!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, November 20, 2015

Indonēzijas ekonomikas politikas pakete būs push pasaules ekonomiku spēkā

Brauciens netika pabeigts (382)

(Part 382, ​​Depok, West Java, Indonēzija, 12. Novembris, 2015 19:05 pm)


Indonēzijas ekonomikas politikas pakete būs push pasaules ekonomiku spēkā

Prezidents Indonēzijas Joko Widodo ir uzsākusi paketi sešiem ekonomikas politikas tiek sagaidīts, lai veicinātu lielāku vietējo un ārvalstu investīcijas, un veicina ekonomikas izaugsmi vienmērīgi Indonēzijā.
Viens piemērs, kad valsts ekonomika pieauga tikai 4,5 procenti gadā, tad 2015. gadā zivsaimniecības nozarē pieauga par astoņiem procentiem un lauksaimniecības nozare pieauga vidēji par vairāk nekā 6 procentiem, pat tad, ja atbrīvošana no sestās paketes ekonomikas politikas un sekos Nākamais posms ekonomikas politikas paketes, tad tas nav iespējams 2030. Indonēzija pārspēs Austrālijas un Dienvidkorejas, Indonēzijas ekonomiku un pat tagad jau pārsniegusi spēku Apvienotās Karalistes ekonomikas un ir potenciāls sarindo 9. pasaules ekonomiku.
Tagad tas atkal strauji pieaug Āzijas ekonomika novirzot ekonomisko efektu ASV un Eiropā. Tieši tāpēc ASV sāka vairāk skatienu Āziju un sāka novirzot tās ekonomisko tuvumu Eiropā un Tuvajos Austrumos, izveidojot Poros Trans Klusā okeāna ekonomiskās sadarbības valstīm.

Jokowi kļuva konfiskācija Two Axis World ekonomisko spēku

Pekina - īstenošana APEC samitā 2014. gadā Pekinā, Ķīna kļuva par arēna interešu starp diviem vārpstas spēku pasaules ekonomikā, Amerikas Savienoto Valstu, no vienas puses ar Ķīnu un Krieviju, no otras puses. Prezidents Joko Widodo (Jokowi), kas ir jauns, lai starptautiskā mērogā kļuva kaulu strīdus starp tām.

Amerikāņi pievienojās Trans-Klusā okeāna partnerības (Trans-Klusā okeāna partnerības / TPP). TPP ir brīvās tirdzniecības līgums, kas sekoja septiņpadsmit valstīs Āzijas-Klusā okeāna sekoja arī daži ASEAN valstīm, proti, Malaizija, Singapūra, Bruneja, un Vjetnamas.

Lai gan Krievija ienāca Āzijas-Klusā okeāna brīvās tirdzniecības zonu (Brīvās tirdzniecības jomā Āzijā un Klusā okeāna / FTAAP). FTAAP tiek uzskatīta kā centienus ceļā uz reģionālās ekonomikas integrācijas (REI) par kopīgam uzplaukumam šajā reģionā.

Priekšsēdētājs Indonēzijas Joko Widodo Republikas teica Indonēzija negribēja būt tikai pull no tirgus ekonomisko interešu lielajām valstīm, bet svarīgi ir tas, sadarbība var sniegt reālu labumu uz Indonēziju.

"Protams, ja mēs skatāmies interesēs meklēt draugiem. Mūsu pašu bezmaksas konstitūcija ir aktīvs. Es gribu atrast ikviens var dong, būtu turpmāk šeit. Bet ar ierakstu valsts interesēm, cilvēku intereses mums ir zem-united, "sacīja prezidents Jokowi, pirmdiena (2014/11/10) nakts.

Jokowi neitralitāte skaidri redzams, kad fotosesija ar līderiem APEC samitā 2014. Tur Jokowi stāvēja jāpapildina ar ASV prezidenta Baraka Obamas un Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins alianses un Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

"Tas bija simbols, tas ir jālasa. Mēs kļuvām krampji tik loh, "sacīja Jokowi bet Atklāj nozīmē aiz stāvoklī.


Ņemot vērā Trans Pacific partnerību
Aulia Rahman
Exécutif direktors Centrālās pētījums par Āzijas un Klusā okeāna (CSAP)
Jokowi prezidenta vizīte Amerikas Savienotajās Valstīs rada daudz spekulāciju, jo īpaši kopš prezidenta paziņojumu, ka izsaka vēlas pievienoties Trans-Klusā okeāna partnerības (TES).

Tas ir daudz cilvēku uzskata, ka ārpolitika pret Indonēziju šobrīd dodas uz Amerikas Savienotajām Valstīm.

Bet neatkarīgi no vēlmes pievienoties TEC vai nē, mums vajadzētu zināt, ka šodien, konteiners uz valstīm Āzijas Klusā okeāna reģionā, ir ļoti nepieciešams, lai sadarbības un ekonomikas attīstībai.

"Bet neatkarīgi no vēlmes pievienoties TEC vai nē, mums vajadzētu zināt, ka šodien, konteiners uz valstīm Āzijas Klusā okeāna reģionā, ir ļoti nepieciešams, lai sadarbības un ekonomikas attīstībai"

Āzijas un Klusā okeāna organizācijas nedrīkst pārstāvēt kādas konkrētas valsts politisko darba kārtību, bet gan radot sajūtu vienlīdzību starp katrā valstī, lai tā varētu gūt labumu ik dalībvalstis.

Tātad, rodas jautājums, lai atbildētu uz prezidenta paziņojumu Jokowi kas vēlas pievienoties TFR ir par to, ko stratēģiskās priekšrocības, kas var tikt radīts uz Indonēziju?

Pirms atbildēt uz šo lietu, protams, mums ir nepieciešams, lai dziļāk par potenciālu, kas pieder Indonēzijas starptautiskajā arēnā.

Šodien mēs zinām, ka pasaules ekonomika ir pāriet no Atlantijas okeāna līdz laikmetā Klusā laikmeta, tādējādi netieši lomu Āzijas-Klusā okeāna valstis ir ļoti aprēķināti. Un Indonēzija tagad ir viens no visvairāk potenciāli var kļūt par nozīmīgāko dalībnieku Āzijas Klusā okeāna reģionā.

