!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Thursday, November 19, 2015

Indoneesia majanduspoliitika paketi lükata maailma majanduse jõustumist

Sõita ei lõpetanud (382)

(Osa 382, ​​Depok, West Java, Indoneesia, 12. november 2015, 19:05 pm)


Indoneesia majanduspoliitika paketi lükata maailma majanduse jõustumist

President Indoneesia Joko Widodo on käivitanud paketti kuue majanduspoliitikas suurenemise soodustamiseks ja välismaised investeeringud, ning stimuleerivad majanduskasvu ühtlaselt Indoneesia.
Üks näide, kui riigi majandus kasvas vaid 4,5 protsenti aastas, siis 2015. aastal kalandussektoris kasvas kaheksa protsenti ja põllumajandussektoris kasvas keskmiselt üle 6 protsendi, isegi kui vabastamist kuues pakett majanduspoliitika ja järgneb Järgmine etapp majanduspoliitika pakett, siis ei ole võimalik 2030. aastal Indoneesia ületavad majanduse Austraalia ja Lõuna-Korea, Indoneesia ja isegi nüüd juba ületanud tugevust Ühendkuningriigi majandusele ja on potentsiaali olla 9. kohal maailma majanduses.
Nüüd on jälle kiiresti kasvavad Aasia majanduse kandub majanduslik mõju Ameerika Ühendriikides ja Euroopas. See on põhjus, miks USA hakkas rohkem pilgul Aasia ja hakkas minnes oma majandusliku lähedus Euroopas ja Lähis-Idas, luues Poros Trans Pacific majanduskoostöö riigid.

Jokowi sai aresti Kaks Axis maailmas majanduslik tugevus

Peking - rakendamine APECi tippkohtumisel 2014. aastal Pekingis, Hiinas sai areenil el kahe võlli jõud maailma majanduses, Ameerika Ühendriigid ühelt küljelt Hiina ja Venemaa vahel. President Joko Widodo (Jokowi), kes on uus rahvusvahelisel areenil sai tüliõunaks nende vahel.

Ameeriklased liitus Trans-Pacific Partnership (Trans-Pacific Partnership / TPP). TPP on vabakaubandusleping, mis järgnes seitseteist Aasia-Vaikse ookeani jälgiti ka mõned ASEANi riigid, nimelt Malaisia, Singapur, Brunei, ja Vietnam.

Kuigi Venemaa sisenes Aasia-Vaikse ookeani vabakaubanduspiirkonna (Free Trade Area of ​​Asia Pacific / FTAAP). FTAAP peetakse jõupingutused sektori majanduse integratsioon (REI) jaoks ühise heaolu piirkonnas.

Vabariigi Presidendi Indoneesia Joko Widodo ütles Indonesia ei taha olla lihtsalt pull turu majanduslikke huve suurriikide kuid oluline on koostöö võib pakkuda reaalset kasu Indoneesia.

"Muidugi, kui me vaatame huvides otsida sõbrad. Meie oma vaba põhiseadus on aktiivne. Ma tahan leida uusi sõpru igaüks saab dong, oleks siin- siin. Aga rekord riiklikes huvides huvidega inimesi on meil all-Ameerika, "ütles president Jokowi esmaspäeval (2014/11/10) öösel.

Jokowi neutraalsuse selgelt nähtav, kui fotosessioon juhtidega APECi tippkohtumisel 2014. Seal Jokowi seisis kaasnema USA president Barack Obama ja Hiina president Xi Jinping liit ja Venemaa president Vladimir Putin.

"See oli sümbol, seda tuleb lugeda. Meil sai arestimise nii loh, "ütles Jokowi samas paljastada tähendus taga asendis.


Arvestades Trans Pacific Partnership
Aulia Rahman
Exécutif direktor Central Study Of Asia Pacific (CSAP)
Jokowi presidendi visiidil Ameerika Ühendriigid tekitab palju spekulatsioone, eriti kuna presidendi avaldust, mis väljendab soovi liituda Trans-Pacific Partnership (TPP).

On palju inimesi usub, et välispoliitika suunas Indoneesia praegu pealkirja Ameerika Ühendriigid.

Aga peale soov liituda TPP või mitte, me peaksime teadma, et täna, konteiner riigid Aasias ja Vaikse ookeani piirkonnas on väga vajalik koostöö ja majanduslik areng.

"Aga peale soov liituda TPP või mitte, me peaksime teadma, et täna, konteiner riigid Aasias ja Vaikse ookeani piirkonnas on väga vajalik koostöö ja majanduslik areng"

Aasia-Vaikse ookeani organisatsioonid ei peaks tähendama eelkõige riigi poliitilise agenda vaid tekitamisel võrdsed iga riigi, et saavad igal liikmesriikides.

Nii tekib küsimus, et vastata President avaldus Jokowi kes soovivad liituda TPP on sellest, mida strateegilist kasu, mida saab tekitada Indoneesiale?

Enne sellele puhul muidugi peame sondi sügavamale potentsiaali kohta, mida omanik Indoneesia rahvusvahelisel areenil.

Täna me teame, et maailma majandus liigub Atlandi ajastu Vaikse ajastu seega kaudselt rolli Aasia-Vaikse ookeani piirkonna riikides tuleb väga arvestada. Ja Indoneesia on nüüd üks võimalus muutuda põhijõududest Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas.

Intress erinevates riikides on osutunud vägikaikavedu vahel jõud maailmamajanduses saada tähelepanu Indoneesias. Üks neist on teinud pakkudes erinevaid investeerimisfondide arengu soodustamiseks agenda riigis.

Üks võimalik geopoliitiline asend Indoneesia on väga strateegilise on neli üheksast õhuklapp punkt (kitsas väin), mis sai peamiseks laevatee maailmakaubanduse mis on Malaka väin, Sunda väin, väina Lombok ja Makassar Strait.

Üleminek majanduse Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas kaudselt suurendada selle mahtu kaupade müümisel Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas. See muudab tööstusriikides sõltuvad üha Indoneesia strateegiline positsioon.

