!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Saturday, August 29, 2015

Gerçekten ISIS Sunny grup, destek ISIS Neden almaya devam?

Bitmiş değildi binmek (358)

(Part yüz Elli sekiz üç), Depok, Batı Java, Indonnesia, 26 Ağustos 2015, 14:48 pm).

Gerçekten ISIS Sunny grup, destek ISIS Neden almaya devam?

Kendisini çağıran bir ülke Irak, Suriye ve Şam (İslami hilafet / ISIS) İslam Devleti hala Irak ve Suriye 1/3 denetler.
Böyle Özbekistan, Tacikistan ve Azerbaycan, ve diğer birçok Arap ülkesinde olduğu gibi İngiltere, ABD, Avustralya, Avrupa ve eski Sovyetler Birliği de dahil olmak üzere 100 ülkeden, gelen 25.000 gençlik (erkek ve dişi) ISIS bildirildi destekli Cihadilerin.
Vikipedi ISIS ortak Sünni ve Selefi olduğunu söylüyor Bununla birlikte, Suudi Arabistan suçladı ISIS, İslam ideolojisinin çıktı Khawarij vardır.
Suudi Arabistan liderliğindeki Arap devletlerinin Koalisyon ISIS mücadeleyi devam etmek ABD'nin liderliğindeki 80 diğer ülkelere destek nedeni budur.
Şimdiye kadar hiçbir bağımsız ve objektif araştırmacılar, orada kim tam olarak ISIS, Suudi Arabistan tarafından iddia edildiği gibi Sünni, Selefi ya da Khawarij gelen grup, ister.

Bir Suudi din adamı o As-Selef el-Salih Ehl Hadis takipçileri arasında hariç Ehli Sünnet vel Jama'ah yoldaşları uyarınca Müslümanların kıymık gruplarını bulamadı ettiğini açıkladı.

Ali, Az-Zubair Tholhah ve sonra tanıklık olmadıysa: Onlar adalet harika rakamlar kınıyor ve onların arkadaşı indirdi ve bu devletler Al-Wasil bin Atho 'olarak sapkınlığı onları suçladı ise büyük rakamlar yoldaşları karşılık nasıl Mu'tazilah nedeniyle tanıklık cezalandırdı. [Bkz Al-Farqu Bainal Fırak hal.119-120]

Hariciler Müslüman cemaatin din ve menyempal gelmişti çünkü onların doktrin bazı temel noktalar olduğunu mengkafirkan Ali ve oğlu, İbn Abbas, Osman, Talha, Ayesha ve Muaviye ve insanların yoldaşları özellikleri bulunan değil taciz ve onları mengkafirkan.

Shufiyah, onlar Peygamberlerin mirası ve Kitap ve Sünnet ve ölen olarak mensifatkan vericisini Aşağılayıcı hafife. Büyük bir adam derler: Biz doğrudan ölü değil büyük bir yaşam (Tanrı) bilgimizi alırken Sen ölünün, bilginizi almak. Bu nedenle, diyorlar-ile Sened hadits- reddetmek için ağızlarına: Has Bana Rabbi benim kalbimi mengkhabarkan.

Şiiler gelince, onlar yoldaşları birkaç kişi dışında Peygamber sallallaahu 'alaihi sellem'in ölümünden sonra geçen inandı var sızın rahip Al-Kisyiy on kitap Rijalnya davanın tarihini anlatıyor görüyoruz. Diye belirtti ettiği Ebu Ca'fer dan 12.13: Tüm zındık Peygamber ölümünden sonra sallallaahu 'alaihi sellem'in üç haricinde dedim: Üçüncü kişi kim? Buyurdu ki: El-Miqdaad bin Al-Aswaad, Ebu Dhar Al-Ghifary ve Salman Al-Farisiy.

Ve Ebu Ca'fer ve s.13 rivayet, şöyle dedi: Göçmenler ve Anshor üç haricinde (din) çıktı. [Al-Kulaniy Al-Kaafiy İşe bakın, hal.115]

Şüphesiz syaikhani (Ebu Bekir ve Ömer) ... ve biz bulmak buradan kendimizi delil sunmak zorunda: this- kınadı ve kitabında Kasyful Asroor halinde Ebu Bekir ve Ömer'e lanetli Humeyni de, zamanında 131 onların büyük -tokoh bakın, o ifade Onların sapmalar kanıtı iki menyelisihinya olduğunu kanıtlamak için hem Kur'an hakkında çok net.

Ve dedi yine 137 şartları: ... ve Hz gözleri (d) kapalı iken hem onun kulakları iftira ve küfür Kur'an'ın ayet uygulama, kezindikan gelen ve penyelisihan kaynaklı dik İbn el-Hattab üzerinde hiçbir açıklamalar ' Bir görkemli.

Mürcie, onlar inanıyoruz Assabiqunal Awalun Mübadilleri ve Yardımcıları (İslam'ı ilk insanlar) kenifakan aynı niyetle olan bu münafıklar inanç.

