!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, November 13, 2015

Індонезійська пакет економічної політики буде штовхати світову економіку в силу

Поїздка не була закінчена (382)

(Частина триста вісімдесят дві, Депок, Західна Ява, Індонезія, 12 листопада, 2015 року, 19:05 PM)


Індонезійська пакет економічної політики буде штовхати світову економіку в силу

Президент Індонезії Джоко Відодо запустив пакет з шести економічної політики, як очікується, стимулювати більше вітчизняних та іноземних інвестицій, і стимулювати економічне зростання рівномірно в Індонезії.
Одним із прикладів, коли національна економіка зросла лише на 4,5 відсотка на рік, то в 2015 році промисел сектор виріс на вісім відсотків, а сільськогосподарський сектор зросли в середньому більш ніж на 6 відсотків, навіть якщо випуск шостого пакету економічної політики і супроводжуватиметься Наступний етап пакету економічної політики, то це не можливо в 2030 році Індонезія перевершить економіку Австралії та Південної Кореї, Індонезії і навіть зараз вже перевищили силу британської економіки і має потенціал, щоб бути займає 9-е світову економіку.
Тепер вона знову швидко зростає азіатська економіка зміщується економічний ефект від Сполучених Штатів і Європи. Ось чому Сполучені Штати почали більш поглядом Азію і почав змінює свою економічну близькість до Європи і на Близькому Сході шляхом створення країни Порос Транс-Тихоокеанського економічного співробітництва.

Jokowi стало захоплення двох осей світовій економіці міцність

Пекін - Реалізація саміту АТЕС в 2014 році в Пекіні, Китай став ареною інтересів між владою двох вала світової економіки, Сполучені Штати, з одного боку з Китаєм і Росією, з іншого. Президент Джоко Відодо (Jokowi), які є новими для міжнародній арені стала яблуком розбрату між ними.

Американці приєдналися до Транс-Тихоокеанського партнерства (Trans-Pacific Partnership / ТЕС). ТЕЦ є угода про вільну торгівлю, яка послідувало сімнадцять країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону були також слідують в деяких країнах АСЕАН, а саме Малайзія, Сінгапур, Бруней і В'єтнам.

У той час як Росія вступила в Азіатсько-Тихоокеанський зони вільної торгівлі (зони вільної торгівлі Азіатсько-Тихоокеанського / АТЗСТ). АТЗСТ розглядається як зусилля, спрямовані регіональної економіки інтеграції (REI) для загального процвітання в регіоні.

Президент Республіки Індонезії Джоко Відодо сказав Індонезія не хочу бути просто тягнути на ринку для економічних інтересів великих країн, але головне, співпраця може забезпечити реальні переваги для Індонезії.

"Звичайно, якщо ми подивимося на інтереси шукати друзів. Наш власний безкоштовний Конституція є активним. Я хочу, щоб знайти друзів кожен може дон, буде тут- тут. Але із записом національного інтересу, інтереси людей, яких ми під єдиним ", сказав президент Jokowi, понеділок (11/10/2014) ніч.

Jokowi нейтралітет чітко видно, коли фотосесія з лідерами саміту АТЕС в 2014 році Там Jokowi стояв в оточенні президента США Барака Обами і голови КНР Сі Цзіньпін альянсу і президентом Росії Володимиром Путіним.

"Це був символ, він повинен бути прочитаний. Ми стали захоплення так лох ", сказав Jokowi в той час розкрити сенс за позиції.


Враховуючи Тихоокеанське партнерство Trans
Аулія Рахман
Executif директор Центрального вивченню Азіатсько-Тихоокеанського регіону (CSAP)
Візит Jokowi президента в США викликає багато спекуляцій, особливо із заявою президента про те, що висловить бажання приєднатися до Транс-Тихоокеанського партнерства (ТЕС).

Багато людей вважають, що зовнішня політика по відношенню до Індонезії в даний час вирушити в США.

Але крім бажання приєднатися до ТЕС чи ні, ми повинні знати, що сьогодні, контейнер для країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону дуже необхідно для співробітництва та економічного розвитку.