Kui Indonesia valmistati infrastruktuuri ja jaotusvõrgu mempuni muidugi sõltuvuse tugev majandus üha tugevnenud.

See on näinud Jokowi Indoneesiaga kui pivot vallandada merenduse. Selleks, Indoneesia eeldab piisavat mereinfrastruktuuridele arengut.

Et mõista ehitamiseks mereinfrastruktuuridele on selgelt nõuab suuri investeeringuid vahenditest. Indoneesia peab hõlmama riike osalema ning realiseerida Indoneesia on maailma merenduse telje.

Teiselt poolt, asuvad Aasias ja Vaikse ookeani piirkonnas, mis on juba ammu ärganud soliditasnya nimelt ASEANi. Teiselt poolt, Indoneesia on üks mõjukamaid riike ASEANi piirkonnas, on võimalus ehitada uus majandusliku võimu Aasia ja Vaikse ookeani ajastu.

ASEAN tahke eesmärgid mõõdetavad majanduslik saavutus on hirmutav erinevaid võimsaid riike maailmas. Seetõttu Indoneesia võimet koondada ASEANi määrab jõujooni Indoneesia on maailma silmis.

Mida tugevam jõujooni Indoneesia, seda suurem on võimalus Indoneesia rääkida rahvusvahelistes organisatsioonides.

"Mida tugevam jõujooni Indoneesia, seda suurem on võimalus Indoneesia rääkida rahvusvahelistes organisatsioonides"

Nii et kui ma tulen tagasi läbivaatamise Trans Pacific Partnership alates selle loomisest tegelikult pidada võimalus või oht.

Võimalused edu kodumaise päevakorras olnud võimalik saada, kuid vajame ka õigeid eeldusi.

Indoneesia olema teadlik, et kui mängid areenil laiema piirkonna nagu seda peab jääma maandatud ASEAN. ASEAN on kõige sobivam lähtepunkt enne kui lähed sügavamale Trans Pacific Partnership.

Kuna ASEAN on oodata "Euroopa" Aasia on majanduslik keskus Asia Pacific. On see teadlikkust, kui Indonesia tahab laiendada koostööd selles arvesse Trans Pacific Partnership, Indoneesia peaksid hoolega kaaluma, millises ulatuses Indoneesia läbirääkimiste positsioon organisatsioonis.

Me näeme, et Trans Pacific Partnership eesotsas Ameerika Ühendriikidesse, kus ta sai tasakaalustamine sammu üle Hiina mõju Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas.

Loogiliselt kui Indonesia liitus Trans Pacific Partnership avab uksed koostöös Ameerika Ühendriikide ja tema liitlaste.

Võib-olla siin on vaba ja aktiivne poliitikas mängitakse president Jokowi. Et Indoneesia teljega merenduse, Indoneesia peaksid suutma omaks suuri riike.

Siiski on oluline meeles pidada, et me ei saa kiiresti teha otsus ühineda või mitte see Trans Pacific Partnership. Kuna ebaselged koostöölepinguid seda tehakse.

Vähemalt on kaks asja, mis on päevakorras Trans Pacific Partnership, et dereguleerimine ekspordi-impordi, mis tähendab, laienemine turgudele ja investeeringute voogu lihtsam.

Kaaludes potentsiaal Indonesia täna on tegelikult kõige pakilisem vajadus on areng mereinfrastruktuuridele.

Otsus, kas liituda Trans Pacific Partnership peaks põhinema tugevust Indoneesia ASEAN samuti toetada mereinfrastruktuuridele.

President Joko Widodo teatas paketi majanduspoliitika
(BBC) - paketi poliitika eesmärk on liikuda tagasi majanduses
President Joko Widodo teatas majanduspoliitika pakett, mis sisaldab kolme sammud presidendilossi kolmapäeval (09/09).
Kolmas samm on tõuke konkurentsivõime riikliku tööstuse kaudu dereguleerimine, õiguskaitse ja äri kindlust.
President ütles, et on 89 eeskirjade remonditud 154 ettepaneku. "Nii et see võib tugevdada sidusust ja vähendada määrused, mis takistavad tööstus," ütles president.
Teine samm on kiirendada riiklike strateegiliste projektide kaob ummistus, lubade andmiseks, lõpetamist kujundus ja kiirendus kaupu ja teenuseid.
Lõpuks president soovib suurendada investeeringuid kinnisvarasektoris.
"Majanduspoliitika pakett tõstab reaalsektori. Ma usun, et esimeses etapis majanduspoliitika meetmed suurendavad riigi tööstuse arendamine micro tööstusharudes, lihtsustada piirkondadevahelist kaubandust, stimuleerida turism, heaolu parandamisele kalurid," ütles ta.
President ütles majanduspoliitika pakett on esimene käivitatud. Teine pakett vastavalt koordineeriva majandusminister, Nasution, selguvad neljas nädal septembris.
Maamajandus
Hulgas mitmeid samme kutsus president, seal on selleks, et liikuda maamajanduse kiirendades ja lihtsustades kasutamine külas raha töömahukas infrastruktuuri arendamiseks.
Ajalugu, valitsuse avaldus seaduseelnõu 2016 eelarveprojekti liikmed MPR / DPR, eelmise aasta augustis, eelarvest ja ülekandeid piirkondade ja külade paraneb nii, et suurem kulutavad ministeeriumid ja asutused.
Eelarveprojektis 2016 keskvalitsuse kulutuste jõuab Rp 1339100000000000, üksikasjad kulutused ministeeriumide ja ametite saavutada mitte Rp780,4 triljonit ja kulutused ministeeriumide ja ametite Rp558,7 triljonit.
Üleminekut regionaal- ja maaelu vahenditest jõudnud Rp 782, 2000000000000. Fond koosneb piirkondlike edastamine eelarve Rp735,2 triljonit ja küla vahendeid jõudnud Rp47 triljonit.

