'ya gönderdiğim krediyi değiştirdim Şirketim, hayatımı değiştiren ve ailem olan Tanrının Korkan bir firması olan Nora Mildred'in kredi firması olarak, Tanrı'nın ailemi kurtarmak için gönderdiği kurtarıcıydı ve ilk önce $ 100,000 USD borcumu alana kadar mümkün olmayacağını düşünüyorum ve e-postayla Nora Mildred kredi hizmetiyle iletişime geçmek için gerçek bir krediye ihtiyacı olan herkese bilgi vereceğim. noramildred.loan@hotmail.com çünkü o en iyi anlayış ve nazik Krediler Hizmetleridir ...

  ReplyDelete