!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Thursday, November 19, 2015

חבילת מדיניות כלכלית אינדונזית ידחוף את הכלכלה העולמית לתוקף

הנסיעה לא היה גמורה (382)

(חלק 382, ​​Depok, מערב ג'אווה, אינדונזיה, 12 נובמבר 2015, 19:05 בערב)


חבילת מדיניות כלכלית אינדונזית ידחוף את הכלכלה העולמית לתוקף

נשיא אינדונזיה ג'וקו וידודו השיק חבילה של שש מדיניות כלכלית צפויים לעידוד השקעות מקומיות וזרות מוגברות, ולהמריץ את הצמיחה כלכלית באופן שווה באינדונזיה.
דוגמא אחת, כאשר הכלכלה הלאומית גדלה רק 4.5 אחוזים בשנה, ולאחר מכן בשינה 2015 במגזר הדיג גדל שמונה אחוזים והמגזר החקלאי גדל בשיעור ממוצע של מעל 6 אחוזים, גם אם השחרור של החבילה השישי של מדיניות כלכלית ויהיה ואחריו השלב הבא של חבילת המדיניות הכלכלית, אז זה לא אפשרי בשנת 2030 אינדונזיה תעבור את הכלכלה של אוסטרליה ודרום קוריאה, אינדונזיה ואפילו עכשיו כבר חרגה מהכח של כלכלת בריטניה ויש לו הפוטנציאל להיות מדורג כלכלת עולם 9.
כלכלת אסיה עכשיו זה שוב גדל במהירות משתנה ההשפעה הכלכלית של ארצות הברית ואירופה. זו הסיבה שארצות הברית החלה עוד מבט אסיה והחלה הסטת קרבתה הכלכלית לאירופה ובמזרח התיכון על ידי הקמת מדינות פורוס Trans פסיפיק לשיתוף פעולה כלכלית.

Jokowi הפך תפיסת חוזק שני כלכלי עולמי ציר

בייג'ינג - יישום של פסגת APEC בשנת 2014 בבייג'ינג, סין הפכה לזירה של אינטרסים בין כוח שני הפיר של כלכלת העולם, ארצות הברית בצד אחד עם סין ורוסיה בצד השני. הנשיא ג'וקו וידודו (Jokowi) שאינם חדשים בזירה הבינלאומית הפך לסלע מחלוקת ביניהם.

אמריקאים הצטרפו לשותפות חוצה האוקיינוס ​​השקט (Trans-Pacific השותפות / TPP). TPP הוא הסכם סחר חופשי שאחרי שבעה-עשר מדינות באסיה-פסיפיק גם היו במעקב על ידי כמה מדינות ASEAN, כלומר מלזיה, סינגפור, ברוניי, ווייטנאם.

בעוד רוסיה נכנסה לאסיה פסיפיק אזור הסחר חופשי (אזור הסחר החופשי של אסיה פסיפיק / FTAAP). FTAAP נחשב כמאמץ לקראת אזורי כלכלת אינטגרציה (REI) לשגשוג משותף באזור.

נשיא הרפובליקה של אינדונזיה ג'וקו וידודו אמר אינדונזיה לא רוצה להיות רק משיכה של השוק לאינטרסים הכלכליים של המדינות הגדולות ש, אבל הדבר החשוב הוא שיתוף פעולה יכולה לספק יתרונות אמיתיים לאינדונזיה.

"כמובן, אם אנחנו מסתכל על האינטרסים לחפש חברים. החוקה החופשית שלנו היא פעילה. אני רוצה למצוא מישהו חברים יכול דונג, היה כאן- כאן. אבל עם רקורד של אינטרס לאומי, את האינטרסים של האנשים שיש לנו מתחת ל- מאוחד ", אמרו הנשיא Jokowi, יום שני (2014/11/10) לילה.

ניטרליות Jokowi נראה בבירור כאשר מפגש צילום עם מנהיגי פסגת APEC בשינה 2014. יש Jokowi עמד מוקף נשיא ארה"ב, ברק אובמה, ונשיא ברית שי ג'ין-פינג הסינית והנשיא רוסיה, ולדימיר פוטין.

"זה היה סמל, הוא חייב לקרוא. אנחנו הפכתי תפיסה כל כך Loh, "אמרה Jokowi תוך לחשוף את המשמעות מאחורי העמדה.


בהתחשב Trans פסיפיק השותפות
Aulia רחמן
Executif מנהל מרכז המחקר של אסיה פסיפיק (CSAP)
ביקורו של נשיא Jokowi לארצות הברית מעלה הרבה ספקולציות, במיוחד מאז הצהרתו של הנשיא שמבטאת רצון להצטרף לחוצת שקט השותפות (TPP).

זה הרבה אנשים מאמינים שמדיניות חוץ כלפי אינדונזיה כיום לכיוון ארצות הברית.

אבל מלבד הרצון להצטרף לTPP או לא, אנחנו צריכים לדעת שהיום, מיכל למדינות באזור אסיה פסיפיק הוא הכרחי מאוד לשיתוף פעולה ופיתוח כלכלי.

"אבל מלבד הרצון להצטרף לTPP או לא, אנחנו צריכים לדעת שהיום, מיכל למדינות באזור אסיה פסיפיק הוא הכרחי מאוד לשיתוף פעולה ופיתוח כלכלי"

ארגוני אסיה-פסיפיק לא צריכים לייצג סדר היום הפוליטי של מדינה מסוימת אלא יוצר תחושה של שוויון בין כל מדינה, כך שזה יכול להועיל לכל חבר מדינות.

אז, נשאלת השאלה להגיב להצהרתו של הנשיא Jokowi שרוצה להצטרף לTPP הוא על מה יתרונות אסטרטגיים שיכולים להיות שנוצרו לאינדונזיה?

לפני שנענה על מקרה זה כמובן שאנחנו צריכים לחקור עמוק יותר על הפוטנציאל של מה שנמצא בבעלות אינדונזיה בזירה הבינלאומית.

כיום אנו יודעים כי הכלכלה העולמית עוברת מהאוקיינוס ​​האטלנטי לעידן של עידן פסיפיק כך בעקיפין את התפקיד של מדינות אסיה-פסיפיק ליחושב מאוד. ואינדונזיה היא כיום אחד של רוב הפוטנציאל להפוך לשחקן מרכזי באזור אסיה פסיפיק.

ריבית במדינות שונות הוכיחה המשיכה של מלחמה בין הכוחות של הכלכלה העולמית כדי לקבל את תשומת הלב של אינדונזיה. אחד מהם נעשה על ידי המציע מגוון של קרנות השקעה כדי להקל על סדר היום פיתוח בארץ.

מצב הגיאופוליטי פוטנציאלי אחד אינדונזיה הוא מאוד אסטרטגי לארבע מנקודת תשע החנק (מצר צר), שהפכה לנתיבי הים העיקריים של סחר עולמי שהם מיצרי מלאקה, סונדה המיצרים, מיצרי Lombok ומקאסר המיצרים.

