!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Thursday, November 19, 2015

Indonéská balíček hospodářská politika bude tlačit světovou ekonomiku v platnost

Jízda nebyla dokončena (382)

(Část 382, ​​Depok, West Java, Indonésie 12. listopadu 2015 19:05 pm)


Indonéská balíček hospodářská politika bude tlačit světovou ekonomiku v platnost

Prezident Indonésie Joko Widodo zahájila balíček šesti hospodářských politik, se očekává, že na podporu vyšších domácích a zahraničních investic, a stimulovat hospodářský růst rovnoměrně v Indonésii.
Jedním z příkladů, kdy národní ekonomika rostla jen 4,5 procenta ročně, pak v roce 2015 sektor rybářství rostl osm procent a zemědělský sektor rostl v průměru o více než 6 procent, a to iv případě, že vydání šestého balíčku hospodářských politik a budou následovat Další fáze balíčku hospodářské politiky, pak to není možné, v roce 2030 Indonésii předčí ekonomiku Austrálie a Jižní Koreje, Indonésie a dokonce i nyní už překročil sílu ekonomiky Velké Británie a má potenciál zařadit se 9. světovou ekonomiku.
Nyní je opět rychle rostoucí asijské ekonomiky se přesouvá ekonomický efekt ve Spojených státech a Evropě. To je důvod, proč se Spojené státy začaly více Glance Asii a začali přesouvá svůj hospodářský blízkost k Evropě a na Středním východě země, kterým se stanoví Poros Trans tichomořské hospodářské spolupráce.

Jokowi stal zabavení dvou osách světová hospodářská síla

Peking - Provádění summitu APEC v roce 2014 v Pekingu, Čína se stala aréna zájmů mezi mocí dvěma hřídeli světové ekonomiky, Spojených států na jedné straně s Čínou a Ruskem na straně druhé. Prezident Joko Widodo (Jokowi), kteří jsou na mezinárodní scéně, nová stala jablkem sváru mezi nimi.

Američané se připojil k Trans-Pacifik partnerství (Trans-Pacific Partnership / TPP). TPP je dohoda o volném obchodu, který byl následován sedmnácti zemí v asijsko-pacifické oblasti byly rovněž dodržet některé země ASEAN, a to Malajsie, Singapur, Brunej a Vietnam.

Zatímco Rusko vstoupilo do asijsko-tichomořské zóna volného obchodu (zóny volného obchodu v Asii a Tichomoří / FTAAP). FTAAP je považován za snahou o regionální ekonomiky integrace (REI) pro sdílenou prosperitu v regionu.

Prezident republiky Indonésie Joko Widodo řekl Indonésie nechtěl být jen tah na trhu pro ekonomické zájmy velkých zemí, které ale důležité je spolupráce může poskytnout skutečné výhody Indonésii.

"Samozřejmě, pokud se podíváme na zájmy hledat přátele. Naše vlastní zdarma ústava je aktivní. Chci najít přátele někoho může dong, by dále zde. Ale s záznamem národního zájmu, zájmy lidí, které máme pod United, "řekl prezident Jokowi, pondělí (11.10.2014) večer.

Jokowi neutralita jasně viditelné při focení s vůdci na summitu APEC v roce 2014. Tam Jokowi stál lemován americký prezident Barack Obama a čínský prezident Xi Jinping spojenectví a ruského prezidenta Vladimira Putina.

"Byl to symbol, je třeba číst. Stali jsme se tak zabavení Loh, "řekl Jokowi zatímco odhalit smyslu za pozici.


Vzhledem k Trans Pacifik partnerství
Aulia Rahman
Executif ředitel Střední Studium Asii a Tichomoří (CSAP)
Návštěva Jokowi prezidenta do Spojených států vyvolává řadu spekulací, zejména proto, že prohlášení předsedy, který vyjadřuje přejí vstoupit do Trans-Pacific Partnership (TPP).

Je to hodně lidí, kteří se domnívají, že zahraniční politika vůči Indonésii je v současné době míří do Spojených států.

Ale na rozdíl od přání připojit se k TPP, nebo ne, měli bychom vědět, že dnes je velmi potřebné pro spolupráci a hospodářský rozvoj kontejner do zemí v regionu Asie a Tichomoří.

"Ale na rozdíl od přání připojit se k TPP, nebo ne, měli bychom vědět, že dnes, kontejner do zemí v regionu Asie a Tichomoří je velmi potřebné pro spolupráci a hospodářský rozvoj"

Asie-Pacifik organizace by neměly představovat politické agendy určitého země, ale spíše vytváří pocit rovnosti mezi jednotlivé země, aby mohl využívat každý členský státy.

Takže vyvstává otázka, v reakci na prohlášení předsedy Jokowi kteří se chtějí připojit k TPP je o tom, co strategické výhody, které mohou být generovány pro Indonésii?

Před odpovědí na tento případ samozřejmě musíme zkoumat hlouběji o potenciálu, co je ve vlastnictví Indonésie na mezinárodní scéně.

Dnes víme, že globální ekonomika se přesouvá z Atlantiku do éry Pacifiku éry tak nepřímo úlohu zemí asijsko-tichomořské oblasti, které mají být velmi vypočítat. A Indonésie je nyní jedním z nejvíce potenciál stát se významným hráčem v oblasti Asie a Tichomoří.

Zájem v různých zemích prokázaly přetahování lanem mezi silami globální ekonomiky získat pozornost Indonésie. Jeden z nich se provádí nabízí celou řadu investičních fondů, které mají usnadnit rozvoj agendy v zemi.

Jeden potenciální geopolitickému postavení v Indonésii je velmi strategická mít čtyři z devíti škrticího místa (úzký průliv), který se stal hlavní námořní koridory světového obchodu, který je úžina Malacca, Sunda Strait, úžina Lombok a Makassar Strait.

Přesun ekonomiku asijsko-pacifickém regionu nepřímo zvýšit objem distribuce zboží do asijsko-pacifické oblasti. Tím, že průmyslově vyspělé země stále více spoléhají na Indonésii strategické pozice.