Hepsi arkadaşlar ile denk nasıl ise:

Aralarında gelen Mengkafirkan seçilmiş kişiler
Onlar aqeedah ve şeriat hukuku Peygamber sallallaahu 'alaihi sellem'in den rivayet olduğunu hiç kabul etmeyin.
Bizans uygarlığı ve Yunan felsefesini izler

Sonuç olarak
Bu gruplar, tüm tanıklar Kitap ve Sünnete ve suçlama daha değerli ise onları kınayan bize inkar etmek istiyorum ve onlar zındık vardır.

Böylece el-okunduğunda selefin anlayışı anlayış, kabul ve Istidlal (yasal karar) kavramı Firqatun Najiyah ve Ath-Thaifah Al-Mansurah Manhaj olduğu açıktır.

Arkadaşlarından örneği takip edenlere yol ve anlayış arkadaşı ile anlatılar (Hadis) olduğu otantik ve otantik dalah Şeriat hukuku, olanlar kim emek vardır ve bu yaşam Ehl Hadis değil, Ehl-ül-Bid'at seyri ve onun yoludur iken hawa. Yani gerçek ve formda onların başarı alaihi sellem'in ve ondan sonra dört halifenin sünneti 'sünnet sallallaahu aldı kişinin başarı ile alaihi sellem'in' Peygamber sallallaahu için hakemlik açıklamak zaman ne tarif güçlü.


BBC - Bir İngiliz ABD yetkililerine göre, Suriye'de bir drone saldırısı, askeri -drone- öldürüldü ", önde gelen siber cihatçıların" olarak lanse.
Belirtildiği, Cüneyt Hussain, Birmingham 21 yıl hiç bilgisayar korsanlığı durumda suçlu genç bir adam, İslam Devleti veya ISIS kendisini çağıran bir grup arasında bir "yüksek değeri hedef" oldu.
ABD'ye göre, 2013 yılında Suriye'ye girdi adamı öldürerek ISIS için büyük bir darbe oldu.
Michael McCaul, Homeland Security Komisyonu (Anayurt Güvenlik Komitesi) Başkanı ABD Hüseyin'in ölümü olduğunu söyledi "açık bir mesaj."
"Biz korumak ve olası saldırıları önlemek için istihbarat yetenekleri sürdürmek devam etmeliyiz ve biz terörist gruplara kutsal imha etmelidir.
Daha önce, bir İngiliz hükümet sözcüsü Biz terörist ISIS İngiliz Suriye dialkukan bir koalisyon hava saldırısında öldürüldüğü sanılıyor dair raporlar alıyorsanız "dedi.

Resim başlığı
Intihar saldırılarını taahhüt Başka İngiliz mücahitler, Abdul Waheed, ilk İngiliz vatandaşı
Hussain, Uzman bir bilgisayar korsanı, online kişisel rehber, eski İngiltere Başbakanı Tony Blair, sızıntı 2012 yılında altı ay hapis cezasına ve telefon hattı anti-terör hattı için sahte telefon görüşmesi yapmak oldu.
Haziran ayında, bir ISIS ile ilişkili İngiliz gazetesi Sun melapaorkan, Hussain bombalı saldırılar düdüklü tencereler, basınç-ocak, Londra'daki Silahlı Kuvvetlerinin bir geçit töreni ile yapılır yürütmek için planlıyor.
Hussain eski serseri müzisyen Sally Jones ile evli olan ve bir bilgisayar korsanı grubu Takım Poison bir üyesi olarak bilinir.
ABD'li yetkililer Hussain öldüren insansız saldırı Rakka kenti yakınlarındaki başlattı söyledi.

Daha fazla Fransız kadın İslam Devleti veya ISIS kendisini çağıran bir gruba katılmak için hedef alınmaktadır.
Terör Gözlemcilere göre, gruba katılmak kadınların sayısı erkeklerden daha aşırı bulunmaktadır.
"Fransa'da birçok kadın insani nedenlerden dolayı (ISIS katılmak için) ilgilenen," Jean-Charles Brisard, Fransız haber sitesi, Local Paris Terörle Analizi Merkezi'nin direktörü söyledi.
"Propaganda acı birçok kadın ve çocukları görüntüleyen Fransız vatandaşlarını hedef. Video ve fotoğraflar kadın (kalbi) hareket edecek," Brisard dedi.
"Onlara katılmak için (ISI) kadınları ikna etmek Batı'nın değerlerini kullanarak Onlar (ISIS)," diye ekledi.
130 kadın katıldı üzerinde
Nisan 2014 tarihinden bu yana hükümet vatandaşları ISIS katılmak için Suriye ya da Irak gitmek muhtemeldir insanları rapor sağlayan özel bir telefon hattı açıldı.
O zamandan beri hükümet hiç az 3670 rapor aldı.
Mart 2015 için veri yoktur 261 kişinin göstermek bildiriliyor kadın 135 kişiden ISIS, katılma şüphesi bulundu.
Yayınlanan raporda Fransız halkının 1430 Fransız üst ev Irak ve Suriye'de ISIS katıldı söyledi.