הסטת הכלכלה לאזור אסיה פסיפיק בעקיפין להגדיל את היקף ההפצה של מוצרים לאזור אסיה-פסיפיק. זה הופך את המדינות המתועשות מסתמכות יותר ויותר על המצבה האסטרטגית של אינדונזיה.

כאשר אינדונזיה הוכנה תלות תשתיות וכמובן mempuni מערכת הפצת כלכלות חזקות יהיו יותר ויותר התחזקו.

זה נתפס על ידי Jokowi עם אינדונזיה כעולם ימי הדק ציר. כדי להשיג זאת, אינדונזיה דורשת פיתוח תשתיות ימי נאות.

על מנת לממש את בניית התשתית הימית הוא בבירור דורש קרנות השקעה משמעותיות. אינדונזיה צריכה לאמץ מדינות להשתתף ולממש את הפוטנציאל של אינדונזיה כציר הימי בעולם.

מצד השני, ממוקמים באזור אסיה פסיפיק שכבר התעורר ארוך soliditasnya כלומר ASEAN. מצד השני, אינדונזיה היא אחת המדינות המשפיעות באזור ASEAN שיש הזדמנות לבנות מעצמות כלכליות חדשות בעידן אסיה פסיפיק.

ההישג כלכלי מדיד מטרות מוצקות ASEAN מפחיד עבור מגוון רחב של מדינות חזקות בעולם. לכן, היכולת של אינדונזיה להתארגן בASEAN תקבע את כוח המיקוח של אינדונזיה בעיני העולם.

כוח המיקוח של אינדונזיה חזקה, גדול יותר ההזדמנות לאינדונזיה לדבר בארגונים בינלאומיים.

"חזק יותר את כוח המיקוח של אינדונזיה, יותר ההזדמנות לאינדונזיה לדבר בארגונים בינלאומיים"

לכן, כאשר אני חוזר לביקורת של טרנס פסיפיק השותפות מאז הקמתה בעובדה שראתה כהזדמנות או איום.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Finder

ניתן להשיג הזדמנויות להצלחה של סדר היום המקומי, אבל גם צריכים תנאים מוקדמים תקין.

אינדונזיה צריכה להיות מודע לכך שכאשר אתה משחק בזירה של האזור הרחב יותר כגון זה חייב להישאר מקורקע בASEAN. ASEAN הוא נקודת המוצא המתאימה ביותר לפני שימשיך הלאה לחוצת האוקיינוס ​​השקט השותפות.

בגלל ASEAN צפוי להיות "אירופאי" של אסיה יהיה המרכז הכלכלי של אסיה פסיפיק. על המודעות הזאת, אם אינדונזיה רוצה להרחיב את שיתוף הפעולה בתחום זה לחוצת האוקיינוס ​​השקט השותפות, אינדונזיה צריכה לשקול בזהירות שעמדת המיקוח של אינדונזיה בארגון במידה.

אנו רואים כי Trans פסיפיק השותפות בראשות ארצות הברית, שם הוא הפך לצעד איזון על השפעתה של סין באזור אסיה פסיפיק.

מבחינה הגיונית, כאשר אינדונזיה הצטרפה לחוצת האוקיינוס ​​השקט השותפות פותחת את הדלתות של שיתוף פעולה עם ארצות הברית ובעלות הבריתה.

אולי כאן טמון הפוליטיקה החופשית ופעילה שמתנהל על ידי הנשיא Jokowi. כדי להפוך אינדונזיה כציר של העולם הימי, אינדונזיה צריכה להיות מסוגלת לאמץ את המדינות הגדולות.

עם זאת, חשוב לזכור שאנחנו לא יכולים לקבל החלטה להצטרף או לא עם טרנס פסיפיק שותפות זו במהירות. בגלל חוסר הבהירות ביחס להסכמי שיתוף פעולה כפי שיינקט.

לפחות יש שני דברים שיהיו על סדר היום של טרנס פסיפיק השותפות שהסרת פיקוח על יבוא והיצוא, מה שאומר שהרחבת שווקים וזרם השקעות לקלה יותר.

כאשר בוחן את הפוטנציאל בתוך אינדונזיה היום הוא למעשה הצורך הדחוף ביותר הוא הפיתוח של תשתיות ימיות.

ההחלטה אם או לא להצטרף לחוצת האוקיינוס ​​השקט השותפות צריכה להיות מבוססת על הכוח של אינדונזיה בASEAN, כמו גם לתמוך בפיתוח של תשתיות ימיות.

הנשיא ג'וקו וידודו הודיע ​​חבילה של מדיניות כלכלית
(BBC) - חבילה של מדיניות שנועדה לחזור כלכלה
הנשיא ג'וקו וידודו הודיע ​​חבילת מדיניות כלכלית המכילה שלושה שלבים בארמון הנשיאות ביום רביעי (9/9).
הצעד השלישי כולל דחיפה לכושר התחרות של תעשייה הלאומית באמצעות הסרת הפיקוח, אכיפת החוק וודאות עסקית.
הנשיא אמר שיש 89 כללים שיפצו ממוצע 154. "אז זה יכול לחזק את העקביות ולחתוך תקנות שמקשות על התעשייה", אמר הנשיא.
הצעד השני הוא להאיץ את הפרויקט האסטרטגי הלאומי מבטל את החסימה, מתן ההיתרים, השלמת הפריסה, והאצה של סחורות ושירותים.
לבסוף, הנשיא מבקש להגדיל את ההשקעות במגזר הרכוש.
"חבילת המדיניות הכלכלית תהיה להגביר את המגזר האמיתי. אני מאמין בשלב הראשון של חבילת המדיניות הכלכלית יחזק את התעשייה הלאומית, פיתוח תעשיות מיקרו, להקל על סחר בין-אזורי, לעורר תיירות, שיפור רווחם של דייגים," הוא אמר.
הנשיא אמר את חבילת המדיניות הכלכלית היא החבילה הראשונה שהושקה. החבילה השנייה, לדברי השר לתיאום הכלכלה, נסוטיון, תוכרז בשבוע הרביעי של חודש ספטמבר.
כלכלה כפרית
בין מספר הצעדים הנקראים הנשיא, יש מאמץ כדי להזיז את הכלכלה הכפרית על ידי ההאצה ולפשט את השימוש בכספי כפר לפיתוח תשתיות עתירת עבודה.
מוקדם יותר, הצהרת הממשלה על הצעת החוק על 2,016 טיוטת תקציב בפני חברי MPR / DPR, באוגוסט האחרון, תקציבים והעברות לאזורים והכפרים תהיה שיפור, כך שגדול יותר מהוצאות משרדי ממשלה וסוכנויות.
בטיוטת התקציב 2016, הוצאות הממשלה מרכזיות תגיע 1339,1 Rp טריליון, עם פרטים של משרדי הוצאה וסוכנויות להשיג משרדי Rp780,4 טריליון והוצאות שאינן וסוכנויות של Rp558,7 טריליון.
ההעברה לקרנות אזוריות וכפריות הגיעה 782 RP, 2 טריליון. הקרן מורכבת מתקציב העברה האזורי לRp735,2 טריליון וכפר כספים הגיעו Rp47 טריליון.