Infrastruktuuri arendamine on oodata majanduse edasiviiv jõud külas.
Heaolu kalurid
Kui väljendatud majanduspoliitika pakett, mainis ka heaolu kalurid. Majandus- koordinatsiooniasutusele Minister Nasution ütles, et oleks poliitika LPG kaluritele.
Nasution märkis, et kui kalur merel veedetud 30 liitrit diislikütust väärt Rp207.000, siis kasutatakse muundurit näitaja LPG kalurid avaldavad ainult Rp62.100. Nii et, kui ta saab 10kg kala kaluri eeldades väärt Rp20,000 kilogrammi, ta saaks kasumit Rp137.900.
"See suurendab tootmist püütud kala samal ajal parandades heaolu kalurid," Nasution ütles.
Eeldatakse, et vabastada paketi majanduspoliitika, riigitulude suurendab ostujõudu tugevdada.

Majanduspoliitika paketi maht kaks Sisekujundus litsentseerimise
Bloombergi on ruupia USA dollari suhtes teisipäeval (29/09) oli puudutanud Rp14.818 kohta USA $ 1.
Indoneesia valitsus välja kaks etappi majanduspoliitika pakett sisaldab mitmeid meetmeid, et lahendada takistused investeeringutele ja litsentse.
Meetmed teatas vastavalt valdkonda töö mitme ministeeriumi, sealhulgas keskkonnaministeeriumi ja Metsad ja rahandusministeeriumi teisipäeval (29/09).
Kell Keskkonnaministeeriumi ja metsad, näiteks minister Siti Nurbaya nõuete teeb neli kasutamise võimaldamiseks metsas puitu tootmise ümber litsentsi nimega "Timber utiliseerimine luba".
Hiljem valdkonda rahandusministeeriumi, minister Bambang Brodjonegoro ütles annaks maksusoodustuste eksportijad lilled, mis hoiavad ekspordi tulu (DHE) pankades riigis pikka aega.
Käivitada majandusliku pakett saabub keset langust varud ning vahetuskurss.
Vastavalt kooskõlastamiseks Majandus- Nasution, poliitika pakett maht kaks keskendub mugavuse ja eelarvepoliitika vahendid, et soodustada investeeringute voogu Indoneesiasse.
"Meil ei ole vaja palju nüüd, mis on oluline kick. Üks kick, et kiire teenindus investeeringuid," Nasution ütles.
Valitsussektretär Pramono Agung ütles keskvalitsuse juhendab kohalikke omavalitsusi lühendada protsessi tegemise tegevusluba.
"Kõik see on anda positiivse signaali kogukonna ja naaberriikides, et Indoneesia sõpru, kes soovib investeerida Indoneesia," ütles Pramono.
Kaks etappi poliitika pakett anti välja kolm nädalat pärast esimest poliitika pakett ilmus 9. septembril viimane.
Esimene pakett sisaldab tõuke konkurentsivõime riikliku tööstuse kaudu dereguleerimine, õiguskaitse ja äri kindlust.
Pakend tuleb keset nõrgenemine ruupia. Bloombergi on ruupia USA dollari suhtes teisipäeval (29/09) oli puudutanud Rp14.818 kohta USA $ 1.
Kolm punkti majandusliku pakett mahud 3
Jokowi valitsus teatas majandusliku pakett maht 3. Kuidas pakendi sisu on täielik?

Valitsussektretär Pramono Agung tarnitud sissejuhatav väljakuulutamist majanduspoliitika pakett III at presidendi kantseleis, Jakarta 7. oktoobril
Valitsussektretär Pramono Agung tarnitud sissejuhatav väljakuulutamist majanduspoliitika pakett III at presidendi kantseleis, Jakarta 7. oktoobril

Jakarta, Indoneesia - majanduslik meeskond President Joko "Jokowi" widodo teatas majandusliku pakett mahud 3, kolmapäev, 7. oktoober. Sõnum konkurentsivõime tugevdamise ärimaailma keset majanduslangust.

"Usume, et see kolmas tase poliitika pakett" kick ". Momentum tunneme täna, kus ruupia tugevdas oluliselt, "ütles Chief kabineti sekretär Pramono Agung Wibowo, mis on riigi Palace kolmapäeva pärastlõunal.

Majandus- koordinatsiooniasutusele Minister Nasution lisas, et kolmandas maht selles paketis on mingit stiimulit vähendada ettevõtte kulusid.

Siin on kolm olulist seonduvat majanduslikku pakett.

Vähenemine hind kütteõli (BBM), gaasi ja elektri

Hind lennukikütust veeldatud naftagaasi (LPG) 12 kilogrammi, Pertamax ja tõhus Pertalite alla, sest 1. oktoober 2015.

Hind diislikütuse vähenes Rp 200 liitri, nii jaehind subsideeritud diislikütuse tüüpi on Rp 6700 liitri kohta.

Vähenemine on diislikütuse hind hakkab kehtima ka kütuse tüüpi mitte-subsideeritud diisel.

Kütus hinnalt jääb Rp 7400 liitri (Java, Madura, Bali) ja Rp 7300 (väljaspool Java, Madura, Bali). Uus hind kehtib oktoobrist detsembrist 2015.

Gaasi hind. Hinda tehases uute maardlate on kehtestatud vastavalt ostujõud väetisetööstusele, mis oli 7 US $ MMBtu (miljonit Briti termide). Kuigi gaasi hind teistes tööstusharudes (näiteks naftakeemia, keraamika jne) vähendatakse vastavalt võime oma vastavates tööstusharudes.

Gas hinnaalandus on teinud võimalikuks tõhususe gaasi jaotussüsteemi samuti vähendada riigi tulusid, või mittemaksulised tulud (mittemaksulised) gaasi.

Kuid valitsus on seisukohal, et langus gaasi hind ei mõjuta osa tuludest et saada osa gaasifirma Koostöö Leping. Vähenemine gaasi hind tööstusele hakkab kehtima 1. jaanuar 2016.

Elektri hind. Elekter määrad tööstustarbijatele I3 ja I4 väheneb USD 12 - 13 USD kWh pärast naftahindade langus (Automatic tariifi korrigeerimine). Diskontomäär antakse kuni 30 protsenti elektritarbimisest keskööl (23:00) hommikuni (08:00), kui elektrisüsteemi koormus on madal.