"Але крім бажання приєднатися до ТЕС чи ні, ми повинні знати, що сьогодні, контейнер для країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону дуже необхідно для співробітництва та економічного розвитку"

Азіатсько-Тихоокеанський організації не повинні представляти політичний порядок денний конкретній країні, а скоріше створює відчуття рівноправності кожній країні так, що він може принести користь державам-членам кожні.

Так, виникає питання, щоб відповісти на заяву президента Jokowi, які хочуть приєднатися до ТЕС про те, що стратегічні вигоди, які можуть бути створені для Індонезії?

Перш ніж відповісти на цей випадок, звичайно, ми повинні досліджувати глибше про потенціал, що належить Індонезії на міжнародній арені.

Сьогодні ми знаємо, що світова економіка переходить від Атлантики до епохи Тихого ери, таким чином, побічно роль країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, щоб бути дуже розраховується. І Індонезія зараз є одним з найбільш потенціал, щоб стати великим гравцем в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Інтерес в різних країнах довели перетягування каната між силами світової економіки, щоб привернути увагу Індонезії. Один з них робиться, пропонуючи різноманітні інвестиційні фонди, щоб полегшити порядок денний розвитку в країні.

Одним з потенційних геополітичне положення Індонезії дуже стратегічне мати чотири з дев'яти дросель точки (вузьку протоку), який став головним морські шляхи світової торгівлі, що є Малаккська протока, Зондській протоки, протоки Ломбок і Макассар протоки.

Перехід економіки до Азіатсько-Тихоокеанському регіоні побічно збільшувати обсяг розподілу товарів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Це робить промислово розвинені країни все більше покладаються на стратегічне положення Індонезії.

Коли Індонезія була підготовлена ​​інфраструктура і система розподілу mempuni Звичайно залежність надійні економіки будуть все більш і більш зміцнюється.

Це видно по Jokowi з Індонезією як стрижень спускового морський світ. Для досягнення цієї мети, Індонезія вимагає адекватного розвитку морської інфраструктури.

Для реалізації будівництва морської інфраструктури явно вимагає значних інвестиційних коштів. Індонезія повинна охопити країни до участі та реалізації потенціалу Індонезії як морської осі світу.

З іншого боку, знаходяться в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, який вже давно прокинувся soliditasnya саме АСЕАН. З іншого боку, Індонезія є одним з впливових країн у регіоні АСЕАН, який має шанс побудувати нові економічні держави в Азіатсько-Тихоокеанському епохи.

АСЕАН твердотільні мішені вимірні економічні досягнення лякає різноманітність потужних країн у світі. Таким чином, здатність Індонезії, щоб перегрупуватися в АСЕАН визначатиме ринкову владу Індонезії в очах світу.

Чим сильніше ринкова влада Індонезії, тим більше можливість для Індонезії говорити в міжнародних організаціях.

"Чим сильніше ринкова влада Індонезії, тим більше можливість для Індонезії говорити в міжнародних організаціях"

Так що, коли я повернуся в огляді Тихоокеанського Партнерства Транс з моменту її створення в тому, можна розглядати як можливість або загроза.
Poyizdka ne bula zakinchena (382)

(Chastyna trysta visimdesyat dvi, Depok, Zakhidna Yava, Indoneziya, 12 lystopada, 2015 roku, 19:05 PM)

Можливості для успіху на внутрішньому порядку денного можуть бути отримані, але також необхідно правильно передумови.

Індонезія повинні знати, що при відтворенні на арені в ширшому регіоні, як це повинно залишатися на землі в АСЕАН. АСЕАН є найбільш придатною відправною точкою, перш ніж йти далі в Тихоокеанського партнерства Транс.

Тому що АСЕАН як очікується, буде "Європейський" Азії буде економічний центр Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. На цій усвідомленості, якщо Індонезія хоче розширити співпрацю в цій зв'язку з Тихоокеанського Партнерства Транс, Індонезія повинні ретельно розглянути, якою мірою торг Позиція Індонезії в організації.