פיתוח תשתיות צפוי להניע את הכלכלה של הכפר.
רווחתם של דייגים
כאשר הביע חבילת מדיניות כלכלית, גם הזכיר גם את רווחתם של דייגים. כלכלי תיאום השר נסוטיון אמר שלא יהיה מדיניות של גפ"מ לדייגים.
נסוטיון ציין כי אם דייג בים בילה 30 ליטרים של Rp207.000 שווה דיזל, ולאחר מכן באמצעות דייגי גפ"מ כלי ממיר יהיה רק ​​Rp62.100 נושא. כך, כאשר הוא מקבל דייג דגים 10 ק"ג בהנחת Rp20,000 שווה לכל קילוגרם, הוא יקבל רווח של Rp137.900.
"זה יגביר את הייצור של דגים שנתפסו באותו הזמן לשפר את רווחתם של דייגים," אמר נסוטיון.
צפוי לשחרר חבילה של מדיניות כלכלית, הכנסות ציבוריות תגדיל את כוח הקנייה התחזקו.

מדיניות כלכלית חבילת נפח שני רישוי לקצץ
על פי בלומברג, הרופים מול הדולר האמריקאי ביום שלישי (29/09) נגעו Rp14.818 לארה"ב $ 1.
ממשלת אינדונזיה שוחררה שני שלבים של חבילת המדיניות הכלכלית כולל מספר הצעדים כדי לפתור את המכשולים בדרך להשקעה ורישוי.
הצעדים הוכרזו בהתאם לתחום העבודה מספר המשרדים, כולל המשרד לאיכות הסביבה ויערות ומשרד האוצר ביום שלישי (29/09).
במשרד לאיכות הסביבה ויערות, לדוגמא, את טענות השר Siti Nurbaya תהפוכנה את ארבעת לאפשר הניצול של עץ ביער הייצור לרישיון בשם "מאפשר ניצול עץ".
מאוחר יותר בתחום של משרד האוצר, שר מבנג Brodjonegoro אמר יספק תמריצי מס ליצואני פרחים ששומרים תמורת יצוא (DHE) בבנקים בארץ במשך זמן רב.
חבילה כלכלית להשיק מגיעה בתוך ירידה במניות ובשער החליפין.
לדברי שר לתיאום נסוטיון הכלכלה, מדיניות חבילת הנפח שני הוא בנוחות ומתקני כספים התמקד לעודד את זרימת ההשקעות לאינדונזיה.
"אנחנו לא צריכים הרבה עכשיו, שהוא בעיטה חשובה. בעיטה אחת שהשקעת שירות מהירה," אמר נסוטיון.
מזכיר הממשלה Pramono Agung אמר כי הממשלה המרכזית תנחה את הרשויות המקומיות כדי לקצר את תהליך קבלת רישיון עסק.
"כל זה הוא לתת איתות חיובית לקהילה ומדינות שכנות שחברים אינדונזיים עם כל מי שרוצה להשקיע באינדונזיה," אמרו Pramono.
שני שלבים של חבילת המדיניות הוצאו שלושה שבועות לאחר שחבילת המדיניות הראשונה שוחררה ב -9 בספטמבר האחרון.
החבילה הראשונה כוללת דחיפה לכושר התחרות של תעשייה הלאומית באמצעות הסרת הפיקוח, אכיפת החוק וודאות עסקית.
חבילה מגיעה בתוך היחלשות הרופים. על פי בלומברג, הרופים מול הדולר האמריקאי ביום שלישי (29/09) נגעו Rp14.818 לארה"ב $ 1.
שלוש נקודות על כרכי החבילה הכלכליים 3
הממשלה הודיעה Jokowi כלכלי חבילת נפח 3. כיצד תוכן של החבילה שלם?

מזכיר הממשלה Pramono Agung נמסר הודעת מבוא מדיניות כלכלית חבילה השלישית, בלשכת הנשיא, ג'קרטה, 7 באוקטובר
מזכיר הממשלה Pramono Agung נמסר הודעת מבוא מדיניות כלכלית חבילה השלישית, בלשכת הנשיא, ג'קרטה, 7 באוקטובר

ג'קרטה, אינדונזיה - צוות הכלכלי של הנשיא Joko "Jokowi" Widodo הודיע ​​כרכי חבילה כלכליים 7 3, יום רביעי, אוקטובר. ההודעה לחזק את התחרותיות של עולם העסקים בעיצומו של המשבר הכלכלי.

"אנו מאמינים" הבעיטה "חבילת מדיניות זו שלישית רמה. מומנטום שאנחנו מרגישים היום, שבו הרופים חיזקו באופן משמעותי ", אמר ראש מזכיר הממשלה Pramono Agung Wibowo, במדינת הארמון ביום רביעי אחר הצהריים.

מתאמת השר הכלכלי נסוטיון הוסיף כי בכרך השלישי של חבילה זו היא אין תמריץ להוריד את העלויות של החברה.

הנה, שלושה נושאים חשובים הקשורים לתכנית הכלכלית.

ירידה במחיר נפט דלק (BBM), גז, וחשמל

המחיר של דלק מטוסים, גז פחמימני מעובה (גפ"מ) 12 קילו, Pertamax וPertalite היעיל מטה מאז 1 אוקטובר 2015.

מחיר הסולר הופחת Rp 200 לליטר, ולכן המחיר הקמעונאי של סוגים מסובסדים סולר יהיה 6,700 Rp לליטר.

ירידה במחיר הסולר תחול גם על סוג דלק סולר שאינו מסובסד.

פרמיה מחיר הדלק נשארת בRp 7,400 לליטר (Java, Madura, באלי) וRp 7,300 (מחוץ לג'אווה, Madura, באלי). המחיר החדש תקף מאוקטובר עד דצמבר 2015.

מחירי דלק. המחיר למפעל משדות גז חדשים נקבעים בהתאם לכוח הקנייה של תעשיית הדשנים, שהסתכם בסך של 7 $ MMBtu (מיליון יחידות תרמיות בריטיות). בעוד מחירו של גז לתעשיות אחרות (כגון פטרוכימי, קרמיקה, וכו ') יופחת בהתאם ליכולת של התעשיות שלהם.

הפחתת מחיר הגז מתאפשרת על ידי היעילות של המערכת לחלוקת גז, כמו גם ירידה בהכנסות מדינה, או הכנסות שלא ממס גז (לא מס).

עם זאת, הממשלה רואה בירידה במחירי דלק לא תשפיע על כמות ההכנסות שהפכו לחלק מחברת גז שיתוף פעולה חוזה. ירידה במחיר גז לתעשייה תהיה אפקטיבית 1 ינואר 2016.