Valitsus stiimuleid makseviivituse elektriarve kuni 40 protsenti elektriarve esimese 6 või 10 kuu jooksul, ning tööstus saab maksta see välja järk-järgult. Eelkõige kehtib see töömahukas tööstuses kui ka tööstuse konkurentsivõime on nõrk.

Expansion vastuvõtja ettevõtjad Rahvapartei Business Credit (KUR)

Parandada juurdepääsu ettevõtjate pangalaenu kaudu KUR, valitsuse alandas intressimäära KUR umbes 22 protsenti kuni 12 protsenti.

Pakendis selle poliitika, peredele, kes on stabiilne sissetulek, saavad KUR tootlike ärisektoris.

Selle poliitika, pangad KUR sõidetakse pro-aktiivseid jõupingutusi, et pakkuda asjaomasele isikule, et suurendab osalejate KUR julgustades samal ajal majanduskasvu uute ettevõtjate.

Lihtsustamine maa kliirens investeerimistegevusega

Maal sektoris, põllumajandus- ja ruumilise planeerimise / National Land Agency, muutes määrust nr 2 2015. Service standarditest ja eeskirjadest Põllumajanduse, ruumilise ja Land investeerimisaktiivsuse.

Mõned ained uus kord, mis hõlmab selliseid asju nagu:

a. Taotleja saada informatsiooni kättesaadavus maal (originaal 7 päeva 3 tundi);

b. Kõik taotlused registreeritud kujul kindluse taotlejatele kättesaadavust ja maakasutuse plaane. Kirjad avaldatud 3 tunni jooksul.

c. Täielikkus Litsentsimispõhimõtted antud kujul on ettepanek, luua firma, üle maa õigused eeldus algust valdkonna tegevust. Seal on nõue, et oleks võimalik jätkata koos enne väljastamist käsitleva määruse maakasutusõiguse.

d. Hoolduse aja jooksul (nõue peaks olema täielik):

Hak Guna Usaha: 30-90 päeva 20 tööpäeva jooksul (kuni 200 hektarit), või 45 tööpäeva (> 200 ha)
Extension / uuendamine HGU: 20-50 päeva kuni 7 tööpäeva (kuni 200 hektarit), või 14 tööpäeva (> 200 ha)
Kutse vahendusega / Õigus kasutada: 20-50 tööpäeva 20 tööpäeva jooksul (kuni 15 ha) või 30 tööpäeva (> 15 ha)
Extension / uuendamine vahendusega / Õigus kasutada: 20-50 tööpäeva 5 tööpäeva jooksul (kuni 15 ha) või 7 tööpäeva (> 15 ha)
Land Rights: 5 tööpäeva kuni 1 tööpäev
Vaidluste kaebuse: 5 tööpäeva kuni 2 tööpäeva
e. In pikendamist maakasutusõiguse hindamise alusel juhtimis- ja maakasutuse (sh valdav audit) asjaomase maa enam kasutada esialgse avalduse nõuetele.

Senior asekuberneri Bank Indonesia Adityaswara Mirza ütles, et praegune olukord finantsturgudel on paranenud tänu väliste ja sisemiste tegurite.

Välised tegurid, Mirza ütles, et arvud USA majanduses on natuke nõrk, eriti tööjõu valdkonnas. Teine asi on tagajärg intressimäärade tõus on hakanud minema. "Esialgu paljud turuosalised ennustavad Fed intressimäära tõusu oktoobris või detsembris, kuid ilmselt muutis tema ennustus kvartaliks 1. või 2. järgmisel aastal," ütles Mirza.

See nihe tühistamist põhjustanud, et spekulandid, kes mõned kuud varem oli ostnud dollarit varem, on nüüd lõigatud kaotust.

Sisemised tegurid, turg reageeris positiivselt poliitika pakett kkonomi esimene, teine ​​ja kolmas. Need paketid näidata valitsuse pühendumust majanduse reformimisel.

"Pikemas perspektiivis poliitika pakett, mis oleks võimalik vähendada inflatsiooni," ütles Mirza.
Valitsus alustas neljandat majanduspoliitika pakett
Hoolekande töötajad saavad keskenduda poliitika pakett seekord
Jakarta, Indoneesia - Valitsus algatanud paketti neli köidet majanduspoliitika neljapäeval, 15. oktoobril 2015. põhirõhk poliitika pakett seekord on töötajate heaolu ja arengu mikro-, väike- ja keskmise suurusega ettevõtete (VKE).

Et tagada töötajate heaolu, valitsus viib ellu uued valem arvutada provintsi miinimumpalk (UMP)

"Riik on olemas, et tagada töötajate mitte langeda madalate palkade, kuid tööandjad ka kinnitust," ütles koordinatsiooniasutusele majandusminister Nasution oma pressikonverentsil.

Nagu arendada VKEde sektoris, pemerintahkan tagasi pakutud jaotuskava lõõgastuda Rahvavabariigi Business Credit (KUR) ja anda käibekapitali laenud VKEdele ekspordi kaupade tootjad.

Siin on mõned punktid neljandas majanduspoliitika paketi esitatud Nasution, töö- ja rahandusminister Hanif Dhakiri Bambang Brodjonegoro,

Koordinatsiooniasutusele Majandusminister Nasution:

1. töötajate palka kindlasti tõusevad igal aastal.

2. Riigi olemas, et aidata töötajatel vähendada koormust hinnata oma elu turvavõrk kujul väljastamist, mis Indonesia Smart Card ja kaardi Tervislik Indoneesia.

3. Vormel UMP: Miinimumpalk tänavu pluss inflatsioon ja majanduskasv (protsentides). See valem ei kehti kaheksa provintsides et praegune miinimumpalk on ikkagi alla eluliste vajaduste (KHL).