Ми бачимо, що тихоокеанське партнерство Транс чолі з США, де він став балансування крок за вплив Китаю в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Логічно, коли Індонезія приєдналася до тихоокеанське партнерство Транс відкриває двері співпраці зі Сполученими Штатами та їхніми союзниками.

Можливо, в цьому і полягає вільні і активні політики, яку відіграє Президент Jokowi. Для того, щоб Індонезію осі морський світ, Індонезія повинні бути в змозі охопити великі країни.

Проте важливо пам'ятати, що ми не можемо швидко приймати рішення вступати чи ні з цією Транс-Тихоокеанське партнерство. Через відсутність ясності щодо угод про співпрацю, як це буде прийнято.

Принаймні, є дві речі, які будуть на порядку денному Тихоокеанського Партнерства Транс, що дерегулювання експорту-імпорту, який означає розширення ринків і приплив інвестицій легше.

При розгляді можливості протягом Індонезії сьогодні насправді найбільш нагальна необхідність є розвиток морської інфраструктури.

Рішення про те, вступати чи не вступати в Тихоокеанське партнерство Trans повинні бути засновані на міцність Індонезії в АСЕАН, а також підтримувати розвиток морської інфраструктури.

Президент Джоко Відодо оголосив пакет економічних політик
(BBC) - пакет політики, спрямованої на економію повернутися
Президент Джоко Відодо оголосив економічної політики пакет, що містить три кроки в Президентському палаці в середу (09/09).
Третій етап включає в себе поштовх до конкурентоспроможності національної промисловості через дерегулювання, правоохоронних органів і бізнесу впевненістю.
Президент сказав, що є 89 правила капітальний ремонт від 154 запропонованих. "Так що це може посилити узгодженість і скоротити правила, які перешкоджають промисловості," сказав президент.
Другий крок полягає у прискоренні національного стратегічний проект усуває закупорку, надання дозволів, завершення компонування, і прискорення товарів і послуг.
Нарешті, президент прагне збільшити інвестиції в секторі нерухомості.
"Пакет економічна політика буде стимулювати реальний сектор. Я вважаю, що перший етап пакету економічної політики зміцнить національну промисловість, розвиток мікро галузі, сприяти міжрегіональної торгівлі, стимулюють туризм, підвищення добробуту рибалок," сказав він.
За словами президента, пакет економічної політики є перший пакет запущений. Другий пакет, відповідно до Координаційною міністр економіки, Насутіон, будуть оголошені на четвертому тижні вересня.
Сільське господарство
Серед низки кроків, званих президент, є зусилля, щоб перемістити сільську економіку прискорення і спрощення використання сільських фондів для розвитку інфраструктури трудомісткою.
Раніше уряд заяву щодо проекту Закону про бюджет 2016 проекту до членів MPR / DPR, в серпні минулого року, бюджетних асигнувань та перекладів в регіонах і селах будуть покращені, так що більше, ніж витрачати міністерств і відомств.
У проекті бюджету 2016 року, центральний уряд витрати сягнуть Rp 1339100000000000, з докладною інформацією про витрати міністерств і відомств досягнення зручності Rp780,4 трлн витрат міністерств і відомств Rp558,7 трлн.
Перехід на регіональних і сільських засобів досяг Rp 782, 2 трлн. Фонд складається з обласного бюджету для передачі Rp735,2 трлн і сільських коштів досягнутих Rp47 трлн.

Розвиток інфраструктури як очікується, привід економіку села.
Добробут рибалок
При вираженій пакет економічної політики, також згадується також добробут рибалок. Економічний міністр-координатор Насутіон сказав, що буде політика LPG для рибалок.
Насутіон зазначив, що якщо рибалка в море провів 30 літрів дизельного варто Rp207.000, а потім за допомогою інструменту Конвертор LPG рибалок буде тільки питання Rp62.100. Так що, коли він отримує 10 кг риби рибалка припускаючи варто Rp20,000 за кг, він буде отримувати прибуток Rp137.900.
"Це збільшить виробництво риби, спійманої в той же час покращуючи добробут рибалок," сказав Насутіон.
Як очікується, випустить пакет економічної політики, державні доходи збільшаться на купівельну спроможність зміцнювати.

