!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Saturday, November 21, 2015

Indoneziečių ekonominė politika paketas sieks pasaulio ekonomiką įsigaliojo

Kelionė nebuvo baigtas (382)

(Dalis 382, ​​Depok, Vakarų Java, Indonezija, lapkričio 12, 2015, 19:05 pm)


Indoneziečių ekonominė politika paketas sieks pasaulio ekonomiką įsigaliojo

Prezidentas Indonezija Joko Widodo pradėjo šešių ekonominės politikos paketą tikimasi paskatinti didesnį vidaus ir užsienio investicijas, ir skatinti ekonomikos augimą tolygiai Indonezijoje.
Vienas iš pavyzdžių, kai šalies ekonomika augo tik 4,5 procento per metus, tada 2015 m žuvininkystės sektoriaus išaugo aštuoniais procentais ir žemės ūkio sektorius išaugo, daugiau nei 6 procentų vidurkį, net jei šeštą paketo ekonominės politikos ir atleiskite bus po Kitas etapas ekonominės politikos paketą, tada neįmanoma 2030 Indonezija viršys Australijos ir Pietų Korėja, Indonezija ekonomiką ir net dabar jau viršijo JK ekonomikai stiprybės ir turi potencialą būti klasifikuojama 9-asis pasaulio ekonomiką.
Dabar ji vėl sparčiai auga Azijos ekonomika pereina į ekonominį poveikį JAV ir Europoje. Štai kodėl JAV pradėjo daugiau momentinio Aziją ir pradėjo perkelti savo ekonominę artumą į Europą ir Artimuosius Rytus, nustatant Poros Trans Ramiojo vandenyno ekonominio bendradarbiavimo šalys.

Jokowi tapo areštas Dvi ašis Pasaulio ekonominė galia

Pekinas - įgyvendinimas APEC viršūnių susitikime 2014 esantys Pekinas, Kinija tapo interesų konflikto tarp dviejų veleno galią pasaulio ekonomikoje, Jungtinių Amerikos Valstijų arenos vienoje pusėje su Kinija ir Rusija dėl kito. Prezidentas Joko Widodo (Jokowi), kurie yra nauji tarptautinėje arenoje tapo nesutarimų tarp jų kaulų.

Amerikiečiai prisijungė Trans-Ramiojo vandenyno partnerystę (Trans-Ramiojo vandenyno partnerystės / TPP). TPP yra laisvosios prekybos susitarimas, kuris buvo po septyniolika šalių Azijos-Ramiojo vandenyno, taip pat buvo laikomasi kai kurių ASEAN šalių, ty Malaizija, Singapūras, Brunėjus, ir Vietnamo.

Nors Rusija įžengė į Azijos-Ramiojo vandenyno laisvosios prekybos zona (laisvosios prekybos zonos Azijos ir Ramiojo vandenyno / FTAAP). FTAAP yra laikomas prie regionų ekonomikos integracijos (REI) pastangų bendros gerovės regione.

Prezidentas Indonezijos Joko Widodo Respublikos sakė Indonezija nenorėjo būti tik rinkos traukti ekonominių interesų didžiųjų šalių, tačiau svarbiausia yra tai, bendradarbiavimas gali suteikti realios naudos Indonezijoje.

"Žinoma, jei pažvelgsime į interesų surasti draugų. Mūsų pačių nemokama konstitucija yra aktyvus. Noriu susirasti draugų kiekvienas gali dong, būtų čia-čia. Bet su nacionalinių interesų įrašo, tautos turime nepakankamai vieninga interesai ", sakė prezidentas Jokowi, pirmadienį (2014/11/10) naktį.

Jokowi neutralumas aiškiai matomas, kai fotosesija su APEC viršūnių susitikime lyderiai 2014 Ten Jokowi stovėjo apsuptas JAV prezidento Baracko Obamos ir Kinijos prezidento Xi Jinping aljanso ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

"Tai buvo simbolis, ji turi būti skaitoma. Tapome areštas taip loh, "sakė Jokowi o atskleisti prasme už padėtį.


Atsižvelgiant į Trans Pacific partneryst
Aulia Rahman
Executif direktorius Centrinės tyrimas Azijos ir Ramiojo vandenyno (CSAP)
Jokowi Prezidento vizitas į Jungtines Amerikos Valstijas kelia spekuliacijos daug, juolab kad prezidento pareiškimą, kad išreiškia nori prisijungti Trans-Ramiojo vandenyno partnerystė (TPP).

Tai daug žmonių mano, kad užsienio politika link Indonezijos šiuo metu eina į Jungtines Amerikos Valstijas.

Tačiau be noro prisijungti prie TPP ar ne, mes turime žinoti, kad šiandien į šalių Azijos Ramiojo vandenyno regione konteineris yra labai reikalinga bendradarbiavimo ir ekonominio vystymosi.

"Tačiau, be noro prisijungti prie TPP ar ne, mes turime žinoti, kad šiandien, į šalių Azijos Ramiojo vandenyno regione konteineris yra labai reikalinga bendradarbiavimo ir ekonominio vystymosi"

Azijos-Ramiojo vandenyno organizacijos neturėtų atstovauti konkrečioje šalyje politinę darbotvarkę, o sukurti lygybės jausmą kiekvienoje šalyje, kad jis gali būti naudingas kiekvienoje valstybėje narėje.

Taigi, kyla klausimas, atsakyti į prezidento pareiškimą Jokowi, kurie nori prisijungti prie TPP yra apie ką strateginės naudos, kuri gali būti generuojami Indonezija?

Prieš atsakant į šį atvejį, žinoma, turime zondas giliau apie tai, kas valdo Indonezija tarptautinėje arenoje potencialą.

Šiandien mes žinome, kad pasaulio ekonomika keičiasi nuo Atlanto iki Ramiojo vandenyno eros eros netiesiogiai Azijos-Ramiojo vandenyno šalių vaidmuo yra labai apskaičiuotas. Ir Indonezija dabar yra viena iš didžiausią potencialą tapti pagrindine veikėja Azijos ir Ramiojo vandenyno regione.

Palūkanos įvairiose šalyse įrodė, kad karas tarp pasaulinės ekonomikos jėgų vilkikas gauti Indonezijos dėmesio. Vienas iš jų yra daroma siūlant investicinių fondų įvairovę, siekiant palengvinti vystymosi darbotvarkę šalyje.

Viena iš galimų geopolitinė padėtis Indonezija yra labai strategiškai yra keturi iš devynių droselis punkto (siaura sąsiaurio ribų), kuris tapo pagrindine jūrų koridorius pasaulio prekybos tai yra Malakos sąsiauris, Sundos sąsiauris, Lombok ir Makassar sąsiauryje sąsiauris.

