!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Sunday, September 27, 2015

Більшість улюблених туристичних місць в Індонезії.

Поїздка не була закінчена (377)

(Частина триста сімдесят сім), Депок, Західна Ява, Індонезія 27 вересня 2015, 1:32 вечора).

Більшість улюблених туристичних місць в Індонезії.

На додаток до острів Балі, Індонезія, здається, є зачарування красивих туристичних сайтів, і навіть набагато більш красивий і дуже варто відвідати і ніколи не буде забутий для туристів, які ніколи не відвідували, зокрема:
Морський парк Раджа Ампат, Папуа Для дайверів і любителів підводного світу парку, дайвінг рай, який представляє багатство морського життя вражає. Один з найвідоміших визначних пам'яток Раджа Ампат морський парк. Цей район називають кораловим рифам рай чи рай коралових рифів водолазами світу. Місце пам'ятки Раджа Ампат морський парк знаходиться в Західному Папуа.

Раджа Ампат новий район поділ вилайя районного широкий слайд з 4600000 га. Приблизно 85% від загальної площі океану, в той час як інша група островів і коралових атолів деякі 610 островів. Із сотень островів очерету тільки 35 островів населені корінними народами.

Raja Ампат острова не тільки розглядати як об'єкт природи Індонезії у вигляді найбільшого морського парку в Індонезії, але також вважають, є багатство морського життя в світі. Виявити панорамний пам'яток Раджа Ампат морський парк почалося, коли голландський національний майстер дайвер по імені Maxx Аммер відвідав регіон в 1990 році.

Пам'ятки Раджа Ампат морський парк є областю коралових рифів з багатством морського життя в світі, має принаймні 1300 видів риб, 600 видів коралів і 700 видів молюсків, не кажучи вже про різних типів черепах, морських водоростей і медуз. Найбільше багатство протягом трикутника області світового коралового, а саме на Філіппінах, Індонезії та Папуа-Нової Гвінеї.

Враховуючи широту водні атракціони Папуа Раджа Ампат морський парк і багатою різноманітністю морського життя, то ви можете вибрати точку, щоб почати занурення. Навколо острова Крі, ви можете бачити красу коралових рифів і багатьох видів риб, яка дивно, у тому числі видів Квінсленд окунь, Помпано, окунь, морський окунь, рифових акул, тунця, napoeleon губанів, барракуди і гігантські trevelly.

Інші місця для дайвінгу в морський парк атракціонів Раджа Ампат Папуа Сардини в риф з глибиною близько 10 метрів. Це місце служить різноманітність риб, включаючи папуг, які мають яскраві кольори. Якщо ви хочете спробувати відчуття того, що в рок-тунель, ви можете поринути навколо островів затоки Kaboei рок. Є бухта під рок тунель. Kaboei Бей Рок також виявили коралові печери, населені кажанами оле, а в деяких місцях знайдені залишки людських кісток.

Є багато інших місць для дайвінгу в Папуа Пам'ятки Раджа Ампат морський парк ви можете вивчити, наприклад, прохід, Фам острова, і острів Місоол. Крім того, насолоджуючись багатством морського життя, ви також можете насолоджуватися історичні місця в морі, в тому числі військових кораблів і бойових літаків, які затонули в водах Папуа Пам'ятки Раджа Ампат морський парк. Не тільки це, ви також можете насолоджуватися красою острова область Пам'ятки Папуа Раджа Ампат морський парк в змозі дівочої, лагуни, і бухта раніше захищена, має протяг чудових пляжів і кристально чистою морською водою.

Ви зацікавлені у відвідуванні пам'яток Папуа Раджа Ампат морський парк може бути пішли з Джакарти або інших великих містах в Domine Едуард Osok, Соронг, в Західному Папуа. Рейси Джакарта Соронг зазвичай транзитні в Макассар або Манадо. З Domine Едуард Osok, ви можете відразу ж приступити до пам'ятки Раджа Ампат морський парк з купою швидкохідних катерів berkafasitas 10 людей на суму близько 3200000 доларів США кожен шлях протягом 4:00.