Když byl připraven Indonésie infrastruktury a distribuční systém mempuni samozřejmě závislost robustní ekonomiky bude stále více posílena.

To je viděno Jokowi s Indonésií jako pivot spouštěcí námořní svět. K dosažení tohoto cíle, Indonésie vyžaduje odpovídající rozvoj námořní infrastruktury.

Pro realizaci výstavby námořní infrastruktury je jasně vyžadovat značné investiční fondy. Indonésie je třeba, aby přijali zemí k účasti a využít potenciál Indonésie jako světové námořní osy.

Na druhé straně, se nachází v regionu Asie a Tichomoří, které již dlouho probuzeného soliditasnya zejména ASEAN. Na druhou stranu, Indonésie je jedním z vlivných zemí v regionu ASEAN, který má šanci vybudovat nový hospodářský pravomoci v Asii a Tichomoří éry.

ASEAN pevné cíle měřitelné ekonomické úspěch je děsivé pro řadu mocných zemí světa. Z tohoto důvodu bude Indonésie schopnosti přeskupit v ASEAN určí vyjednávací sílu Indonésii v očích světa.

Čím silnější vyjednávací síla Indonésii, tím větší je příležitost pro Indonesia mluvit na mezinárodním organizacím.

"Čím silnější vyjednávací síla Indonésii, tím větší je příležitost pro Indonesia, aby promluvil na mezinárodních organizacích"

Takže když jsem se vrátil do přezkumu Trans tichomořské partnerství od jeho založení ve skutečnosti být vnímána jako příležitost nebo hrozbu.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Ma

Příležitosti pro úspěch domácí agendy je možné získat, ale také třeba ty správné předpoklady.

Indonésie by si měli uvědomit, že když hraje v aréně širšího regionu, jako je tato, musí zůstat zakotvena v ASEAN. ASEAN je nejvhodnějším východiskem než jít dál do Trans tichomořské partnerství.

Vzhledem k tomu, ASEAN by měl být "evropské" Asie bude ekonomickým centrem Asie a Tichomoří. Na tomto uvědomění, pokud Indonésie chce rozšířit spolupráci v této souvislosti se Trans tichomořské partnerství, Indonésie by měli pečlivě zvážit, do jaké míry Indonésie je vyjednávací pozice v organizaci.

Vidíme, že Trans tichomořské partnerství je v čele se Spojenými státy, kde se stal vyrovnávací krok přes vliv Číny v regionu Asie a Tichomoří.

Logicky, když Indonésie připojil k Trans tichomořské partnerství otevírá dveře spolupráce se Spojenými státy a jejich spojenci.

Možná, že zde leží svobodné a aktivní politika hraje podle prezidenta Jokowi. Aby Indonésii jako osa námořního světa, Indonésie by měly být schopny přijmout velké země.

Je však důležité si uvědomit, že nemůžeme rychle rozhodnout se připojit, nebo ne s touto Trans tichomořské partnerství. Vzhledem k nejasnosti, pokud jde o dohody o spolupráci, jak bude přijata.

Alespoň tam jsou dvě věci, které budou na programu Trans tichomořské partnerství, že deregulace export-import, což znamená rozšíření trhů a toku investic snadnější.

Při zvažování potenciálu v rámci Indonésie je dnes vlastně nejnaléhavější potřebou je rozvoj námořní infrastruktury.

Rozhodnutí, zda se připojit k Trans Pacifik partnerství by mělo být založeno na síle Indonésie v ASEAN, stejně jako podpoří rozvoj námořní infrastruktury.

Prezident Joko Widodo oznámil balíček hospodářských politik
(BBC) - balíček politik, které mají vrátit ekonomiku
Prezident Joko Widodo oznámil balíček, hospodářské politiky, který obsahuje tři kroky v prezidentském paláci ve středu (09/09).
Třetí krok zahrnuje nový impuls ke konkurenceschopnosti národního průmyslu prostřednictvím deregulace, vymáhání práva a obchodní jistotou.
Prezident řekl, že jsou 89 pravidla přepracována od 154 navrhované. "Tak by to mohlo posílit soudržnost a snížit předpisy, které brání průmysl," řekl prezident.
Druhým krokem je, aby urychlily národní strategický projekt odstraňuje blokádu, poskytování povolení, dokončení rozložení a zrychlení zboží a služeb.
A konečně, prezident usiluje o zvýšení investic do odvětví nemovitostí.
"Balíček hospodářská politika zvýší reálný sektor. Věřím, že první etapa balíčku hospodářské politiky posílí národní průmysl, rozvoj mikro odvětví, usnadnit obchodu mezi regiony, stimulaci cestovního ruchu, zlepšení životních podmínek rybářů," řekl.
Prezident řekl, že balíček hospodářské politiky je první balíček spustit. Druhý balíček, podle ministra Koordinačním hospodářství, Nasution, bude vyhlášen ve čtvrtém týdnu měsíce září.
Hospodářství venkova
Z celé řady kroků, volal prezident, je snaha přesunout venkovského hospodářství urychlením a zjednodušení využívání vesnických finančních prostředků na rozvoj infrastruktury pracovní sílu.
Dříve, bude lepší Prohlášení vlády o návrhu zákona o před členy MPR / DPR 2016 návrhu rozpočtu, loni v srpnu, rozpočtu a transfery do regionů a vesnic, aby bylo možné více než utrácení ministerstev a agentur.
V návrhu rozpočtu 2016, bude ústřední vládní výdaje dosahují Rp 1339100000000000, s detaily výdajových ministerstev a agentur dosáhnout non Rp780,4 bilionu a výdaji ministerstev a agentur Rp558,7 bil.
Přechod na regionálních a venkovských fondů dosáhl Rp 782, 2000000000000. Fond se skládá z regionálního rozpočtu pro přenos pro Rp735,2 bilionů a vesnických fondů dosáhl Rp47 bilionů.