Perėjimas ekonomiką į Azijos ir Ramiojo vandenyno regione netiesiogiai padidinti prekių paskirstymo į Azijos-Ramiojo vandenyno regione garsumą. Tai daro pramoninės šalys vis labiau priklausyti nuo Indonezijos strateginę poziciją.

Kai Indonezija buvo parengta infrastruktūra ir paskirstymo sistema mempuni Žinoma priklausomybė tvirti ekonomika vis labiau sustiprino.

Tai matyti Jokowi su Indonezija, kaip ašis trigerio jūrų pasaulyje. Norint tai pasiekti, Indonezija, būtina tinkama jūrų infrastruktūros plėtrą.

Siekiant įgyvendinti jūrų infrastruktūros statybą yra aiškiai reikalauja didelių investicijų fondus. Indonezija reikia priimti šalims dalyvauti ir realizuoti Indonezijos potencialą kaip pasaulio jūrų ašį.

Kita vertus, yra Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, kad jau seniai atsibudo soliditasnya būtent ASEAN. Kita vertus, Indonezija yra viena iš įtakingiausių šalių ASEAN regione, turi galimybę sukurti naują ekonomikos įgaliojimus Azijos ir Ramiojo vandenyno erą.

ASEAN kietos tikslai pamatuojami ekonomikos pasiekimas yra bauginantis galingų pasaulio šalių įvairovė. Todėl, Indonezija gebėjimas persigrupuoti ASEAN nulems derybinę galią Indonezijos pasaulio akyse.

Kuo stipresnė derybinė galia Indonezija, tuo didesnė galimybė Indonezija kalbėti tarptautinėse organizacijose.

"Kuo stipresnė derybinė galia Indonezija, tuo didesnė už Indonezija kalbėti tarptautinėse organizacijose galimybės"

Taigi, kai aš grįžti į peržiūrą Trans Pacific partneryst nuo pat jo įkūrimo tikrųjų gali būti vertinamas kaip galimybė ar grėsmė.

Galimybės iš vidaus darbotvarkės sėkmei galima gauti, bet taip pat reikia teisingus prielaidas.

Indonezija turėtų žinoti, kad kai žaidžia į platesniame regione arenoje, pavyzdžiui, tai turi likti įsitvirtinę ASEAN. ASEAN yra tinkamiausia atspirties taškas prieš judėdami pirmyn į Trans Pacific partneryst.

Kadangi ASEAN kaip tikimasi, bus "Europos" Azijos bus ekonominis centras Azijos ir Ramiojo vandenyno. Šiame sąmoningumą, jei Indonezija nori plėsti bendradarbiavimą šioje srityje su Trans Pacific partnerystė, Indonezija turi atidžiai apsvarstyti, kokiu mastu Indonezijos derybos pozicija organizacijoje.

Mes matome, kad Trans Pacific partneryst vadovauja JAV, kur jis tapo balansavimo žingsnis virš Kinijos įtaką Azijos ir Ramiojo vandenyno regione.

Logiškai mąstant, jei Indonezija prisijungė Trans Pacific partneryst atveria duris bendradarbiavimo su JAV ir jos sąjungininkų.

Galbūt čia ir slypi nemokama ir aktyvios politikos, kurį vaidina prezidento Jokowi. Kad Indonezija kaip jūrų pasaulyje ašį, Indonezija turėtų galėti priimti didelių šalių.

Tačiau svarbu prisiminti, kad mes negalime greitai priimti sprendimą stoti ar ne su šiuo Trans Pacific partneryst. Dėl aiškumo trūkumas dėl bendradarbiavimo susitarimus, nes jis bus priimtas.

Bent yra du dalykai, kurie bus ant Trans Pacific partneryst darbotvarkę, kad dereguliavimas eksporto-importo, o tai reiškia, plėsti rinkas ir investicijų lengviau srautą.

Svarstant per Indonezija potencialą šiandien iš tiesų yra labiausiai neatidėliotinas poreikis yra jūrų infrastruktūros plėtra.

Ar sprendimas prisijungti prie Trans Pacific partnerystė turėtų būti grindžiama Indonezijos ASEAN stiprumo, taip pat remti jūrų infrastruktūros plėtrą.

Prezidentas Joko Widodo paskelbė ekonominės politikos paketą
(BBC) - paketas politiką ketinama perkelti atgal ekonomika
Prezidentas Joko Widodo paskelbė ekonominės politikos paketą, kuris apima tris žingsnius Prezidentūroje trečiadienį (09/09).
Trečias žingsnis apima postūmį šalies pramonės konkurencingumą per panaikinimą, teisėsaugos ir verslo tikrumo.
Prezidentas pasakė, kad yra 89 taisyklės suremontuotas iš 154 pasiūlytų. "Taigi, tai gali sustiprinti nuoseklumą ir supjaustyti reglamentus, kurie trukdo pramonės", sakė prezidentas.
Antrasis žingsnis yra paspartinti nacionalinis strateginis projektas pašalina imtuvą, leidimų teikimą, atlikti išdėstymo, o prekių ir paslaugų pagreitį.
Galiausiai, prezidentas siekia didinti investicijas į nekilnojamojo turto sektoriuje.
"Ekonominė politika paketas padidins realią sektorių. Manau, kad pirmasis etapas ekonominės politikos priemonių paketo stiprinti nacionalinę pramonę, kuriant mikro pramonės, palengvinti regionų tarpusavio prekybai, skatinti turizmą, gerinti žvejų gerovei", sakė jis.
Prezidentas sakė, kad ekonominė politika paketas yra pirmasis paketas pradėta. Antrasis paketas, atsižvelgiant į koordinavimo ekonomikos ministras, Nasution, bus paskelbta ketvirtojo rugsėjo savaitę.
Kaimo ekonomika
Tarp etapų, vadinamų prezidentas skaičius, yra pastangos perkelti kaimo ekonomiką spartinant ir supaprastinti gyvenvietės lėšų naudojimą tam tikroms darbui imlioms infrastruktūros plėtrai.
Anksčiau Vyriausybė Pareiškimas dėl įstatymo projekto 2016 biudžeto projekte Prieš MPR / DPR nariai, praėjusių metų rugpjūtį, biudžeto asignavimų ir pervedimus į regionų ir kaimų bus patobulintas taip, kad didesnis nei išleidžia ministerijas ir agentūras.
Biudžeto projekte 2016, centrinės valdžios išlaidos sieks Rp 1339100000000000, nurodant išlaidų ministerijų ir agentūrų pasiekti ne Rp780,4 trln ir išlaidų ministerijų ir agentūrų Rp558,7 trln.
Perkėlimo į regioninius ir kaimo plėtros fondus pasiekė Rp 782 2 trilijoną dolerių. Fondas sudaro regioninės perdavimo biudžeto pasiekė Rp47 trilijonų trilijonų Rp735,2 ir kaimo lėšų.

