!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Sunday, September 27, 2015

Najbardziej ulubionych miejsc turystycznych w Indonezji.

Jazda nie została ukończona (377)

(Część trzysta siedemdziesiąt siedem), Depok, West Java, Indonezja, 27 września 2015 13:32).

Najbardziej ulubionych miejsc turystycznych w Indonezji.

Oprócz wyspy Bali, Indonezja wydaje się mieć urok pięknych atrakcji turystycznych, a nawet o wiele bardziej piękne i bardzo warto odwiedzić i nigdy nie zostaną zapomniane przez turystów, którzy nigdy nie odwiedzili, między innymi:
Marine Park Raja Ampat, Papua Dla nurków i miłośników podwodnego świata parku, jest nurkowanie raj, który oferuje bogate życie morskie jest niesamowite. Jednym z najbardziej znanych atrakcji Raja Ampat Marine Park. Obszar ten jest określany jako Coral Reef Raju lub raju przez nurków rafy koralowe na świecie. Atrakcje Lokalizacja Raja Ampat park morski znajduje się w Zachodniej Papui.

Raja Ampat to nowa dzielnica podziału powiatowego wilaya szerokiej slajdów z 4,6 mln hektarów. Około 85% całkowitej powierzchni oceanu, a pozostała część to grupa wysp i atoli koralowych niektóre 610 wysp. Z setek wysp trzciną tylko 35 wyspy są zamieszkane przez ludność tubylczą.

Wyspy Raja Ampat są traktowane nie tylko jako obiekt przyrody Indonezji w postaci największego parku morskiego w Indonezji, ale uważa się, że bogactwo życia morskiego na świecie. Reveal panoramiczne Atrakcje Raja Ampat morskiego parku rozpoczęła się, gdy holenderski mistrz krajowym nurek nazwie Maxx Ammer odwiedził ten region w 1990 roku.

Atrakcje Raja Ampat park morski to obszar raf koralowych z bogactwa życia morskiego na świecie, ma co najmniej 1300 gatunków ryb, 600 gatunków koralowców i 700 gatunków małży, nie mówiąc już o różnego rodzaju żółwi, glonów i meduzy. Największym bogactwem całym obszarze trójkąta świecie rafy, a mianowicie na Filipinach, Indonezji i Papui Nowej Gwinei.

Biorąc pod uwagę szerokość atrakcje wodne Papua Raja Ampat morskiego parku i bogatej różnorodności życia morskiego, a następnie można wybrać punkt do rozpoczęcia nurkowania. Wokół wyspy Kri, można zobaczyć piękno raf koralowych i wiele gatunków ryb, które jest niesamowite, w tym typów Queensland panterka, pompano, Lucjan, panterka, rekiny rafowe, tuńczyka, napoeleon wrasse, Barakuda, i gigantycznego trevelly.

Inne miejsca nurkowe w atrakcje Marine Park Raja Ampat Papua jest w Sardynka Reef o głębokości około 10 metrów. To miejsce oferuje szeroki wybór ryb, w tym parrotfish, które mają żywe kolory. Jeśli chcesz spróbować uczucie bycia w tunelu rocka, można nurkować wokół wysp Kaboei Bay Rock. Istnieje zatoczce pod tunel rockowej. Kaboei Bay Skała znaleźć także jaskinie koralowych zamieszkałych przez nietoperze ole, aw niektórych miejscach znajdują się szczątki kości ludzkich.

Istnieje wiele innych miejsc do nurkowania w atrakcje Papua Raja Ampat Marine Park można zbadać, jak The Passage, Fam Island, i wyspy Misool. Poza tym korzystając z bogactwa życia morskiego, można również korzystać z zabytków pod powierzchnią morza, w tym okrętów wojennych i samolotów bojowych, który zatonął w wodach Atrakcje Papua Raja Ampat parku morskiego. Nie tylko to, można również cieszyć się pięknem z atrakcji regionu wyspy Papua Raja Ampat parku morskiego w stanie dziewiczym, laguny i zatoki jest nadal chroniony, ma odcinek plaż i krystalicznie czystej wody morskiej.