Interese dažādās valstīs ir pierādījuši, ka velkonis kara starp spēkiem pasaules ekonomikā, lai iegūtu uzmanību Indonēzijā. Viens no tiem ir darīts, piedāvājot dažādus ieguldījumu fondiem, kas veicina darba kārtību valstī.

Viens potenciālais ģeopolitiskais stāvoklis Indonēzijas ir ļoti stratēģisks, lai būtu četri no deviņiem aizrīties punkts (šaurs šaurums), kas kļuva par galveno jūras koridorus no pasaules tirdzniecības, kas ir Malakas šaurums, Sunda šaurumu, jūras šauruma Lombokas un Makassar Strait.

Novirzot ekonomikai Āzijas Klusā okeāna reģionā netieši palielināt apjomu, izplatot preces no Āzijas un Klusā okeāna reģionā. Tas padara industrializētās valstis arvien vairāk paļaujas uz Indonēzijas stratēģisko pozīciju.

Kad Indonēzija tika sagatavots atkarība infrastruktūras un sadales sistēmas mempuni Protams robusti ekonomika arvien vairāk nostiprināta.

Tas ir redzams Jokowi ar Indonēziju kā šarnīra sprūda jūras pasaulē. Lai to panāktu, Indonēzija prasa atbilstošu jūrniecības infrastruktūras attīstību.

Lai realizētu būvniecību jūras infrastruktūra ir skaidri prasītu ievērojamus investīciju fondus. Indonēzija ir nepieciešams, lai aptvertu valstis piedalīties un realizēt Indonēzijas potenciālu kā pasaules jūras ass.

No otras puses, atrodas Āzijas Klusā okeāna reģionā, kas jau sen ir pamodies soliditasnya proti ASEAN. No otras puses, Indonēzija ir viena no ietekmīgākajām valstīm ASEAN reģionā, ir iespēja būvēt jaunu ekonomiskas pilnvaras Asia Pacific laikmetā.

ASEAN cietie mērķi izmērāmi ekonomikas sasniegums ir biedējoši dažādu spēcīgu pasaules valstīs. Tāpēc, Indonēzijas spēja pārgrupēties ASEAN noteiks sarunu vešanas Indonēzijas acīs pasaulē.

Jo spēcīgāka ir darījumi jauda Indonēzijā, jo lielāka iespēja Indonesia uzstāties starptautiskajās organizācijās.

"Jo spēcīgāka ir darījumi jauda Indonēzijā, jo lielāka iespēja Indonesia uzstāties starptautiskajās organizācijās"

Tātad, kad es atgriezīšos pie pārskatīšanu Trans Pacific partnerībā kopš tās pirmsākumiem patiesībā jāuztver kā iespēja vai drauds.
(Bagian
Synonyms of bagian
noun
kepingan
sepotong
See also
bagian bawah, bagian atas, bagian dalam, bagian depan, bagian belakang, bagian luar, mengambil bagian, bagian pertama, bagian tengah, bagian barat
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Finder

Occasiones successu haberi agenda domi, sed etiam opus preconditions ius.

Indonesia sciant cum ludentibus in amplioribus spatiis regionem ASEAN fundatur talis esse debet. ASEAN est maxime conveniens principium antequam ulterius in Trans Pacific Partnership.

Quia ASEAN expectatur esse "European" aliquet erit centrum Asiae Asiam Tranquillo. Hac conscientia, si hac in re operam impendo Indonesia velit Research trans Oceani Pacifici, Indonesia Perpende Quatenus in Indonesia pactus locum regiminis.

Videmus Trans Pacifici Research ducitur Civitatum Foederatarum ubi facta conpensatione gradum super influit in Asia Mitigo amet tellus.

Cum ratione coniuncta Indonesia Trans Pacific Partnership est aperiens ianuas cooperationem cum Civitatum Foederatarum et sociorum dicentem interpellet.

Forte quantum ad hoc attenditur arbitrarius honorariusque plastes et active politics res ludio ludius a Praeside Jokowi. Ut axis Indonesia maritima mundi regionibus magni Indonesia possit amplecti.

Sed meminerimus, non refert ad iudicium non citius hoc Trans Pacifici Partnership. Propter defectum claritatis cooperatione ad pacta cum auferetur.

Quae erit in duo saltem argumentis Trans-Pacifici Research quod eaedem educendo pertinet, quod est dilatatio nundinarum ac fluxum dignissim tellus.

Quoties in potentia actu hodie maxima necessitate Indonesia progressum maritimis infrastructure.

Multitudinis suffragiis uel adiungere Trans societas Pacifico in Indonesia fundatur in virtute sustinere progressum ASEAN tum maritimis infrastructure.

Praeses Joko Widodo accepisset enarrari a sarcina oeconomica policies
(BBC) - sarcina policies migraturum retro oeconomia
Praeses Joko Widodo nuntiatum oeconomicae policy sarcina quod continet tres gradus in Presidential Palatium on Wednesday (09/09).
Tertium etiam ex industria boost gentis eaedem aemulationes, certo egestas dolor.
Praeses dixit celeritate uinci ab regulis sunt LXXXIX CLIV propositum. "Adeo constantiam firmaret praeciditque iudicia quae obsunt industria," inquit imperatorem.
Secundus gradus eliminat acceleretur publica impendia hendrerit venenatis servetur praescriptum permittit expleto layout acceleratus usus bonorum.
Postremo praetor vult crescere obsideri in bonis sector.
"Oeconomicae policy sarcina erit boost realis sector. Primum credo stadio oeconomicae policy sarcina confortabo nationalis industria, developing micro industrias, facilius inter trade-Regionalis, incitare voluptuaria similesve, melioremque pacem seminis sui pertinerent piscatores," dixit.
Dicitur Praeses consilii tellus aliquet tellus primum oportet. Secunda sarcina secundum Minister pro coordinatione Frugalitas, Nasution erit praedicta quarta septimana mensis septembris.
Ruris oeconomia
Inter tot gradus praetor appellatus est movere ruris oeconomia accelerando labore et pecuniam pro labore intensive infrastructure vicum usus simplifying consequat.
Maturius, gubernatio Statement in Draft legem in MMXVI captura budget ante membra MPR / DPR, ultimum August, budget allocations et transfers ad regiones vicosque erit melior et maior ibi ministeria et institutionum.
In secessum exit budget MMXVI, centralis imperium pervenire viatica Rp 1339,1 trillion, copiosas seminandi ministeriorum specifica natura atque agencies consequi non Rp780,4 trillion et viatica ministeriorum specifica natura atque institutionibus Rp558,7 trillion.
Translationem regionalibus et ruris pecunia pervenit Rp DCCLXXXII, II trillion. Institutum consistit Regionis transfer budget pro Rp735,2 trillion et pecunia ad castellum Rp47 trillion.