Infrastruktūros plėtra Tikimasi vairuoti ekonomiką gyvenvietės.
Iš žvejų gerovei
Kai išreiškė ekonominės politikos paketą, taip pat paminėjo, taip pat žvejų gerovei. Ekonomikos koordinavimo ministras Nasution sakė, kad būtų LPG politika žvejams.
Nasution nurodė, kad jei į jūrą žvejys praleido 30 litrų dyzelinio verta Rp207.000, tada naudojant konverteris įrankis LPG žvejai tik klausimas Rp62.100. Taigi, kad, kai ji pasireiškia 10kg žuvies žvejys darant prielaidą verta Rp20,000 kg, jis gauna Rp137.900 pelno.
"Tai bus padidinti sugaunamų tuo pačiu metu gerinti žvejų gerovei žuvies produkciją", sakė Nasution.
Tikimasi, kad išleis ekonominės politikos paketą, visuomenės pajamos didės perkamoji galia stiprinama.

Ekonominė politika paketas tūris dvi Trim licencijavimo
Pasak Bloomberg, JAV dolerio atžvilgiu rupija antradienį (29/09) palietė Rp14.818 už 1 JAV dolerį.
Indonezijos vyriausybė išleido du etapai ekonominės politikos paketą yra nemažai priemonių išspręsti kliūtis investicijoms ir licencijavimas.
Šios priemonės buvo paskelbta laikantis darbo sritį iš ministerijų skaičių, įskaitant Aplinkos ir miškų ministerijos ir Finansų ministerijos, antradienį (29/09).
Tuo Aplinkos ir miškų ministerijos, pavyzdžiui, ministro Siti Nurbaya pretenzijos bus keturių leisti mediena miške gamybos panaudojimą į licenciją, pavadintą "Medienos panaudojimas leidimą."
Vėliau, atsižvelgiant į Finansų ministerijos karalystėje, ministras Bambang Brodjonegoro sakė teiktų mokesčių lengvatas eksportuotojų gėlių, kad išlaikyti eksporto pajamas (dhe) į bankų šalyje ilgą laiką.
Pradėti ekonomikos paketas ateina skambant atsargų sumažėjimą ir valiutų keitimo kursą.
Pasak koordinavimo ekonomikos ministras Nasution, politikos paketas apimtis du yra sutelktas į patogumo ir fiskalinių priemonių skatinti investicijų srautą į Indoneziją.
"Mums nereikia daug dabar, kuri yra svarbi ateityje. Vienas smūgį greito aptarnavimo investicijos", Nasution sakė.
Kabineto sekretorius Pramono Agung sakė, kad centrinė vyriausybė bus pavesti vietos valdžios institucijas sutrumpinti priimant verslo liudijimą procesą.
"Visa tai yra suteikti teigiamą signalą į Bendrijos ir kaimyninių šalių, Indonezijos draugai su tiems, kurie nori investuoti į Indonezijos," sakė Pramono.
Du etapai politikos paketą buvo išduotas praėjus trims savaitėms po pirmojo politika paketas buvo išleistas rugsėjo 9 paskutinis.
Pirmasis paketas apima postūmį nacionalinės pramonės konkurencingumui per panaikinimą, teisėsaugos ir verslo tikrumo.
Pakuotės ateina skambant susilpninti rupija. Pasak Bloomberg, JAV dolerio atžvilgiu rupija antradienį (29/09) palietė Rp14.818 už 1 JAV dolerį.
Trys taškai apie ekonominę paketų apimtis 3
Jokowi vyriausybė paskelbė ekonominę pakuotės tūrį 3. Kaip kiekis pakuotėje yra baigtas?

Kabineto sekretorius Pramono Agung pristatytas įvadinis skelbimą ekonominės politikos paketas III, tuo Prezidentūra, Džakarta, spalio 7
Kabineto sekretorius Pramono Agung pristatytas įvadinis skelbimą ekonominės politikos paketas III, tuo Prezidentūra, Džakarta, spalio 7

Džakarta, Indonezija - ekonominė komanda prezidento Joko "Jokowi" Widodo paskelbė ekonominę paketą apimtis 3, trečiadienis, spalio 7 d. Pranešimas stiprinti verslo pasaulyje konkurencingumą ekonominio nuosmukio viduryje.

"Manome, kad tai trečiojo lygmens politikos paketas" smūgį ". Momentum "mes jaučiame ir šiandien, kur rupija gerokai sustiprintas," sakė vyriausiasis Kabineto sekretorius Pramono Agung Wibowo, Valstybiniame rūmuose trečiadienį po pietų.

Ekonomikos koordinavimo ministras Nasution pridūrė, kad trečiosios apimties šio paketo nėra paskata sumažinti įmonės išlaidas.

Čia trys svarbūs klausimai, susiję su ekonomikos paketą.

Sumažėjimas, mazuto (BBM), dujų, ir elektros energijos kainą

Aviacinių degalų kaina, suskystintos naftos dujos (SND) kaip 12 kilogramų, Pertamax ir veiksmingas Pertalite žemyn nuo spalio 1, 2015.

Dyzelinio kuro kaina buvo sumažinta Rp 200 litre, todėl mažmeninė kaina subsidijuojamo dyzelinio kuro rūšių bus 6700 Rp už litrą.

Sumažėjimas, dyzelinio kuro kainos taip pat bus taikoma kuro tipas Nesubsidijuoto dyzelino.

Kuro kainos priemokos išlieka Rp 7400 litre (Java, Madura, Bali) ir RP 7300 (prie Java, Madura, Balis). Nauja kaina galioja nuo spalio iki 2015 m.

Dujų kainos. Dėl gamykloje nuo naujų dujų telkinių kaina yra nustatoma pagal perkamosios galios trąšų pramonei, kuri sudarė 7 US $ mmbtu (milijonai britų Šiluminės vienetais). Nors dujų kitų pramonės šakų (pavyzdžiui, chemijos, keramikos, kt) kaina bus mažinami laikantis jų atitinkamų pramonės šakų galimybes.

Dujų kainos sumažinimas tapo įmanoma dėl dujų paskirstymo sistemos efektyvumą, taip pat į valstybės pajamas, arba nemokestinės pajamos (ne PVM) dujų sumažinimo.

Tačiau vyriausybė mano, kad į dujų kainų nuosmukis neturi įtakos pajamų, kad tapti dujų įmonės bendradarbiavimo sutarties sumos. Sumažėjimas, dujų kaina pramonėje bus efektyvi 1 sausis 2016.