Rozvoj infrastruktury se očekává, že řídit ekonomiku z vesnice.
Dobré životní podmínky rybářů
Když se vyjádřil hospodářských politik balíček, také zmínil také o blaho rybářů. Ekonomická koordinační ministr Nasution řekl, že by se politika LPG pro rybáře.
Nasution poukázal na to, že v případě, že rybář na moři strávil 30 litrů nafty v hodnotě Rp207.000, pak pomocí A převodník nástroje LPG rybáře, bude jen otázkou Rp62.100. Takže, když se dostane 10kg rybí rybářka za předpokladu, že stojí za to Rp20,000 na kg, měl by dostávat zisk Rp137.900.
"To zvýší produkci ryb ulovených ve stejnou dobu zlepšení životních podmínek rybářů," řekl Nasution.
Očekává se, že uvolnění balíček hospodářské politiky, veřejné příjmy zvýší kupní sílu posílena.

Hospodářská politika Objem balíček dvou trim licencování
Podle agentury Bloomberg je rupie vůči americkému dolaru v úterý (09/29) se dotkl Rp14.818 za 1 USD.
Indonéská vláda vydala dvě etapy balíčku hospodářské politiky obsahuje řadu opatření, která mají řešit překážky pro investice a licencování.
Opatření byla oznámena v souladu s říši práce celé řady ministerstev, včetně ministerstva životního prostředí a lesů a ministerstva financí v úterý (29/09).
Na ministerstvu životního prostředí a lesů, například tvrzení ministryně Siti Nurbaya bude čtyři umožňují využití dřeva v lesní výroby do průkazu s názvem "Využití dřeva povolení".
Později v říši Ministerstva financí, ministr Bambang Brodjonegoro řekl by poskytly daňové pobídky pro vývozce z květin, které udržují vývozní výnosy (DHE) v bankách v zemi na dlouhou dobu.
Spusťte ekonomický balíček přichází uprostřed poklesu zásob a směnného kurzu.
Podle koordinační ministr hospodářství Nasution, politika balíček objem dvou je zaměřena na komfort a fiskální zařízení, s cílem podpořit tok investic do Indonésie.
"Nepotřebujeme mnoho nyní, což je důležité kop. Jeden kop, že rychlý investiční služby," řekl Nasution.
Tajemník kabinetu Pramono Agung řekl, že centrální vláda poučí místní úřady zkrátit proces tvorby obchodní licenci.
"To vše je dát pozitivní signál pro společnost a sousedních zemí, které indonéské přátelé s každého, kdo chce investovat v Indonésii," řekl Pramono.
Dvě etapy souboru opatření bylo vydáno tři týdny poté, co politika balíček poprvé byla vydána 9. září loňského.
První balíček obsahuje impuls ke konkurenceschopnosti národního průmyslu prostřednictvím deregulace, vymáhání práva a obchodní jistotou.
Balíček přichází uprostřed oslabení rupie. Podle agentury Bloomberg je rupie vůči americkému dolaru v úterý (09/29) se dotkl Rp14.818 za 1 USD.
Tři body o ekonomických objemů balení 3
Jokowi vláda oznámila hospodářské objem balíku 3. Jak obsah balení jsou kompletní?

Tajemník kabinetu Pramono Agung dodáno úvodní oznámení Economic Policy Package III, u prezidentského úřadu, Jakarta, 7. října
Tajemník kabinetu Pramono Agung dodáno úvodní oznámení Economic Policy Package III, u prezidentského úřadu, Jakarta, 7. října

JAKARTA, Indonésie - Ekonomická Tým prezidenta Joko "Jokowi" Widodo oznámila objemy ekonomický balíček 7th 3, ve středu, v říjnu. Zpráva posílit konkurenceschopnost podnikatelského světa v uprostřed hospodářského poklesu.

"Věříme, že tato politika třetí balíček úrovni" kop ". Momentum cítíme dnes, kdy se významně posílila rupie, "řekl generální tajemník kabinetu Pramono Agung Wibowo, na Státním paláci ve středu odpoledne.

Ministr hospodářství Koordinační Nasution dodal, že ve třetím díle tohoto balíčku je žádná motivace ke snížení nákladů společnosti.

Tady, tři důležité otázky spojené s hospodářskou balíčku.

Pokles cen topného oleje (BBM), plynu a elektřiny

Cena leteckého paliva, zkapalněný ropný plyn (LPG) 12 kg, Pertamax a efektivní Pertalite se od 1. října 2015.

Cena motorové nafty se snížila o 200 Rp na jeden litr, takže maloobchodní cena dotovaných typů motorové nafty bude Rp 6700 za litr.

Pokles cen motorové nafty se bude vztahovat i na typu paliva na nedotovaných nafty.

Cen pohonných hmot prémie zůstává na Rp 7400 na litr (Java, Madura, Bali) a Rp 7300 (mimo Javy, Madura, Bali). Nová cena je platná od října do prosince 2015.

Ceny plynu. Cena pro továrnu z nových ložisek zemního plynu jsou stanoveny v souladu s kupní síly hnojiv průmyslu, který činil US $ 7 MMBtu (milion britských termálních jednotek). Zatímco cena plynu pro další průmyslová odvětví (např petrochemii, keramika, atd), bude snížena v souladu se schopností svých průmyslových odvětví.

Snížení Cena plynu je možné díky účinnosti plynárenské soustavy, stejně jako snížení státních příjmů, nebo nedaňové příjmy (bez daně) plynu.

Nicméně, vláda se domnívá, pokles cen zemního plynu nebude mít vliv na výši příjmů, které se stanou součástí plynárenské společnosti Smlouva o spolupráci. Pokles ceny zemního plynu pro průmysl bude platností od 1. ledna 2016.

Cena elektřiny. Elektřina sazby pro průmyslové odběratele I3 a I4 se sníží o 12 USD - 13 USD za kWh v návaznosti na pokles cen ropy (Automatické nastavení tarifu). Diskontní sazba bude mít až 30 procent spotřeby elektrické energie o půlnoci (23:00) až do rána (08:00), když zátěž systému elektrické energie je nízká.