Eget eros sit amet infrastructure vicum agitare.
Quaereret prosperitatem filiorum piscatores
Exprimitur cum oeconomicae policy sarcina, de quo etiam et quaereret prosperitatem filiorum piscatores. Oeconomica Coordinating Minister Nasution dixerunt ibi esset consilium LPG piscatoribus uitam aduenit.
Nasution ostendit quod si in mare piscator consumpta XXX liters pellentesque pretium Rp207.000, tunc usura a tool converter LPG piscatores tantum exitus Rp62.100. Ita ut, cum is gets 10kg piscem piscator assumens valet Rp20,000 per kg, se recepturum lucri Rp137.900.
"Quod rapuit augent, simul saluti melius piscatores" Nasution dictum.
Cedentem ad a tellus aliquet consilio augere publicorum emendo potentia augetur.

Oeconomicae policy sarcina volume duo trim licentiae
Secundum Bloomberg est rupiah contra US pupa on Tuesday (09/29) tetigerat Rp14.818 per US $ I.
Iaponica regimen dimisit duo gradus oeconomicae policy sarcina continet numerum mensurarum resolvere impedimenta obsideri et licentiae.
Nuntia rerum mensurae secundum numerum operum ministeria etiam Ministerio Trifolium forestis et Ministry de nulla on Tuesday (29/09).
At Ministry environment et silvae, exempli gratia, Minister Siti Nurbaya petat faciam quatuor permittit USUS ligna silvarum a licentia productio in nomine "Timber Utilization patiuntur.
Postea in regno Ministerio Lorem tributum daret ministro Bambang Brodjonegoro dixit serva incitamenta exporters florum educendo procedit (DHE) in ripae ipse peregre fuit multis temporibus.
Duc oeconomica sarcina fit inter gutta in nervum et commutatio rate.
Secundum Coordinating Minister pro oeconomia Nasution, consilium sarcina volume duo est focused in commodum et fiscali facultatem confirmandi fluxum investment in Indonesia.
"Non multum iam opus, quod est maximus calcitrant. One calcitrant quod velox ministerium investment," Nasution dixit.
Cabinet Secretarius Pramono Agung dixit centralis imperium Informabo loci Auctoritates breviare processus faciendi negotium licentia.
"Haec quidem ad signum positivum Indica communitate finitimis regionibus placerat in Indonesia voluerit amicus," inquit Pramono.
Duo gradus policy sarcina lata complerentur trium hebdomadarum dies post primum policy sarcina deliberatus fuit on September ultimum IX.
Primum nationalis industria aemulationes boost sarcina comprehendo per quas eaedem, certo egestas dolor.
Sarcina fit inter enervatam rupiah. Secundum Bloomberg est rupiah contra US pupa on Tuesday (09/29) tetigerat Rp14.818 per US $ I.
Tria consideranda sunt circa oeconomica sarcina volumes III
Jokowi regimen nuntiata oeconomica sarcina volume 3. Quomodo contenta sunt perfecta sarcina?

Cabinet Secretarius Pramono Agung tradidit introductorio annuntiatione Economic Policy Package III, in Presidential Office, Batavia, October VII
Cabinet Secretarius Pramono Agung tradidit introductorio annuntiatione Economic Policy Package III, in Presidential Office, Batavia, October VII

JAKARTA, Indonesia - The President Joko oeconomica team of "Jokowi" Widodo nuntiatum oeconomica III sarcina volumes, Wednesday, October 7th. Confirma verbum in medio mundi negociis aemulationes adipiscing aliquet.

«Credimus hoc tertio gradu policy sarcina 'calcitrant. Momentum sentimus hodie, ubi rupiah significantly roboratus est, "dixit dux Cabinet Secretarius Pramono Agung Wibowo, ad Palatium publica on Wednesday meridianus.

Oeconomica Coordinating Minister Nasution addebant quod in tertio volumine hoc sarcina est incitamentum ad inferiora comitatu scriptor sumptibus.

Hic exitus ad tres aliquet tellus.

A decrementum fuel pretium oleum (BBM), gas, et electricity

Fuel pretium aviation, PETROLEUM liquefacta Gas (LPG) XII kilograms, Pertamax et efficax Pertalite descendit cum October I, MMXV.

Diesel fuel pretium redegit Rp CC per liter, ita retail pretium rebum Diesel fuel genera erit Rp 6,700 per sextarius.

A pretium pellentesque decrementum ad devorandum et esca subsidiis ratio non pellentesque.

Fuel pretium premium Rp manet at 7.400 per liter (Java, Madura, Bali) et 7,300 Rp (extra Java, Madura, Bali). De mense Octobri ad Decembrem MMXV valet pretium.

Gas prices. Vestibulum pretium fabricae novis depopulata emendo potentia ad normam stercorat industria $ que ad US MMBtu VII (British Scelerisque Iunctum decies). Sed pretium felis industrias (ut petrochemical, ceramics, etc.) ex ingenio suo quisque redigentur lenis.

Vestibulum felis pretium ima ope efficere tum distributio ratio status deminutionem vectigalium, vel non reditus tax (non tributo) gas.

Sed pretium felis gubernatio considerat declinationibus non afficiunt quae summa redituum partem Vestibulum metus dolor contrahant. A pretium felis decrementum industria effici January I, MMXVI.

Electricity pretium. Electricitatis industriae rates pro teloneariorum I3 I4 et decrescet per USD XII - XIII USD per kWh sequens stilla oleum prices (Automatic Tariff Adjustment). Discount tradetur rate XXX sentio nocte electricitatis consummatio (23:00) mane (08:00) Cumque electricity onus ratio inferior.

Electricity per litteras ad bonam frugem ducentia imperio morari in solutione primae legis XL cento electricity vel X VI mensibus et paulatim industria potest reddere. Hoc etiam specialiter labore intensive cursus felis aemulationes infirma.