Jesteś zainteresowany zwiedzanie atrakcji Papua Raja Ampat park morski może odstąpić od Dżakarty lub innych dużych miastach do Domine Eduard Osok, Sorong, Papui Zachodniej. Loty z Dżakarty do Sorong zwykle tranzytowe w Makassar lub Manado. Od Domine Eduard Osok, można od razu przejść do atrakcji Raja Ampat morskiego parku z kilka szybkich łodzi berkafasitas 10 osób w cenie około 3,2 mln USD w jedną stronę w ciągu 4 godzin.

Nie specjalną przepustką do wejścia do strefy wody atrakcje Raja Ampat parku morskich. Jednak koszt wynająć motorówkę, nurków i instruktorów sprzęt, począwszy od setek tysięcy do milionów rupii w jednym nurkowania. Proces nurkowanie odbywa się zwykle wiele razy, aby cieszyć się miejsc do nurkowania są różne. Dlatego wskazane jest, nurkowie uciekają do stłumienia kwotę wydatków, które jest stosunkowo drogie.

Do regionalnych atrakcji Papua Raja Ampat park morski, można uzyskać odpowiednie stacje istnieją w niektórych ośrodkach, takich jak na wyspie Kri, Waigeo, Mansuar i Misool. Niektóre ośrodki ustawić cena jest stosunkowo drogie, ponieważ przedstawia pełną siłownia. Jeśli pochodzą z mniejszym budżetem, ośrodek własnością rządu może być opcja.

Inną alternatywą do korzystania z atrakcji, Papua Raja Ampat park morski jest decydując się na pobyt na łodzi z wynajętą ​​łodzią Pinisi, który został zmodyfikowany specjalnie dla nurkowania na kilka dni. Statek ma kafasitas maksymalnie 14 osób w cenie o 90 mln do 110 mln w rejs na tydzień.

Podwodny rajJako jeden z pierwszych w parku morskim na świecie, piękno podwodnego świata, Manado Bunaken North Sulawesi są dobrze znane w społeczności międzynarodowej, zwłaszcza dla płetwonurków. W rzeczywistości, w 2005 roku, stała się Bunaken światowego dziedzictwa UNESCO od rządu indonezyjskiego zarejestrować Bunaken UNESCO. O powierzchni około 75 625 ha, miłośników nurkowania są zepsute przez wiele miejsca do nurkowania. Bunaken Marine Park ma 20 punktów miejsce do nurkowania, z których 12 są na wyspie Bunaken. Liczba miejsc do nurkowania mogłaby zwiększyć wraz z liczbą nurków zwiedzania podwodnego piękna Bunaken.
Z 20 pkt miejscu nurkowania, najbardziej ulubionym m.in. w Home Village, Lekuan, Fukui Point, Mandolin ponit i Wschodniej Bunaken. Nurkowie, którzy często odwiedzają nurkowania miejsce Bunaken ma innego faworyta. Na przykład, nurek, który lubi nurkować na miejscu rekiny mają innego faworyta z nurków, którzy uwielbiają poszukujących manty. Podwodne fotografów szczęśliwy patrząc Koniki morskie, ekstrawagancki mątwy i inne obiekty do fotografii makro, które istnieją w morzu.


Poziom widoczności w wodzie osiąga 20 metrów, czasami, gdy jestem dobry poziom widoczności może osiągnąć 35 metrów. Możesz zobaczyć piękno raf koralowych Bunaken Marine Park, który jest jednym z najlepszych na świecie. Istnieje około 390 gatunków kolorowych raf koralowych jest niesamowite. Berlekak-dent unikalny kształt pęknięcia aż do małej jaskini lub tunelu pod morzem, które nie mogą być w innych miejscach.

Derawan wyspa położona w archipelagu Derawan, dzielnic Derawan, powiatów Berau, North Borneo, jednostka Derawan morfologia wyspa jest bertopografi płaska równina przybrzeżna. Piaszczysta plaża ma nachylenie około 7 ° - 11 ° o szerokości 13,5 do 20 metrów.

W okolicznych wodach morskich są park i sławny jako nurkowania turystycznego (nurkowania) o głębokości około pięciu metrów. Istnieje szeroki wachlarz życia morskiego tutaj, takich jak kalmary (mątwy), homary, rury ryb (ghostpipe ryb), ośmiornice (bluering ośmiornicy), ślimaków, morze konie (koniki morskie), węgorza wstążki (węgorze wstążka) i skorpion ryb (Scorpionfishes ).