Elektros energijos kaina. Elektros tarifai pramonės klientams I3 ir I4 sumažės USD 12-13 USD už kWh po naftos kainų kritimo (Automatinis tarifų tikslinimas). Diskonto norma bus suteikta iki 30 procentų suvartojamos elektros vidurnaktį (23:00) iki ryto (08:00), kai elektros sistemos apkrova yra maža.

Vyriausybės paskatų atidėti į mokėjimo sąskaitas už elektros energiją iki 40 procentų elektros sąskaitą pirmieji 6 arba 10 mėnesių, o pramonė gali mokėti jį išjungti palaipsniui. Ši nuostata taikoma konkrečiai darbo imlioms pramonės šakoms, taip pat pramonės konkurencingumas yra silpnas.

Išplėtimo imtuvas verslininkai Liaudies Verslo kreditas (KUR)

Siekiant pagerinti verslininkų prieigą prie banko kreditą, per KUR programą, Vyriausybė sumažino palūkanų normą Kur maždaug nuo 22 procentų iki 12 procentų.

Be šios politikos paketą, šeimos, kurie turi pastovių pajamų, gali gauti KUR produktyviam verslo sektoriuje.

Su šia politika, bankai Kur varomos aktyvios pastangos pasiūlyti atitinkamam asmeniui, kad bus padidinti dalyviai KUR kartu skatinant naujų verslininkų augimą.

Supaprastinimas žemės klirensas investicinės veiklos

Per žemės sektorius, žemės ūkio ir teritorijų planavimo / Nacionalinė žemės agentūros ministerija, peržiūrint Reglamentą Nr 2 2015 dėl paslaugų standartus ir reglamentus žemės ūkio, teritorijų ir žemės investicine veikla.

Kai kurios medžiagos naujoji priemonė, kuri apima tokius dalykus kaip:

a. Pareiškėjas gauti informaciją apie žemės užimtumą (originalios 7 dienas iki 3 valandų);

b. Visi prašymai registruojami kaip tikrumas dėl prieinamumo ir žemėnaudos planuose pareiškėjams forma. Laiškai skelbiami per 3 val.

c. Išsamumas licencijavimo principus, atsižvelgiant į formą, pasiūlymas, bendrovės steigimas, sausumos teisių būti būtina sąlyga, kad lauko veiklos pradžios. Yra reikalavimas, kad būtų galima stebėti su prieš žemės naudojimo teisių dekreto išleidimo.

d. Techninės priežiūros laikotarpis (reikalavimas turėtų būti baigtas):

Hak Guna Usaha: nuo 30-90 dienų iki 20 darbo dienų (iki 200 ha), arba 45 darbo dienų (> 200 ha)
Pratęsimas / ATNAUJINIMO HGU: nuo 20-50 dienų iki 7 darbo dienų (iki 200 ha), arba 14 darbo dienų (> 200 ha)
Prašymas maklerių / Teisė naudoti: nuo 20-50 darbo dienų iki 20 darbo dienų (iki 15 ha) arba 30 darbo dienų (> 15 ha)
Pratęsimas / ATNAUJINIMO maklerių / Teisė naudoti: nuo 20-50 darbo dienų iki 5 darbo dienų (iki 15 ha) arba 7 darbo dienas (> 15 ha)
Teises į žemę: 5 darbo dienų iki 1 darbo dienos
Ginčų skundą: 5 darbo dienos iki 2 darbo dienų
El. Be žemės naudojimo teisių pratęsimo buvo grindžiamas valdymo ir žemės naudojimo (įskaitant didžioji auditas) pagal atitinkamą žemės nebėra naudojamas kaip pradinių peticijos reikalavimų vertinimą.

Vyresnysis gubernatoriaus pavaduotojas Bank Indonezija Adityaswara Mirza sakė, kad dabartinė situacija finansų rinkoje pagerėjo dėl išorinių ir vidinių veiksnių.

Išoriniai veiksniai, Mirza sakė, kad JAV ekonomikos skaičiai išgyvena silpnumo truputį, ypač darbo sektoriuje. Kitas dalykas yra iš palūkanų normų kilimo pasekmė pradeda keistis. "Iš pradžių daugelis rinkos dalyvių prognozuoja Fed palūkanų normos kilimas spalio arba gruodžio bet, matyt, pasikeitė jo prognozę iki ketvirčio 1 ar 2 ateinančius metus", sakė Mirza.

Šis pokytis lėmė atstatymo, kad spekuliantai, kurie prieš keletą mėnesių buvo pirko dolerių anksčiau, dabar, siekiant sumažinti nuostolius.

Vidaus veiksnių, rinkos teigiamai reagavo į politikos paketą kkonomi pirma, antra ir trečia. Šie paketai rodo vyriausybės įsipareigojimą ekonominės reformos.

"Per ilgą laiką, politikos paketas, kuris galėtų sumažinti infliaciją," sakė Mirza.
Vyriausybė pradėjo ketvirtąją ekonominės politikos paketą
Rūpybos tapti politikos paketą šį kartą dėmesys
Džakarta, Indonezija - Vyriausybė pradėjo keturių tomų ekonominės politikos paketą, ketvirtadienį, spalio 15, 2015 pagrindinis dėmesys politikos paketą šį kartą yra darbuotojų gerovės ir labai mažų, mažųjų ir vidutinių įmonių (MVĮ) plėtra.

Siekiant užtikrinti darbuotojų gerovę, vyriausybė įgyvendins naują formulę provincijos minimaliojo darbo užmokesčio dydžio (UMP)

"Valstybė egzistuoja užtikrinti darbuotojams ne patenka į mažo darbo užmokesčio, tačiau darbdaviai taip pat turi tvirtinti", sakė koordinavimo ekonomikos ministras Nasution savo spaudos konferenciją.

Kaip MVĮ sektoriui plėtoti, pemerintahkan atgal siūlomą paskirstymo planą atsipalaiduoti Liaudies Verslo kreditas (Kur) ir teikti apyvartinio kapitalo paskolas MVĮ eksporto prekių gamintojai.

Štai keletas ketvirtąjį ekonominės politikos paketą taškų, kiek pateikta Nasution, darbo ministro ir finansų ministras Hanif Dhakiri Bambang Brodjonegoro,

Koordinavimo ministras Ekonomikos Nasution:

1. Darbo užmokestis darbuotojų tikrai eiti kasmet.

2. Valstybinė egzistuoja, kad padėtų darbuotojams sumažinti savo gyvybės kaina naštą su apsauginį tinklą atsižvelgiant į išdavimo formos, kurios Indonezija Smart Card ir kortelės Sveikas Indonezija.

3. Formulė UMP: Minimalus darbo užmokestis šiemet plius infliacija ir ekonomikos augimo (procentais) norma. Ši formulė netaikoma aštuonių provincijų, kad šiuo metu minimali alga yra vis dar žemiau gyvenančio (KHL).