Expansionem accipientis entrepreneurs Popularem Business Credit (Cyrum)

Emendare accessum ad ripam lacus credit, per Cyrum progressio, imperium inciderent submisso vase interest rate de XXII percent ad Cyrum ex XII percent.

In sarcina huius consilium, qui familiae habent stabilis reditus, potest accipere quia Cyrum productivum negotium sector.

Hoc consilium pro ripis Cyrum pulsus offerre conatus agentis persona, ut participes augebit incrementa novae produntur adhortetur lacus.

Simpliciorem terram alvi in ​​investment activities

In terra sector, in Ministry de Agriculture et Spatial congue / National Terrae Agency, revising Regulation No. II in MMXV Service Signa et Ordinationibus agriculturae, Spatial et Terrae in elit felis.

Substantiarum aliae nova collocatio quod includit talia:

a. Magisque Applicant habere de terra (III dies prima VII horarum ponitur);

b. Omnia enim certa quaedam commemorantur preces audit de terra usum paratae et consilia communicant. Litteras published in III horas.

c. Ea quae ad formam Integritas licentiae sententia instauratio comitatu populis iura necesse esse initium agro ad operationes. Est cum id, quod fieri posse in Decreto de terra usum iura editae.

d. Tuendam tempus (quod requiritur perfecta)

Hak Guna Usaha: 30-90 ex diebus XX diebus in quibus opus (usque ad CC hectares), vel XLV diebus ferialibus (> CC hectares)
Extensionem / renovatione HGU: 20-50 ex diebus VII diebus in quibus opus (usque ad CC hectares), vel XIV diebus in quibus opus (> CC hectares)
Request Broking / IURE Utor: 20-50 ex diebus in quibus opus ad XX diebus in quibus opus (usque ad XV hectares) vel XXX diebus in quibus opus (> hectares XV)
Extensionem / renovatione Broking / IURE Utor: 20-50 ex diebus ferialibus diebus in quibus opus ad V (usque ad XV hectares) aut VII diebus in quibus opus (> hectares XV)
Rights terram: V diebus in quibus opus ad I die operantes
Componere imperiali sanccimus edicto V II operationem operatum diebus novissimis
e. In terra usus ius ex prorogatione summa aestimatione et usu terrae (possidet ingens audit) haud diutius uti primam petitionem per pertineret elit.

Senior prorex praefecto Bank Indonesia Adityaswara Mirza dixit quod current situ cursus debetur financial foro externo et interno factores.

Extrinsecus, quod figurae Arabium Foederatarum oeconomiae infirmitatis experitur amet, praesertim in regione labor. Aliud autem est ex principio oriuntur interest rates transferre. "Initio multis foro participes praedicere Fed interest rate repleveris orietur in October vel December sed apparenter immutavit os suum vaticinium ad quartam 1st 2nd aut sequentis anni," dixit Civitatum Arabium Consociatarum.

Hoc diverticulo ad revocatas liberalitates, ut sector, qui aliquot menses ante emi pupa prius, nunc ut interficiam damna.

Interno factores, foro respondit positive ad policy sarcina kkonomi primo, secundo et tertio. Haec packages ostendere gubernationis officium oeconomicae reform.

"In tempore, quod posset reducere inflatione sarcina consilium" inquit Mirza.
De regimine launched quarto oeconomicae policy sarcina
Salutem operantur facti foco policy sarcina hac vice
Batavia, Indonesia - deductae sarcina principatus super quattuor volumina oeconomicis consilio October XV, 2015 Pelagus focus in rem publicam consiliis tempus tellus eget Micro opificum, parva et medium conatibus (SMEs).

Ad curare salutem operantes, gubernatio efficere ratio nova formula moles provinciale Minimum milites (UMP)

"Status est curare non opus est ut incidam in low gerunt, sed etiam laboris locatores habent fidem," inquit Minister enim Coordinating Oeconomia Nasution in torcular colloquium.

Ut pro enucleandam SME sector, pemerintahkan retro propositum distributio consilium ad relaxat Popularis Business Credit (Cyrum) et providere operantes capitis creditumque ad SMEs educendo bona pariatur.

Hic sunt aliqua puncta in quarto oeconomicae policy sarcina ut praesentatum instituere Nasution, minister et Minister Operamini nulla Hanif Dhakiri Bambang Brodjonegoro,

Coordinating Minister Oeconomicarum Nasution:

1. In stipendio operantur certe ascenderet per singulos annos fit.

2. exsistat auxilium operantium onus reducere sumptus formam vivendi in rete quod Indonesia editae Phaedrus card sani Indonesia Card.

3. Formula UMP: Minimum mercedem hoc anno plus ad rate of inflatio et oeconomica augmentum (in recipis). Haec formula non competit in octo provincias ut current minimum gerunt adhuc sub vivus necessitates (KHL).

Duodequadraginta provinciae transitionis quadriennium dabitur. Nam quadriennio raptum est minimum gerunt non acquiret margine adiectis nimirum utcunque valeat KHL

Aliquam Minister Hanif Dhakiri:

1. Evaluation of Latin necessitates (KHL) feretur egredientes per singulos annos quinque. Quia secundum extensionem Centralis hendrerit statistics (distet) exemplaria consumptionis mutatione facta in quinquennium.

2. In posterum cum onere restituendi nulla lege naturae et stipendia. Significat stipendia Inter opus aetatis pertinet educationem operum effectus. Non semper sit ordinandus est.Minister a rebus oeconomicis Bambang Brodjonegoro:

1. Ad operantes capitis creditumque ad SMEs educendo bona manufacturers, Indica Exports imperdiet Agency (LPEI) feci mapping. Unde in potentia partes sunt XXX operantes capitis obtinere fenus.

Tributum incitamenta So Focus Economic Policy Package Volume V
Sarcina regiminis oeconomica consilium iri ad instaurationem et supellectilem oeconomica stabilitatem inter mundum oeconomica LUSTRUM quod Indonesia carminum quoque studium adfectavit, affirmatur President Joko Widodo post limitatum scrinium conventus die Jovis meridianus (22/10).
Nasution Minister Rerum Oeconomicarum in Praesidis officium accepisset enarrari a sarcina oeconomica policies vol V, in Batavia Wednesday, October XXII, MMXV (VOA / Andylala).
Nasution Minister Rerum Oeconomicarum in Praesidis officium accepisset enarrari a sarcina oeconomica policies vol V, in Batavia Wednesday, October XXII, MMXV (VOA / Andylala).