Немає спеціальний квиток, щоб увійти в область водних атракціонів Раджа Ампат морський парк. Тим не менш, вартість орендувати моторний човен, обладнання дайверів і інструкторів, починаючи від сотні тисяч до мільйонів рупій в одне занурення. Дайвінг процес зазвичай здійснюється у багато разів, щоб мати в занурення плями відрізняються. Таким чином, бажано, водолази стікаються, щоб придушити кількість витрат, які відносно дорого.

Регіональні пам'ятки Папуа Раджа Ампат морський парк, ви можете отримати існують достатні кошти в деяких курортах, таких як на острові Крі, Вайгео, Mansuar і Місоол. Деякі курорти встановити ціни є відносно дорогим, тому що вона являє собою повне центр. Якщо ви прийшли з більш низьким бюджетом, уряд належать курорт може бути варіант.

Іншою альтернативою насолодитися пам'ятками Папуа Раджа Ампат морський парк, вибравши, щоб залишитися на човні з найняв човен Pinisi, який був модифікований спеціально для дайвінгу діяльності кілька днів. Корабель має kafasitas максимум 14 осіб на суму близько 90 мільйонів до 110 000 000 доларів за круїз протягом тижня.

Підводні райВ якості одного з перших морський парк у світі, краса підводного світу Бунакен, Манадо Північний Сулавесі добре відомі в міжнародному співтоваристві, особливо для аквалангістів. Насправді, в 2005 році, Бунакен стала об'єктом всесвітньої спадщини після індонезійського уряду зареєструватися Бунакен ЮНЕСКО. З площею близько 75 га 625, ентузіасти дайвінгу розпещені багато місці занурення. Бунакен морський парк має місце занурення 20 пунктів, 12 з яких знаходяться на острові Bunaken. Кількість місць для підводного плавання міг збільшити разом з номером водолазів, досліджуючи підводні краси Бунакен.
Занурення місці 20 точки, найулюбленіший серед інших у рідному селі, Lekuan, Фукуї Point, мандоліни ponit та Східної Бунакен. Водолази, які часто відвідують місце занурення Bunaken має різне фаворита. Наприклад, дайвер, хто любить пірнати плями акул мають різні полюбився дайверам, які люблять шукають манти. Підводні фотографи щасливий дивлячись ковзани, каракатиці, яскравий і інші макро фотографія об'єкти, які існують в море.


Рівень видимість у воді досягає 20 метрів, іноді, коли я хороший рівень видимості може досягати 35 метрів. Ви можете бачити красу коралових рифів Бунакен морський парк, який є одним з кращих у світі. Є приблизно 390 видів барвистих коралових рифів є дивним. Berlekak-дент унікальна форма з тріщинами до невеликої печери або тунелю під морем, які не можуть бути знайдені в інших місцях.

Острів розташований в Derawan архіпелагу Derawan, Derawan районів, округів Беро, Північного Борнео, блок Derawan острів морфологія bertopografi плоским прибережна рівнина. Піщаний пляж має нахил близько 7 ° - 11 ° з шириною 13,5 до 20 метрів.

У навколишніх водах морський парк і відомий як туристичного дайвінгу (підводного плавання) з глибиною близько п'яти метрів. Існує широкий спектр морського життя тут, наприклад, кальмари (каракатиці), омарів, риби труби (ghostpipe риби), восьминіг (bluering восьминога), голожабернікі, морські коники (ковзани), вугра стрічки (стрічка вугра) і риби Skorpion (Scorpionfishes ).

На скелі на глибині десяти метрів, знаходиться риф відомий як "блакитний тригера стіни", тому що риф довжиною 18 метрів багато риби тригера (червоно-зубчасті запуску риб).

Derawan острів з морськими кольору відтінки синього і зеленого видом, білий пісок м'який, рядами пальм на узбережжі, з невеликим лісом в середині острова, який є місцем проживання різних видів рослин і тварин і природною красою нижньої дух океану. Не здивуюся, якщо цей острів може перевищити ряди третину світового класу місце для підводного плавання і зробити цей острів острів мрії для дайверів.

Навколо острова Derawan, як багато хто, як 28 точкою занурення була визначена. Для вивчення всіх цю точку принаймні, займає близько 10 днів з одного занурення в кожній точці. Для переміщення з однієї точки в іншу, відвідувачі можуть використовувати кораблі. Тим часом, відвідувачі можуть також досліджувати острів пішки.