Економічна політика обсяг пакета двох комплектаціях ліцензування
За Bloomberg, курс рупії по відношенню до долара США у вівторок (09/29) торкнувся Rp14.818 за 1 долар США.
Уряд Індонезії випустив два етапи пакет економічної політики містить ряд заходів з подолання перешкод на шляху інвестицій і ліцензування.
Заходи були оголошені відповідно до областю роботи ряду міністерств, включаючи Міністерство охорони навколишнього середовища та лісового господарства та Міністерства фінансів у вівторок (29/09).
У Міністерстві охорони навколишнього середовища та лісового господарства, наприклад, претензії міністр Сіті Nurbaya зробити чотири дозволити використання деревини в лісовій продукції в ліцензії імені ", пиломатеріали Використання Дозвіл".
Пізніше в області Міністерства фінансів, міністр Бамбанг Brodjonegoro сказав би забезпечити податкові стимули для експортерів квітів, які тримають експортну виручку (DHE) в банках в країні протягом тривалого часу.
Запустіть пакет економічних відбувається на тлі падіння запасів і обмінного курсу.
За Координаційної міністр економіки Насутіон, політика обсяг пакеті дві орієнтована на зручність і податкових пільг для заохочення припливу інвестицій в Індонезії.
"Нам не потрібно зараз багато, що дуже важливо удар. Один удар так швидко інвестиційна послуга," сказав Насутіон.
Секретар кабінету міністрів Прамоні Агунг сказав центральний уряд доручити місцевим органам влади, щоб скоротити процес прийняття бізнес-ліцензію.
"Все це, щоб дати позитивний сигнал для суспільства і сусідніх країн, які індонезійські друзі з тих, хто хоче інвестувати в Індонезії," сказав Прамоні.
Два етапи пакету заходів був виданий три тижні після того, як перший пакет політика була випущена 9 вересня минулого.
Перший пакет включає в себе поштовх до конкурентоспроможності національної промисловості через дерегулювання, правоохоронних органів і бізнесу впевненістю.
Пакет поставляється на тлі ослаблення курсу рупії. За Bloomberg, курс рупії по відношенню до долара США у вівторок (09/29) торкнувся Rp14.818 за 1 долар США.
Три очки про обсяги економічний пакет 3
Jokowi уряд оголосив економічну обсяг пакетів 3. Як вміст пакету є повними?

Секретар кабінету міністрів Прамоні Агунг доставлений вступний оголошення економічна політика Пакет III, в канцелярії президента, Джакарта, 7 жовтня
Секретар кабінету міністрів Прамоні Агунг доставлений вступний оголошення економічна політика Пакет III, в канцелярії президента, Джакарта, 7 жовтня

Джакарта, Індонезія - економічна команда президента Джоко "Jokowi" Відодо оголосила обсяги економічний пакет 7-й 3, середа, жовтень. Повідомлення зміцнення конкурентоспроможності у світі бізнесу в розпал економічного спаду.

"Ми вважаємо, що це на рівні політики Третього 'удар'. Імпульс ми відчуваємо сьогодні, коли курс рупії значно посилені, "сказав головний секретар кабінету міністрів Прамоні Агунг Wibowo, у Державному палаці в середу вдень.

Координаційна міністр економічного Насутіон додав, що в третьому томі цього пакету немає стимулу для зниження витрат компанії.

Ось три важливих питань, пов'язаних з економічною пакета.

Зниження цін на мазут (BBM), газу, електроенергії та

Ціна авіаційного палива, зрідженого нафтового газу (LPG) 12 кг, Pertamax і ефективним Pertalite вниз з 1 жовтня 2015 року.