Vládní pobídky zpoždění v platbě za elektřinu až o 40 procent elektřinu prvních 6 nebo 10 měsíců, a průmysl může zaplatit ho postupně. To platí zejména pro pracovně náročných průmyslových odvětvích, jakož i konkurenceschopnosti průmyslu je slabá.

Podnikatelé Expanzní přijímač lidová Business Credit (KUR)

Pro zlepšení přístupu podnikatelů k bankovním úvěrům, prostřednictvím programu KUR, vláda snížila úrokovou sazbu KUR od asi 22 procent na 12 procent.

V balíčku této politiky, rodiny, kteří mají stálý příjem, může přijímat Kur na produktivní podnikatelský sektor.

Díky této politice banky Kur řízené pro-aktivní úsilí nabídnout dotyčné osobě, takže se zvýší účastníkům Kur a zároveň podporuje růst nových podnikatelů.

Zjednodušení clearance pozemků v investiční činnosti

V odvětví nemovitostí, ministerstvo zemědělství a územního plánování / Národního pozemkového agentury, revize nařízení č 2 2.015 na servis norem a předpisů v oblasti zemědělství, v oblasti územního plánování investiční aktivity.

Některé látky, nová dohoda, která zahrnuje takové věci jako:

a. Žadatel získat informace o dostupnosti pozemků (původní 7 dní až 3 hodiny);

b. Všechny požadavky jsou registrovány jako forma jistoty pro žadatele o dostupnosti a územních plánů. Dopisy zveřejněny do 3 hodin.

c. Úplnost licenčních principů uvedených v podobě, návrh, založení firmy, přes pozemková práva být předpokladem k zahájení aktivit na poli. Tam je požadavek, který může být sledován s před vydáním vyhlášky o právy na užívání pozemků.

d. Časový údržba období (požadavek by měl být kompletní):

Hak Guna Usaha: od 30-90 dnů do 20 pracovních dnů (až do 200 ha) nebo 45 pracovních dnů (> 200 ha)
Prodloužení / Obnova HGU: od 20-50 dnů do 7 pracovních dnů (až do 200 ha), nebo 14 pracovních dnů (> 200 ha)
Žádost o makléřské / Právo k užívání: od 20-50 pracovních dnů na 20 pracovních dnů (až do 15 ha) nebo 30 pracovních dnů (> 15 ha)
Prodloužení / obnova makléřské / Právo k užívání: od 20-50 pracovních dnů do 5 pracovních dnů (až do 15 ha) nebo 7 pracovních dnů (> 15 ha)
Land Práva: 5 pracovních dnů 1 pracovní den
Vypořádání reklamace: 5 pracovních dní až 2 pracovní dny
e. V rozšíření práv k užívání pozemků byly založeny na vyhodnocení řízení a využívání půdy (včetně obrovské auditu) ze strany dotčených pozemků již nejsou používány jako požadavky na počáteční petice.

Senior náměstek hejtmana banky Indonésie Adityaswara Mirza řekl, že současná situace na finančních trzích se zlepšila v důsledku vnějších a vnitřních faktorů.

Vnější faktory, Mirza řekl, že postavy ekonomiky Spojených států zažívá trochu slabosti, a to zejména v oblasti práce. Druhá věc je důsledkem růstu úrokových sazeb se začínají přesouvat. "Zpočátku mnoho účastníků trhu předpovídají růst Fed úrokové sazby v říjnu nebo prosinci, ale zřejmě změnil jeho předpověď na čtvrt 1. nebo 2. v příštím roce," řekl Mirza.

Tento posun vedlo k obrácení, aby spekulanti, kteří několik měsíců dříve koupil dolarů, dříve, nyní je snížit ztráty.

Chcete-li vnitřních faktorů, trh reagoval kladně na souboru opatření kkonomi první, druhé a třetí. Tyto balíčky ukazují, závazek vlády k ekonomické reformy.

"V dlouhodobém horizontu, balíček politika, který by byl schopen snížit inflaci," řekl Mirza.
Vláda zahájila čtvrtý balíček hospodářské politiky
Pracovníci sociální péče stala ohniskem balíčku politiky tentokrát
JAKARTA, Indonésie - Vláda zahájila balíček čtyřech svazcích hospodářské politiky ve čtvrtek 15. října 2015. Hlavním zaměřením v balíčku politik tentokrát je blaho pracovníků a rozvoj mikropodniků, malých a středních podniků (MSP).

Pro zajištění dobrých životních podmínek pracovníků, bude vláda zavést nový vzorec pro výpočet výše provinční minimální mzdy (UMP)

"Stát, který zajistí, pracovníky ani že by v nízké mzdy, ale zaměstnavatelé mít také jistotu," uvedl Koordinační ministr hospodářství Nasution ve své tiskové konferenci.

Pokud jde o rozvoj sektoru MSP, pemerintahkan zpět návrh na rozdělení plán na odpočinek lidovou podnikatelských úvěrů (KUR) a poskytovat půjčky provozního kapitálu malým a středním podnikům výrobcům vyvážet zboží.

Zde jsou některé body, v balení čtvrtém hospodářské politiky, které předložily Nasution, ministr práce a ministr financí Hanif Dhakiri Bambang Brodjonegoro,

Koordinační ministr pro hospodářskou Nasution:

1. Mzdy pracovníků jistě stoupat každý rok.

2. Stát existuje na pomoc pracovníkům snížit břemeno nákladů svého života s bezpečnostní síť ve formě jehož vydání Indonésie Smart Card a karet Zdravá Indonésie.

3. Vzorec UMP: Minimální mzda v letošním roce a mírou inflace a ekonomického růstu (v procentech). Tento vzorec neplatí v osmi provinciích, že současná minimální mzda je stále pod životních potřeb (KHL).

U osmi provincie, bude mít přechodné období čtyř let. Po čtyři roky, minimální mzda bude získávat další přírůstek k vyrovnání marže s hodnotou KHL

Ministr Zaměstnanost Hanif Dhakiri:

1. Hodnocení životních potřeb (KHL), bude prováděno každých pět let. Je to proto, že podle průzkumu Ústřední statistický úřad (BPS), změny ve struktuře spotřeby došlo každých pět let.