מחיר חשמל. תעריפי חשמל לI3 וI4 לקוחות תעשייתיים יקטנו ב -12 דולרים - 13 דולרים לקוט"ש בעקבות הירידה במחירי הנפט (אוטומטית תעריף התאמה). שיעור הנחה יינתן עד 30 אחוזים מצריכת חשמל בחצות (23:00) עד הבוקר (08:00), כאשר עומס מערכת החשמל הוא נמוך.

תמריצים ממשלתיים העיכוב בתשלום של חשבון חשמל בשיעור של עד 40 אחוזים מחשבון החשמל הראשונים חודשי 6 או 10, והתעשייה יכולה לשלם את זה בהדרגה. זה חל במיוחד לתעשיות עתירות עבודה, כמו גם את התחרותיות תעשייתיות חלשות.

יזמי מקלט התרחבות של אנשי עסקי אשראי (כור)

כדי לשפר את הגישה של יזמים לאשראי בנקאי, באמצעות תכנית כור, הממשלה הורידה את הריבית כור מכ -22 אחוזים ל -12 אחוזים.

בחבילה של מדיניות זו, המשפחות שיש להם הכנסה קבועה, יכולות לקבל כור למגזר עסקי יצרני.

למדיניות זו, מאמצים אקטיביים מונעים בנקים כור להציע לאדם הנוגע בדבר, כדי שיגדילו את משתתפי כור תוך עידוד הצמיחה של יזמים חדשים.

פישוט של פינוי קרקע לפעילות השקעה

במגזר הקרקע, משרד החקלאות ותכנון מרחבי / לאומי ארץ הסוכנות, תיקון מס 'תקנה 2 2,015 תקנים בשירות ותקנות חקלאיים, מרחבי וארץ בפעילות ההשקעה.

כמה הסדר חדש חומרים הכוללים דברים כמו:

. מבקש לקבל מידע על הזמינות של קרקע (7 ימים המקוריים עד 3 שעות);

ב. כל הבקשות רשומות כסוג של ודאות למועמדים של התוכניות הזמינות ושימוש בקרקע. מכתבים שפורסמו בתוך 3 שעות.

ג. שלמות של עקרונות רישוי ניתנו בצורה, ההצעה, את הקמתה של החברה, על זכויות במקרקעין להיות תנאי מוקדם לתחילת פעילות שדה. יש דרישה שיכול להיות במעקב עם לפני הנפקת הצו על זכויות שימוש קרקע.

ד. תקופת זמן תחזוקה (דרישה צריכה להיות שלמה):

Hak Guna Usaha: מ30-90 ימים עד 20 ימי עבודה (עד 200 דונם), או 45 ימי עבודה (> 200 דונם)
הארכה / חידוש HGU: 20-50 ימים עד 7 ימי עבודה (עד 200 דונם), או 14 ימי עבודה (> 200 דונם)
ברוקרים בקשה / זכות לשימוש: 20-50 ימי עבודה עד 20 ימי עבודה (עד 15 דונם) או 30 ימי עבודה (> 15 דונם)
הארכה / חידוש ברוקרים / זכות לשימוש: 20-50 ימי עבודה עד 5 ימי עבודה (עד 15 דונם) או 7 ימי עבודה (> 15 דונם)
זכויות בקרקע: 5 ימים עבודה ליום עבודה 1
יישוב של תלונה: 5 ימי עבודה עד 2 ימי עבודה
דואר. ברחבה של זכויות שימוש בקרקע היו מבוסס על ההערכה של הניהול ושימוש בקרקע (כולל הרוב הביקורת) על ידי הקרקע הרלוונטית כבר לא משמשת כדרישות עתירה הראשוניות.

משנה לנגיד הבנק בכיר של אינדונזיה Adityaswara מירזה אמרה כי המצב בשוק הפיננסי הנוכחי השתפר בשל גורמים חיצוניים ופנימיים.

גורמים חיצוניים, מירזה אמרו כי הנתונים של כלכלת ארצות הברית חווים קצת חולשה, במיוחד במגזר העבודה. הדבר השני הוא התוצאה של עלייה בשיעורי ריבית מתחילה להשתנות. "המשתתפים בשוק בתחילה רב צופה עליית ריבית הפד בחודש אוקטובר או דצמבר אבל כנראה שיניתי את התחזית שלו לרבעון 1 או 2 בשנה הבאה", אמרה מירזה.

שינוי זה הוביל להיפוך, כך שספקולנטים שכמה חודשים קודם לכן קנו דולרים קודם לכן, הוא כעת לחתוך את ההפסדים.

לגורמים פנימיים, השוק הגיב בחיוב לחבילת מדיניות kkonomi ראשון, שני, ושלישית. חבילות אלו מראות את מחויבותה של הממשלה לרפורמה כלכלית.

"בטווח הארוך, חבילת המדיניות שיוכל להפחית את האינפלציה", אמרה מירזה.
הממשלה השיקה חבילת המדיניות הכלכלית הרביעית
עובדי רווחה הפכו למוקד של חבילת מדיניות זו פעם
ג'קרטה, אינדונזיה - הממשלה השיקה חבילה של ארבעה כרכים של מדיניות כלכלית ביום חמישי, 15 באוקטובר, 2015. ההתמקדות העיקרית בחבילת המדיניות הפעם היא לרווחתם של עובדים והפיתוח של מיקרו, עסקים קטנים ובינוניים (SME).

על מנת להבטיח את שלומם של עובדים, הממשלה תיישם נוסחה חדשה לחישוב הסכום של שכר המינימום המחוזי (UMP)

"המדינה קיימת כדי להבטיח את העובדים שלא ליפול בשכר הנמוך, אבל מעסיקים יש גם ההבטחה," אמר שר לתיאום נסוטיון הכלכלה במסיבת העיתונאים שלו.

באשר לפיתוח מגזר העסקים הקטנים והבינוניים, pemerintahkan תכנית החלוקה מוצעת בחזרה להירגע האשראי העסקי של האנשים (כור) ולספק הלוואות הון חוזרות ליצרני סחורות יצוא חברות קטנות ובינוניות.

הנה כמה נקודות בחבילת המדיניות כלכלית הרביעית כפי שהוצגו על ידי נסוטיון, שר העבודה ושר האוצר חניף Dhakiri מבנג Brodjonegoro,

מתאמת שר הכלכלי נסוטיון:

1. השכר של עובדים בהחלט לעלות בכל שנה.

2. המדינה קיימת כדי לסייע לעובדים להפחית את הנטל של העלות של החיים שלו עם רשת ביטחון בצורה של הנפקת שאינדונזיה כרטיס חכם וכרטיס בריא אינדונזיה.

3. UMP פורמולה: שכר מינימום השנה בתוספת שיעור האינפלציה וצמיחה כלכלית (באחוזים). נוסחה זו אינה חלה בשמונה מחוזות ששכר מינימום הנוכחי הוא עדיין מתחת לצרכי המגורים (KHL).