Kaheksa provintsis, antakse üleminekuperiood neli aastat. Juba neli aastat on alampalk on omandada täiendavat juurdekasvu hüvitamiseks varu väärtus KHL

Tööhõive Minister Hanif Dhakiri:

1. Hindamine eluliste vajaduste (KHL) viiakse läbi iga viie aasta tagant. Seda seetõttu, et uuringu kohaselt Keskbüroo Statistika (BPS), tarbimisharjumuste muutusi toimunud iga viie aasta tagant.

2. Edaspidi ei ole kohustust ettevõttel luua struktuuri ja ulatust palka. See tähendab, et palgad tuleb arvestada tööealise, pädevuse, hariduse, saavutus ja tulemuslikkust. See on reguleeritud määruses eneses.Rahandusminister Bambang Brodjonegoro:

1. Seotud käibekapitali laenud VKEdele ekspordi kaupade tootjad, Indoneesia Eksport Finantseerimine Agency (LPEI) on teinud kaardistamine. Tulemuseks on 30 ettevõtet, millel on potentsiaali saada käibekapitali laenud.

Maksusoodustused Nii Focus majanduspoliitika pakett V osa
Pakett valitsuse majanduspoliitika on jätkuvalt tugevdada majanduslikku stabiilsust keset maailma majanduslangus, mis mõjutas ka Indoneesia, kinnitas president Joko Widodo ütles pärast kindlat kabinetinõupidamisel neljapäeva pärastlõunal (22/10).
Nasution majandusminister presidendi kantselei teatas paketi majanduspoliitika vol 5, Jakarta neljapäev 22 oktoober, 2015 (VOA / Andylala).
Nasution majandusminister presidendi kantselei teatas paketi majanduspoliitika vol 5, Jakarta neljapäev 22 oktoober, 2015 (VOA / Andylala).


Majanduspoliitika pakett 4 Focus Probleem Palk ja rahvaste Business Credit

Jakarta
Valitsus tegi viie mahu majanduspoliitika hoogustamiseks kodumaise majanduse. Poliitika paketi, mis keskendub valitsuse stiimulid on seotud maksude vähendamist.

Majandusminister Nasution aasta presidendi ametisse Jakarta neljapäeval (22/10) ütles esimene poliitika on küsimus maksusoodustusi stiimuleid ettevõtte varade ümberhindamisest, nii Riigiettevõtted (SOEs) ja eraõiguslikud isikud. Nasution ütles jooksul firma ei taha teha varade ümberhindamine sest maksumäär on piisavalt kõrge. Ja ta ütles, kui vara ümberhindamine on tehtud, eriti vara vara, seda saab teha vara väärtuse ettevõtte suurenenud.

"Noh, kui nad ümberhindluse siis, et see suurendab nende suutlikkust. See loob suutlikkuse ja finantstulemuste kasvas märkimisväärne summa. Tegelikult oli ta järgnevatel aastatel teha suurema kasumi. Varad kokku kasvab. Ütle 100% või 200 %, see võiks olla, "ütles Nasution.

Sama asi oli edasi antud rahandusministri Bambang Brodjonegoro, märkides ümberhindluse on ümberkorraldamise väärtus ettevõtte vara kooskõlas kehtiva õiglase väärtusega. Bambang selgitas, tavaliselt tulumaks (käibemaksuta), mille eesmärk on varade ümberhindamine fikseeritud 10 protsenti, kuid kiirust vähendada teatud aja.

"Sest maksumaksja (WP) esitamisel nõuda varade ümberhindamine kuni 31. detsembrini 2015 summa erihinnad lõpliku tulumaksu ümberhindamise on tavalisest 10% -lt 3%. Kui esitatakse ajavahemikul 1. jaanuar - 30. juuni 2016 maksusumma on 4%. Kui esitamise 1. juuli kuni 31. detsembrini 2016 lõplik summa eriline tulumaksumäära kuni 6% ümberhindlusest, "ütles Bambang.

Juba teist poliitika pakett maht 5 on topeltmaksustamise kõrvaldamise ühiseks investeeringuks lepingu kinnisvara investeerimisfondid või üldtuntud kui REIT (Real Estate Investment Trust). Vastavalt Bambang hõlma harilikke poolt emiteeritud väärtpaberite ettevõtte kautsjoni või alusvara nagu vara või infrastruktuuri.

Bambang lisas: "Mis PMK et me varsti kulutada järgmisel nädalal, siis topeltmaksustamist, eriti ettevõtted eriotstarbelise akandihilangkan olla ühe maksu. Seega on oodata juuresolekul see instrument KIK DIRE võivad ilmuda Indoneesia kapitaliturg ja investeeringute kaasamine Seda tehti välismaal. "

Vahepeal Financial Services Authority (FSA) andis välja ka uue poliitika, mis on suunatud islami pangandus. Juhatuse esimees volinike FSA, Muliaman D. Hadad, uus poliitika on oluline, sest neli varasemat poliitika pakett vabaneva FSA, Bank Indonesia (BI) ja valitsus ei ole veel jõuda kogu finantssektoris.

Vastavalt Hadadi šariaadi tööstuse ta ei ole saanud osa.

"Esiteks on lihtne tooteid ja tegevusi Islami pangad. Mehhanism litsentsimise ja kulud islami tooteid on lihtne. Mis disederahanakan, siis ei ole vaja küsida luba tuleb saata kiri, sest šariaadi tooted on kodifitseeritud raamatut. Kui tooted juba olemas, siis ei ole vaja litsentsi uuesti, lihtsalt teatada, "ütles ta.

Licensing mehhanism teisi tooteid kuulu šariaadi veelgi Hadadi hulka kuld ettur šariaadi, mis ka ei pea luba küsima.

Pressikonverentsil osalesid mitmed ministrid, sealhulgas majandusminister Nasution, koordineerivaid minister Maritime Rizal Ramli, kuberner Bank Indonesia Agus Martowardojo, rahandusminister Bambang Brodjonegoro ja esimees Financial Services Authority FSA Hadadi Hadad oli - President Joko Widodo ütles, et valitsus tegema kõik endast oleneva, et tugevdada majanduslik stabiilsus keset maailma majanduslangus, mis mõjutas ka Indoneesias.