Dėl aštuonių provincijoje, bus suteiktas pereinamasis laikotarpis ketverius metus. Per ketverius metus, minimali alga bus įsigyti papildomą prieaugį kompensuoti šį skirtumą, kurių vertė KHL

Užimtumo ministras Hanif Dhakiri:

1. Vertinimo gyvenimo poreikiai (KHL) bus atliekamas kas penkeri metai. Taip yra todėl, atsižvelgiant į tyrimo centrinis statistikos biuras (BPS), vartojimo pokyčiai įvyko per penkerius metus.

2. Ateityje, nėra bendrovei nustatyti struktūrą ir mastą užmokesčio pareiga. Tai reiškia, kad darbo užmokestis turėtų būti laikoma tarp darbingo amžiaus, kompetencijos, švietimo, pasiekimų ir rezultatų. Jis bus reglamentuojama pačiame reglamente.Finansų ministras Bambang Brodjonegoro:

1. Susijusios su apyvartinio kapitalo paskolas MVĮ eksporto prekių gamintojai, Indonezijos eksportas Finansavimas agentūra (LPEI) padariau žemėlapių. Rezultatas yra 30 įmonių, kurios gali gauti apyvartinio kapitalo paskolomis.

Mokesčių paskatas, Koncentruoti ekonominės politikos paketas V tomo
Pakuotės vyriausybės ekonominės politikos ir toliau stiprinti ekonominį stabilumą skambant pasaulio ekonomikos nuosmukio, kuris taip pat nukentėjo Indonezija, patvirtino prezidentas Joko Widodo sakė po tam tikro kabineto posėdyje ketvirtadienio popietę (22/10).
Nasution Ūkio ministras Prezidentūroje biuro paskelbė ekonominės politikos tūrio 5 paketą, Džakarta, ketvirtadienį, spalio 22, 2015 (VTĮ / Andylala).
Nasution Ūkio ministras Prezidentūroje biuro paskelbė ekonominės politikos tūrio 5 paketą, Džakarta, ketvirtadienį, spalio 22, 2015 (VTĮ / Andylala).


Ekonominės politikos paketas 4 Koncentruoti Problema Darbo ir Liaudies verslo kredito

Džakarta
Vyriausybė paskelbė penkių garso ekonominės politikos paketą padidinti šalies ekonomiką. Politikos paketas, pagrindinis dėmesys skiriamas vyriausybės paskatų, susijusių su mokesčių sumažinimu.

Ekonomikos ministras Nasution tuo prezidentus Džakarta ketvirtadienį (22/10) sakė, kad pirmas politika yra mokesčių lengvatos paskatų įmonių turto perkainojimo reikalas, tiek į valstybinių įmonių (VVĮ) ir privačioms šalims. Nasution metu sakė bendrovės nenori daryti turto perkainojimas dėl mokesčio tarifas yra pakankamai aukštas. Ir jis sakė, jeigu turtas perkainojimo daroma, ypač nuosavybės turto, tai gali padaryti iš bendrovės turto vertė padidėjo.

"Na, jei jie perkainojimas tada ji bus padidinti savo pajėgumus. Tai sukurs gebėjimus ir finansinius rezultatus gerokai padidėjo sumos. Iš tikrųjų jis buvo vėlesniais metais gali padaryti didesnį pelną. Turtas, iš viso išaugs. Pasakykite 100%, arba 200 %, tai gali būti daugiau ", sakė Nasution.

Tas pats buvo vežami finansų ministro Bambang Brodjonegoro, nurodydama perkainojimo yra iš įmonės turto vertės pagal dabartinės tikrosios vertės koregavimas. Bambang paaiškino, paprastai pajamų mokesčio (PVM) už perkainojimo turto tikslu susietas 10 procentų, tačiau norma supjaustyti tam tikrą laikotarpį.

"Už mokesčių mokėtojų (DP), paduodant turto perkainojimas iki gruodžio 31 2015 specialių kainos galutiniam pajamų mokesčio perkainojimo suma yra nuo įprasto 10% iki 3%. Jei pateiktas sausio 1 iki birželio 30 2016, iš mokesčio suma yra 4%. Kai padavimo liepos 1 d iki gruodžio 31 2016, galutinė suma specialaus tarifo pajamų mokesčio 6% perkainojimo ", sakė Bambang.

Jau antrus politikos paketo apimtis 5 yra dvigubo apmokestinimo išvengimo kolektyvinio investavimo sutartį nekilnojamojo turto investicinių fondų ar paprastai žinomas kaip REITs (Real Estate Investment Trust). Pasak Bambang apima paprastąsias vertybinių popierių bendrovės išleidžiamų už užstatą arba užtikrinamojo turto, pavyzdžiui, turtui ar infrastruktūrai.

Bambang pridūrė: "Su PMK, kad mes netrukus išleisti kitą savaitę, tada dvigubo apmokestinimo, ypač įmonėms su specialiu tikslu akandihilangkan būti vienas mokestis. Taigi tikimasi, kad šios priemonės KIK DIRE gali atsirasti Indonezijos kapitalo rinkos buvimą ir pritraukti investicijų Tai buvo padaryta užsienyje. "

Tuo tarpu, Financial Services Authority (FSA), taip pat išleido naują politiką, kuri yra orientuota į islamo bankininkystę. Pirmininkas komisarų FSA, Muliaman D. Hadadas valdybos, naujoji politika yra svarbi, nes ankstesnes keturias politika paketas išleistas FSA, banko Indonezija (BI), o vyriausybė dar turi pasiekti visą finansų sektorių.

Pasak Hadadas, Šariatas pramonė jis negavo dalį.

"Pirma, yra produktų ir veiklos islamo bankų paprastumas. Licencijavimo ir išlaidų mechanizmas islamo produktai bus lengva. Su disederahanakan, tada nereikia prašyti leidimo turi nusiųsti laišką dėl šariato produktai bus surašytos į knygą. Jei produktai jau egzistuoja, tai nėra būtina Licencija vėl, tik apie tai, "sakė jis.

Licencijavimas mechanizmas kiti produktai, įtraukti į šariato taikymo sritį toliau Hadadas, yra aukso Lombardai šariatą, kurie taip pat nereikia prašyti leidimo.

Spaudos konferencijoje dalyvavo keli ministrai, įskaitant ekonomikos ministras Nasution, koordinuoti ministras jūrų Rizal Ramli gubernatoriaus Bank Indonezija Agus Martowardojo, finansų ministras Bambang Brodjonegoro ir pirmininko Financial Services Authority FSA Hadadas Hadadas buvo - Prezidentas Joko Widodo sakė, kad vyriausybė darys viską, kas įmanoma stiprinti ekonominis stabilumas skambant pasaulio ekonomikos nuosmukio, kuris taip pat nukentėjo Indonezija.