במשך שמונה של המחוז, יינתן תקופת מעבר של ארבע שנים. במשך ארבע שנים, שכר המינימום יהיה לרכוש תוספת נוספת כדי לפצות על הפער בשווי של KHL

תעסוקת השר חניף Dhakiri:

1. ההערכה של צרכי חיים (KHL) תבוצע אחת לחמש שנים. סיבה לכך הוא על פי סקר הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (BPS), שינויים בדפוסי הצריכה התרחשו כל חמש שנים.

2. בעתיד, אין חובה לחברה להקים את המבנה ואת קנה המידה של שכר. זה אומר ששכר צריך להיחשב בין גיל, היכולת, חינוך, ההישגים וביצועי עבודה. זה יהיה מוסדר ברגולציה עצמו.שר האוצר, במבנג Brodjonegoro:

1. קשור להלוואות הון ליצרני מוצרי יצוא חברות קטנות ובינוניות, יצוא אינדונזי מימון הסוכנות (LPEI) עשתה מיפוי. התוצאה יש 30 חברות שיש להם הפוטנציאל להשיג הלוואות הון חוזרות.

תמריצי מס אז כרך פוקוס מדיניות כלכלית חבילה
חבילה של מדיניות כלכלית של הממשלה תמשיך לחזק את היציבות הכלכלית בין השפל הכלכלי העולמי שהשפיע גם אינדונזיה, אישר הנשיא ג'וקו וידודו אמר לאחר ישיבת ממשלה מוגבלת ביום חמישי אחר הצהריים (22/10).
נסוטיון שר לענייני כלכלה במשרדו של הנשיא הודיע ​​חבילה של כרך מדיניות כלכלי 5, בג'קרטה יום חמישי, אוקטובר 22, 2015 (VOA / Andylala).
נסוטיון שר לענייני כלכלה במשרדו של הנשיא הודיע ​​חבילה של כרך מדיניות כלכלי 5, בג'קרטה יום חמישי, אוקטובר 22, 2015 (VOA / Andylala).


מדיניות כלכלית חבילה 4 שכר בעיה פוקוס ואנשים של אשראי העסקי

ג'קרטה
הממשלה הוציאה חבילת מדיניות כלכלית חמישה כרכים לעידוד הכלכלה המקומית. חבילת מדיניות המתמקדת בתמריצים ממשלתיים הקשורים להפחתת מסים.

השר לעניינים כלכליים נסוטיון במשרד הנשיאות בג'קרטה ביום חמישי (22/10) אמר המדיניות הראשונה היא עניין של תמריצי מס להקלה בשערוך נכסי חברה, הן במפעלים בבעלות המדינה (חברות הממשלתיות) ומסיבות פרטיות. נסוטיון אמר במהלך החברה לא רוצה לעשות ההערכה מחדש של רכוש כי שיעור המס גבוה מספיק. והוא אמר, אם שיערוך הנכס נעשה, בפרט לנכסי קניין, זה יכול להפוך את הערך של הנכסים של החברה גדל.

"ובכן, אם הם עושים הערכה מחדש לאחר מכן, זה יהיה להגדיל את הקיבולת שלהם. זה יהיה ליצור קיבולת וביצועים פיננסיים גדלו בכמות משמעותית. למעשה, הוא היה בשנים מאוחרות יותר יכול להרוויח יותר. סך נכסים יגדלו. תגיד 100%, או 200 %, זה יכול להיות יותר, "אמר נסוטיון.

אותו הדבר הועבר על ידי שר האוצר במבנג Brodjonegoro, לפי השערוך הוא הסתגלות של שווי הנכסים של החברה בהתאם לשווי הוגן הנוכחי. מבנג הסביר, בדרך כלל מס הכנסה (מס ערך מוסף) לצורך שיערוך נכסים צמוד 10 אחוזים, אך השיעור לחתוך תקופה מסוימת.

"למשלם מסים (WP), בעת הגשת שיערוך נכסים עד 31 דצמבר 2015 בסך של תעריפים מיוחדים שיערוך מס ההכנסה סופי הוא מרגיל של 10% עד 3%. אם הוגש ביום 1 בינואר תקופה עד 30 ביוני 2016, סכום החיוב הוא 4%. בעת הגשת -1 ביולי עד 31 דצמבר 2016, הסכום הסופי של השיעור המיוחד של מס הכנסה לשערוך 6%, "אמר במבנג.

למדיניות השנייה בחבילת נפח 5 היא מניעת מסי כפל לחוזה השקעה קולקטיבית של קרנות השקעה בנדל"ן או הידוע בכינוי קרנות ריט (Real Estate Investment Trust). לדברי מבנג כולל ניירות ערך רגילים שהונפקו על ידי החברה בנכסים בערבות או שבבסיס כגון רכוש או תשתית.

מבנג הוסיף, "עם PMK שבקרוב יוציאו בשבוע הבא, אז כפל מס, במיוחד עבור חברות עם מטרה מיוחדת akandihilangkan להיות מס אחת. אז זה צפוי הנוכחות של מכשיר זה Kik סטרייטס עשוי להופיע בשוק ההון האינדונזי, וכדי למשוך השקעות ל הדבר נעשה בחו"ל ".

בינתיים, הרשות לשירותים הפיננסי (FSA) פרסמה גם מדיניות חדשה בבנקאות אסלאמית שמתמקדת. יו"ר מועצת המנהלים של נציבי FSA, Muliaman ד חדד, המדיניות החדשה הוא חשוב כי ארבע חבילת מדיניות קודמת שפורסמה על ידי ה- FSA, בנק אינדונזיה (BI), והממשלה עדיין לא הגיעה למגזר הפיננסי כולו.

A cewar Hadad, da shari'a masana'antu da shi bai samu wani yanki.

"Na farko, shi ne sauƙi na samfurori da kuma ayyuka na Musulunci bankuna. A inji na lasisi da kudi Musulunci kayayyakin zai zama da sauki. Da disederahanakan, to, ba za mu nẽman izininka dole ne ka aika wata wasika saboda Sharia kayayyakin za a codified a cikin wani littafi. Idan kayayyakin riga wanzu, ba lallai ba ne lasisi sake, kamar bayar da rahoton da shi, "ya ce.

Lasisi inji sauran kayayyakin kunshe a cikin ikon yinsa, daga shari'a kara Hadad, sun hada da zinariya pawn shari'a, wanda ya hada da bai kamata mu tambayi izni.

A wani taron manema labarai samu halartar da dama ministocin, ciki har da ministan tattalin arziki da harkokin Nasution, bunkasa Ministan na teku Rizal Ramli, gwamnan bankin Indonesia Agus Martowardojo, Ministan kudi Bambang Brodjonegoro da shugaban Financial Services Authority FSA Hadad Hadad ya - Shugaba Joko Widodo ce gwamnati za yi duk abin da zai yiwu a karfafa tattalin arziki kwanciyar hankali a tsakiyan duniya tattalin arziki Slump wanda ya hada da shafi Indonesia.