Na skale na głębokości dziesięciu metrów, jest rafa znany jako "wyzwalacz" niebieskiej ścianie, ponieważ rafa o długości 18 metrów jest dużo wyzwalania ryb (ryby czerwone zębach wyzwalania).

Derawan jest wyspa z morskich kolorach odcieniach niebieskim i zielonym widokiem, białym piaskiem miękkim, rzędy palm na wybrzeżu, z małym lesie, w środku wyspy, które jest siedliskiem wielu gatunków roślin i zwierząt i przyrody dna Zapierające dech w piersiach oceanu. Nie zdziw się, jeśli ta wyspa mogłaby góry zajmuje trzecie miejsce jako miejsce do nurkowania światowej klasy i uczynić tę wyspę marzeń wyspę dla nurków.

Wokół wyspy Derawan, aż 28 pkt nurkowania został zidentyfikowany. Zbadać cały ten punkt co najmniej To trwa około 10 dni z jednego nurkowania w każdym punkcie. Aby przejść z jednego punktu do drugiego, goście mogą korzystać statki. Tymczasem goście mogą również zwiedzić wyspę na piechotę.

Dr. Carden Wallace tropikalnych muzeum Queensland, Australia zbadała morskiego bogactwo wyspy Derawan i znalazł ponad 50 rodzajów arcropora (zwierzęta morskie) w rafie koralowej. Nikt nie wydaje się, jeżeli Derawan wyspa jest znana jako trzeci najwyższy w świecie jako międzynarodowego miejsca nurkowe.

Rafy koralowe w archipelagu Derawan powszechne w całej wyspy i zwęglone w Derawan archipelagu. Hirst stąpający w tych wysp to Long Island zwęglone, spalonej masimbung, zwęglone buliulin, pinaka zwęglone, wypalone i zwęglone muaras tababinga.

Typ Reef w Derawan archipelag składa się z raf barierowych obramowują, i atoli. Ten atoll, które zostały utworzone na wyspie i formuje w jeziorze słoną wodą. "Manta tow badania 2003" pokazuje średnią pokrywę raf koralowych w długim wyspie jest 24.25% do 34.88 na twardych korali i życia rafy. Rafy koralowe na wyspie Derawan ma średnią pokrywę koralowców twardych korali 17,41% i 27,78% pokrycia żywo koral. Z liczby gatunków 460 do 470 sugeruje, że to będzie bogactwo bioróżnorodności sekundę po Raja Ampat archipelagu.

Coral Reef główne obszary:

Długość zachodniej części wyspy (wlot i kanał)
muaras z dużą różnorodnością, Koral wartości zdrowego i estetycznej
malalungun koral, duże zróżnicowanie o złożonej strukturze z różnych siedlisk
duże bogate siedliska koralowe
Rafa ryba w 2003 roku badania wykazały, że wyspa ta produkuje 832 gatunków. Ponadto ocenia się, że co najmniej 1,051 gatunków w wodach Berau z gobes dominującym gatunkiem (Gobiidae), wargaczowate (Labridae) i damselfishes (garbikowatych).

Czasami, gdy siedzi na końcu drewniany most, który prowadzi do morza, widzimy zielone żółwie tam iz powrotem na powierzchnię czystą wodą. Podczas nurkowania również towarzyszyć żółwie, które pływają wokół nas. Czasami nawet żółwie, które wydają się poruszać wokół domku znajduje się na wybrzeżu wyspy. Na zmrok, niektóre żółwie wspiął się na brzeg i składają jaja tam.

Goście mogą również przejrzeć inne wyspy wokół Derawan. Na przykład: Wyspa charytatywne, Maratua i kakaban wyspie, która ma własną wyjątkowość. Niebieski Stingray (manty), która osiągnęła 3,5 metra szerokości populacji na wyspie charytatywna. W rzeczywistości, można również znaleźć, jeśli szczęście, czarny Stingray z szerokimi "skrzyde" 6 metrów. Choć wyspa ma unikalny kakaban postać prehistorycznego jeziora w środku morza, jedyny w Azji.