President tagab ka valitsuse majanduspoliitika pakett jätkub.

"Seega, pakendi jätkab jätkata Bank Indonesia ka FSA. From 1,2,3,4,5 Jätkatakse 6,7,8-olla kuni 100. Ehk kuni 300 mones 200. Võibolla. Aga selge, järjepidevust meie aega tahtis anda tugeva mulje, et meie eesmärk on muuta põhialuste riigi majandust. Mis muidugi tahame avalikkusele ja ettevõtjatele teada, et me jätkame tööd mereform reguleerimist ja bürokraatiat, "ütles president. (VOA)

Kuues majandusliku pakett "äärelinnas"
Erimajandustsoone oodatakse elavdada majandust maapiirkondades.
Kuus etappi majanduspoliitika pakett muuhulgas suunatud püüd majandust äärelinnas, ütles majandusminister Nasution.
Lisaks koordineeriva ministri (koordineeriv) Majandus- Nasution märkis majanduspoliitika pakett seekord keskendub ka maksud, veemajanduse ja meditsiinis.
"Lihtsamalt öeldes, läbi selle paketi, on mõned valdkonnad määratud piirkonnas olla Special Economic Zone (erimajandustsoon), mille peamine eesmärk on töödelda olemasolevaid ressursse piirkonnas ja kaugemalgi," ütles Nasution tema kontori, neljapäev (5/11) ,
Erimajandustsoone

Tanjung Lesung (Banten)
Sei Mangke ja Tanjung Api-api (Põhja-Sumatra)
Palu (Kesk-Sulawesi)
Bitung (Põhja-Sulawesi)
Mandalika (West Nusa Tenggara)
Morotai (Põhja-Maluku)
Maloy Batuta Trans Kalimantan (Kalimantan Barat).
Nüüd on need kaheksa majandustsoonis kehtestatud valitsuse määruse alusel konkreetsetes valdkondades, mis on välja töötatud, nimelt Tanjung Lesung in Banten provintsis, Sei Mangke ja Tanjung Api-api (Põhja-Sumatra), Palu (Kesk-Sulawesi), Bitung (Põhja-Sulawesi), Mandalika ( West Nusa Tenggara), Morotai (Põhja-Maluku) ja Maloy Batuta Trans Kalimantan (Kalimantan Barat).
Maksuvabastust
Erimajandustsoonides, mis on ette erinevaid seadmeid maksusoodustusi, eriti tööstusharudes, mis töötlevad kohalikke ressursse ümber KEK ja vasta sätestatud nõuetele.
"See on julgustada viimine ettevõtluse ja tööstuse kliima on hea," Nasution ütles.
Nasution ütles poliitika seekord sisaldama ka veeressursside samuti toidu ja uimastitega seotud küsimused lahendatakse BPOM.
Valitsus president Jokowi seni on käivitanud paketti kuue majanduspoliitika.
On juhtimise veevarud on valitsus põhjendas oma poliitikat põhiseaduskohtu otsust, mis ei võimalda kaubik veeressursside erasektori poolt.
Samas, kui kohtu otsusele alla, et valitsus on andnud loa erinevaid ettevõtteid, mitte ainult pudelivett ettevõte.
Seetõttu ütles Nasution, ettevõtted jätkavad oma tegevust vastavalt load "kuni kehtivusaeg lõpeb või kuni on uute õigusaktide".
Umbes Food and Drug määruse Nasution jätke ravimit impordilitsentsi lihtsustamine.
See on paketi kuus majanduspoliitikat rakendada valitsuse poolt pärast president Jokowi teha prombakan kapis.
Diiluncurkan esimesest hetkest, Nasution ütles, et pakett majandusreformide vaja tagasi sõitma majandus aeglustub.

AGRO kaupade 5 Indoneesia WORLDWIDE
Me peaksime olema uhked muutub mõne põllumajandustoote istandus Indoneesia on väga globaalne. Keset praeguse ülevoolu tarbekaupade import välismaalt, põllumajandus ja istanduse kaupade on ikka kauba rahvusvahelisel areenil. Seekord kaalub vähe 5 indoneesia põllumajandus- ja istanduse ülemaailmsest.

Palm Oil
Indoneesia panna ennast tootjana Palmitoorõli maailmas. Aastal 2011 Indonesia domineerivad maailmaturul toornafta palmiõli 47% ületada Malaisia ​​2. koht 39%. Eksport palmiõli võiksid aidata riigi välisvaluuta 14 miljardit USA dollarit 2010. aastal ja kasvab oluliselt aastal ketahunnya.

2. Vürtsid

Ammusest ajast, Indoneesia on kuulus oma vürtside. Spice taimed, mis õitseb Indoneesia meelitada teiste rahvaste menguasainnya. On paratamatu, et varem palju välisriikidest rikkad tõttu vürtsid Indoneesia, mis on väga suur väärtus. Seni Indoneesia on suur eksportija vürtsid maailmas, sealhulgas muskaatpähkel (nr. 1), kaneel (nr. 1), nelk (nr 1) ja pipar (nr. 2).

3. Kakao

Indoneesia on nr 3 maailma kakao pärast Elevandiluurannikul ja Ghanas. Tootmine kasvab keskmiselt 3,5% aastas, 2014. aastaks oli valitsus otsustanud võideti kahe riigi esimese järgu on maailma suurim kakao tootja. Aastal 2010 Indoneesia kakao tootmise jõudnud 574.000 tonni, moodustas 16% maailma kakao tootmise, samal ajal Elevandiluurannikul esimese auastme 1,6 miljonit tonni, moodustas 44%.

4. Kummi

Indoneesia on teisel kohal pärast Tai tarnija toornafta kummist. On mainida Indoneesia kummiaraabik maailma. Vaatamata kaotusele poolest arvu ja produktiivsuse kautšukiistandused, kuid Indoneesia kummist touted kvaliteediga võita kummist Taist. Aastal 2011, kummi tootmise Indoneesia jõudnud 2,8 miljonit tonni.