Ціна дизельного палива скоротилося на 200 рупій за літр, так що роздрібна ціна субсидованих видів дизельного палива буде Rp +6700 за літр.

Зниження цін на дизельне паливо також застосовуються до видів палива, що не-субсидованого дизельного палива.

Ціна палива преміум-класу залишається на Rp 7400 за літр (Java, Мадура, Балі) і Rp +7300 (за межами Java, Мадура, Балі). Нова ціна дійсна з жовтня по грудень 2015 року.

Ціни на газ. Ціна на заводі від нових газових родовищ встановлюються відповідно до купівельною спроможністю промисловості мінеральних добрив, які склали $ 7 MMBtu (мільйон британських термічних одиниць). У той час як ціна на газ для інших галузей промисловості (наприклад, нафтохімічної, кераміки і т.д.) будуть скорочені згідно з можливістю їх відповідних галузей промисловості.

Зниження цін на газ стало можливим завдяки ефективності системи розподілу газу, а також скорочення державних доходів або неподаткових доходів (неподаткові) газу.

Тим не менш, уряд вважає, що зниження цін на газ не вплине на кількість доходів, які стають частиною газової компанії договору про співпрацю. Зниження ціни на газ для промисловості буде чинності 1 січня 2016.

Ціна на електроенергію. Тарифи на електроенергію для промислових I3 і I4 клієнтів буде зменшуватися на 12 USD - 13 за кВт-год після падіння цін на нафту (Автоматичне коректування тарифів). Облікова ставка буде дано до 30 відсотків споживання електроенергії опівночі (23:00) до ранку (8:00), коли навантаження на систему електрики є низькою.

Урядові стимули відкладати в оплату рахунки за електроенергію аж до 40 відсотків від рахунку за електроенергію перші 6 або 10 місяців, і галузь може оплатити його поступово. Це відноситься конкретно до трудомістких галузей, а також конкурентоспроможність промисловості є слабким.

Розширення приймач підприємців Народний Бізнес Кредитні (КСР)

Для поліпшення доступу підприємців до банківських кредитів, в рамках програми KUR, уряд знизив процентну ставку Kur від близько 22 відсотків до 12 відсотків.

У пакеті цієї політики, сім'ї, що мають стабільний дохід, може отримати KUR для продуктивного бізнесу.

З цією політикою, банки KUR приводом про-активні зусилля, щоб запропонувати зацікавленій особі, так що збільшить учасників KUR, заохочуючи зростання нових підприємців.

Спрощення оформлення земельної інвестиційної діяльності

У земельному секторі, Міністерство сільського господарства і територіальному плануванні / Національного агентства Land, перегляду Правил № Лютий 2015 стандарти обслуговування та Правила сільського господарства, просторового і землі в інвестиційній діяльності.

Деякі речовини нова домовленість, що включає в себе такі речі, як:

а. Заявник отримати інформацію про наявність землі (оригінальні 7 днів до 3:00);

б. Всі запити реєструються у вигляді визначеності для заявників про наявність та землекористування планів. Листи публікуються протягом 3:00.

гр. Повнота принципів ліцензування даних у вигляді, пропозиція про створення компанії, щодо прав на землю є необхідною умовою для початку діяльності на місцях. Існує вимога, що можна простежити с до видачі Указу про землекористування правах.

д. Термін технічного обслуговування (вимога має бути повним):

Хак Гуна вусах: від 30-90 днів до 20 робочих днів (до 200 га), або 45 робочих днів (> 200 га)
Розширення / оновлення ХДУ: від 20-50 днів до 7 робочих днів (до 200 га), або 14 робочих днів (> 200 га)
Запит Брокерське обслуговування / Право на використання: 20-50 робочих днів до 20 робочих днів (до 15 га) або 30 робочих днів (> 15 га)
Розширення / оновлення Брокерське обслуговування / Право на використання: 20-50 робочих днів 5 робочих днів (до 15 га) або 7 робочих днів (> 15 га)
Права на землю: 5 робочих днів до 1 робочого дня
Врегулювання скарги: 5 робочих днів до 2 робочих днів
е. У розширенні прав землекористування були засновані на оцінці керівництва та використання земель (у тому числі переважна аудиту) за відповідною землі більше не використовується в якості вихідних вимог петиції.