Typowe i chronionych gatunków, które można znaleźć wśród kraby kokosowe (Birgus latro), wieloryby, delfiny (Delphinus), żółw zielony (Chelonia mydas), Hawksbill (erethmochelys fimbriata) i dugong (Diugoń dugon). Kraby palmowe można znaleźć na wyspie i na kakaban Maratua. Papież można znaleźć wokół wyspy Maratua w danym sezonie, a delfiny wokół wyspy Semama, charytatywna, kakaban, Maratua i zwęglonych muaras.

Żółwie można znaleźć wokół Long Island, Derawan, Semama, charytatywnych i Maratua i krów morskich w Long Island i Semama. Kolejne unikalne gatunki manty (Manta birostris) znajdujących się na wyspie charytatywnych i karłowate konika morskiego na wyspie Semama i Derawan.

Wyposażenie i Noclegi
Derawan stwarzać udogodnienia, takie jak domki, sprzętu do nurkowania, motorówki i restauracji. Derawan wyspa także zakwaterowanie, który nie jest zbyt drogie, który jest zarządzany przez mieszkańców.

Domy te są proste wystaje prawie 100 metrów do morza, aby uczynić mieszkańcy mogą swobodnie zobaczyć wiele kolorowych ryb i żółwi przechodzących swobodnie, nie przeszkadzając nikomu. Potrawy z menu jest bardzo proste z dominującym głównego menu ryb morskich i konserwy z pewnością nie umniejsza przyjemności dnia atmosfera i nocy na tej wyspie.

Dostęp
Aby dostać się na wyspę Derawan, turyści mogą latać przez około 3 godziny do Balikpapan, East Kalimantan, samolotem z Jakarta, Surabaya, Yogyakarta lub Denpasar.

Od Aberdeen, jeszcze lecieć do Cape Redeb nurkowania jednej godziny samolotem, KAL Star, DERAYA lub DAS. Ponadto Cape Redeb mogą zostać osiągnięte przez morze, z wejściem z Samarinda, stolicy East Kalimantan Tarakan, stolicy Północnego Borneo do Cape Redeb następnie wynajęcie motorówki.

Podróż do wyspie Lombok.
Lombok, Małe Wyspy Sundajskie Zachodnie (liczba ludności w 2001 roku: 2,722,123 mieszkańców) to wyspa w małe wyspy sundajskie lub Nusa Tenggara są oddzielone przez cieśninę Lombok Bali w Sebelat Alas cieśniny na zachodzie i wschodzie Sumbawa. Na wyspie jest około kuliste z pewnego rodzaju "ogona" po stronie południowo-zachodniej o długości około 70 km. Ten obszar 5435 km² wyspy osiągnięcia, umieszczając plasuje 108 z listy wyspy opiera się na stopniu świata. Głównym miastem na wyspie jest Mataram.

Lombok Wyspa słynie z naturalnego piękna egzotycznych i fascynujące. Lombok wyspa ma nie tylko trzy wyspy Gili. Oprócz Gili Trawangan, Gili Air oraz Gili Meno. Lombok wyspa jeszcze trochę groblę równie piękny. Jeden tylko się Gili Kondo na wschód od wyspy Lombok.

Lombok Wyspa stała się obecnie jedną z ikon indonezyjskiej turystyki, piękno wyspy nie ma sobie równych w Indonezji, gościnność Sasak ludzie, piękno plaż, które są bardzo białe, raf koralowych i bogactwo biologiczne niezwykła, splendor Rinjani i kulturowej wyjątkowości Sasak wiele, sprzyja podziwu turystów krajowych i zagranicznych.

Piękno wyspy Lombok i eksotismenya zaprosi Ciebie i Twojego partnera na miesiąc miodowy tutaj. Podobnie z Exotisme Gilis wyspie będzie również zapraszamy do cieszyć się pięknem wyspy.

Ta wyspa jest jednym z dwóch największych wysp należących do prowincji Małych Wyspach Sundajskich Zachodnich. Piękno krajobrazu, dzięki czemu wyspy Lombok za jeden miesiąc miodowy przeznaczenia, które jest również wskazane. Gdy trzeba wiedzieć, gdzie stopy powinny zostać wzmocnione, piękno Lombok można udać się na ten wyjazd.