Da shugaban kasar kuma tabbatar da gwamnati ta tattalin arziki da manufofin kunshin za ta ci gaba.

"Saboda haka, kunshin zai ci gaba da ci gaba da bankin Indonesia ma da FSA. Daga 1,2,3,4,5 za a ci gaba da 6,7,8 watakila har zuwa 100. Wata kila har zuwa 300 umpteenth 200. Wata kila. Amma bayyanannu, da daidaito na lokacin mu ne so ya ba da karfi alama cewa mu bane ya canza-shikan kasa tattalin arziki. Wanne ba shakka muna son jama'a da kuma harkokin kasuwanci san cewa za mu ci gaba da aiki mereform tsari da kuma bureaucratization, "ya ce, shugaban kasar. (VOA)

Shida tattalin arziki kunshin for 'unguwar waje'
Musamman tattalin arziki Zones ake sa ran raya tattalin arziki a yankunan karkara.
Shida matakai na tattalin arziki da manufofin kunshin, da sauransu, directed a wani ƙoƙari na motsa tattalin arziki a cikin wani unguwar waje, ya ce ministan harkokin tattalin arziki Nasution.
Bugu da kari, da bunkasa Ministan (bunkasa) tattalin arziki da harkokin Nasution ya bayyana tattalin arziki da manufofin kunshin wannan lokaci kuma mayar da hankali ga haraji, da ruwa hanya management, da kuma magani.
"Kawai sa, ta hanyar wannan kunshin, akwai wasu wuraren a yankin m ya zama Musamman tattalin arziki Zone (SEZ), wanda babban dalili shi ne ya aiwatar da data kasance albarkatun, a yankin da kuma bayan," ya ce Nasution a ofishinsa, Alhamis (5/11) ,
Musamman tattalin arziki bangarori

Tanjung Lesung (Banten)
Sei Mangke da Tanjung Api-API (North Sumatra)
Palu (Central Sulawesi)
Bitung (North Sulawesi)
Mandalika (West Nusa Tenggara)
Morotai (North Maluku)
Maloy Batuta Trans Kalimantan (Kalimantan Barat).
Yanzu wadannan takwas tattalin arziki bangarori kafa gwamnatin dokokin cikin takamaiman yankunan da za a raya, wato Tanjung Lesung a Banten lardin, Sei Mangke da Tanjung Api-API (North Sumatra), Palu (Central Sulawesi), Bitung (North Sulawesi), Mandalika ( West Nusa Tenggara), Morotai (North Maluku), da kuma Maloy Batuta Trans Kalimantan (Kalimantan Barat).
Haraji kebewa
A musamman da tattalin arziki bangarori da aka bayar daban-daban wurare na haraji ihisani, musamman masana'antu da aiwatar gida albarkatun kusa KEK da sadu da ajali bukatun.
"Wannan shi ne ya karfafa da jeri na kasuwanci da kuma masana'antu sauyin yanayi ne mai kyau," Nasution ce.
Nasution ya ce, manufofin wannan lokaci kuma sun hada da gudanar da albarkatun ruwa da abinci da magani da alaka al'amura suna abar kulawa BPOM.
Gwamnatin shugaba Jokowi har yanzu ya kaddamar da wani kunshin na shida tattalin arziki da manufofin.
A shugabanci na ruwa albarkatun, gwamnati ne basing da manufofin a kan wani tsarin mulki Kotun yanke shawara cewa baya yarda kasuwanci management na ruwa albarkatun da kamfanoni masu zaman kansu.
Duk da haka, a lokacin da shawarar da kotun saukar, gwamnati ta bai wa izinin da dama kamfanonin, ba kawai na kwalba ruwa kamfanin.
Saboda haka, ya ce Nasution, da kamfanonin za su ci gaba da aiki bisa izini "har lasisi ya ƙare ko har ya zama sabon dokokin".
Game da abinci da magani tsari, Nasution bijirar da miyagun ƙwayoyi shigo da lasisi simplification.
Wannan wata kunshin na shida tattalin arziki manufofin aiwatar da gwamnati tun da shugaban kasar Jokowi yi prombakan hukuma.
Diiluncurkan farko lokacin, Nasution ya bayyana cewa, kunshin na tattalin arziki da ake bukata ya gyara aikinsa, su fitar da mayar da tattalin arziki da ake slowing.

Agro kayayyaki 5 Indonesia DA WORLDWIDE
Mu kasance masu girman kai ya jũya wasu kayayyakin gona da plantation Indonesia da matukar duniya. A tsakiyan na yanzu sunã zubar da shigo da kaya daga mabukaci na kasashen waje, aikin gona da plantation kayayyaki shi ne har yanzu a kayayyaki, a cikin kasa da kasa fagen fama. Wannan lokaci za mu yi la'akari a ɗan game da 5 Indonesian aikin gona da plantation kayayyaki a duk duniya.

Palm Oil
Indonesia sa kaina a matsayin m na danyen man dabino a duniya. A shekarar 2011 Indonesia mamaye duniya kasuwa na danyen man dabino da 47% zuwa fi Malaysia a 2nd wuri da 39%. Fitar da dabino mai iya taimakawa kasar kasashen waje musayar USD biliyan 14 a shekara ta 2010 kuma ana sa ran kara muhimmanci daga shekara ketahunnya.

2. Spices

Tun a tarihi mai nisa, Indonesia ne sananne ga ta kayan yaji. Yaji shuke-shuke da bunƙasa a tsakanin Indonesia don jawo hankalin sauran al'ummai ga menguasainnya. Shi ne makawa cewa a baya da dama kasashen waje al'ummai arziki a sakamakon kayan yaji daga Indonesia, wanda yana da sosai high daraja. Har yanzu, Indonesia ne mai babbar m na kayan yaji a duniya, ciki har da nutmeg (ba. 1), kirfa (ba. 1), cloves (ba 1) da kuma barkono (ba. 2).

3. Koko

Indonesia ne No. 3 a duniya koko bayan Ivory Coast da Ghana. Samar da ci gaba da girma a kan talakawan 3.5% a kowace shekara, ta 2014, gwamnati da aka yi wa fatattakar kasashen biyu na farko daraja kamar yadda a duniya, most koko m. A shekarar 2010 da Indonesian koko samar ya kai ton dubu 574, lissafta ga 16% na duniya koko samar, yayin da Ivory Coast a farkon daraja da 1.6 miliyan tan, lissafta ga 44%.

4. Roba

Indonesia mukamansu na biyu bayan Thailand a matsayin maroki na danyen roba. Babu ambaci Indonesia kamar yadda danko Arabic duniya. Duk da rasa cikin sharuddan da lambar kuma yawan aiki na roba plantations, amma Indonesian roba touted a matsayin quality nasara a kan roba daga Thailand. A shekarar 2011, roba samar a Indonesia kai 2.8 miliyan ton.