David Cameron, radikalleşme mücadele için bazı yeni yöntemler dener. O İngiltere'nin çok uzun "pasif hoşgörülü bir toplum" olduğunu söyledi.
İngiliz Başbakanı 27 Mayıs'ta yaptığı bir konuşmada dahil edilecektir Milli Güvenlik Kurulu terörle aşırılığın planı sunacak.
Yeni göçmenlik kurallarını içerecek taslak mevzuat, yetkililer aşırılık ve 'girişim aşırılık ilişkin kurallar "toplama yeri kapattı.
Cameron sertlik yanlısı ideolojisini bakan önemini diyecekler "zehirli."
Öneri ilk İngiliz seçimlerden önce İçişleri Bakanı Theresa May tarafından dizayn edilmiştir.
İngiltere'de halkının özgürlüğü haklarını ihlal edebilir, çünkü planın yeni parlamentonun bazı üyeleri tarafından karşı olabilir, BBC muhabiri Danny Shaw dedi.
Yayılma nefret
Önlemler de faaliyetler yürüten bir terör örgütünün faaliyeti olarak sınıflandırılmış değil halka açık bir yerde, nefret yaymak radikal örgüt için bir yasak kuralı içerecektir.
Bakan amaçlanan belirli bir grup dini gerginlik veya yarış tahrik olduğunu "makul inanıyorum" eğer geçen yıl toplantısında Mayıs Muhafazakar parti verilen ayrıntılara göre, kural geçerli olacaktır, demokrasiyi tehdit veya zarar, ya da risk halkı korumak için acil bir ihtiyaç varsa şiddet, huzursuzluk, taciz ya da diğer suç eylemleri.
Görüntü copyrightEPA
Resim başlığı
Theresa May uzun süre kurallarını tasarlamak, ancak eski hükümet ortaklarının desteği yok
Yasak kabul edilirse, Yüksek Mahkeme tarafından gözden geçirilecektir hangi üyelik ya da bir suç olarak kabul ediliyor örgüte fon sağlanmasını langsng.
Aşırılık rahatsızlık kanunu aynı ölçütlerle bireylere uygulanan.
Hükümetin planları ile Charity Commission "aşırılığın ve terörizmin için fon suiistimal kurumları sıralamak" için ek yetkiler verilecek ve yayın Watchdog Ofcom sabit hat mesajı içeren içeriği yayın istasyonları karşı önlemler alabilir.
Bağnazlık ve cehalet
Hükümet "bağnazlık ve cehalet meydan" kurumların çeşitli yetkisi olacağını, Milli Güvenlik Konseyi'ne hitaben yaptığı konuşmada olabilir.
Görüntü copyrightGetty
Resim başlığı
Hükümet "bağnazlık ve cehalet meydan" kurumların çeşitli güçlendirir.
Cameron, yeni tasarı sabit hat görüşlerini yaymak isteyenler için giderek daha zor olacak diyecekler.
"Çok uzun biz sakinleri 'sürece kanunlara saygılı olarak, biz size izin verecek' diyerek, pasif hoşgörülü bir toplum haline," Cameron yaptığı açıklamada.
Muhafazakar hükümeti artık kullanacağız "Daha önceki yaklaşım başarısız oldu" diye UK i ETAGlar dönük gerektiğini söyleyerek, ekledi: "zehirli olduğunu radikal İslamcı ideoloji."

İki üst düzey Iraklı komutanlar bir araba bombalı saldırıda yoldan geçen üç kişiyi bir araya öldürüldü.
Bu kuzey hükümet güçleri İslam Devleti veya ISIS kendisini çağıran bir milis grubu karşı karşıya Anbar eyaleti, Ramadi, başkenti bir alanda oluşur.
Ölenlerin biri Genel Abdel Rahman Ebu Ragheef, stratejik ilinde operasyon komutan yardımcısıydı.
Onuncu bölüm liderleri, Safeen Tuğgeneral Abdel Majeed, ayrıca Jerayshi alanında düzenlenen saldırıda öldürüldü, ortak operasyonlar sözcüsü Tuğgeneral Yahya Rasool Reuters haber ajansı tarafından kaydedilen sözlerinde belirtti.
O ordu, onları hedef patlayıcı madde içeren bir araç ele devlet televizyonuna verdiği demeçte, "ama patlama şehit bunları yaptı."
Bu saldırıdan sorumlu tarafın resmi bir açıklama almamıştır.
Askeri ve Şii milisler, Sünni savaşçılar ve ABD öncülüğündeki hava saldırıları desteği ile polisin bu operasyonun gelişimi yavaş, fakat 100 km batısında, Bağdat'ın bulunan kasaba, hatırlamak için çalışıyorlardı.

No comments:

Post a Comment