Z plaż pięknie magiczne, majestatyczny Mt Rinjani i spektakularne życia morskiego, aby odkryć, na wyspie Lombok w Małych Wyspach Sundajskich Zachodnich znajduje się wiele atrakcji turystycznych, zarówno na lądzie i na morzu. Nic więc dziwnego, że jest najbardziej popularne miejsca w Małych Wyspach Sundajskich Zachodnich.

Wystarczy odwiedzić tutaj, aby poczuć surfowania duże fale na południowym wybrzeżu. Zmierz się z odwagi, by wspiąć się na szczyt wulkanu. Wypożyczyć rower i motocykl do poruszania się po ulicach wzdłuż pól ryżowych. Gdziekolwiek chcesz meghabiskan czas, nie będziesz rozczarowany spektakularne piękno tutaj.

Inni odwiedzający Lombok zdecydujesz się spędzić czas na wyspie Gili-Gili, zacisznej tropikalnej wyspie z plaż są wspaniałe i luksusowe otoczenie.

Pierwotnych mieszkańców Lombok są Sasak, Lombok jest również domem dla Hindusów Bali, a także wielu Chińczyków, jawajski, Bugis i Arabów.

Niektórzy ludzie Sasak przyjęli wiary islamskiej Wektu TELU didefinisikann "Islam trzy razy" odnosząc się do ich modlitwy trzy razy dziennie, a inne z muzułmanami, którzy modlą się 5 razy dziennie. Wektu TELU to wyjątkowy religia, która łączy dawne tradycje i wierzenia islamu, wierzenia te występują tylko w północnej części wyspy Lombok. Ci, którzy przechodzą to przekonanie to muzułmanie, ale jednocześnie przechodzą tradycyjne rytuały. Przykłady takie jak Nyiu ceremonii po sto dni ktoś umiera. Rodziny osób, które zginęły prezenty jak ubrania, szczoteczki do zębów i żywności, tak że żyje osoba będzie spokój w niebie.

Inne święta religijne obchodzone na początku pory deszczowej (od października do grudnia) lub żniw (kwiecień-maj) z uroczystości w wioskach na całej wyspie.

Sasak kultura jest bardzo ważne dla siły i umiejętności fizycznych i wielu lokalnych zwyczajów mereflesika tej kultury. Peresehan to lokalna tradycja, która łączy w sobie walkę pomiędzy dwoma mężczyznami, którzy używali długą laskę i mała tarcza w kształcie klatki bujung z skóry wołowej.

Muzyka i taniec są bardzo ważne w Sasak kultury. Tańczyła tradycyjny taniec podczas ważnych uroczystości. Taniec ten pochodzi z wojennego tańca, takich jak Beleq bębna (wielki bęben) do Cupák Gerantang popularne, że opowiada historię miłości i romansu.
Odwiedź wyjątkowy Pura Lingsar, połączenie balijskich świątyń hinduistycznych i przekonań Wektu TELU w jednym kompleksie.
Wokół i zakupy w panoramę miasta rynku Surandi. Są urocze miejsca piknikowe, aby się zrelaksować i odpocząć.

Sprawdź swoje szczęście z wizytą torze wyścigowym w Salakalas polowych. Wyścig odbywa się w każdą niedzielę. Oglądaj młodych dżokejów w ciasnym konkurencji do mety, gdzie zwycięzca memberika zwycięzcy uśmiech. Ten wyścig jest bardzo ważne, więc w noc przed wyścigiem, mieszkańcy będą masować konie, a od czasu do czasu gra muzykę gamelan uspokoić konie.

Zmierz się z odwagi, by wspiąć się na wyżyny Rinjani. Na wysokości ponad 3700 metrów nad poziomem morza, to majestatyczne wulkanicznego wspinaczka zajmie co najmniej trzy dni i nie jest zalecane dla osób z zaburzeniami serca. Po szczyty zmęczenia zostanie wypłacona przez naturalny krajobraz Indonezja niezwykłym.