Старший віце-губернатор Банку Індонезії Adityaswara Мірза сказав, що нинішня ситуація на фінансовому ринку покращилася через зовнішніх і внутрішніх факторів.

Зовнішні фактори, Мірза сказав, що цифри в економіці Сполучених Штатів переживає трохи слабкості, особливо у сфері праці. Інша справа, наслідком зростання процентних ставок починають мінятися. "Спочатку багато учасники ринку прогнозують зростання процентної ставки ФРС в жовтні або грудні, але, мабуть змінив своє пророцтво на чверть 1 або 2 в наступному році", сказав Мірза.

Цей зсув призвів до скасування, так що спекулянти, які кілька місяців тому раніше куплені долари, тепер, щоб скоротити втрати.

До внутрішніх факторів, ринок позитивно відреагував на пакет політики kkonomi перший, другий, і третій. Ці пакети показати прихильність уряду до економічних реформ.

"У довгостроковій перспективі, пакет політика, зможе знизити інфляцію", сказав Мірза.
Уряд почав четвертого пакету економічної політики
Благодійні робочі стають в центрі уваги пакету політики на цей раз
Джакарта, Індонезія - Уряд запустив пакет з чотирьох обсягів економічної політики в четвергом, 15 жовтень 2015 Основним напрямком в пакеті політики цей час добробут працівників і розвиток мікро-, малих і середніх підприємств (МСП).

Для забезпечення добробуту працівників, уряд буде здійснювати нову формулу для розрахунку кількості провінційного мінімальної заробітної плати (UMP)

"Держава існує для забезпечення працівників, щоб не впасти в низькій заробітній платі, але роботодавці також є впевненість," сказав міністр-координатор з питань економіки Насутіон на прес-конференції.

Що стосується розвитку сектора МСП, pemerintahkan назад запропонований план розподілу, щоб розслабитися Народну бізнесу кредитних (Кура) і забезпечити оборотного капіталу кредитів МСП експорт товарів виробників.

Ось деякі моменти, в четвертому корпусі економічної політики, представлені Насутіон, міністр праці та міністра фінансів Ханіф Dhakiri Бамбанг Brodjonegoro,

Міністр-координатор економічної Насутіон:

1. Заробітна плата працівників, звичайно, ростуть щороку.

2. Держава існує, щоб допомогти працівники зменшити тягар вартості життя з сіткою безпеки у вигляді видачі яких Індонезія смарт-карт і карт Здоровий Індонезія.

3. Формула УМЗ: Мінімальна заробітна плата в цьому році плюс рівень інфляції та економічного зростання (у відсотках). Ця формула не застосовується у восьми провінціях, що нинішня мінімальна заробітна плата як і раніше нижче, що живуть потребами (КХЛ).

Для восьми з провінції, буде дано перехідний період в чотири роки. За чотири роки, мінімальна заробітна плата буде придбати додаткове прирощення, щоб компенсувати краю зі значенням КХЛ

Міністр зайнятості Ханіф Dhakiri:

1. Оцінка потреб живуть (КХЛ) здійснюватиметься раз на п'ять років. Це тому, що за даними опитування, Центрального бюро статистики (БТС), зміни в структурі споживання відбулося кожні п'ять років.

2. У майбутньому, немає ніякого зобов'язання для компанії, щоб встановити структуру і масштаб заробітної плати. Це означає, що заробітна плата повинна вважатися серед працездатного віку, компетентності, освіти, досягнення і продуктивності. Це буде регулюватися в самій регулювання.Міністр фінансів Бамбанг Brodjonegoro:

1. У зв'язку з оборотного капіталу кредитів МСП експорт товарів виробників, індонезійські Експорт Фінансування агентства (LPEI) зробили відображення. Результат є 30 компаній, які мають потенціал, щоб отримати оборотного капіталу кредитів.

