!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Friday, September 25, 2015

Міна трагедія і три долі.

Поїздка не була закінчена (376)

(Частина триста сімдесят шість), Депок, Західна Ява, Indonnesia 24 вересня 2015, 21:55 вечора).

Міна трагедія і три долі.

Трагедія сталася знову паломники у Міні, Саудівська Аравія, коли паломники хотів кинути Jumroh. Це другий трагедії в сезон хаджу в цьому місяці, після розпаду крана (шків / кран), який вбив 107 паломників, у тому числі 11 паломників з Індонезії.
Тепер трагедія міна вбила 717 людей загинули, 805 осіб отримали поранення, у тому числі трьох осіб з Індонезії, Хамід Сурабая, Батам Saiyah походження та однієї людини з Проболінгго. Іранські шанувальники вбив цілих 43 чоловік, 60 поранені. Решта країн.
Якщо ми подивимося з боку релігії, незалежно від недбалості людського фактора, катастрофа у Міні, не може уникнути долі, яка була створена Богом.
Як ми знаємо, в Корані і Сунні, Аллах встановлює три види долі.
Перший спільна доля, що банки створили Бога в книзі Лаухе Mahfush, спільної долі Бог призначив доля всіх істот 50000 років до Бог створив небеса і землю, у тому числі листя, що падають з гілок, вже зазначеним у Книзі Аллаха:

"Лаухе Махфуз".

Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав: "Аллах створив все на долю всіх істот від п'ятдесяти тисяч років, перш ніж Бог створив небо і землю". (HR. Муслім немає. 2653).

"Ніхто не осягає нужда на землі та (ні) в собі, але це вписано в Книгу (Лаухе Махфуз), перш ніж ми привести його. Воістину це для Аллаха легко ". (. QS Аль-Хадід: 22).
Другий доля визначається, коли дух вдувається в животі матері, яка була вагітна, коли вагітність чотири місяці і десять днів, на цей раз у житті людської долі була визначена.
Третій Доля, доля прийняття ночі Лайлат аль Гадр, які відповідно з Кораном і Сунной, встановленого Богом щовечора в 10 в останній день місяця Рамадан (місяць поста).
Лайлат аль Кадр ніч особлива, тому що, коли слуга Бога поклоніння в цю ніч може винагородити (винагороду), еквівалентну ми поклонялися протягом 83 років.
Це доля прямо preogatif Бога, тільки Бог може змінити, тому Бог звелів людині багато молитви і пам'яті, бо одна з переваг молитви, що він може відмовитися від підкріплення (можна від волі Бога може бути позбавлений від лиха).(BBC) - Число загиблих у Міні більш 717 осіб, поранено 805 чоловік.
Постраждалі були доставлені в найближчу лікарню.
Принаймні, 700 паломників загинули при спробі кинути jumroh забиті у Міні, а 800 отримали поранення в четвер (24/09).
Саудівська влада сказав 4000 співробітників були розгорнуті на місці разом з 200 чоловік в екстреної допомоги.
Поранені отримали пряму допомогу на місці події і доставлений в найближчу лікарню.
Приблизно два мільйони мусульман здійснити хадж до Саудівської Аравії, яка цього року був також відзначений розпадом крана в Мецці інциденту який викликав більше 100 паломників загинули, у тому числі 11 паломників з Індонезії.
Кореспондент Бі повідомив, що багато паломники загинули походження Нігер.
В інциденті у Міні, яка сталася на свято Ід аль-Адха, не кажучи вже про рідну країну жертв впав.
Але розділі Бі-бі-хауса, Tchima Ілля Issoufou, який був на місці події сказав, що багато паломники з Нігеру помер.
Тим часом представники індонезійського уряду в Саудівській Аравії послав команду, щоб встановити, чи є індонезійських паломників, які є жертвами подій у цій Міна.
Управління цивільної оборони Саудівської Аравії заявив, що досі ще не знаємо причину цієї трагедії багатолюдно.
2006 року, також відбулося подібних трагедій з людськими жертвами досягнувши 364 паломників.
Влада надає допомогу паломникам, які були поранені.
Силовики, як цитує саудівський уряд телевізійної станції, сказав близько 390 отримали поранення прихильники досі в інциденті в четвер (09/24).
Події відбулися, коли паломники виконують побиття камінням диявола, одного з серії паломництва, кидаючи камінчик в якості символу каменували диявола.
Цьогорічний хадж з подальшим близько двох мільйонів паломників з усього світу.
У 2006 році, всередині тісно відбулися також у Міні з жертвами досягли 346 чоловік.
До подій сьогоднішнього дня, паломництво також кольорові падіння крана, використовуваного для проекту розширення Харам.
Проведення 111 паломників загинули, у тому числі 11 паломників індонезійських громадян у разі у Великій мечеті. Король Саудівської Аравії пообіцяв компенсацію сім'ям загиблих загиблих і поранених.