2. V budoucnosti, je pro společnost stanovila strukturu a rozsah mezd žádný závazek. To znamená, že mzdy by měly být považovány mezi produktivním věku, kompetence, vzdělání, úspěch a výkonnost. Bude upravena v samotném nařízení.Ministr financí Bambang Brodjonegoro:

1. V souvislosti s půjčky provozního kapitálu malým a středním podnikům výrobcům vyvážet zboží, indonéské Vývoz Financování agentura (LPEI) udělali mapování. Výsledkem je 30 firem, které mají potenciál k získání půjčky provozního kapitálu.

Daňové pobídky Takže fokus svazku Economic Policy Package V
Balíček hospodářské politiky vlády bude i nadále posilovat ekonomickou stabilitu uprostřed světové ekonomické propadu která také postihla Indonésii, potvrdil prezident Joko Widodo řekl po omezenou zasedání vlády ve čtvrtek odpoledne (22/10).
Nasution ministr hospodářství v kanceláři prezidenta oznámila balíček hospodářských politik objemových 5, v Jakarta čtvrtek 22. října 2015 (VOA / Andylala).
Nasution ministr hospodářství v kanceláři prezidenta oznámila balíček hospodářských politik objemových 5, v Jakarta čtvrtek 22. října 2015 (VOA / Andylala).


Hospodářská politika Balíček 4 Zaostřete Problém Mzdy a lidová Kreditní

JAKARTA
Vláda vydala hospodářské politiky balíček pětidílné podpořit domácí ekonomiku. Politika balíček, který se zaměřuje na vládní pobídky týkající se snížení daní.

Ministryně hospodářství Nasution u prezidentské kanceláře v Jakartě čtvrtek (22/10) řekl první politika je záležitostí daňových úlev pobídek přecenění majetku společnosti, a to jak ve státních podniků (SOEs) a soukromé subjekty. Nasution řekl během společnost nechce dělat přeceňování aktiv, protože daňová sazba je dostatečně vysoká. A on řekl, pokud přecenění aktivum je hotovo, zejména pokud jde o majetku, může to dělat hodnota aktiv společnosti zvýšil.

"No, pokud ano přecenění pak, to zvýší jejich kapacitu. Bude vytvářet kapacity a finanční výkonnost zvýšenou o významném množství. Ve skutečnosti byl v pozdějších letech může udělat větší zisk. Bilanční suma se zvýší. Řekněme, že na 100%, nebo 200 %, mohlo by to být víc, "řekl Nasution.

Stejná věc byla dopravena ministr financí Bambang Brodjonegoro, s uvedením přecenění je přizpůsobení hodnoty aktiv společnosti v souladu se současnou reálnou hodnotou. Bambang vysvětlil, typicky daň z příjmů (DPH) pro účely přecenění majetku zavěšen 10 procent, ale snížení sazeb určitou dobu.

"Pro daňové poplatníky (WP), při podání přeceňování aktiv do 31. prosince 2015 částku zvláštní tarify, finální daň z příjmu ocenění je od normální 10% na 3%. Je-li podána v období od 1. ledna do 30. června 2016, výše poplatku je 4%. Při podání 1. července do 31. prosince 2016, konečná výše zvláštní sazby daně z příjmu až 6% zhodnocení, "řekl Bambang.

Pro druhou politiky objemu balíčku 5 je odstranění dvojího zdanění pro smlouvu kolektivního investování realitních investičních fondů, nebo obecně známý jako REIT (Real Estate Investment Trust). Podle Bambang zahrnout běžné cenné papíry vydané společností na kauci nebo podkladových aktiv, jako jsou nemovitosti nebo infrastruktury.

Bambang dodal: "Díky PMK, že budeme brzy strávit příští týden, pak dvojí zdanění, a to zejména pro společnosti se zvláštním účelem akandihilangkan být jednoduché daň. Tak to se očekává, že přítomnost tohoto nástroje KIK dire se může objevit v indonéském kapitálovém trhu, a přilákat investice pro To se stalo v zahraničí. "

Mezitím, Úřad pro finanční služby (FSA) rovněž vydala novou politiku, která je zaměřena na islámském bankovnictví. Předseda představenstva komisařů FSA, Muliaman D. Hadad, nová politika je důležitá, protože čtyř předchozí politika balíček vydané FSA, Bank Indonesia (BI), a vláda má zatím dosáhnout celého finančního sektoru.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGl

Podle Hadad, šaría průmysl neobdržel část.

"Za prvé, je snadnost produktů a činností islámských bank. Mechanismus licencování a nákladů islámské produkty bude snadné. S disederahanakan, pak není třeba žádat o povolení musí zaslat dopis, protože produktů šaría budou kodifikovaný v knize. Pokud již existují výrobky, není nutné licence znovu, stačí nahlašte to, "řekl.

Licenční mechanismus ostatní produkty zahrnuté v rámci šaría dalšího Hadad, patří zlato pěšce šaría, které také nepotřebují žádat o povolení.

Na tiskové konferenci za účasti několika ministrů, včetně ministra hospodářství Nasution, koordinační ministr pro námořní Rizal Ramli, guvernér Bank Indonésie Agus Martowardojo, ministr financí Bambang Brodjonegoro a předseda Financial Services Authority FSA Hadad Hadad byl - Prezident Joko Widodo řekl, že vláda udělá vše pro to, aby posílily ekonomická stabilita uprostřed světové ekonomické propadu která také postihla Indonésii.

Prezident také zajišťuje balík vládní hospodářská politika bude pokračovat.