Poczuj piasek na podeszwach stóp i pływać w musujących wód przybrzeżnych w South Kuta Lombok. Biały piasek i spektakularne widoki na ocean tutaj, aby to miejsce jako cel podróży turystycznych zwykle zakrzywiona. Odwiedź Nyale Fishing Kuta podczas corocznego festiwalu, zwykle odbywa się w lutym lub marcu i cieszyć się uroczystości i procesji w kolorze.

Opalanie i surfing na pięknej plaży Batu Bolong. Ta plaża bierze swoją nazwę od dużych kamieni z otworami w środku. Upewnij się, że czujesz się wyjątkowo piękny zachód słońca, kiedy słońce zaczęło tonąć w Mount Agung Bali z niesamowitych płonących kolorach.

Dowiedz się więcej o lokalnej historii i odwiedź Meruya Water Palace w Mataram, m.st. Lombok. To miejsce został zbudowany w 1744 roku, a wcześniej była krwawa wojna pomiędzy Holandią i mieszkańców Bali pod koniec 19 wieku.

Doświadczyć spokojnego największej świątyni Lombok, Pura Meru, znajduje się za Parku Wodnego. Świątynia, która przez wieki była poświęcona hinduskiej Trimurti Brahmy, Vhisnu i Śiwy.
Lokalizacja podróżować samolotem można wziąć z Jakarta, Surabaya, Denpasar, Bali, do miasta Mataram.
Bukit Tinggi
A. Przegląd

Miasto Bukittinggi, West Sumatra to zabytkowe miasto, miasto narodzin trzech wielkich bohaterów Indonezji, a także miasto z uroczym egzotyki turystycznego. Bukittingggi wszystkie kryteria, aby stać się cele turystyczne dla zwiedzających. W mieście, które wykonane 17 grudnia w rocznicę tym jest Wieża Zegarowa, który jest jednym z symboli miasta, reliktem historii kolonialnej i muzeów Minangkabau kultury i Bung Hatta Palace.

Administracyjnie Bukittinggi już zaczęły tworzyć w holenderskim epoki kolonialnej. Holendrzy Bukittinggi jako Gemeentelijk Resort lub niektórych gminach w 1828 roku na bazie Gazette wraz z 32 innych Gemeentelijk Resort w Indonezji. Stan ten powoduje Bukittinggi, gdy ma już Gemeenteroad lub autonomiczny rząd większości muszą być kontrolowane przez Holendrów. W Singapurze również siedzibę twierdzy o nazwie "Fort De Kock". Fort jest nadal w stanie nienaruszonym i służyć jako jedna z atrakcji historycznych. Miasto jest również wykorzystywane przez holenderskich urzędników, którzy są na wschodnich kolonii do odpoczynku.

Podczas okupacji japońskiej, Bukittinggi przemianowane z Fort de Kock Taddsgemente być Bukittinggi Si Yaku Sho z dodatkiem co jest teraz Agam District. Japonia utworzyła również Nadajnik największej wyspy Sumatra w imię propagandy. Również zgodnie z samorządem lokalnym, Japończycy również Singapur jako 25 dowództwa wojskowego do kontroli sił zbrojnych w Sumatra, Singapuru do Tajlandii.

Po uzyskaniu niepodległości Indonezji, nigdy Bukittinggi służyć jako centralny walki obronnej o niepodległość. Jeszcze w grudniu 1948 roku do czerwca 1949 roku, Londyn był używany jako stolica awaryjne Rządu Republiki Indonezji (PDRI) kierowaną przez Mr. Sjafroedin Prawiranegara. Decyzja została wydana przez Prezydenta po Yogyakarta wpadł w ręce Holandii w wyniku agresji II. Po tym Bukittingti oznaczony jako stolica Sumatry, a wykonany w 1959 roku w stolicy Środkowej Sumatra. Po opracowaniu Zachodniej Sumatry, Bukittinggi służyć jako stolicy Zachodniej Sumatry, zanim w końcu w 1978 roku został przeniesiony do miasta Padang.

Bukittinggi obszerny zasięg około 250,239 km2, składający się z góry i doliny. Wzgórza znajdują się w Nowym Jorku to seria pasa łańcucha górskiego. Na stronie wzgórza, miasto jest również otoczony przez Tida góry jest Merapi, Singgalang i Mount Sago. Istnienie trzech gór jest, dlaczego Nowy Jork jest również znany jako miasta Tri Arga. Konfiguracja położenie geograficzne Bukittinggi pagórkowaty i jest powyżej 900 m npm (nad poziomem morza), dzięki czemu powietrze w Nowym Jorku i fajne.