Oeconomica Policy Package IV Focus Problem stipendio et Popularem Business Credit

JAKARTA
Oeconomicis consilio edito volumine sarcina principatus quinquennium familiari callet boost. Policy sarcina quod sedulique in regimine incitamenta ad reductionem et vectigaliorum residuis.

Minister Rerum Oeconomicarum Nasution praesidialis officio in Batavia feria (22/10) dictum est in prima ratio tributorum revaluation incitamenta in communi bonorum tam publicae habuerunt conatibus (SOEs) et conuiuiis. Unigenitus tuus in multitudine Nasution revaluation nolit facere bona quia altae tax rate. At ille ait: Si res fit revaluation potissimum pro bonis bona, et valor bonorum comitatu augeri potest.

"Quid egerint revaluation igitur augebit facultatem. Et creabit capacitatem diam effectus augetur insignis acceperit. Etenim in Gallograeciam miserat potest maiorem utilitatem. Summa res crescere. Dic C% vel CC % posset esse, "inquit Nasution.

Idem delatum nulla Bambang Brodjonegoro Minister, adiecta est revaluation readjustment valorem bonorum consortio current speciosam secundum valorem. Bambang explicari vectigalia typice (VAT) bonis ad revaluation pegged X tellus, at certe tempus secare.

"Nam taxpayers (WP), quando interponere revaluation bonis donec December XXXI, MMXV moles specialis habeat ultima reditus tributum revaluation est ex principio mechanico demonstrato X% ad III%. Si exhibeatur in period January 1st ad June 30th MMXVI, moles autem praecepti est IV%. cum limatura July I donec December XXXI, MMXVI, ultima amount of speciales rate of VI% reditus tributum ad revaluation, "inquit Bambang.

Iterum V, nulla in re duplex vectigal pro sarcina volumine collecta pecunia vel dignissim mattis obsideri vulgo REITs contractum (Real Estate elit credere). Secundum Bambang includunt ordinaria securitates latis comitatu vel in vadium subiecta bona talis ut proprietas vel infrastructure.

Bambang addidit: «Cum PMK quae mox agam proxima septimana igitur duplex tributum praesertim pro manipulos specialiter akandihilangkan simplex tributum. Sic exspectatur praesentia instrumenti KIK DIRE appareat in Indica capitis foro, et contrahendae collocari Hoc autem factum est foras. "

Interim Services Auctoritate (FSA) novam sententiam multorum islamica Petilio fretus. Praeses Tabula delegatis FSA Muliaman D. Adad novi consilii quaerentes sarcina momenti consilium deliberata per quatuor prioribus FSA Bank Indonesia (B), tamen ad omnem principatum et fiscalem proferant....
Google Translate for Business:Translator ToolkitWebsite TranslatorGlobal Market Finder

Saskaņā ar Hadad, šariata nozare nav saņēmusi daļu.

"Pirmkārt, ir vieglums produktu un darbību islāma bankām. Par licencēšanas un izdevumu mehānisms islāma produkti būs viegli. Ar disederahanakan, tad nav nepieciešams lūgt atļauju jānosūta vēstule dēļ šariata produkti tiks kodificēta grāmatā. Ja produkti jau pastāv, tas nav nepieciešams licence atkal, tikai ziņot par to, "viņš teica.

Licencēšanas mehānismu citi produkti, kuri ieļauti šariata tālākai Hadads, ietver zelta bandinieks šariata, kas arī nav nepieciešams lūgt atļauju.

Preses konferencē piedalījās vairāki ministri, tostarp ekonomikas ministrs Nasution, koordinācijas ministra Jūras Rizal Ramli gubernatoru Bank Indonēzijas agus Martowardojo, finanšu ministrs Bambang Brodjonegoro un priekšsēdētājs Financial Services Authority FSA Hadads Hadad bija - prezidents Joko Widodo teica, ka valdība darīs visu iespējamo, lai stiprinātu ekonomiskā stabilitāte amid pasaules ekonomikas lejupslīdes, kas ietekmēja arī Indonēzija.

Prezidente arī nodrošina valdības ekonomikas politikas paketes turpināsies.

"Tāpēc, pakete turpinās turpināt Bank Indonēziju arī ar FSA. No 1,2,3,4,5 tiks turpināta ar 6,7,8 varbūt līdz 100. Varbūt līdz 300 umpteenth 200. Varbūt. Bet skaidrs, konsekvenci mūsu laiks ir vēlējās dot spēcīgu iespaidu, ka mūsu nodoms pārveidot pamatus tautsaimniecībā. Kas, protams, mēs vēlamies, lai iedzīvotāji un uzņēmumi zina, ka mēs turpināsim strādāt mereform regulējumu un birokratizāciju, "teica prezidents (VOA).

Sestā ekonomisko paketi "priekšpilsēta"
Speciālajās ekonomiskajās zonās, ir paredzams, lai atdzīvinātu ekonomiku lauku reģionos.
Seši posmi ekonomikas politikas paketes, cita starpā, režisors mēģinot virzīt ekonomiku priekšpilsētā, sacīja ekonomikas ministrs Nasution.
Turklāt koordinācijas ministrs (koordinējošā) Ekonomikas lietu Nasution norādīja ekonomikas politikas paketes šoreiz arī koncentrēties uz nodokļu, ūdens resursu apsaimniekošanu, un medicīnā.
"Vienkārši runājot, izmantojot šo kopumu, ir dažas jomas jomā noteikts, ka speciālās ekonomiskās zonas (SEZ), kuras galvenais mērķis ir apstrādāt esošos resursus reģionā un ārpus tās," sacīja Nasution pie viņa birojā, ceturtdien (5/11) ,
Speciālās ekonomiskās zonas