Prezidentas taip pat užtikrina, kad vyriausybės ekonominė politika paketas bus toliau.

"Todėl, paketas bus toliau tęsti Bank Indonezija pat su FSA. Nuo 1,2,3,4,5 bus tęsiamas 6,7,8 gal iki 100. Gal iki 300 eilinį 200. Maybe. Bet aišku, mūsų laiko nuoseklumas norėjo duoti stiprų įspūdį, kad mūsų ketinimą pakeisti pagrindus nacionalinės ekonomikos. Kuris, žinoma, mes norime, kad piliečiai ir įmonės žino, kad mes ir toliau dirbti mereform reguliavimą ir biurokratizmą ", sakė prezidentas. (VTĮ)

Šeštoji ekonominės paketas "priemiestyje"
Specialiosios ekonominės zonos tikimasi atgaivinti ekonomiką kaimo vietovėse.
Šešios ekonominės politikos paketą, be kita ko, nukreiptas bandant pereiti ekonomiką priemiestyje, sakė ekonomikos ministras Nasution.
Be to, koordinavimo ministras (koordinavimo) Ekonomikos reikalų Nasution pareiškė ekonominės politikos paketą šį kartą taip pat sutelkti dėmesį į mokesčius, vandens išteklių valdymą, ir medicinoje.
"Paprasčiau tariant, per šį paketą, yra keletas rajone sritys pasiryžę būti Specialioji ekonominė zona (LEZ), kurių pagrindinis tikslas yra apdoroti esamus išteklius regione ir už jos ribų", sakė Nasution jo biure, ketvirtadienį (5/11) ,
Specialiųjų ekonominių zonų

Tanjung Lesung (Bantų)
Sei Mangke ir Tanjung Api-api (Šiaurės Sumatra)
Palu (Centrinė Sulawesi)
Bitung (Šiaurės Sulawesi)
Mandalika (Vakarų Nusa Tengara)
Morotai (Šiaurės Molukai)
Maloy Batuta Trans Kalimantanas (Vakarų Kalimantanas).
Dabar šie aštuoni įsteigtos valdžios reglamentus į konkrečių sričių ekonominės zonos, kuri bus sukurta, ty Tanjung Lesung Bantų provincijoje, Sei Mangke ir Tanjung Api-api (Šiaurės Sumatra), Palu (Centrinė Sulawesi), Bitung (Šiaurės Sulawesi), Mandalika ( Vakarų Nusa Tengara), Morotai (Šiaurės Molukai) ir Maloy Batuta Trans Kalimantanas (Vakarų Kalimantanas).
Atleidimas nuo mokesčių
Be specialiųjų ekonominių zonų, kurios yra numatytos įvairių įrenginių, mokesčių lengvatų, ypač pramonės šakų, kurios apdoroja vietos išteklius aplink KEK ir atitinka nustatytus reikalavimus.
"Tai yra skatinti verslo ir pramonės klimato derinimą yra gerai," sakė Nasution.
Nasution sakė politika šį kartą taip pat vandens išteklių valdymą, taip pat maisto ir vaistų susijusius klausimus tvarko BPOM.
Iš prezidento Jokowi vyriausybė iki šiol pradėjo šešis ekonominės politikos paketą.
Dėl vandens išteklių valdymo, vyriausybė grįsdama savo politiką dėl Konstitucinio Teismo sprendimo, kad neleidžia komercinę vandens išteklių valdymą privačiame sektoriuje.
Tačiau kai teismo sprendimas, nustatantis, kad vyriausybė davė leidimą į įmonių įvairovę, o ne tik vanduo buteliuose bendrovė.
Todėl, sakė Nasution, įmonės ir toliau veiks pagal leidimus ", kol licencija baigiasi, arba kol yra naujas teisės aktas".
Apie maisto ir vaistų reguliavimo, Nasution atskleisti narkotikų importo licencijos supaprastinimą.
Tai šešių įgyvendinamą ekonominę politiką vyriausybės, nes prezidentas Jokowi paketas padaryti prombakan kabinetą.
Diiluncurkan pirmojo momento, Nasution sakė, kad ekonominių reformų, reikalingų vairuoti atgal ekonomiką paketas lėtėja.

Žemės ūkio produktų 5 INDONEZIJA visame pasaulyje
Turėtume didžiuotis Pasirodo kai kuriuos žemės ūkio produktus ir želdinių Indonezija yra labai globali. Tarp dabartinės perkrautas vartojimo prekių importas iš užsienio, žemės ūkio ir želdinių prekės vis dar yra tarptautinėje arenoje preke. Šį kartą mes apsvarstyti šiek tiek apie 5 Indonezijos žemės ūkio ir plantacijų prekių visame pasaulyje.

Palmių aliejus
Indonezija įdėti save kaip žalios palmių aliejaus gamintoja pasaulyje. 2011 Indonezija dominuoti pasaulinėje rinkoje Neapdorotas palmių aliejus 47% pranokti Malaizija 2-oji vieta su 39%. Eksportas palmių aliejaus galėtų prisidėti šalies užsienio valiutos 14 milijardų JAV dolerių 2010 metais ir tikimasi, kad žymiai padidės nuo metų ketahunnya.

2. Prieskoniai

Nuo neatmenamų laikų, Indonezija garsėja prieskonių. Prieskonių augalai, kurie klesti Indonezija pritraukti kitos tautos, kad menguasainnya. Tai neišvengiama, kad per pastaruosius daugelyje užsienio tautų turtingi kaip prieskonių iš Indonezijos, kuris turi labai didelę reikšmę rezultato. Iki šiol, Indonezija yra didžiausia eksportuotoja prieskonių pasaulyje, įskaitant muskato (Nr. 1), cinamonas (1 Nr.), Gvazdikėliai (Nr 1) ir pipirais (Nr. 2).

3. Kakavos

Indonezija yra № 3 pasaulio kakavos po Dramblio Kaulo Kranto ir Ganos. Gamybos ir toliau auga vidutiniškai 3,5% per metus iki 2014 m vyriausybė buvo įsipareigojusi nugalėjo dvi šalis pirmą rangą, kaip didžiausia pasaulyje kakavos gamintojas. 2010 Indonezijos kakavos gamyba pasiekė 574 tūkstančių tonų, sudarė 16% pasaulio kakavos gamybos, o Dramblio Kaulo Krantas pirmoje rango su 1,6 milijono tonų, sudarė 44%.

