!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Wednesday, August 19, 2015

Бомб потиснути Бангкок, 108 загинули, у тому числі громадянина

Бомб потиснути Бангкок, 108 загинули, у тому числі громадянина

BBC - Міністерство закордонних справ Індонезії, щоб забезпечити людині громадянина (громадян) Індонезії загинули в результаті вибуху бомби в Бангкоку, в той час як інші отримали серйозні травми.
"Вони є чоловіком і дружиною. Покійний був його дружина, в той час як її чоловік був все ще в реанімації мети (ICU) в лікарні у Бангкоку", сказав прес-секретар Міністерства закордонних справ, Arrmanatha Насир, повідомив Індонезії ВВС, HEYDER Аффан, вівторок (18 / 07) у другій половині дня.
Вони є чоловіком і дружиною. Хто вмер, були його дружина, в той час як її чоловік був все ще в реанімації мети (ICU) в лікарні в Бангкоку.
Прес-секретар МЗС Індонезії, Arrmanatha Насир.
За його словами, вони не були далеко від місця вибуху бомби в мечеті в районі Ratchaprasong, Бангкок, понеділок (17/08) ніч.
"Пара була відвідування Бангкока," сказав він, відмовившись кажучи вже про їх ідентичності.
Посольство Індонезії в Таїланд, додав він, досі ще координації з місцевими силами безпеки, якщо є інші індонезійські громадяни, які стають жертвами.
Тим часом, Міністерство закордонних справ Малайзії, щоб переконатися, є два малазійських громадян, які стали жертвами убитий бомбою в храм в районі Ratchaprasong, Бангкок, понеділок (17/08) ніч.
Тіла загиблих, пила Lim Гек і його сина, Джей Neoh червня, струм був поміщений в поліції лікарні загального в Бангкоку. Два інших малазійських людей, постраждалих в цьому інциденті.
Начальник поліції в Таїланді, сказав вибух прийшли з саморобної бомби Erawan Shrine. Вибуховий пристрій було встановлено в храмі. Кількість ЗМІ в Таїланді, сказав бомба з використанням інгредієнтів, як цілих три кілограми в тротиловому еквіваленті.
Хтось з чорним рюкзаком
Окремо прем'єр-міністр Таїланду, Prayuth Чан-о-Ча описує вибухів, які загинули щонайменше 21, це найгірше інцидент стався коли-небудь в цій країні.

Прем'єр-міністр Таїланду, Prayuth Чан-о-Ча описати вибухи, що загинули щонайменше двадцять людей це найгірше інцидент стався коли-небудь в цій країні.
Він сказав, сили безпеки були визначені, хто дивиться з відзнятого CCTV, що виглядає підозріло.
BBC кореспондент в Бангкоку, говорить людина, помічений вході в храм з чорним рюкзаком і залишив його в храмі.
Влада Таїланду говорять до цих пір вони не виключають, що ряд груп, що стоять за цими інцидентами, в тому числі противників військового уряду та етнічних уйгурів.
Раніше рішення тайського уряду репатріювати 109 осіб з етнічних уйгурів в Китай в липні на знак протесту різні сторони.
Таїланд оборонні над його рішенням про репатріацію 109 осіб з етнічних уйгурів в Китай на цьому тижні після того, як політика була піддана критиці різних партій.
Прес-секретар уряду сказав, репатріація відповідно до норм міжнародного права. Додано тайський уряд не насильно репатріювати уйгурів, що проводяться по всій країні, незважаючи на запитав китайців і тільки частково розряджена.
Торік Таїланд уйгури затримали майже 400 осіб. Проведення 172 чоловік були відправлені в Туреччину, особливо жінок і дітей. Про це повідомив в Міністерстві закордонних справ Таїланду, вони є громадянами Туреччини, незважаючи на те, що виникла з Китаю.
Що стосується відправки назад у Китай, чоловіки. Уйгури як правило, живуть в провінції Сіньцзян.
Кількість груп із захисту прав людини заявили, що вони були репатрійовані в Китай ризику катувань.
Турецька поліція
Турецькі ОМОН, розміщені в посольстві Таїланду в столиці.
Таїланд політика репатріанта уйгури викликало бурхливі протести в Туреччині. Мітинг навіть з відтінком насильства, коли протестувальники штурмували консульство тайський в Стамбулі в ніч на середу (08/07) і протести тривали наступний день.
В результаті, в цю п'ятницю (10/07) Таїланд тимчасово закрила своє посольство в Анкарі та консульство в Стамбулі.
У той час як анти-китайських настроїв у Туреччині, пов'язаних звітів останніх збільшується в обмеження натщесерце провінції Сіньцзян.
Етнічна Уйгурський із західних регіонів Китаю дійсно є культурні та релігійні зв'язки з Туреччиною сильні.

Демонстранти спалили прапори китайські, напали на ряд китайських ресторанів, навіть тих, хто звинувачується в нападі на туристів, підозрюваних у походять з Китаю.
Протести почалися після повідомлень, що етнічні уйгури мусульмани в Китаї заборонено постити під час Рамадану.
Етнічні уйгури із Західної регіоні Китаю походить від скупчення етнічних і культурних і релігійних зв'язків сильних з Туреччиною.