Д-р Карден Уоллас тропічних музею Квінсленда, Австралія оглянув морський багатство острова Derawan і знайшов більше 50 видів arcropora (морські тварини) в в кораловому рифі. Ніхто, здається, якщо Derawan острів відомий як третій найвищий у світі в якості міжнародного призначення занурення.

Коралові рифи в архіпелаг Derawan широкого на всьому острові і обвуглені в Derawan архіпелагу. Херст ногою на цих островах включає Лонг-Айленд обвуглені, випаленої masimbung, обвуглений buliulin, pinaka обвуглені, випаленої і обвуглені tababinga muaras.

Тип Риф в Derawan архіпелагу складається з оздоблюють, бар'єрні рифи і атоли. Це атол, який був сформований у острів і формується в солоне озеро. "Манта опитування причіпне 2003" показує середню кришку коралових рифів в довгостроковій острова 24.25% до 34.88 для твердих коралів і рифових життя. Коралові рифи на острові Derawan має середню кораловий покрив твердих коралів 17.41% 27.78% і живого коралового покриву. З числом видів 460 до 470 передбачає, що це буде багатство секунду біорізноманіття після Раджа Ампат архіпелагу.

Коралових рифів Основні напрямки:

Довжина західній частині острова (на вході і канал)
muaras з великою різноманітністю, Корал здоровою і естетичної цінності
malalungun корал, велика різноманітність зі складною структурою з різними проживання
великі коралові багатих місць проживання
Риф опитування риби в 2003 р, показав, що цей острів виробляє 832 видів. Крім того, за оцінками Є принаймні 1,051 видів у водах Беро gobes домінуючих видів (Gobiidae), губана (Labridae), і damselfishes (Помацентрові).

Іноді, сидячи в кінці дерев'яного моста, який веде до моря, ми можемо побачити зелені черепахи і назад на поверхню чистою водою. При зануренні ми також супроводжується черепах, які плавають навколо нас. Іноді навіть черепахи, які, здається, щоб бродити навколо котеджу знаходиться на узбережжі острова. З настанням темряви, деякі черепахи піднявся на берег і відкладають там яйця.

Відвідувачі можуть також розглянути інші острови навколо Derawan. Наприклад: Благодійний острова, Maratua і kakaban острові, який має свою унікальність. Синій ската (манта промені), який досяг 3,5 метрів завширшки населення на острові благодійний. Справді, можна знайти, якщо-пощастило, чорний скат з широкими "розмах крил" 6 метрів. У той час як острів має унікальну форму kakaban доісторичного озера в середині моря, єдиного в Азії.

Типові та охоронювані види, які можуть бути знайдені серед кокосових крабів в (Birgus Латрі), кити, дельфіни (Delphinus), зелена черепаха (Chelonia Mydas), Хоксбілл (erethmochelys Fimbriata), і дюгонів (Дагонг dugon). Кокосові краби можуть бути знайдені на острові kakaban і Maratua. Папа можуть бути знайдені навколо острова Maratua в певну пору року, в той час як дельфіни навколо острова Semama, благодійна kakaban, Maratua і обвуглених muaras.

Черепахи можуть бути знайдені навколо Лонг-Айленд, Derawan, Semama, благодійний і Maratua і дюгонів в Лонг-Айленді і Semama. Ще одна унікальна видів скатів манта (birostris), розташованих на острові благодійного і карликовий морський коник на острові Semama і Derawan.

Послуги та житло
Derawan забезпечити зручності, такі як котеджів, дайв-спорядження, катерів і ресторанів. Derawan острові також надати житло, яке не надто дорого, який управляється місцевими жителями.

Ці будинки є простими виступи майже 100 метрів в море, щоб зробити жителі можуть вільно побачити різні барвисті риби і черепахи, що проходять вільно, не заважаючи нікому. Меню їжа дуже просто з домінуючою головному меню морської риби і консервів, звісно, ​​не применшує задоволення денний і нічний атмосфери на цьому острові.

Доступ
Щоб дістатися до острова Derawan, туристи можуть літати протягом приблизно 3:00 Баликпапан, Східний Калімантан, на літаку з Джакарти, Сурабая, Джокьякарта або Денпасар.