Потерпілих кран Харам "можуть скористатися"
Сімейні паломники, які померли і постійної інвалідності в результаті обвалення крана у Великій мечеті в п'ятницю (11/09) планується отримати компенсацію від короля Саудівської Аравії, бен Салмана Абдул Азіз Аль Сауд.
Паломники, які померли, у тому числі 11 індонезійських громадян, як повідомляється, отримає компенсацію у розмірі 1 млн ріалів, або про Rp3.8 млрд. На суму компенсації були також повідомив, приділяти Конгрегації постійної інвалідності.
Але досі, сказав виконавчий Функція Pensosbud Генеральне консульство в Джидді Шаріф сказав Бі-Бі-Шахаб Rohmatin Bonasir Індонезії, індонезійський уряд не отримав жодного офіційного повідомлення від уряду Саудівської Аравії.

7 Міна самих несамовитих трагедія в історії хаджу
Міна має довгу історію як місце трагедії, який вбив безліч паломників.


Це не перший Трагедія сталася у Міні. Таким чином, Мина має довгу історію, як трагедії, що багато паломники загинули в попередні роки. Після трагедії, які вбили безліч паломників, які відбулися у Міні, Саудівська Аравія.

1. 2 липня 1990
Це найбільш несамовиті трагедії, що сталися у Міні. У той час, 1426 паломників загинули в тисняві в тунель, Міна.

2. 23 травня 1994
У загальній складності 270 паломників загинули в трагедії ще у Міні. Трагедія сталася, коли паломники виконують диявола побиття камінням у Міні процесії

3. 15 квітня 1997


У загальній складності 343 паломників загинули і 1500 отримали поранення в наметі пожежних паломників у Міні. Дізнайтеся з цієї трагедії, тепер стверджував antiapi паломників намети.

4. 9 квітня 1998


У загальній складності 118 паломників загинули і 180 отримали поранення в результаті трагедії на мосту Джамарат, коли збирається кинути jumroh хід у Міні.

5. 5 березня 2001
У загальній складності 35 паломників загинули через поточного скупченості виконуватиме диявола побиття камінням у Міні

6. 12 січня 2006


У загальній складності 346 паломників загинули і 289 отримали поранення під час ходи диявола камінням. Нещасні випадки сталося через сотні прочан, які прибули для проведення ходу стикаються з іншими паломниками на мосту Джамарат. Дізнавшись від цього інциденту, уряд Саудівської Аравії за Джамарат міст реконструйований таким чином, щоб паломники не штовхається, кидаючи jumroh.

ЗВ'ЯЗОК МІЖ молитви і зікр

За
Д-р Насир бін Abdirrahman бен Мухаммад аль-Juda'iМіж двома є дуже тісні відносини, що молитися Аллаху субханаху ва та'аля в поєднанні з зікр до Нього, він є рабом свого Господа просити про її потреби, як тимчасова і далі, у вигляді виразу обставини і слова.

Тоді молитва міститься в зікр раз, отже, також називається молитвою пам'яті більшості людей. Це має бути пояснено тут, що чим більше зікр Аллаха Всемогутнього і славити Його в молитві, то краще і первинної, а також більш гідний бути надано.

Імам Ібн аль-Каййім сказав: "disunnahkan (мустахаб) в молитві є молитва, що do'anya почати з похвали Аллаху субханаху ва та'аля, то bershalawat Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає, в петиції буде доставлений, і потім висловити свої бажання, [1], також він згадав деякі з їхніх аргументів, що пояснюють це.