"Proto, balíček bude i nadále pokračovat s bankou Indonésii také s FSA. Z 1,2,3,4,5 bude pokračovat s 6,7,8 možná až 100. Možná, že až 300 umpteenth 200. Maybe. Ale jasné, konzistence naší doby je chtěl dát silný dojem, že náš záměr transformovat základy národního hospodářství. Což samozřejmě chceme, aby občané a podniky věděli, že budeme pokračovat v práci regulace mereform a byrokratizaci, "řekl prezident. (VOA)

Šestý ekonomický balíček pro "předměstí"
Zvláštní ekonomické zóny se očekává, že oživení ekonomiky ve venkovských oblastech.
Šest etapy balíčku hospodářské politiky, mimo jiné, řídil ve snaze posunout ekonomiku na předměstí, řekl ministr hospodářství Nasution.
Kromě toho, ministr Koordinační (koordinační) Ekonomické záležitosti Nasution uvedl balíček hospodářské politiky tentokrát také zaměřit na daních, hospodaření s vodními zdroji, a medicínu.
"Jednoduše řečeno, prostřednictvím tohoto balíčku, tam jsou některé oblasti v okolí určena jako zvláštní ekonomické zóny (SEZ), jehož hlavním účelem je zpracovávat stávající zdroje v regionu i mimo něj," řekl Nasution v jeho kanceláři, ve čtvrtek (5/11) ,
Zvláštní ekonomické zóny

Tanjung Lesung (Banten)
Sei Mangke a Tanjung Api-api (Severní Sumatra)
Palu (Centrální Sulawesi)
Bitung (Severní Sulawesi)
Mandalika (West Nusa Tenggara)
Morotai (Severní Maluku)
Maloy Batuta Trans Kalimantan (Kalimantan Barat).
Nyní tyto osm ekonomické zóny zřízené vládními nařízeními do konkrétních oblastí, které budou vyvinuty, a to Tanjung Lesung v provincii Banten, Sei Mangke a Tanjung Api-api (Severní Sumatra), Palu (Centrální Sulawesi), Bitung (Severní Sulawesi), Mandalika ( West Nusa Tenggara), Morotai (Severní Maluku), a Maloy Batuta Trans Kalimantan (Kalimantan Barat).
Osvobození od daně
Ve zvláštních ekonomických zónách, které jsou poskytovány různé zázemí daňové pobídky, a to zejména odvětví, která zpracovávají místní zdroje kolem KEK a splňují stanovené požadavky.
"To je podpořit sladění obchodu a průmyslu prostředí je dobré," řekl Nasution.
Nasution řekl, že politika tentokrát zahrnovat rovněž hospodaření s vodními zdroji, jakož i otázky pro potraviny a léky související se manipuluje BPOM.
Vláda prezidenta Jokowi až nyní zahájila balíček šesti hospodářské politiky.
Na řízení vodních zdrojů, vláda zakládá svou politiku na rozhodnutí Ústavního soudu, který neumožňuje komerční hospodaření s vodními zdroji v soukromém sektoru.
Nicméně, když se rozhodnutí Soudního dvora dolů, vláda dala svolení k řadě firem, a to nejen balenou vodu společnosti.
Proto, řekl Nasution, budou podniky nadále působit v souladu oprávnění ", dokud není licence vyprší, nebo dokud není nový právní předpis".
O regulaci potravin a léků, Nasution vystavit licenci zjednodušení drog importu.
Toto je balíček šesti hospodářských politik prováděných vládou od prezidenta Jokowi dělat prombakan skříň.
Diiluncurkan První moment, Nasution řekl, že balíček ekonomických reforem potřebných k jet zpátky ekonomiky se zpomaluje.

AGRO KOMODITY 5 INDONÉSIE PO CELÉM SVĚTĚ
Měli bychom být hrdí změní některé zemědělské produkty a plantáže Indonésie je velmi globální. Uprostřed současné přetečení dovozu spotřebního zboží ze zahraničí, zemědělství a plantáže komodit je stále komoditou na mezinárodní scéně. Tentokrát se budeme uvažovat o něco málo o 5 indonéské zemědělských komodit a plantážích po celém světě.

Palmový olej
Indonésie dát sám sebe jako výrobce surového palmového oleje na světě. V roce 2011 Indonésie ovládají světový trh surového palmového oleje o 47% překonat Malajsie na 2. místě s 39%. Vývoz palmového oleje by mohlo přispět země devizy ve výši 14 miliard USD v roce 2010 a očekává se, že výrazně zvýší od roku ketahunnya.

2. Koření

Od nepaměti, Indonésie je známý pro své koření. Spice rostliny, které se daří v Indonésii přilákat ostatní národy menguasainnya. Je nevyhnutelné, že v minulosti mnoho cizích národů bohatých v důsledku koření z Indonésie, která má velmi vysokou hodnotu. Až do teď, Indonésie je významným vývozcem koření na světě, včetně muškátový oříšek (č. 1), skořice (č. 1), hřebíček (č.1) a pepře (č. 2).

3. Cocoa

Indonésie je číslo 3 na světě kakaa po Pobřeží slonoviny a Ghaně. Výroba pokračuje v růstu v průměru o 3,5% ročně, v roce 2014 byla vláda zavázala k porážce dvou zemích, u první pozice jako největšího světového kakaa výrobce. V roce 2010 se indonéská produkce kakaa dosáhla 574 tisíc tun, představovaly 16% světové produkce kakaa, zatímco Pobřeží slonoviny v první řadě s 1,6 milionu tun, činil 44%.

4. Gumové

Indonésie na druhém místě po Thajsku jako dodavatel surového kaučuku. Tam je zmínka Indonésii jako arabská guma světě. Přesto, že ztratí, pokud jde o počet a produktivity kaučukových plantážích, ale indonéské kaučuku nabízený jako kvalitní získávat kaučuku z Thajska. V roce 2011, produkce kaučuku v Indonésii dosáhla 2,8 milionu tun.

5. Coffee

Indonésie v současné době řadí na třetí místo jako výrobce světové kávy za Brazílii a Kolumbii. Produkce kávy Basarnya Indonésie je ročně v průměru asi 600.000 tun. Od této částky Indonésie může dodávat 7% světové kávy.
Výroba oporou Exchange
Menpar řekl Indonésie lepší, pokud jde o turistických destinacích, by cena konkurenčních turistiky a cestovního ruchu priorit.