З Абердіна, все одно доведеться летіти в Кабо-Redeb занурення однієї години на літаку, KAL Зірки, Deraya або DAS. Крім того, Кабо-Redeb також може бути досягнуто на море, з посадкою з Самаринда, столиці Східної Калімантан Тарган, столиці Північного Борнео до мису Redeb подальшим оренду катер.

Подорож на острів Ломбок.
Ломбок, Західна Південно-Східна Нуса (населення в 2001 році: 2,722,123 жителів) є островом в Малих Зондських островів або Малі Зондські розділені протокою Ломбок Балі в Sebelat жаль протоки на заході і сході Сумбава. Острів знаходиться приблизно сферичну форму свого роду "хвіст" на південно-західній стороні довжиною приблизно 70 км. Ця область острова досягнувши 5,435 км ², розміщення вона займає 108 зі списку островів базується на ступені світу. Головне місто на острові Матарам.

Ломбок Острів славиться своєю природною красою екзотичних і захоплюючим. Ломбок острів не тільки три острови Гілі. На додаток до Гілі Траванган, Гілі Ейр і Мено Гілі. Ломбок острів все ще має деякі дамби в рівній мірі красивий. Один тільки Гілі Кондо розташований на схід від острова Ломбок.

Ломбок Острів стала однією з ікон індонезійського туризму, краса острова є другою немає в Індонезії, гостинність Sasak люди, краса пляжів, які дуже білі, коралові рифи і біологічного багатства позачергове, пишність Рінджані і культурної унікальності Sasak багато запрошує захоплення вітчизняні та іноземні туристи.

Краса острова Ломбок і eksotismenya запросить вас і вашого партнера для медового місяця тут. Точно так само з Exotisme Gilis острова буде також запрошуємо вас насолодитися красою острова.

Цей острів є одним з двох найбільших островів, що належать провінції Західна Нуса-Тенггара. Краса пейзажу, роблячи острові Ломбок одним медового місяця, який також бажано. Якщо у вас є, щоб знати, де ноги повинні бути підійшов, краса Ломбок можуть бути вивчені в цій поїздці.

З пляжів красиво чарівний, величний гора Rinjani і захоплюючий морського життя, щоб виявити, острів Ломбок в Західній Нуса Тенггара має багато туристичних напрямків, як на суші і на морі. Не дивно, що не є найпопулярнішим призначення в Західній Нуса Тенггара.

Просто відвідайте тут, щоб відчувати серфінгу великі хвилі на південному узбережжі. Киньте виклик своїм кишки, щоб піднятися на вершину вулкана. Прокат велосипедів та мотоцикл, щоб обійти на вулицях уздовж рисових полів. Де б ви хотіли meghabiskan час, ви не будете розчаровані з вражаючим природної краси тут.

Інші відвідувачі Ломбок вибрати витрачати свій час на острові Гілі-Гілі, відокремлений тропічний острів з пляжами чудові і розкішні оточення.

Оригінальні жителі Ломбок є Sasak, Ломбок також є домом для індуїстських людей Балі, а також чисельності китайців, яванський, Bugis і арабів.

Деякі люди Sasak обійняв ісламської віри Wektu telu didefinisikann, як "Іслам в три рази" з посиланням на свої молитви три рази в день, і різні з мусульманами, які моляться 5 разів на день. Wektu telu є унікальним релігія, яка включає древні традиції та ісламські вірування, ці вірування зустрічаються тільки в Північній Ломбок. Ті, хто проходять цю віру мусульмани, але в той же час піддаються традиційні ритуали. Такі приклади, як церемонії Nyiu відбудеться після ста днів хтось помирає. Сім'ї загиблих подарунки як одяг, зубні щітки та продуктів харчування, так що мертва людина буде спокійно на небесах.

Інші релігійні свята відзначали на початку сезону дощів (жовтня по грудень) або збору врожаю (квітень-травень) зі святкуванням в селах по всьому острову.

Sasak культура дуже важлива для міцності і фізичних навичок і багато місцевих звичаїв mereflesika цієї культури. Peresehan є місцевою традицією, що поєднує в собі боротьбу між двома чоловіками, які використовували довгий очерет і невеликий щитоподібну клітку bujung коров'ячої.