Tanjung Lesung (Banten)
Sei Mangke un Tanjung Api-api (North Sumatra)
Palu (Central Sulawesi)
Bitung (North Sulawesi)
Mandalika (West Nusa Tenggara)
Morotai (North Maluku)
Maloy Batuta Trans Kalimantan (Kalimantan Barat).
Tagad šie astoņi ekonomiskās zonas izveidotas ar valdības noteikumiem ievešanu konkrētās jomās, kas tiks izstrādāti, proti Tanjung Lesung in Banten provincē, Sei Mangke un Tanjung Api-api (North Sumatra), Palu (Central Sulawesi), Bitung (North Sulawesi), Mandalika ( West Nusa Tenggara), Morotai (North Maluku), un Maloy Batuta Trans Kalimantan (Kalimantan Barat).
Atbrīvojums no nodokļa
Speciālajās ekonomiskajās zonās, kas ir paredzēti dažādas iespējas nodokļu atvieglojumiem, jo ​​īpaši nozarēs, kas apstrādā vietējos resursus ap KEK un atbilst noteiktajām prasībām.
"Tas nepieciešams, lai veicinātu saskaņošanu uzņēmējdarbības un rūpniecības klimats ir labs," Nasution teica.
Nasution teica politika šoreiz ietver arī ūdens resursu apsaimniekošanu, kā arī pārtikas un ar narkotikām saistītos jautājumus, tiek apstrādā BPOM.
Prezidenta Jokowi valdība līdz šim ir uzsākusi paketi seši ekonomikas politiku.
Par pārvaldību ūdens resursu, valdība pamato savu politiku ar Satversmes tiesas lēmumu, kas neļauj komerciālo ūdens resursu apsaimniekošanu no privātā sektora.
Tomēr, ja lēmums par tiesas noteikto, valdība ir devusi atļauju dažādiem uzņēmumiem, ne tikai minerālūdens uzņēmums.
Tāpēc, teica Nasution, uzņēmumi turpinās darboties saskaņā atļauju "līdz brīdim, kad apliecības derīguma termiņa beigām vai līdz brīdim, kad ir jauna tiesību akti".
Par Pārtikas un zāļu regulējumu, Nasution pakļaut narkotiku importa licences vienkāršošanu.
Tas ir pakete seši valdības īstenotajiem kopš prezidenta Jokowi ekonomikas politikas darīt prombakan kabinets.
Diiluncurkan pirmais moments, Nasution teica, ka pakete ekonomisko reformu braukt atpakaļ ekonomiku palēninās.

AGRO preces 5 Indonēzijas WORLDWIDE
Mums jābūt lepniem izrādās dažus lauksaimniecības produktus un plantācija Indonēzija ir ļoti globāls. Amid pašreizējā pārplūšanu patēriņa preču imports no ārzemēm, lauksaimniecība un plantāciju preces joprojām ir prece starptautiskajā arēnā. Šoreiz mēs apskatīsim nedaudz par 5 Indonēzijas lauksaimniecības un plantāciju precēm visā pasaulē.

Palmu eļļa
Indonēzija nodot sevi kā ražotāju jēlnaftas palmu eļļas pasaulē. 2011. Indonēzija dominē pasaules tirgū jēlnaftas palmu eļļa par 47%, lai pārspēt Malaiziju 2.vietu ar 39%. Eksports palmu eļļas varētu sekmēt valsts ārvalstu valūtas USD 14 miljardi 2010. gadā un ir sagaidāms, ka ievērojami pieaugs no gada ketahunnya.

2. Garšvielas

Kopš neatminamiem laikiem, Indonēzija ir slavena ar saviem garšvielām. Spice augi, kas plaukst Indonēzijā piesaistīt citas valstis, lai menguasainnya. Tas ir neizbēgami, ka pēdējo daudzu ārzemju valstīm bagāti kā rezultātā garšvielas no Indonēzijas, kam ir ļoti liela vērtība. Līdz šim, Indonēzija ir galvenais eksportētājs garšvielu pasaulē, tostarp muskatriekstu (Nr. 1), kanēlis (Nr.1.), Krustnagliņas (Nr.1) un pipariem (nr. 2).

3. Kakao

Indonēzija ir Nr.3 pasaules kakao pēc Kotdivuārā un Ganā. Ražošanas turpina pieaugt vidēji par 3,5% gadā, līdz 2014. gadam valdība bija apņēmusies pārspēja abas valstis pirmo rangs kā pasaules lielākais kakao ražotājs. 2010.gadā Indonēzijas kakao ražošana sasniedza 574 tūkstošus tonnu, veidoja 16% no pasaules kakao produkcijas, bet Kotdivuāra pirmajā pakāpē ar 1,6 miljoniem tonnu, veidoja 44%.

4. Rubber

Indonēzija ieņem otro vietu pēc Taizemi kā piegādātāja jēlnaftas gumijas. Ir pieminēt Indonēziju par smaganu arābu pasaulē. Neskatoties zaudējot skaita ziņā un produktivitāti gumijas plantācijas, bet Indonēzijas gumijas touted kā kvalitātes uzvaru pār gumiju no Taizemes. 2011. gumijas ražošana Indonēzijā sasniedza 2,8 miljonus tonnu.

5. Kafija

Indonēzija pašlaik ieņem trešo vietu kā pasaules kafijas ražotāju saskaņā Brazīlijā un Kolumbijā. Basarnya Indonēzijas kafijas ražošanas gadā vidēji aptuveni 600 tūkstoši tonnu. No šīs summas Indonēzija varam piegādāt 7% no pasaules kafijas.
Izgatavošanas galvenais Exchange
Menpar teica Indonēzija pārāka ziņā tūristu galamērķiem, cena konkurētspējīgu tūrisma un tūrisma prioritātēm.

Indonēzija Tātad galvenais tūrisma nozares ražotāju DevisaGili lawa Dalat, Lombok, Indonēzija (Michele Westmorland / Corbis)
Tūrisma ministrs Arief Yahya teica, ka valdība atkārtoti noteikt tūrismu kā galveno nozari, ar vadošo nozari valūtas pelnītāju Indonēzijā.

Tas ir noteikts īpašā slēgtā sēdē tūrisma Bogor Prezidenta pilī, pirmdien (16/2), un iepazīstināja atklāšanā Nacionālās konferences asociācijas Indonēzijas Viesnīcu un restorānu, otrdiena (17/2).