Indonésie Takže výrobců oporou ruchu DevisaGili Lawa Dalat, Lombok, Indonésie (Michele Westmorland / Corbis)
Ministr cestovního ruchu Arief Yahya řekl, že vláda znovu zavést cestovní ruch jako hlavní odvětví, s vedoucím sektoru pro devizová burza earner Indonésie.

To je nastaven na speciálním neveřejném zasedání cestovního ruchu v Bogor prezidentského paláce, v pondělí (16/2), a představil při zahájení národní konference Asociace indonéských hotelů a restaurací, v úterý (17/2).

"Dopad takového rozhodnutí, pokud je region nastaven být národní strategické oblasti, odvětví by podpořilo plán, který například bude Ministerstvo veřejných prací opravit silnice," řekl.

Dodal, že ve skutečnosti Indonésie má výhody, pokud jde o turistických destinací, by cena konkurenčních turistiky a cestovního ruchu priorit.

Zatímco na druhé straně, Ariel odhalený údaje o cestě a cestovní ruch konkurenční indexem sestaveným na Světovém ekonomickém fóru, Indonésie je na pozici 70 140 zemích světa.

"Budeme opravit nedostatky cestovního ruchu, infrastruktury cestovního ruchu, informačních technologií a cestovního ruchu, a hygienické" dodal.

To, dodal, být největší výzvou. Je to doufal, že indonéský cestovní ruch bude rychle růst a stát se oporou průmysl Indonésie kromě ropy, zemního plynu a olejových palem.

TKI Přispět státní devizových po druhé největší ropy a plynu
devizové odvozený z indonéských pracovníků (TKI) stále na druhém místě pouze na odvětví ropy a zemního plynu (ropy a zemního plynu).

V roce 2009 sám zahraničních migrujících pracovníků prostřednictvím poskytování remitencí do země dosáhl amerických 6617000000 $.

"Migrující pracovníci přispívají k deviz druhý největší po ropě a plynu," řekl předseda posunu času (PAW) komory obchodu a průmyslu (Kadin) Adi Putra Tahir v Národního semináře odhalit umístění a ochraně pracovníků do zahraničí, na Bidakara Hotel, Jakarta, ve středu (2/6) Přihrádka.

Řekl, že umístění politika a ochrana indonéských pracujících (TKI), je stále ještě není optimální. Řekl tedy rekonstrukce problém umístění a ochrany migrujících pracovníků by mělo být dobře organizovaná národní hnutí a synergii.

"Očekávám, že se to být národní hnutí, úhledný, zúčastněné strany musí jít synergické. Vyžadují zvláštní pozornost z náboru, umístění, a dokonce i ochranu, "řekl Adi.

Podle Adi, počet pracovníků, kteří pracují v zahraničí, nemůže být odděleno od zaměstnání ze strany vlády je stále omezená. Tempo hospodářského růstu se odhaduje na 6% je stále není zrušen dostupnosti pracovních míst v zemi.

Na základě údajů z ministerstva zahraničních věcí o počtu pracovníků, kteří pracují v zahraničí, na základě dosáhl 3.246 milionů lidí se šíří přes mnoha zemí. Z této částky do roku 2009 případů problémových migrujících pracovníků dosáhl 69 004 lidí.

Indonésie mohl dát zahraniční pracovníky (TKI) na 10 milionů lidí, tedy přibližně pět procent populace.

To bylo odhaleno předseda Stálého výboru pro zaměstnávání zahraničních věcí komory, Nurfaizi, semináře o migrující pracovníky pořádaných Hospodářskou komorou v Jakartě, ve středu (2/6) Přihrádka.

Nurfaizi který je rovněž předsedou Asociace Corporate Services TKI (APJATI) byl srovnáván s Filipín, který vložil 10 procent obyvatel za prací do zahraničí.

"Výsledky, Filipíny shrábl vyměňovat až 15 miliard dolarů ročně, a stát se největším výrobcem celého devizových generované filipínské vlády," řekl.

Během pěti let, řekl, že umístění migrujících pracovníků dosáhl čtyři miliony lidí a je zaměřen na zvýšení na čtyři miliony lidí v příštích dvou letech.

"To je, když podporováno všemi stranami a konzistentní závazek vlády," řekl.

Zvýšení počtu migrujících pracovníků s růstem o 21 procent ročně od roku 2004, který činil 380 690 lidí do 696 743 lidí, v roce 2007 cílové zemi na Středním východě av Asii a Tichomoří.

Nurfaizi řekl, že umístění migrujících pracovníků v neformálním sektoru stále dominuje o 78 procent, zatímco stáže pro asijsko-pacifickém regionu v formálním sektoru by mohl dosáhnout 52 procent v posledních letech.

Obecně platí, že říká, existuje stále větší počet migrujících pracovníků, kteří jsou nejen vidět jako úspěch TKI umístění programu, ale také rostoucí počet pracovních sil, která je úměrná dostupnosti pracovních míst v zemi.

Citovat dat Kemnakertrans, generální ředitel protokolu a konzulární záležitosti ministerstva zahraničních věcí, Lutfi Rauf, řekl, že bylo 2,8 milionů migrujících pracovníků v období 2005-2009 s "úhrady" (převodů finančních prostředků migrujících pracovníků do země) dosáhl 6617 amerických dolarů v roce 2009 na 69 004 migrující pracovníky problematický v průběhu roku 2009.

V průběhu roku 2009, ministerstvo zahraničí ve spolupráci s indonéskými zástupců úspěšně hledal splnění základních práv pracovníků, kteří mají problémy v zahraničí, se základními právy shromážděné dosáhla 326 495 438 750 amerických dolarech a Singapur dolarů.

V lednu až květnu 2010, ministerstvo zahraničí a indonéské zástupci úspěšně umožnil splnění základních práv migrujících pracovníků, stejně jako 156 416 dolarů, Rp185.736.941, Spojené arabské emiráty dirham 1845, 4800 a riyals 140.000 singapurských dolarů.