5. Kawa

Indonesia a halin yanzu mukamansu na uku a matsayin duniya kofi m karkashin Brazil da Colombia. Basarnya Indonesia ta kofi samar a kowace shekara a kan talakawan game da 600 dubu ton. Daga wannan adadi Indonesia iya samar 7% a duniya kofi.
Samar da mainstay Exchange
Menpar ce Indonesia m cikin sharuddan yawon shakatawa inda ake nufi, farashin m yawon shakatawa da yawon shakatawa manyan al'amurra.

Indonesia Sai mainstay yawon shakatawa kansu masu kera DevisaGili Lawa Dalat, Lombok, Indonesia (Michele Westmorland / Corbis)
Ministan yawon shakatawa Arief Yahya ya ce, gwamnatin sake tsayar da yawon shakatawa a matsayin babbar kansu, tare da manyan kansu ga kasashen waje musayar earner Indonesia.

An kafa a ta musamman rufaffiyar taron na yawon shakatawa a Bogor Shugaban Palace, a ranar Litinin (16/2), da kuma gabatar a bude na kasa taron na Association of Indonesian Hotels da Restaurants, Talata (17/2).

"A tasiri na irin tabbatar da dalilin, a lõkacin da yankin an saita ya zama babban kasa dabarun yankunan, da kansu za su goyi bayan wani shiri da misali ma'aikatar Jama'a Works zai gyara hanyoyi," inji shi.

Ya kara da cewa Indonesia zahiri yana da abũbuwan amfãni cikin sharuddan yawon shakatawa inda ake nufi, farashin m yawon shakatawa da yawon shakatawa manyan al'amurra.

Duk da yake a daya bangaren, Ariel saukar da bayanan tafiyar da yawon shakatawa m Index harhada ta dandalin tattalin arzikin duniya, Indonesia ne a kan daraja 70 na 140 ƙasashe.

"Za mu gyara da ƙarara na yawon shakatawa a matsayin yawon shakatawa kayayyakin more rayuwa, bayanai fasaha da kuma yawon shakatawa, da kuma hygienic" ya kara da cewa.

Wannan, ya kara da cewa, a cikin babbar kalubale. Yana fatan Indonesian yawon shakatawa za su yi girma cikin sauri da kuma zama mainstay masana'antu na Indonesia ban da man fetur, iskar gas, da kuma man dabino.

TKI gudunmuwa Jihar harkokin wajen Exchange bayan Na biyu Most Oil kuma Gas
kasashen waje musayar samu daga Indonesian Ma'aikata (TKI) har yanzu mukamansu na biyu kawai ga man fetur da kuma gas kansu (mai da iskar gas).

A shekarar 2009 kadai kasashen waje migrant ma'aikata ta hanyar bayarwa na remittances zuwa kasar Amurka ya kai $ 6,617 biliyan.

"Migrant ma'aikata taimakawa wajen kasashen waje musayar biyu mafi girma bayan da man fetur da kuma gas," ya ce shugaban Time Shift (dagi) bẽne, kasuwanci da masana'antu (Kadin) Adi Damansara Tahir a cikin National Taro unravel da jeri da Kariya na Ma'aikata waje, a Bidakara Hotel, Jakarta, Laraba (2/6).

Ya ce da manufofin jeri da kariya daga Indonesian Ma'aikata (TKI) shi ne har yanzu ba mafi kyau duka. Sai ya ce revamping matsalar jeri da kariya na migrant ma'aikata ya kamata a da-shirya kasa motsi da kuma samu hada hannu a.

"Na sa ran wannan ya zama babban kasa motsi, m, masu ruwa da tsaki dole ne tafiya synergistic. Bukatar kulawa ta musamman daga daukar ma'aikata, jeri, har ma kariya, "ya ce Adi.

A cewar Adi, yawan ma'aikatan da suka yi aiki kasashen waje ba za a iya rabu da aikin yi da gwamnatin har yanzu iyaka. A kudi na ci gaban tattalin arziki da aka kiyasta a 6% har yanzu ba dauke da kasancewa da ayyukan yi a kasar.

Bisa ga bayanai daga ma'aikatar harkokin waje na yawan ma'aikatan da suka yi aiki kasashen waje ya kai 3,246 mutane miliyan watsa a fadin kasashen da dama. Na cewa adadin da 2009 lokuta na dami migrant ma'aikata ya kai 69 004 mutanen da.

Indonesia zai iya sa kasashen waje ma'aikata (TKI) zuwa 10 da mutane miliyan, ko game da biyar bisa dari na yawan.

Wannan aka saukar da shugaban zaunannen kwamitin on Employment harkokin waje na da bẽne, kasuwanci, Nurfaizi, a cikin wani taron karawa juna sani a kan migrant ma'aikata shirya da bẽne, kasuwanci a Jakarta, Laraba (2/6).

Nurfaizi wanda shi ma shugaban kungiyar na Corporate Services TKI (APJATI) aka kwatanta da Philippines, wadda ta sa 10 bisa dari na yawan aiki kasashen waje.

"Sakamakon, Philippines raked musanya har zuwa dala biliyan 15 a kowace shekara da ta zama mafi girma a samar da dukan kasashen waje musayar generated da Philippine gwamnati," inji shi.

A cikin shekaru biyar, sai ya ce, da jeri na migrant ma'aikata ya kai hudu da mutane miliyan da ake niyya kara zuwa hudu mutane miliyan na gaba shekaru biyu.

"Shi ke a lõkacin da goyan bayan duk jam'iyyun da m gwamnatin sadaukar da," ya ce.

Kara yawan migrant ma'aikata da ci gaban da 21 cikin dari a kowace shekara farawa daga shekara ta 2004, wanda amounted zuwa 380 690 696 743 mutanen da a cikin mutane a shekara ta 2007 tare da makõma kasar gabas ta tsakiya da kuma Asiya Pacific.

Nurfaizi ce da jeri na migrant ma'aikata a cikin na yau da kullum kansu har yanzu mamaye kashi 78, yayin da cike gurbi na Asiya Pacific yankin a cikin m kansu zai iya isa 52 bisa dari a 'yan shekarun nan.

Gaba ɗaya, sai ya ce, akwai wani kara yawan migrant ma'aikatan da suka ba kawai gani a matsayin nasarar TKI jeri shirin, amma har da kara yawan aiki karfi da yake na gwargwado ga na kasancewa jobs a kasar.

Ambatawa data Kemnakertrans, Director General na layinhantsaki da Jakadancin harkokin na ma'aikatar harkokin waje, Lutfi Rauf, ya ce akwai 2.8 miliyan migrant ma'aikata a tsawon 2005-2009 tare da "kuɗin da aka aika" (remittances na migrant ma'aikata a cikin kasar) kai 6617 dalar Amurka a shekarar 2009 zuwa 69 004 migrant ma'aikata matsala a lokacin 2009.