"Šādas noteikšanas ietekmi, kad reģions ir iestatīts uz valsts stratēģisko jomas, nozare varētu atbalstīt plānu, kas, piemēram, valsts pasūtījuma ministrija noteikt ceļus," viņš teica.

Viņš piebilda, ka Indonēzija faktiski ir priekšrocības attiecībā uz tūrisma galamērķiem, cena konkurētspējīgu tūrisma un tūrisma prioritātēm.

Kaut gan no otras puses, Ariel atklājās datu ceļojumu un tūrisma konkurētspējīgai Index apkopotā Pasaules ekonomikas foruma, Indonēzija ir par 140 valstīs ranga 70.

"Mēs noteikt trūkumus tūrismu kā tūrisma infrastruktūra, informācijas tehnoloģiju un tūrisma, un higiēnisku" viņš piebilda.

Tas, viņš piebilda, ka lielākais izaicinājums. Tā cerēja Indonēzijas tūrisma strauji augt un kļūt par galveno nozari Indonēzijas papildus naftas, gāzes un naftas palmu.

TKI Veicināt valsts ārvalstu valūtas pēc otrā lielākā naftas un gāzes
ārvalstu valūtas iegūti no Indonēzijas darbiniekiem (TKI) joprojām ieņem otro vietu tikai uz naftas un gāzes nozarē (naftas un gāzes).

2009.gadā vien ārvalstu viesstrādniekiem, izmantojot piegādes pārvedumu uz valsti sasniedza ASV $ 6617000000.

"Viesstrādnieki veicinās ārvalstu valūtas otrais lielākais pēc naftas un gāzes," teica priekšsēdētājs laika nobīde (IE) Tirdzniecības un rūpniecības (Kadin) Adi Putra Tahir Nacionālajā seminārā atšķetināt izvietojumu un darba ņēmēju aizsardzība ārzemēs, pie Bidakara Hotel, Jakarta, trešdiena (2/6).

Viņš teica, ka politika izvietošana un aizsardzība Indonēzijas darbinieki (TKI) joprojām nav optimāla. Tad viņš teica, atjaunojam problēmu izvietošanu un migrējošo darba ņēmēju aizsardzību, būtu labi organizēta nacionālās kustības un sinerģiju.

"Es ceru, ka tas ir valsts kustība, veikls, ieinteresētajām pusēm ir staigāt sinerģiskas. Īpaša uzmanība jāpievērš no vervēšanas, izvietojumu un pat aizsardzība, "teica Adi.

Saskaņā ar Adi, darba ņēmēju skaits, kas strādā ārzemēs, nevar nodalīt no darba, ko valdība joprojām ir ierobežota. Ekonomiskās izaugsmes temps tiek lēsts 6% joprojām nav atcelts pieejamību darbavietām valstī.

Pamatojoties uz datiem no Ārlietu darba ņēmēju skaitu, kas strādā ministrijā ārvalstīs sasniedza 3.246 miljonus cilvēku izplatās daudzās valstīs. No šīs summas līdz 2009. gadījumos satraukumu viesstrādnieku sasniedzis 69 004 cilvēkus.

Indonēzija varētu likt ārvalstu darba ņēmējiem (TKI) līdz 10 miljoniem cilvēku jeb aptuveni pieci procenti iedzīvotāju.

Tas tika atklāts priekšsēdētājs pastāvīgās komitejas Nodarbinātības Ārlietu Tirdzniecības palātas, Nurfaizi, seminārā par migrējošiem darba ņēmējiem, ko Tirdzniecības palātas Džakartā organizētajos, trešdien (2/6).

Nurfaizi kurš ir arī priekšsēdētājs asociācijas Corporate Services TKI (APJATI) tika salīdzinātas ar Filipīnām, kura 10 procentus no iedzīvotāju strādāt ārzemēs.

"Rezultāti, Filipīnas noliekti apmainīt līdz 15 miljardiem dolāru gadā, un kļūt par lielāko ražotāju no visas ārvalstu valūtas ar Filipīnu valdības radīts," viņš teica.

Piecu gadu laikā, viņš teica, izvietošana viesstrādnieku ir sasniedzis četrus miljonus cilvēku, un ir vērsta palielināt līdz četriem miljoniem cilvēku, nākamajos divos gados.

"Tas ir, kad atbalstīja visas partijas un konsekventu valdības apņemšanos," viņš teica.

Palielinot skaitu viesstrādnieku ar pieaugumu par 21 procentiem gadā, sākot no 2004. gada, kas sasniedza 380 690 cilvēkus 696 743 cilvēku 2007. gadā ar galamērķa valsti Tuvajos Austrumos un Āzijas un Klusā okeāna.

Nurfaizi teica izvietošanu viesstrādnieku neformālajā sektorā joprojām dominē 78 procentiem, bet izvietojumi par Āzijas un Klusā okeāna reģionā formālajā sektorā varētu sasniegt 52 procentus pēdējos gados.

Vispār, viņš saka, ka ir arvien vairāk viesstrādnieku, kuri ne tikai redzējuši kā panākumu TKI izvietošanas programmu, bet arī arvien vairāk darbaspēka, kas ir proporcionāla pieejamību darbavietām valstī.

Citējot datu Kemnakertrans ģenerāldirektors protokola un konsulāro jautājumu par Ārlietu ministrijas, Lutfi Rauf, teica, ka bija 2,8 miljoni viesstrādniekiem laika posmā no 2005-2009 ar "pārvedums" (naudas pārvedumu viesstrādnieku ievešanu valstī) sasniedza 6617 ASV dolāru 2009. gadā līdz 69 004 viesstrādniekiem problemātiska 2009. gadā.

2009. gadā Ārlietu ministrija sadarbībā ar Indonēzijas pārstāvju ir veiksmīgi meklēja pamattiesību darba ņēmēju, kam rodas problēmas ārzemēs ar pamattiesībām savāktā izpildi sasniedza 326 495 438 750 ASV dolāru un Singapūras dolāru.

2010.gada janvārī-maijā, Ārlietu ministrijas un Indonēzijas pārstāvji ir veiksmīgi sekmējusi pamattiesību viesstrādnieku, cik vien 156 416 dolāru, Rp185.736.941, Apvienotie Arābu Emirāti dirhēms 1845, 4800 riyals un 140000 Singapūras dolāru izpildi.