Музика і танець є дуже важливими у Sasak культури. Танцювали традиційний танець під час важливих церемоній. Цей танець виник з війни танцю, такі як Beleq барабана (великий барабан) до Cupak Gerantang Популярні, який розповідає історію любові і романтики.
Відвідайте унікальний Pura Lingsar, поєднання балийского індуїстських храмів і переконань Wektu telu в одному комплексі.
Навколо і покупки в міський пейзаж ринок Surandi. Є деякі прекрасні місця для пікніків, щоб розслабитися і відпочити.

Перевірте свою удачу з відвідуванням іподромі в польових Salakalas. Гонка проводиться щонеділі. Дивіться молодих жокеїв в жорсткій конкуренції на фініші, де переможець буде memberika посмішка переможця. Ця гонка дуже важлива, так що ніч перед гонкою, жителі будуть масажувати їх коней, а іноді і грає музику Gamelan, щоб заспокоїти коней.

Киньте виклик своїм кишки, щоб піднятися на висоту Рінджані. На висоті більше 3700 з м над рівнем моря, цей величний вулканічний альпінізм займе щонайменше три дні, і не рекомендується для людей з порушеннями серця. Після того, як піки втоми вам буде виплачуватися за рахунок природного ландшафту Індонезії чудовою.

Відчуйте пісок на підошвах ніг і плавати в прибережних водах ігристого в Південній Кута Ломбок. Білий пісок і захоплюючий вид на океан тут роблять це місце в якості туристичного звичайної зігнутою. Відвідати Nyale Риболовля Кута під час щорічного фестивалю, зазвичай проводиться в лютому або березні, і насолоджуватися торжества і ходу в кольорі.

Засмагати і серфінг на красивих пляжів Бату Bolong. Цей пляж бере свою назву від великих каменів з отворами в середині. Переконайтеся, що ви відчуваєте, надзвичайно красивий захід, коли сонце почало тонути в гори Агунг Балі з неймовірною палаючими квітами.

Дізнайтеся про місцеву історію і відвідати Meruya води палац у Матарам, столицю острова Ломбок. Це місце було побудовано в 1744 році і раніше була кривава війна між Нідерландами і жителів Балі в кінці 19-го століття.

Досвід спокій найбільшого храму Ломбок, Pura Меру, розташованої за аквапарку. Храм, який протягом століть був присвячений індуїстському Тримурти Брахма, Vhisnu і Шиви.
Місцезнаходження подорожувати на літаку можуть бути взяті з Джакарти, Сурабая, Денпасар, Балі, в місті Матарам.
Букіт Тінггі
A. Огляд

Місто Букіттінгі, Західна Суматра є історичне місто, місто батьківщина трьох великих героїв Індонезії, а також місто з чарівною туристичної екзотики. Bukittingggi є всі критерії, щоб стати туристичних цілей для відвідувачів. У місті, яке склав 17 грудня як-річчя цього є башта з годинником, яка є пам'яткою міста, пережиток колоніальної історії та музеїв Мінангкабау культури і Bung Хатта палацу.

Адміністративно Букиттінгі вже почали формуватися в голландської колоніальної епохи. Голландський зробив Bukittinggi в Gemeentelijk курорт або деяких муніципалітетах на основі вісник в 1828 році разом з 32 іншими Gemeentelijk курорт в Індонезії. Цей статус дає Bukittinggi, коли він уже Gemeenteroad або автономний уряд більшості має бути під контролем голландців. У Сінгапурі також створений фортеця на ім'я "Форт Де Кок". Форт раніше недоторканими і служать одним з визначних пам'яток історії. Місто також використовується голландських офіцерів, які в східних колоній, щоб відпочити.

Під час японської окупації, Букиттінгі перейменований з Форт-де-Кок Taddsgemente бути Букиттінгі Si Яку Sho з додаванням, що в даний час Агам району. Японія також створила радіо передавач великий острів Суматра заради пропаганди. Крім того, згідно місцевого самоврядування, японці також роблять Сінгапур як 25 військового командування для управління військовими силами на Суматрі, Сінгапурі в Таїланд.