Тому при-Тавассуль (виберіть один вид поклоніння для того, щоб стати ближче стримуваний.) Аллах субханаху ва та'аля використовувати одне ім'я з імен Бога добре (аль-Асма-уль Husnaa) або з одним Характер його атрибути високого (аш-Shifaatul 'Ulyaa) в молитві є однією з форм Тавассуль дозволено шаріатом (в-галун-суль-аль-masyruu'). Наприклад, мусульманин сказати в молитві, "О Аллах, воістину, я прошу Тебе, Ти люблячий Милостивого, Mahalembut Знаючий, дай мені здоров'я." Або він сказав: "Я молю Тебе Твоєю благодаттю що включає в себе всі, багато і прости мої гріхи ". [2]

Що стосується аргументу висвячений роду Тавассуль як це слово Аллаха субханаху ва та'аля:

ولله الأسماء الحسنى فادعوه بها

"Він належить до Бога Асма-уль Хусні, то bermohonlah його по телефону Асма-уль Хусні було ..." [Аль-A'raaf: 180]

І серед аргументів та інших фондів є Аллах профільованих на Alaihissallam молитві царя Соломона в його словах:

رب أوزعني أن أشكر نعمتك التي أنعمت علي وعلى والدي وأن أعمل صالحا ترضاه وأدخلني برحمتك في عبادك الصالحين

"... Так, мій Господь, дай мені натхнення, щоб залишатися вдячні за Твою милість, яку Ти дав мені, і моєму батькові й матері дві людини, щоб робити добрі справи, які ви ridhai, і годувати мене з RAH-мат в клас раби твої праведники "[Ан-Намле: 19].

Що стосується аргументів Сунни, що містяться в аш-Shahiihain (Сахих аль-Бухарі і Муслім), Ібн Аббаса з anhuma, що Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає, сказав:

"اللهم إني أعوذ بعزتك, لا إله إلا أنت, أن تضلني."
"О Аллах, я вдаюся до Твоєї слави, ніхто не має право diibadahi але тільки тобі, що ти захистити мене." [3]

І передано від Абдуллах бін Масуд Заради Аллах, що Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає сказав:

"ما أصاب أحدا قط هم ولا حزن فقال: اللهم إني عبدك, وابن عبدك, وابن أمتك, ناصيتي بيدك, ماض في حكمك, عدل في قضاؤك, أسألك بكل اسم هو لك, سميت به نفسك, أو علمته أحدا من خلقك, أو أنزلته في كتابك, أو استأثرت به في علم الغيب عندك, أن تجعل القرآن ربيع قلبي ونور صدري, وجلاء حزني وذهاب همي, إلا أذهب الله همه وحزنه, وأبدله مكانه فرجا ".

"Це не хтось переписуються тривога і печаль, а потім він каже:« О, Аллах, я ваш слуга, син (нащадок) раба Твого (Адам), діти (потомство) від веденого ваша дочка (Єва), верхньої частини моєї голови в Твоя рука, рішення твій ставиться до мене, долями Тебе мені чесно, я благаю Тебе усяке ім'я, який належить тобі, і ти на-есть Self-твоєму з ним, або у вас є, щоб навчити раб твій істот ви, або ви йдете вниз-вправо до книги Твоєї, або вам, присвячений себе в невидимому в Собі, зроби аль-Коран-в якості кондиціонування моє серце і світло моєї душі , розраду laraku і цілителів горе. Потім Аллах буде усунути біль і печаль, і замінити його легкість. "[4]

Після того як я описати деякі прості види зикра, то я тепер повинен закрити цю дискусію, пояснюючи форми на-tabarruk (чекати благословення) через зікр Аллаха субханаху ва та'аля (бі dzikrillaah), так що процедури tabarruk з зикра Аллаха субханаху SWT більш ясно.

[Скопійовано з книги На Tabaruk Anwaa'uhu ва Ahkaamuhu, в Індонезії Тема практики і часу Блаженні, автор дослідження доктор Насир бін Abdirrahman бен Мухаммад аль-Juda'i, читач видавців Ібн Касир]

No comments:

Post a Comment