Par gadījumi viesstrādnieku ietver neizmaksātu darba algu, seksuālu uzmākšanos, tiek maksātas zemākas algas, sliktu apiešanos, slepkavību, darba negadījumiem, "tirdzniecību" (cilvēku tirdzniecība), imigrācijas pārkāpumiem, un tā tālāk.

Lutfi teica šķēršļi tie saskārās ar iedzīvotāju aizsardzību, cita starpā, neatbilstība noteikumiem un regulām, Indonēzijas valdība nav bijusi divpusējus nolīgumus ar visām valstīm viesstrādnieku, nosūtot nelegālos imigrantus, un darba ņēmējiem, kuri nav kompetenta.

Ārlietu ministrs Marty Natalegawa uzklausīšanā ar Komisijas I Pārstāvju palātas 2.decembrī 2009 teica ārzemēs ir jautājums par aizsardzības Indonēzijas iedzīvotāju prioritāte Ārlietu ministrija.


Indonēzijas ekonomika ranga 9. of the World
Mediawarga.info - Pasaules Banka ierindojas Indonēziju par 9. lielākā ekonomika pasaulē. Indonēzijas IKP līdz 2014. gada beigām sasniedza ASV $ 2550000000000. Šī nostāja novirzīt Lielbritānijas IKP bija tikai US $ 2.4 triljoniem.
Ekonomiskā vērtība tiek aprēķināta kā rezultātā, salīdzinot pirktspējas preču vai pakalpojumu valstī, preču vai pakalpojumu, izmantojot vienu un to pašu valūtu ASV dolāros veidu. Šis termins ir pazīstams kā pirktspējas paritātes (PPP). Piemēram, The Economist, izmantojot aprēķināšanas metodi, kas balstīta uz cenu McDonalds, kas pazīstams kā "The Big Mac indekss".
DBS Bank ekonomists, Gundy Cahyadi teica centrs pasaules ekonomikas tagad pāriet no Amerikas un Eiropas uz Āziju. Āzijas progress kliedēt priekšstatu, ka ASV ekonomika joprojām ir pasaulē lielākais spēks, kas virza globālo izaugsmi. Saskaņā ar pētījuma rezultātiem DBS, nākotnē, Āzija radīs vienlīdzīga ekonomiskā milzu Vāciju ik pēc trim gadiem. Pirmais jaunais ekonomikas gigants ir sagaidāms, ka tas notiks 2023. gadā otrajā vietā 2031 un trešais 2038.
RI ekonomiskā pārsniegs Austrālijā un Dienvidkorejā 2030. gadā

Liputan6.com, Džakarta - Ekonomika Amerikas Savienotās Valstis (ASV) paredzētais turpināja rādīt savu dominanci 2030. Tikmēr tiek gaidīts arī ekonomika dažām jaunattīstības valstīm piedzīvot pieaugumu, turpretī dažās Eiropas valstīs patiešām iejusties apakšējā kārtībā.

Saskaņā ar ASV Lauksaimniecības departamenta, ir paredzams, ka zeme Uncle Sam palikt līderi pasaules ekonomikā, tās iekšzemes kopprodukta (IKP), kas nākamajos 15 gados, ir paredzams, lai sasniegtu ASV $ 24800000000000, kas ir par ASV $ 8000000000000 pieaugumu salīdzinājumā ar prognozēm IKP šī gada US $ 16 8 triljoni.

Tikmēr otrajā pozīcijā ieņem Ķīna ar tās IKP pieaugs divas reizes šo prognozi šim gadam līdz US $ 22200000000, un palīdzētu slēgt ekonomisko plaisu starp ASV un Āzijā vispār.

Trešo vietu ieņem Indijā tiek prognozēts, ka 2015. gadā tikai pabeigts piektais lielākais IKP pasaulē. Tā kā nākamajos 15 gados, Indija ir paredzēts pārsniegt Brazīliju, Angliju, Franciju, Vāciju un Japānu. Starptautiskais Valūtas fonds (SVF) teica, valstij būs lielākais darbaspēka pasaulē nākamajos 15 gados.

Kamēr Japāna tiek vērtēta, ir mazāk paveicies valstis. Jo pēc tās ekonomika pieauga 1990.gadu un piedzīvoja stagnāciju fāzi, Japānas ekonomikas izaugsme būs lēna, liekot Japānas ranking samazinājās līdz ceturtais sarakstā valstīs ar lielāko ekonomiku pasaulē līdz 2030. gadam.

"Japāna ir svarīga mācība, kas, cik ātri jūs varat piedzīvot saistītos pazemināšanu ekonomikas struktūru," sacīja JP Morgan galvenais ekonomists Bruce Kasman kā to citē Bloomberg, svētdien (04/12/2015).

Bez Japānā, Francijā tiek arī prognozēts kritums trīs pozīcijas rangs 8 ar PBD ASV $ 3.3 triljonus, un Itālija samazinājās divas vietas uz 11. pozīciju ar IKP ASV $ 2300000000000.

Tikmēr Indonēzijas ekonomika ir paredzams, tiks sarindoti 13 valstu sarakstā, ar lielāko ekonomiku ar IKP ASV 2.1 $ triljoni 2030. gadā, vairāk nekā Austrālijā 14. pozīcijā un Dienvidkorejas 15. pozīcijā ar IKP ASV $ 1.9 triljonus.

"Tur ir daudz neskaidrību. Vai Ķīna varētu augt par 4 procentiem un par 6 procentiem, ir daudzas lietas, kas izskatās, ka būtu globālajā ekonomikā. Vai Indija varētu pieaugt par 3 procentiem un 8 procentiem. Tas ir liela atšķirība, kad jūs apvienot tos laicīgi vecs, "viņš teica.

Kopumā Jamaika tiek prognozēts, ka zemākā pozīcija, lai saprastu, cik vien 13 pozicionēt 136 2030. Kaut Uganda kļūs par valsti ar vislielāko progresu kopš uzkāpa 18 rindās uz pozīciju 91.

1 comment:

  1. Do you need loan to start up your personal business? if yes kindly contact this email: finance_institute2015@outlook.com bellow.

    E hiahia ana koe taurewa ki te timata ake koutou mahi whaiaro? ki te ae aroha whakapa tenei imera: finance_institute2015@outlook.com raro

    ReplyDelete