Після здобуття незалежності Індонезії, Букиттінгі ніколи не служити в якості центрального захисника, боротьбі за незалежність. Навіть у грудні 1948 року до червня 1949 року, що Лондон був використаний в якості столиці Уряду з надзвичайних ситуацій Республіки Індонезії (КПРС) на чолі з г- Sjafroedin Prawiranegara. Рішення було видано Президентом після Джокьякарта потрапив в руки Нідерландів в результаті військової агресії II. Після цього Bukittingti позначені як столиця Суматри, а в 1959 році зробив столицею Центральної Суматрі. Після розробки Західна Суматра, Букиттінгі служити в якості столиці Західної Суматри до, нарешті, в 1978 році був переведений в місто Паданг.

Букиттінгі обширна досяжність навколо 250,239 км2, що складається з пагорбів і долин. Пагорби розташовані в Нью-Йорку являє собою серію гірських ланцюга пояса. На боці пагорба, місто оточене гори Tida є Мерапі, гора Singgalang і Гора саго. Існування трьох горах, чому Нью-Йорк також відомий як місто Tri Арга. Конфігурація географічне розташування Букиттінгі горбиста і є вище 900 м над рівнем моря (над рівнем моря), що робить повітря в Нью-Йорку і прохолодно.

B. Особливості
Туристичний потенціал Букіттінгі, Західна Суматра в розрахунку місцевого самоврядування, склали майже 30% від загального доходу (Регіональний Оригінал доходів). Це, звичайно, не дивно, тому що потенціал для розвитку туризму в місті є відносно повній. Природний туризм об'єкт Букиттінгі підтримується наявністю гір, які оточують місто. Типовий атмосфера гір з холодним повітрям робить Букиттінгі може бути стрес-реліз для туристів. Зелений простір ландшафту пагорба також дуже підходить для любителів фотографії цілей. Краса очей може бути з'їдено, коли туристи були в долині міста.

В якості одного з центрів культури, Мінангкабау Bukittinggi справжніх прототипів Мінангкабау культури. Користувальницькі будинку, pakaiaan, мова з типовою кухні можна знайти в Букіттінгі. У практично на кожному розі, Bukittinggi нинішні Gadang будинку типовий мінангкабау культура. Будинки акуратно викладені роги буйвола форми даху. У цих будинках, туристи можуть також користуватися різьблені візерункові мінангкабау перераховані в стінах будинку. Місцеві жителі до цих пір використовують традиційні Мінангкабау повсякденний одяг.

Атмосфера вранці в місті Букіттінгі також відчуває себе особливим. Sunrice пейзаж з блакитним небом ще боязко в поєднанні з силуетом гори дуже підходить для використання в якості дисплея. Такі пам'ятки можуть бути спрямовані у всіх напрямках компаса. Вночі, особливо коли є святкування, колір вогнів і мерехтіння феєрверки поширені в місті Букіттінгі.
Ще одна особливість, що можна знайти в Букіттінгі туристів знаходиться поруч природних пам'яток Sianok каньйону. Відстань Букиттінгі з Sianok каньйону можна добратися по суші протягом приблизно трьох годин. По дорозі відвідувачі можуть також зупинити, щоб насолодитися пам'ятками Годинна вежа, оплот Форд де Кок, а також печери японського колоніального спадщини. Не забувайте, ще одна особливість Букіттінгі є способом об'єктів, звивистим. У відомій або криволінійної Букіттінгі кутку 44 ampek двадцять ampek, щоб дістатися до озера Maninjau. Подорожі кутом забезпечить чергову сенсацію, особливо для туристів, які люблять їздити.

С. Розміщення
Місто Букіттінгі одна муніципалітет в провінції Західна Суматра. Географічно він розташований на 100,210 в 100,250 градусів східної довготи і між 00760 - 00,190 LS. Якщо тягнути столиці Західна Суматра Паданг, Букиттінгі знаходиться приблизно в 90 км на північний схід.

D. Доступ
Доступ в місто Лондон можна дістатися з багатьох міст в Західній Суматрі. При використанні стаціонарні, туристи можуть використовувати крос-Суматра дорозі, яка тягнеться з провінції Лампунг на NAD. Середній, для туристів, які використовують повітряний маршрут, туристи можуть використовувати точку звільнення в Паданг для подальшого домоглися армії. Як для відвідування різних пам'яток в Bukittinggi туристи можуть використовувати різні режими громадського транспорту доступні рівномірно в Букіттінгі

Є. Проживання та інше приладдя
Для підтримки сектора туризму в даний час в Лондоні 43 штук як зірки і бюджетного готелю плюс 11 міс / гостьовий будинок / котедж. Існування такого розміщення є також підтримувати роль Сінгапуру як базою для туризму в провінції Західна Суматра.