Pro případy migrujících pracovníků patří nevyplacených mezd, sexuální obtěžování, jsou vypláceny nižší platy, týrání, vraždy, pracovní úrazy, "obchodu" (obchodování), porušení imigračních pravidel, a tak dále.

Lutfi řekl, že překážky, které vyvstaly při ochraně občanů, mimo jiné, nesoulad s pravidly a předpisy, indonéská vláda neměla dvoustranné dohody se všemi zeměmi migrujících pracovníků, odesílání migrantů s nelegálním pobytem, ​​a pracovníky, kteří nejsou kompetentní.

Ministr zahraničí Marty Natalegawa v jednání s Komisí I Sněmovny reprezentantů dne 2. prosince 2009 řekl, že otázka ochrany indonéských občanů v zahraničí je prioritou ministerstva zahraničí.


Indonéská ekonomika pořadí 9 of the World
Mediawarga.info - Světová banka řadí Indonésii jako 9. největší ekonomikou na světě. Indonésie je HDP na konci roku 2014 dosáhl v USA 2550000000000 $. Tato pozice posunout Velká Británie HDP byl jediný americký 2400000000000 $.
Ekonomická hodnota je vypočtena jako výsledek porovnání kupní síly zboží nebo služeb v zemi, druh zboží nebo služeb, se stejnou měnou, v amerických dolarech. Tento termín je známý jako parity kupní síly (PPP) včetně. Například The Economist pomocí metody výpočtů založené na ceně McDonald, známý jako "Big Mac Index".
DBS Bank ekonom, Gundy Cahyadi řekl centrem světové ekonomiky se nyní přesouvá z Ameriky a Evropy do Asie. Pokrok v Asii rozptýlil představu, že americká ekonomika je stále největším světovým síla, která řídí globální růst. Podle výsledků výzkumu DBS, v budoucnu, Asie vytvoří stejná ekonomická obří Německo každé tři roky. První nový ekonomický gigant se očekává v roce 2023, druhý v 2031 a třetí v roce 2038.
RI ekonomický bude vyšší než Austrálie a Jižní Korea v roce 2030

Liputan6.com, Jakarta - ekonomie Spojené státy americké (USA) předpověděl pokračoval ukázat svou dominanci v roce 2030. Mezitím, ekonomiky některých rozvojových zemích se také očekává zažít nárůst, zatímco v některých evropských zemích, bude skutečně proklouznout do nižšího řádu.

Podle amerického ministerstva zemědělství, země Strýčka Sama se očekává, že zůstane vůdce světové ekonomiky s jeho hrubého domácího produktu (HDP) v příštích 15 letech se předpokládá, že k nám dostanete 24,8 bilionů $, což představuje nárůst o US 8000000000000 $ ve srovnání s predikcí HDP v letošním US $ 16 8000000000000.

Mezitím, v druhé poloze je obsazena Číně s jeho HDP poroste dvakrát to předpověď pro letošní rok na US $ 22,2 mld a pomoci ukončit ekonomickou propast mezi USA a Asii obecně.

Třetí místo je obsazené Indii Předpokládá se, že jen v roce 2015 skončil pátý největší HDP na světě. Vzhledem k tomu, v příštích 15 letech, Indie se očekává, že předčí Brazílii, Anglii, Francii, Německo a Japonsko. Mezinárodní měnový fond (MMF) uvedl, že země bude mít největší pracovní sílu na světě v příštích 15 letech.

Zatímco Japan je považována za méně šťastné zemích. Vzhledem k tomu, po jeho ekonomika prudce vzrostly v roce 1990 a zažil stagnující fázi, hospodářský růst Japonska bude pomalé, nutit japonský žebříčku klesl na čtvrté místo v seznamu zemí s největší ekonomikou na světě do roku 2030.

"Japonsko je důležité poučení, které, jak rychle můžete zažít příbuzné k degradaci ekonomické struktury," řekl JP Morgan hlavní ekonom Bruce Kasman jak citoval agentura Bloomberg, v neděli (04/12/2015).

Kromě Japonska, Francie je také předpovídal pokles tři polohy na 8. místo s PBD US $ 3,3 bilionu a Itálii klesl o dvě místa na 11. pozici s HDP USA 2300000000000 $.

Mezitím indonéská ekonomika Předpokládá se, být zařazen 13 v seznamu zemí s největší ekonomikou s HDP USA 2100000000000 dolarů v roce 2030, přes Austrálii na pozici 14 a Jižní Koreji v 15. pozici s HDP ve výši US $ 1,9 bilionu.

"Tam je spousta nejistoty. Je Čína moci růst o 4 procenta a 6 procent, existuje mnoho věcí, které vypadají, že to bude v globální ekonomice. Nebo zda Indie mohla růst o 3 procenta a 8 procent. To je velký rozdíl, když je kombinovat v čase starý, "řekl.

Celkově lze říci, Jamajka se předpokládá, že nejnižší pozici se zbavit, stejně jako 13 na pozici 136 v roce 2030. Zatímco Uganda stane zemí s největším pokrokem od roku vyšplhal 18 pozice na pozici 91.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlob

2 comments:

  1. Do you need loan to start up your personal business? if yes kindly contact this email: finance_institute2015@outlook.com bellow.

    E hiahia ana koe taurewa ki te timata ake koutou mahi whaiaro? ki te ae aroha whakapa tenei imera: finance_institute2015@outlook.com raro

    ReplyDelete
  2. Jsem rád, že jsem dnes po mnoha letech finančního útlumu dostal půjčku od této legitimní společnosti, a byl jsem v tomto procesu roztržen, dokud jsem se nesetkal s touto velkou paní paní Kaylou Abubakerovou, která mi pomohla s půjčkou 1 000 000,00 EUR, a všichni Žadatelé o půjčky by se měli obrátit na tento firemní e-mail: prostřednictvím (financierlibertycapitals@gmail.com) nebo Whatsapp + 1207-408-7564

    ReplyDelete