5. Kohv

Indoneesia praegu kolmandal kohal, kuna maailma kohvi tootja all Brasiilia ja Kolumbia. Basarnya Indoneesia kohvi tootmine aastas keskmiselt ligikaudu 600 tuhat tonni. Siit näitaja Indoneesia võimalik pakkuda 7% maailma kohvist.
Toodavad alustalaks Exchange
Menpar ütles Indonesia hea nii turismisihtkohti, hind konkurentsivõimeline turismi või prioriteete.

Indoneesia Nii alustalaks turismisektoris tootjate DevisaGili Lawa Dalat, Lombok, Indoneesia (Michele Westmorland / Corbis)
Turism Minister Arief Yahya ütles valitsuse taastada turismi kui suur sektoris, kus juhtiv sektor välisvaluuta palgasaaja Indoneesia.

See on seatud spetsiaalne kinnisel istungil turismi Bogor Presidential Palace, esmaspäeval (16/2), ning esitas avamise juures National Conference Assotsiatsiooni Indoneesia Hotellide ja Restoranide teisipäeval (17/2).

"Mõju sellise otsuse, kui piirkonnas on määratud olema riigi strateegilistes valdkondades, sektori toetaks plaan, et näiteks Ministry of Public Works fikseerib teedel," ütles ta.

Ta lisas, et Indoneesia on tegelikult eeliseid turismisihtkohti, hind konkurentsivõimeline turismi või prioriteete.

Kuigi teisest küljest, Ariel ilmnenud andmeid Turism konkurentsivõimelise Index koostatud World Economic Forum, Indoneesia on tähtsuselt 70 140 riiki.

"Me määrata puuduste turismi turismi infrastruktuuri, infotehnoloogia ja turismi, ja hügieeniline" lisas ta.

See, lisas ta, suurim väljakutse. Ta avaldas lootust, Indoneesia turism kasvab kiiresti ja muutunud alustalaks tööstuse Indoneesia lisaks nafta, gaasi ja õli palm.

TKI Aidata riigi Valuutavahetus pärast suuruselt teine ​​nafta ja gaasi
välisvaluuta saadud Indoneesia Workers (TKI) veel teisel kohal ainult nafta ja gaasi sektoris (nafta ja gaas).

Ainuüksi 2009 välismaa võõrtöötajate rakendamise kaudu rahaülekandeid riigi jõudis US $ 6617000000.

"Võõrtöölised kaasa valuutakursi järel suuruselt teise nafta- ja gaasi-," ütles esimees Time Shift (PAW) Kaubandus-Tööstuskoja (Kadin) Adi Putra Tahir National Seminar lahti paigutuse ja töötajate kaitse välismaal, on Bidakara Hotel, Jakarta, kolmapäeval (2/6).

Ta ütles, et poliitika paigutuse ja kaitse Indoneesia Workers (TKI) ei ole veel optimaalne. Siis ta ütles ümberkorraldamine probleemi asetus ja võõrtöötajate kaitse peaks olema hästi korraldatud rahvusliku liikumise ja sünergia.

"Ma eeldan, et see on rahvuslik liikumine, puhas, sidusrühmad peavad kõndima koosmõju. Erilist tähelepanu vajavad palkamise, paigutuse ja isegi kaitse, "ütles Adi.

Vastavalt Adi, töötajate arvu, kes töötavad välismaal, ei saa lahutada tööhõive valitsus on endiselt piiratud. Määr majanduskasv on hinnanguliselt 6% ikka ei tõsta töökohtade olemasolu riigis.

Tuginedes andmetele välisministeerium on töötajate arv, kes töötavad välismaal jõudnud 3246000 inimesed levinud paljudes riikides. Sellest summast 2009. juhtudel rahutuks võõrtöötajate jõudnud 69 004 inimest.

Indoneesia võiks panna võõrtöölised (TKI) kuni 10 miljonit inimest ehk umbes viis protsenti elanikkonnast.

See paljastus esimehe alaline tööhõivekomitee välisminister Kaubanduskoda, Nurfaizi, seminaril võõrtöötajate korraldatud Kaubanduskoja Jakarta, kolmapäev (2/6).

Nurfaizi kes on ka esimees Association of Corporate Services TKI (APJATI) võrreldi Filipiinid, mis on pannud 10 protsenti elanikkonnast välismaale tööle.

"Tulemused, Filipiinid reiki vahetada kuni 15 miljardit dollarit aastas ja saada suurim tootja kogu välisvaluuta loodud Filipiinide valitsus," ütles ta.

Viie aasta jooksul, ütles ta, paigutamine võõrtöötajate on jõudnud neli miljonit inimest ning on suunatud suurendada kuni neli miljonit inimest järgmise kahe aasta jooksul.

"See, kui toetavad kõik osapooled ja järjekindel valitsuse pühendumust," ütles ta.

Arvu suurendamine võõrtöötajate kasv 21 protsenti aastas, alates 2004. aastast, mis ulatus 380 690 inimesi 696 743 inimest 2007. aastal sihtriigi Lähis-Ida ja Aasia Vaikse ookeani piirkonnas.

Nurfaizi ütles paigutamine võõrtöötajate mitteametlikus sektoris domineerib endiselt 78 protsenti, samas kui paigutused Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna ametlikus sektoris võib ulatuda 52 protsenti viimastel aastatel.

Üldiselt ta ütleb, on üha rohkem võõrtöötajaid, kes mitte ainult vaadelda edu TKI paigutuse programmi, vaid ka üha rohkem tööjõudu, mis on võrdeline töökohtade olemasolu riigis.

Tsiteerides andmed Kemnakertrans peadirektor protokolli ja konsulaarküsimuste asjade välisministeerium, Lutfi Rauf, ütles, et oli 2,8 miljonit võõrtöötajate aastatel 2005-2009 koos "ülekandmine" (rahaülekanded võõrtöötajate riiki) jõudnud $ 6617 in 2009-69 004 võõrtööliste problemaatiline 2009. aastal.