Що стосується ресторану і ресторан, в Лондоні, доступних ресторанів і ресторанів, особливо в регіоні, Лос-Lambuang. У цій області, відвідувачі можуть побалувати свої смакові рецептори з типовою харчової мінангкабау. Не далеко від області Лос-Lambuang, і близько до пам'яток, кілька туристичних агентств також готові служити туристів поїздку. Середні справи і покупки сувенірів, в районі Лос-Lambuang також пропонує різноманітні сувеніри і сувеніри з Букіттінгі.


Чи знаєте ви, що в Бандунг так багато пам'яток, які можна відвідати і дуже привабливим. Так що наступного разу, якщо ми йдемо в Бандунг спробувати зупинити існуючими туристичних визначних пам'яток нижче:

Туристичні пам'ятки в Бандунг:

Гедунг ланд Бандунг і Gasibu
Боротьба пам'ятник - Jl. Dipatiukur
Бандунг зоопарк - Jl. Замок
Бандунг технологічний інститут - Jl. Ганеша
Тамань Ганеша - Jl. Ганеша
Парк Трафік - Jl. Суматра
Літні парк - Jl. Cisangkuy
Апарат Уряду Парк Бандунг
Темп Doeloe Бандунг - Jl. Брага
Торговий центр Jl. Cihampelas
Музей Поз Індонезія - Jl. Cisanggarung.
Мандала музей Wangsit Siliwangi
Музей Азіатсько-Африканської конференції
Площа і Велика мечеть - Jl. Азія Африка
Музей Шрі Baguda - Jl. Саут-Рим
Туристичні пам'ятки в Північній Бандунг:

Curug Даго - Термінал Даго
Лісопарк Даго Pakar печера і Нідерланди / Японія
Curug Омазі - Сад Maribaya
Арена Риболовля Боніта - Лембанг
Бінокль Boscha зірки - Лембанг
Традиційний ринок - Лембанг
Гирі Джая лісовий парк - Лембанг
Наметові табори Cikole
Кавах Рату - Тангкубан
Згубний вплив - Тангкубан
Кавах Домас - Тангкубан
Плантації чаю Субанг - Західна Ява
Ciater Хот Спрінгс
Квітковий сад Cihideung - Jl. Сержант Bajuri
Дух табір; Sahabat Алам - Jl. Сержант Bajuri
Curug Чімахі - Cisarua
Туристичні пам'ятки в Південній Бандунг:

Кавах Путіх - Ciwidey
Кемпінги Rancaupas - Ciwidey
Термальні ванни Ciwalini - Ciwidey
Плантації чаю Rancabali - Ciwidey
Плантації чаю Gambung - Ciwidey
Сіту Patengan - Ciwidey
Там Cipanunjang - PANGALENGAN
Cileunca - PANGALENGAN
Сайт Gunungpadang - Західна Ява
Кратер Kamojang - Paseh Західна Ява
Туристичні пам'ятки в Бандунг Заходу:

Взуття та сумки Cibaduyut центр
Вапнякові пагорби - Padalarang
Водосховище Ciburuy - Padalarang
Saguling - Західна Ява
Ванни Cipanas - Західна Ява
Pawon печера - Західна Ява
Санг Хян Tikoro - Західна Ява
Туристичні пам'ятки в Східній Бандунг:

Природа Гори Manglayang
Curug Cinulang - Cicalengka
Кратер Kamojang
Cangkuang Храм і Кампунг Пуло - Garut
Bagendit - Garut

Спеціальний Регіон Джокьякарта є великим туристичним центром в Ява, Індонезія, з великим шармом, що не було відкрито.


Тисячу років тому, Джокьякарта був центром древньої Матарам царства процвітаючого і має високу цивілізацію. Це царство, який заснував храм Боробудур є найбільшим буддійський храм у світі, 300 років, перш ніж Ангкор-Ват у Камбоджі. Інший релікт храм Прамбанан храм, Істана Рату Боко палац, і десятки інших храмів були відновлені або все ще поховані під землею (див Wisata Кенді).
Poyizdka ne bula zakinchena (377)

No comments:

Post a Comment