4. Gumos

Indonezija užima antrą vietą po Tailandą kaip žalios gumos tiekėjas. Yra paminėti Indonezija, gumiarabiko pasaulyje. Nepaisant prarasti kalbant apie skaičius ir produktyvumo gumos plantacijos, tačiau Indonezijos gumos šnekama, kokybės paveržti iš Tailando gumos. 2011, gumos gamyba Indonezijoje pasiekė 2,8 mln.

5. Kava

Indonezija metu užima trečią vietą kaip pasaulinio kavos gamintojas pagal Brazilijoje ir Kolumbijoje. Basarnya Indonezijos kavos per metus pagaminama vidutiniškai apie 600 tūkstančių tonų. Iš šio skaičiaus Indonezija gali pateikti 7% pasaulio kava.
Gaminti ramstis birža
Menpar sakė Indonezija pranašesnis požiūriu turistinių vietų, konkurencingų turizmo ir turizmo prioritetų kainą.

Indonezija todėl ramstis turizmo sektoriaus gamintojų DevisaGili Lawa Dalat, Lombok, Indonezija (Michele Westmorland / Corbis)
Turizmas ministras Arief Yahya sakė, kad vyriausybė atkurti turizmą kaip vieną iš pagrindinių sektorių, su kurio sektoriaus užsienio valiutos partneriai dirba Indonezijoje.

Jis yra už specialią uždarame posėdyje turizmo Bogor Prezidento rūmuose, pirmadienį (16/2), ir pateikiamas Nacionalinės konferencijos Indonezijos viešbučių ir restoranų asociacijos atidarymo, antradienį (17/2).

"Tokio nustatymo poveikį, kai regione yra nustatyta, kad nacionalinės strategijos srityse, šiame sektoriuje būtų remti planą, pavyzdžiui, viešųjų darbų ministerija nustatyti kelius," sakė jis.

Jis pridūrė, kad Indonezija tikrųjų turi privalumų, kalbant apie turistinių vietų, konkurencingų turizmo ir turizmo prioritetų kainą.

Nors, kita vertus, Ariel atskleidė duomenų Kelionių ir turizmo konkurencingos indekso Pasaulio ekonomikos forumo, Indonezija yra rangą 70 140 šalių.

"Mes nustatyti turizmo, kaip turizmo infrastruktūros, informacinių technologijų ir turizmo, ir higienos trūkumus", pridūrė jis.

Tai, pridūrė jis, bus pats didžiausias iššūkis. Jis tikėjosi, Indoneziečių turizmas sparčiai augti ir tapti ramstis pramonės Indonezijos be naftos, dujų, ir naftos palmių.

TKI Prisidėti valstybės Valiutų po antra pagal dydį naftos ir dujų
užsienio valiutos kilęs iš Indonezijos darbuotojų (TKI) vis dar užima antrą vietą tik naftos ir dujų sektoriuje (naftos ir dujų).

2009 vien užsienio darbuotojams migrantams per perlaidų į šalį pristatymo mus pasiekė $ 6617000000.

"Migruojantys darbuotojai prisideda prie užsienio valiutos antras pagal dydį po naftos ir dujų", sakė pirmininkas Time Shift (JV) prekybos rūmų ir pramonės (Kadin) Adi Putra Tahir Nacionalinėje seminaro išpainioti įdarbinimo ir darbuotojų apsauga užsienyje, ne Bidakara viešbutis, Jakarta, trečiadienis (2/6).

Jis sakė, kad politika vieta ir apsauga Indonezijos darbuotojų (TKI) vis dar nėra optimalus. Taigi jis sakė pertvarkymas į vietą ir migruojančių darbuotojų apsaugą problema turėtų būti gerai organizuota nacionalinį judėjimą ir sąveiką.

"Tikiuosi, kad tai bus nacionalinis judėjimas, tvarkingas, suinteresuotosios šalys privalo vaikščioti sinergetinis. Reikia skirti ypatingą dėmesį nuo įdarbinant, ir net apsauga, "sakė LPD.

Pasak Adi, darbuotojų, kurie dirba užsienyje, negali būti atskirtas nuo užimtumo vyriausybės skaičius vis dar yra ribotas. Dėl ekonomikos augimo tempas yra maždaug 6% dar nėra atšauktas darbo vietų prieinamumą šalyje.

Remiantis duomenimis iš Užsienio reikalų darbuotojų, dirbančių skaičiaus ministerijos užsienyje pasiekė 3.246 milijono žmonių išsibarsčiusios po įvairias šalis. Iš tos iki 2009 atvejų neramus darbuotojų migrantų suma pasiekė 69 004 žmonių.

Indonezija gali kilti darbuotojams užsienio (TKI) iki 10 milijonų žmonių, arba apie penkis procentus visų gyventojų.

Tai atskleidė nuolatinio komiteto Užimtumo Užsienio reikalų, prekybos Nurfaizi, rūmų dėl darbuotojų migrantų Prekybos rūmų Džakarta organizuojamus seminare, trečiadienį (2/6).

Nurfaizi kuris taip pat yra pirmininkas CORPORATE SERVICES TKI asociacijos (APJATI) buvo lyginamas su Filipinų, kurie kelia 10 proc gyventojų dirbti į užsienį.

"Rezultatai, Filipinai raked keistis iki 15 milijardų dolerių per metus ir taps didžiausia gamintoja visą užsienio valiutos generuoja Filipinų vyriausybę," sakė jis.

Per penkerius metus, jis sakė, kad darbuotojų migrantų vieta pasiekė keturi milijonai žmonių ir yra skirta padidinti iki keturių milijonų žmonių per ateinančius dvejus metus.

"Štai tada palaikoma visų šalių ir nuoseklus vyriausybės įsipareigojimą," sakė jis.

Didinti darbuotojų migrantų skaičių su augimu 21 procentų per metus, pradedant nuo 2004, kuris sudarė 380 690 žmonių į 696 743 žmonių 2007 su paskirties šalimi Artimuosiuose Rytuose ir Azijos Ramiojo vandenyno.

Nurfaizi sakė darbuotojų migrantų vieta neoficialiame sektoriuje vis dar dominuoja 78 proc, o vietomis Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono formaliojo sektoriaus gali siekti 52 proc pastaraisiais metais.

Apskritai, sako jis, yra vis daugiau darbuotojų migrantų, kurie ne tik matė, kaip TKI vieta programos sėkmės, bet ir vis daugiau darbo jėgos, kuri yra proporcinga darbo vietų prieinamumą šalyje.

Cituodamas duomenų Kemnakertrans generalinis protokolą ir konsulinių reikalų, Užsienio reikalų ministerijos, Lutfi Rauf direktorius, sakė, kad buvo 2,8 mln darbuotojams migrantams į 2005-2009 su "perlaidų" (perlaidų darbuotojų migrantų į šalį) pasiekė 6617 JAV dolerių 2009 metais iki 69 004 darbuotojų migrantų problemiškas 2009 m.