Cechy B.
Potencjału turystycznego Bukittinggi, West Sumatra w obliczeniach samorządu terytorialnego, stanowiły prawie 30% przychodów (Regionalny Original Revenue). Jest to z pewnością nie dziwi, ponieważ potencjał dla turystyki w mieście jest stosunkowo kompletne. Turystyka Natura Bukittinggi obiekt obsługiwany przez obecność wzgórza otaczające miasto. Typowa atmosfera górach z Bukittinggi chłodnego powietrza sprawia, że ​​zwolnienie może być stres dla turystów. Zielona przestrzeń krajobraz wzgórza jest bardzo odpowiedni dla miłośników fotografii celów. Piękno oka można jeść, gdy turyści byli w mieście doliny.

Jako jeden z ośrodków kultury, Bukittinggi Minangkabau obecnych prototypów Minangkabau kultury. Domy niestandardowe, pakaiaan, język do typowej kuchni można znaleźć w Bukittinggi. W prawie każdym rogu, Bukittinggi obecne domy gadang typowa kultura Minangkabau. Domy są starannie pokryte dachami w kształcie rogów bawołów. W tych domach, turyści mogą również korzystać z rzeźby wzorzyste Minangkabau wymienione w ścianach domu. Miejscowi nadal korzystać z tradycyjnych Minangkabau codziennych ubrań.

Atmosfera rano w miejscowości Bukittinggi również czuje się wyjątkowo. Sunrice krajobraz z błękitne niebo nadal nieśmiały połączeniu z sylwetką górach są bardzo nadaje się do wykorzystania jako wyświetlacz. Takie widoki mogą być kierowane ze wszystkich kierunków stron świata. W nocy, zwłaszcza gdy nie jest świętem, migotanie świateł i fajerwerków kolorów dominują w mieście Bukittinggi.
Kolejną cechą, którą można znaleźć turystów w Bukittinggi znajduje się w pobliżu atrakcji przyrodniczych Sianok kanionu. Odległość Bukittinggi z Sianok kanionu można dotrzeć drogą lądową przez około trzy godziny. Po drodze turyści mogą również zatrzymać się korzystać z atrakcji Wieży Zegarowej bastion Ford de Kock, a także jaskinie japońskiego dziedzictwa kolonialnego. Nie zapomnij, kolejnym elementem Bukittinggi są do obiektów, które krętych. W Bukittinggi znane lub Curved rogu 44 ampek dwadzieścia ampek dostać się do maninjau. Podróżowanie za rogiem zapewni inną sensację, zwłaszcza dla turystów, którzy lubią jeździć.

C. Lokalizacja
Miasto jest jednym z Bukittinggi gmina w prowincji Zachodniej Sumatry. Geograficznie znajduje się na 100,210 do 100,250 stopni długości geograficznej wschodniej oraz między 00 760 - 00,190 LS. Jeśli przyciąganie kapitału Zachodnia Sumatra Padang, Bukittinggi znajduje się około 90 km na północny wschód.

D. Dostęp
Dostęp do centrum Londynu można dojechać z wielu miast w West Sumatra. Podczas korzystania z telefonu stacjonarnego, turyści mogą korzystać Sumatra krzyżowej drogi, która ciągnie się od prowincji Lampung do NAD. Średnie, dla turystów, którzy korzystają z trasy powietrza, turyści mogą korzystać z punktu zwolnienia w Padang do dalszego SEEKED armii. Co do zwiedzania różnych atrakcji w Bukittinggi turyści mogą korzystać z różnych form transportu publicznego dostępne są równomiernie w Bukittinggi

E. zakwaterowania i innych miejsc
Aby wesprzeć sektor turystyki jest obecnie w Londynie znajduje się 43 sztuk zarówno gwiazdy i niedrogi hotel o 11 mes / pensjonat / domek. Istnienie takiego noclegu jest również wspieranie roli Singapurze jako bazę dla turystyki w prowincji Sumatra Zachodnia.