Податкові стимули, Фокус економічна політика Пакет Volume V
Пакет економічної політики уряду буде і надалі зміцнювати економічну стабільність на тлі світового економічного спаду, який також впливає Індонезію, підтвердив президент Джоко Відодо сказав після обмеженого засіданні уряду в четвер вдень (22/10).
Насутіон міністр з економічних питань в кабінеті президента оголосив пакет економічних політик том 5, в Джакарті в четвер, 22 Жовтень 2015 (VOA / Andylala).
Насутіон міністр з економічних питань в кабінеті президента оголосив пакет економічних політик том 5, в Джакарті в четвер, 22 Жовтень 2015 (VOA / Andylala).


Економічна політика Пакет 4 Фокус Проблемні Заробітна плата і народний Бізнес Кредит

ДЖАКАРТА
Уряд видав п'ять томів економічної політики пакет, щоб підвищити вітчизняну економіку. Політика пакет, який фокусується на урядові стимули, пов'язані зі скороченням податків.

Міністр з економічних питань Насутіон на президентському посту в Джакарті в четвер (22/10) сказав перший політика є предметом податкових пільг стимулів в результаті переоцінки активів компанії, як в державних підприємств (ДП) і приватних осіб. Насутіон сказав під час компанія не хоче, щоб зробити переоцінку активів, тому що ставка податку досить висока. І він сказав, якщо переоцінка активів буде зроблено, зокрема, щодо активів, майнових, це може зробити вартість активів компанії збільшилася.

"Ну, якщо вони роблять переоцінку, то, це збільшить їх пропускну спроможність. Це створить потенціал і фінансові показники збільшилися на значну суму. Насправді він був в останні роки можна зробити більший прибуток. Сукупні активи збільшаться. Скажіть 100%, або 200 %, то це може бути і більше, "сказав Насутіон.

Те ж саме було передано міністром фінансів Бамбанг Brodjonegoro, заявивши, переоцінка відбувається перебудова від вартості активів компанії відповідно до поточної справедливої вартості. Бамбанг пояснив, як правило, податку на прибуток (з ПДВ) з метою переоцінки активів прив'язаний на 10 відсотків, але темпи вирізати певний період.

"Для платників податків (WP), коли неподання переоцінку активів до 31 грудня 2015 кількість спеціальних тарифів остаточного податку на прибуток переоцінки від нормальних 10% до 3%. Якщо представлений в січні 1-го по 30-го червня 2016 року, кількість заряду становить 4%. Коли неподання 1 липня до 31 грудня 2016, остаточна сума спеціальною ставкою прибуткового податку на 6% переоцінки, "сказав Бамбанг.

Для другого політиці в обсязі пакету 5 є усунення подвійного оподаткування колективних інвестицій договору інвестиційних фондів нерухомості або широко відомий як REITs (Real Estate Investment Trust). За Бамбанг включають звичайні цінні папери, випущені компанією під заставу або базових активів, таких як майно або інфраструктури.

Бамбанг додав, "З ПМК, що ми найближчим часом проведемо на наступному тижні, то подвійне оподаткування, особливо для компаній, з особливої мети akandihilangkan бути єдиний податок. Так що, як очікується, наявність цього документа КІК DIRE може з'явитися в індонезійському ринку капіталу, а також залучити інвестиції для Це було зроблено за кордоном. "

Тим часом, з фінансових послуг (FSA) також випустив нову політику, яка орієнтована на ісламський банкінг. Голова Ради уповноважених FSA, Muliaman Д. Хадад, нова політика є важливим, оскільки попередні чотири пакети політика випущений FSA, Банк Індонезії (BI), а уряд ще не досяг всього фінансового сектора.

1 comment:

  1. Do you need loan to start up your personal business? if yes kindly contact this email: finance_institute2015@outlook.com bellow.

    E hiahia ana koe taurewa ki te timata ake koutou mahi whaiaro? ki te ae aroha whakapa tenei imera: finance_institute2015@outlook.com raro

    ReplyDelete