Per 2009 metus užsienio reikalų ministerija, suderinusi su Indonezijos atstovų sėkmingai siekė pagrindinių teisių darbuotojams, kurie patiria problemų užsienyje pagrindinių teisių surinkta vykdymą pasiekė 326 495 438 750 JAV dolerių ir Singapūro dolerių.

Per sausio-gegužės 2010, Užsienio reikalų ministerija ir Indonezijos atstovai sėkmingai palengvino pagrindinių teisių darbuotojams migrantams, kaip daug kaip 156 416 dolerių, Rp185.736.941, Jungtinių Arabų Emyratų dirhamas 1845, 4800 riyals ir 140.000 Singapūro doleris vykdymą.

Tais atvejais, darbuotojų migrantų yra nesumokėtų atlyginimų, seksualinio priekabiavimo, mokami mažesni atlyginimai, žiauraus elgesio, žmogžudystėmis, nelaimingų atsitikimų darbe "prekyba" (prekyba), imigracijos pažeidimus ir pan.

Lutfi sakė kliūtys jie su kuriomis susiduriama piliečio be kita apsaugos,, nesilaikymas taisyklių ir reglamentų, Indonezijos vyriausybė neturėjo dvišalius susitarimus su visoms darbuotojų migrantų šalių, siuntimo nelegalių migrantų, ir darbuotojams, kurie nėra kompetentingi.

Užsienio reikalų ministras Marty Natalegawa į klausymą su Komisijos I Atstovų rūmų gruodžio 2, 2009 sakė apsaugos Indonezijos piliečiams klausimas užsienyje yra prioritetinė užsienio reikalų ministerija.


Indoneziečių ekonomika reitingą 9 of the World "
Mediawarga.info - Pasaulio bankas užima Indoneziją 9 pagal dydį ekonomika pasaulyje. Indonezijos BVP iki 2014 metų pabaigos pasiekė JAV $ 2550000000000. Ši pozicija perkelti JK BVP buvo tik mus $ 2,4 trilijoną dolerių.
Ekonominė vertė apskaičiuojama kaip perkamosios galios prekes ar paslaugas šalyje, prekių ar paslaugų naudojant tą pačią valiutą JAV doleriais tipas palyginimą. Šis terminas yra žinomas kaip perkamosios galios paritetą (PGP). Pavyzdžiui, "The Economist", naudojant skaičiavimo metodą, pagrįstą McDonald, žinomas kaip "The Big Mac" indeksą "kainą.
DBS bankas ekonomistas, Gundy Cahyadi sakė pasaulio ekonomikos centras dabar pereinama iš Amerikos ir Europos į Aziją. Azijos pažanga išsklaidė sąvoką, kad JAV ekonomika vis dar didžiausia pasaulyje jėga, kuri skatina pasaulinį augimą. Pagal mokslinių tyrimų rezultatų DBS, ateityje, Azija sukurs vienodas ekonominis milžinas Vokietiją kas treji metai. Pirmoji nauja ekonominė milžinė yra tikėtinas 2023, antras 2031 ir trečias 2038.
R. ekonomikos viršys Australija ir Pietų Korėja 2030

Liputan6.com, Džakarta - Ekonomika Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) prognozuojama ir toliau rodo savo dominavimą 2030 Tuo tarpu, taip pat tikimasi, kad kai kurių besivystančių šalių ekonomikos patirti bangą kadangi kai kuriose Europos šalyse bus iš tikrųjų slydimo į apatinį tvarka.

Pasak JAV Žemės ūkio departamento, tikimasi, Uncle Sam žemės likti prie pasaulio ekonomikos lydere su jos bendrojo vidaus produkto (BVP) per artimiausius 15 metų prognozuojama pasiekti JAV $ 24800000000000, yra JAV $ 8 mlrd padidėjimą, palyginti su prognozėmis BVP šiemet JAV 16 $ 8 trilijonus.

Tuo tarpu antroje vietoje užima Kinijoje BVP augs dvigubai prognozę šiais metais JAV $ 22200000000 ir padėti uždaryti ekonominį atotrūkį tarp JAV ir Azijoje apskritai.

Trečioji vieta užima Indija Prognozuojama, kad 2015 metais tik baigė penktą didžiausią BVP pasaulyje. Kadangi per ateinančius 15 metų, Indija Tikimasi pranokti Brazilija, Angliją, Prancūziją, Vokietiją ir Japoniją. Tarptautinis valiutos fondas (TVF) sakė, kad šalis turės didžiausią darbo jėgos pasaulyje per ateinančius 15 metų.

Nors Japonija laikoma, kad mažiau pasisekė šalyse. Nes po jos ekonomika išaugo 1990 ir patyrė stovinčio etapą, Japonijos ekonomikos augimas bus lėtas, verčia Japonijos reitingą sumažėjo iki ketvirta šalių su didžiausia ekonomika pasaulyje sąrašą iki 2030 m.

"Japonija yra svarbi pamoka, kad kaip greitai galite patirti panašių menkina ekonominė struktūra," sakė "JP Morgan" vyriausiasis ekonomistas Bruce Kasman kaip citavo Bloomberg, sekmadienį (04/12/2015).

Be to Japonijoje, Prancūzijoje, taip pat prognozuojama, kad sumažės tris pozicijas rangas 8 su PBD JAV $ 3300000000000 ir Italija nukrito dvi vietas į 11 poziciją su JAV $ 2300000000000 BVP.

Tuo tarpu Indonezijos ekonomika yra prognozuojama, kad bus reitinguojami 13 šalių sąrašą su didžiausia ekonomikos su JAV $ 2,1 trilijono BVP 2030 m virš Australijos 14-padėtį ir Pietų Korėja 15 poziciją su JAV $ 1900000000000 BVP.

"Yra tam tikras netikrumo daug. Ar Kinija gali augti 4 proc ir 6 proc, yra daug dalykų, kuriuos reikia ieškoti, kad būtų pasaulinėje ekonomikoje. Ar Indija gali išaugti iki 3 procentų, o 8 proc. Tai yra didelis skirtumas, kai jūs derinti juos laiku senas, "sakė jis.

Apskritai, Jamaika Prognozuojama, kad būtų žemiausia padėtis mesti kiek nuo 13 iki 2030 136 padėtyje, o Uganda taps šalis didžiausią pažangą, nes pakilo 18 gretas į padėtį 91.
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal


1 comment:

  1. Do you need loan to start up your personal business? if yes kindly contact this email: finance_institute2015@outlook.com bellow.

    E hiahia ana koe taurewa ki te timata ake koutou mahi whaiaro? ki te ae aroha whakapa tenei imera: finance_institute2015@outlook.com raro

    ReplyDelete