Демонстранти обурені Туреччина в доповіді про заходи безпеки Китаю щодо етнічних уйгурів мусульман під час Рамадану в Сіньцзяні.
"Наші громадяни засмучений почути новини, що уйгурские тюрки заборонено поста або інших різноманітних обов'язків у Сіньцзяні," сказав турецький заяву МЗС минулого тижня.
У свою чергу, китайський уряд каже, що вони поважають релігійну свободу мусульман і твердження, що ряд релігійних заходів у Сіньцзяні забороненої під час Рамадану є "явно суперечить фактам" і перебільшені західними ЗМІ.
"Там немає державні установи, приватні організації або фізичні особи, які можуть змусити інших вірити чи не вірити в будь-якої релігії. Вони не повинні бути дискримінаційними між резидентами і нерезидентами, релігійної релігії ", сказав китайський заяві уряду.
Тим не менше, ці пояснення не може послабити гнів турків.
Щасливий китайський ресторан належить Джихан Явуз був атакований розлюченим натовпом в Стамбулі минулого тижня.
"Люди бояться тут, боюся нападу знову," сказав Явуз.
"Якщо вони хочуть, щоб протестувати проти китайського уряду, вони могли б йти в перед посольством. Не реально використовувати насильство заради протесту, "сказав він.

Туристи, здається, не боїться подорожував в Туреччині, хоча китайський уряд випустило попередження подорожі.

Щасливий китайський ресторан належить Джихан Явуз, був атакований кількості людей.
На додаток до атакувати китайський ресторан, демонстранти напали на туристів, які підозрювані виникла в Китаї.
Гід по імені Miray Хаміт сказав чотири або п'ять осіб напали на ніж туриста в групі.
Атаки збіглися з березня мат Сірі вовки групи - onderbouw праве крило MHP.
"Вони питають, де ми були. Коли ми говоримо, що ми з Китаю почали бити з нас. Турецька гід, і я розбити атаку. Ми всі були налякані. Один з нас був поранений, хоча й не надто серйозно. Я був також побитий, "сказав Хаміт.
Miray зловмисник Хаміт не впевнений, що походив з парадних Сірі вовки і може бути звичайний пішохід.
Турецькі ЗМІ повідомляють, напади на ряд корейських туристів, підозрюваних у Китаї на марші Сірі вовки.
Твердження прямо суперечить Голова Сірі вовки в Istabul, Ахмет Йилдирим Yigit. Він каже, що це боротьба, що відбулося між демонстрантами і поліцією голосом і немає небезпеки для туристів. Він сказав, що не отримував скарг проти них.
"Безпека всіх туристів, які приїжджають в нашу країну це наша відповідальність. Ми не потерпимо ніякого насильства ", сказав він.

Сірі вовки голова сказав туристів в безпеці від шкоди доти, як вони проводять акцію.
Джерела в поліції не могли говорити на BBC. Тим не менш, Південної Кореї консульство в Стамбулі заявив, що не отримав скарги або повідомлення про напади на них.
Що стосується китайських туристів, здавалося, не відлякує підвищеної анти-китайської настроїв у Туреччині.
"Ми знаємо, що відбувається. Але ми не мали жодних проблем. Ми вважаємо, Туреччина. Турки дуже доброзичливі з нами, "сказав Чжан туристи назвали Лаки.
На цьому тижні, китайський уряд звернулося із закликом до його громадянам, які виїжджають до Туреччини і попередив їх, щоб триматися подалі від демонстрації і не записувати його.
Китайський уряд прагнуло контролювати релігійне вираження в Сіньцзяні для забезпечення ряд правил для уйгурів.

Фреска пропаганда в Кашгар, Сіньцзян, із зазначенням заборона шлюбу священиків.
Деякі норми містяться в ряді частин Синьцзяна, в тому числі:
Заблоковані завуальовані жінки
Уйгури теж дозволяється купувати нож в деяких областях
Діяльність молитися строго регулюється. Діти у віці до 18 років заборонено мечеті
Подружні пари повинні звернутися до уряду і не повинні бути заміжньою в секреті священика
Тільки дорослі можуть уйгурська людина бороду
Серія строгих правил і контролем китайської влади проти мусульман спільно етнічної уйгур. BBC, він був прийнятий, щоб перейти до Туреччини з Сіньцзяну в грудні 2014 року.
Він сказав, китайська влада допитали його сім'ю, коли вони порушують їх швидко під час Рамадану.
"Чому ви відрощувати бороди? Чому ти читаєш Коран? Чому завуальовані жінки?", Сказав чоловік, який побажав залишитися неназваним, не кажучи вже про його, імітуючи апарат питання.
Після допиту, солдати потім заарештували його і його сім'ю у в'язниці. "Вони навіть тримати моєї дитини 10 років і його чотирьох друзів."
Після того, як безкоштовно, людина пішла з родиною в Туреччину проходить через В'єтнам, Камбоджу, Таїланд, Малайзії.
Тепер вона живе в Стамбулі зі своєю дружиною і чотирма дітьми.

No comments:

Post a Comment