Co do restauracji i restauracji, w Londynie dostępnych restauracji i restauracji, zwłaszcza w regionie, Los Lambuang. W tej dziedzinie, goście mogą zrelaksować swoje kubki smakowe z typowej żywności Minangkabau. Nie daleko od obszaru Los Lambuang i blisko do atrakcji, kilka biur podróży, są również gotowi służyć turystom podróż. Sprawy średnie i pamiątkowe zakupy, w rejonie Los Lambuang oferuje również wiele pamiątek i upominków z Bukittinggi.


Czy wiesz, że w Bandung tak wielu atrakcji, które można zwiedzać i bardzo atrakcyjne. Więc następnym razem, gdy idziemy do Bandung próby zatrzymania przez dotychczasowych miejsc pobytu poniżej:

Atrakcje turystyczne w mieście Bandung:

Gedung Sate Bandung i Gasibu
Walka Pomnik - Jl. Dipatiukur
Bandung Zoo - Jl. Zamek
Instytut Technologii w Bandung - Jl. Ganesha
Taman Ganesha - Jl. Ganesha
Park Traffic - Jl. Sumatra
Osoby w podeszłym wieku park - Jl. Cisangkuy
Rząd Office Park Bandung
Tempo Doeloe Bandung - Jl. Braga
Centrum handlowe Jl. Cihampelas
Muzeum Poz Indonezja - Jl. Cisanggarung.
Mandala Muzeum Wangsit Siliwangi
Muzeum Azji i Afryki Konferencji
Plac i Wielki Meczet - Jl. Azja Afryka
Muzeum Sri Baguda - Jl. South Rim
Atrakcji turystycznych w North Bandung:

Curug Dago - Terminal Dago
Forest Park Dago Pakar Cave i Holandia / Japonia
Curug Omas - Ogród Maribaya
Arena wędkowanie Bonita - Lembang
Lornetki Boscha Star - Lembang
Tradycyjny rynku - Lembang
Giri Jaya Forest Park - Lembang
Campingów Cikole
Kawah Ratu - Tangkuban Perahu
Upas - Tangkuban Perahu
Kawah Domas - Tangkuban Perahu
Plantacji herbaty Subang - West Java
Ciater Hot Springs
Flower Garden Cihideung - Jl. Sierżant Bajuri
Duch Obóz; Sahabat Alam - Jl. Sierżant Bajuri
Curug Cimahi - Cisarua
Atrakcji turystycznych w South Bandung:

Kawah Putih - Ciwidey
Camping Rancaupas - Ciwidey
Thermal Wanny Ciwalini - Ciwidey
Plantacji herbaty Rancabali - Ciwidey
Plantacji herbaty Gambung - Ciwidey
Situ Patengan - Ciwidey
Nie Cipanunjang - PANGALENGAN
Cileunca - PANGALENGAN
Strona Gunungpadang - West Java
Krater Kamojang - Paseh West Java
Atrakcje turystyczne w Bandung Zachodzie:

Buty i Torebki Centrum Cibaduyut
Wapiennych wzgórz - Padalarang
Zbiornik Ciburuy - Padalarang
Saguling - West Java
Wanny Cipanas - West Java
Pawon jaskini - West Java
Sang Hyang Tikoro - West Java
Atrakcje turystyczne w East Bandung:

Natura Góry Manglayang
Curug Cinulang - Cicalengka
Krater Kamojang
Cangkuang Świątynia i Kampung Pulo - Garut
Bagendit - Garut

Specjalny Region Yogyakarta jest jednym z głównych ośrodków turystycznych w języku Java, Indonezja, z dużym wdziękiem, że nie została ujawniona.


Tysiąc lat temu, Yogyakarta był centrum starożytnego królestwa Mataram zamożnego i ma wysoką cywilizację. To królestwo który założył świątyni Borobudur jest największa świątynia buddyjska na świecie, 300 lat przed Angkor Wat w Kambodży. Innym zabytkiem świątyni Prambanan Temple, Pałac Istana Ratu Boko, i dziesiątki innych świątyń zostały odrestaurowane i nadal są pod ziemią (patrz Wisata Candi).

No comments:

Post a Comment