2009. aastal välisministeeriumi koostöös Indoneesia esindajad on edukalt taotlenud täitmist tööliste põhiõigused, kes probleeme välismaal põhiõigusi kogutud jõudis 326 495 438 750 $ ja Singapuri dollarit.

Jaanuaris-mail 2010. aastal välisministeeriumi ja Indoneesia esindajad on edukalt soodustanud täitmise põhiõigusi võõrtöötajate koguni 156 416 dollarit, Rp185.736.941, United Arab Emirates Dirham 1845, 4800 riyals ja 140,000 Singapuri dollarit.

Juhuks võõrtöötajate hulka palga, seksuaalne ahistamine, makstakse madalamat palka, väärkohtlemise, tapmised, tööõnnetused, "inimkaubandus" (inimkaubandus), sisserände rikkumisi, ja nii edasi.

Lutfi ütles takistusi nad esinevad kodanike kaitsele muu hulgas mittevastavuse eeskirjad ja määrused, Indoneesia valitsuse ei olnud kahepoolsed lepingud kõigi riikide võõrtöötajaid, saates ebaseadusliku võõrtööliste ning töötajatele, kes ei ole pädev.

Välisminister Marty Natalegawa ärakuulamisel komisjoni I esindajatekoja kohta 2. detsember 2009 ütles küsimus kaitse Indoneesia kodanikele välismaal on esmatähtis välisministeerium.


Indoneesia majanduse edetabel 9 Maailm
Mediawarga.info - Maailmapank auastmed Indoneesia 9. suurim majandus maailmas. Indoneesia SKPd 2014. aasta lõpuks jõudis US $ 2550000000000. See seisukoht nihutada UK SKP oli ainult USA $ 2400000000000.
Majanduslik väärtus arvutatakse tulemus võrdlus ostujõu kaupade või teenuste riik, seda liiki kaupade või teenuste samade valuuta USA dollarites. See mõiste on tuntud kui ostujõu pariteedi (PPP). Näiteks The Economist arvutusmeetodi aluseks hinna McDonald'si, tuntud kui "The Big Mac index".
DBS Bank ökonomist, Gundy Cahyadi ütles kesklinnas maailma majanduses on praegu muutumas Ameerikast ja Euroopast Aasiasse. Aasia edusamme hajutas arusaam, et USA majandus on endiselt maailma suurim jõud, mis paneb globaalse majanduskasvu. Vastavalt teadusuuringute tulemused DBS, tulevikus, Aasias loob võrdse majandusliku hiiglane Saksamaa iga kolme aasta tagant. Esimene uus majanduslik hiiglane toimub eeldatavalt 2023, teine ​​2031 ja kolmas 2038.
RI majandusliku ületab Austraalia ja Lõuna-Korea 2030

Liputan6.com, Jakarta - Economics Ameerika Ühendriigid (USA) ennustas jätkas, et näidata oma domineerimise 2030. Vahepeal majanduse mõned arengumaad on oodata ka kogeda tõusu arvestades, et mõned Euroopa riigid tegelikult libiseda väiksemad.

Vastavalt USA Department of Agriculture, maa Onu Sam püsib liider maailma majanduse sisemajanduse koguprodukt (SKP) lähema 15 aasta jooksul on ennustanud, et jõuda USA $ 24800000000000, kasvades USA $ 8000000000000 võrreldes prognoose SKP tänavu 16 US $ 8000000000000.

Vahepeal, teisel kohal on hõivatud Hiina SKP kasvab kaks korda, et aastaks prognoositakse, et USA 22200000000 $ ja aitavad sulgeda majanduslik lõhe USA ja Aasia üldiselt.

Kolmas koht on hõivatud India on ennustanud, et aastal 2015 vaid lõpetanud viies SKP maailmas. Arvestades, et järgmise 15 aasta jooksul, India peaks ületama Brasiilia, Inglismaa, Prantsusmaa, Saksamaa ja Jaapan. Rahvusvaheline Valuutafond (IMF) ütles riik on suurim tööjõu maailmas järgmise 15 aasta jooksul.

Kuigi Jaapanis hinnatakse olevat vähem õnnelikud riikides. Kuna pärast oma majandust tõusid 1990. ja kogenud stagneerunud faasi, Jaapani majanduskasv on aeglane, sundides Jaapani pingerida langes neljandas nimekirja riikidest suurimad majanduseks maailmas 2030. aastal.

"Jaapan on oluline õppetund, et kui kiiresti saate kogeda seotud alandanud majanduse struktuuri," ütles JP Morgan peaökonomist Bruce Kasman nagu tsiteeris Bloomberg, pühapäev (2015/4/12).

Lisaks Jaapanile ka Prantsusmaa prognooside kohaselt langeb kolmes asendis auaste 8 PBD USA $ 3300000000000 ja Itaalia langes kaks kohta 11. positsiooni, kus SKT USA $ 2300000000000.

Vahepeal Indoneesia majandusele prognoositakse reastatakse 13 nimekirja riikidest suurimad majanduse SKT USA $ 2100000000000 2030, üle Austraalia positsioonil 14 ja Lõuna-Korea 15. positsiooni, kus SKT USA $ 1900000000000.

"Seal on palju ebakindlust. Kas Hiina kasvada 4 protsenti ja 6 protsenti, seal on palju asju otsima oleks maailmamajanduses. Või kas India võib kasvada 3 protsenti ja 8 protsenti. See on suur vahe, kui sa neid kombineerida aeg vana, "ütles ta.

Üldiselt Jamaica ennustatakse madalaim võimalik saada ülevaade nii palju kui 13 positsioneerida 136 2030. Kuigi Uganda muutub riigi suurima edu praeguseks tõusnud 18 ridadesse positsiooni 91.


1 comment:

  1. Do you need loan to start up your personal business? if yes kindly contact this email: finance_institute2015@outlook.com bellow.

    E hiahia ana koe taurewa ki te timata ake koutou mahi whaiaro? ki te ae aroha whakapa tenei imera: finance_institute2015@outlook.com raro

    ReplyDelete