A lokacin shekara ta 2009, da ma'aikatar harkokin wajen kasar a daidaituwa da Indonesian Wakilai ta samu nasarar nemi da biya na asali hakkin ma'aikata da suka fuskanci matsaloli kasashen waje tare da asali hakkokin da aka tattara kai 326 495 438 750 dalar Amurka da kuma Singapore daloli.

A cikin Janairu-Mayu 2010, da ma'aikatar harkokin wajen kasar da Indonesian Wakilai ta samu nasarar facilitated da biya na asali hakkin migrant ma'aikata kamar yadda 156 416 daloli, Rp185.736.941, United Arab Emirates Dirham 1,845, 4,800 riyals da 140,000 Singapore daloli.

Don lokuta da migrant ma'aikata sun hada da unpaid Hakkin, jima'i dama, an biya ƙananan albashi, maltreatment, kisan kai, aiki hatsarori, "fataucin" (fataucin), shige da fice take hakki, da sauransu.

Lutfi ce da cikas da suka ci karo da kariya ta ɗan ƙasa, da sauransu, wadanda ba yarda da dokoki da ka'idoji, gwamnatin Indonesia ya ba da hadin yarjejeniyar da dukkan kasashen na migrant ma'aikata, aika ba bisa doka ba migrant ma'aikata, da kuma ma'aikatan suka yi ba m.

Ministan harkokin wajen kasar Marty Natalegawa a cikin wani ji da Hukumar I na Majalisar Wakilai a kan Disamba 2nd, 2009 ya ce batun kare Indonesian 'yan ƙasa kasashen waje ne mai fifiko ma'aikatar harkokin wajen kasar.


Indonesian tattalin arziki ranking 9 Duniya
Mediawarga.info - The bankin duniya mukamansu Indonesia a matsayin mafi girma a 9th tattalin arziki a duniya. Indonesia ta GDP da karshen 2014 ya kai Amurka $ 2.55 tiriliyan. Wannan matsayi matsawa da Birtaniya GDP ne kawai US $ 2.4 tiriliyan.
Da tattalin arziki darajar da aka lasafta a matsayin sakamakon wani kwatanta sayen ikon kaya ko ayyuka a kasar, da irin kaya ko ayyuka ta yin amfani da wannan kudin a dalar Amurka. Wannan lokaci da aka sani da sayen ikon parity (PPP). Alal misali, The Economist ta yin amfani da lissafi Hanyar dogara ne a kan farashin McDonald ta, da aka sani da "The Big Mac index".
DBS Bankin tattalin arziki, Gundy Cahyadi ce cibiyar tattalin arzikin duniya yanzu canjawa daga Amirka da Turai a Asia. Asia ta ci gaba dispelled da ra'ayi cewa Amurka tattalin arziki shi ne har yanzu a duniya, mafi girma ikon cewa koran duniya girma. Bisa ga bincike da sakamakon DBS, a nan gaba, Asia zai haifar daidai tattalin arziki giant Jamus kowane shekaru uku. Na farko sabon tattalin arziki giant ana sa ran faru a 2023, na biyu a 2031 da na uku a 2038.
RI tattalin arziki, bã zã wuce Australia da Koriya ta Kudu a 2030

Liputan6.com, Jakarta - tattalin arziki Amurka (US) annabta ci gaba da nuna wa dominance a 2030. A halin yanzu, da tattalin arziki na wasu kasashe masu tasowa suna kuma sa ran fuskanci wata karuwa alhãli kuwa wasu kasashen Turai za su zahiri zamewa cikin ƙananan domin.

A cewar Amurka Ma'aikatar Aikin Gona, ƙasar Uncle Sam ana sa ran zama shugaban tattalin arzikin duniya tare da babban gida samfurin (GDP) a cikin na gaba shekaru 15 da aka annabta ya kai Amurka $ 24,8 tiriliyan, da karuwa da Amurka $ 8 tiriliyan idan aka kwatanta da tsinkaya na GDP a cikin wannan shekara ta Amurka $ 16 8 tiriliyan.

A halin yanzu, a karo na biyu wuri ne shagaltar da kasar Sin tare da GDP za su yi girma sau biyu cewa Photos wannan shekara zuwa Amurka $ 22.2 biliyan kuma taimaka rufe tattalin arziki rata tsakanin Amurka da Asiya a general.

Na uku wuri ne shagaltar da India da aka annabta cewa a cikin 2015 kawai gama na biyar mafi girma a GDP a duniya. Ganin cewa a cikin na gaba shekaru 15, India ana sa ran wuce Brazil, Ingila, Faransa, Jamus da Japan. Kasa da kasa Asusun bada lamuni (IMF) ya ce kasar za ta yi da most aiki karfi a duniya na gaba shekaru 15.

Duk da yake Japan da aka yi hukunci a zama galihu kasashen. Domin bayan da tattalin arziki soared a cikin 1990s kuma samu wani m lokaci, Japan ta ci gaban tattalin arziki za su kasance m, tilasta Japan ta ranking kika aika zuwa na hudu a jerin kasashen da tattalin arziki mafi girma a duniya da a 2030.

"Japan na da muhimmanci darasi cewa yadda sauri za ka iya samun related downgrades tattalin arziki tsarin," ya ce JP Morgan shugaban tattalin arziki Bruce Kasman kamar yadda aka nakalto Bloomberg, Lahadi (04/12/2015).

Kuma Japan, France kuma an annabta don sauke uku matsayi zuwa matsayi 8 da PBD na Amurka $ 3.3 tiriliyan da Italiya fadi wurare guda biyu da 11th matsayi da GDP na Amurka $ 2.3 tiriliyan.

A halin yanzu, da Indonesian tattalin arzikin da aka annabta da za a ranked 13 a cikin jerin kasashen da mafi girma tattalin arziki da GDP na Amurka $ 2.1 tiriliyan a 2030, a kan Australia a matsayin 14 da Koriya ta Kudu a 15th matsayi da GDP na Amurka $ 1.9 tiriliyan.

"Babu mai yawa rashin tabbas. Shin, kasar Sin iya girma 4 cikin dari da kuma 6 bisa dari, akwai abubuwa da yawa duba zai zama a cikin tattalin arzikin duniya. Ko shin India zai iya girma da 3 bisa dari da kuma kashi 8. Wannan shi ne babban bambanci a lokacin da ka hada da su a cikin lokaci da haihuwa, "inji shi.

Overall, Jamaica da aka annabta ya zama mafi ƙasƙanci matsayi to zubar kamar yadda 13 ga matsayi 136 a 2030. Duk da yake Uganda za ta zama kasar da take mafi girma ci gaba tun tayi ta hawa dutsen 18 darajõji ga matsayi 91..........
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Marke

1 comment:

  1. Do you need loan to start up your personal business? if yes kindly contact this email: finance_institute2015@outlook.com bellow.

    E hiahia ana koe taurewa ki te timata ake koutou mahi whaiaro? ki te ae aroha whakapa tenei imera: finance_institute2015@outlook.com raro

    ReplyDelete