!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Sunday, September 27, 2015

ترین مکان های گردشگری مورد علاقه در اندونزی.

سوار شدن تمام نشده بود (377)

(قسمت 377)، دپوک، غرب جاوا، اندونزی، 27 سپتامبر 2015، 01:32).

ترین مکان های گردشگری مورد علاقه در اندونزی.

علاوه بر این به جزیره بالی، اندونزی نظر می رسد که جذابیت از سایت های توریستی زیبا و حتی خیلی زیبا و بسیار ارزش به بازدید و هرگز برای گردشگران که بازدید کرده اند هرگز، در میان دیگران فراموش شود بیشتر:
پارک دریایی رجا Ampat، پاپوآ برای غواصان و دوستداران پارک دنیای زیر آب، است بهشت غواصی است که ارائه یک ثروت از زندگی دریایی شگفت انگیز است. یکی از معروف ترین جاذبه های رجا Ampat پارک دریایی. این منطقه به عنوان مرجانی بهشت یا بهشت صخره های مرجانی توسط غواصان از جهان اشاره شده است. جاذبه های محل سکونت رجا Ampat پارک دریایی در غرب پاپوا واقع شده است.

رجا Ampat یک منطقه جدید از اسلاید تقسیم منطقه ولایت گسترده ای با 4.6 میلیون هکتار است. حدود 85٪ از مساحت کل از اقیانوس، در حالی که باقی مانده یک گروه از جزایر مرجانی و برخی 610 جزایر مرجانی جزایر است. از صدها نفر از جزایر نی تنها 35 جزایر توسط مردم بومی ساکنان شده است.

جزایر راجا آمپات نه تنها به عنوان هدف از طبیعت اندونزی در فرم از بزرگترین پارک دریایی در اندونزی در نظر گرفته، اما اعتقاد به ثروت از زندگی دریایی در جهان است. جاذبه های پانوراما رجا Ampat پارک دریایی آغاز شد زمانی که یک غواص استاد ملی هلند به نام مکس Ammer به منطقه در سال 1990 بازدید را نشان دهد.

جاذبه های رجا Ampat پارک دریایی منطقه از صخره های مرجانی با ثروت از زندگی دریایی در جهان است، حداقل از 1300 گونه از ماهی، 600 گونه از مرجان و 700 گونه صدف، به ذکر است انواع مختلفی از لاک پشت ها، جلبک ها و چتر دریایی است. بزرگترین ثروت در سراسر جهان مرجان منطقه مثلث، یعنی فیلیپین، اندونزی، و پاپوآ گینه نو.

با توجه به وسعت جاذبه های آبزی پاپوآ رجا Ampat پارک دریایی و انواع غنی از زندگی دریایی، پس از آن شما می توانید یک نقطه شروع به فرو رفتن در را انتخاب نمایید. در اطراف جزیره از KRI، شما می توانید زیبایی از صخره های مرجانی و بسیاری از گونههای ماهی است که شگفت انگیز است، از جمله انواع هامور کوئینزلند، پمپنو، اهمیت، هامور، کوسه ماهی ها، ماهی تن، wrasse را napoeleon، کوترماهیان و trevelly غول پیکر را ببینید.

دیگر نقاط فرو رفتن در جاذبه های پارک دریایی رجا Ampat پاپوآ در ساردین صخره با عمق حدود 10 متر است. این مکان در خدمت انواع ماهی از جمله طوطی که رنگ های درخشان. اگر شما می خواهید امتحان کنید احساس بودن در یک تونل سنگ، شما می توانید در اطراف جزایر خلیج Kaboei راک شیرجه رفتن. یک یارو زیر یک تونل سنگ وجود دارد. Kaboei خلیج راک نیز در بر داشت غارها مرجان ساکنان توسط خفاش ها اوله، و در بعضی از نقاط باقی مانده از استخوان انسان پیدا شده است.

بسیاری از نقاط فرو رفتن در جاذبه های پاپوآ رجا Ampat پارک دریایی شما می توانید کشف، جمله عبور، جزیره فام و جزیره Misool وجود دارد. علاوه بر این با بهره گیری از ثروت از زندگی دریایی، شما همچنین می توانید از سایت های تاریخی در زیر دریا، از جمله کشتی های جنگی و هواپیماهای جنگی که در آبهای جاذبه های پاپوآ رجا Ampat پارک دریایی غرق لذت ببرید. نه تنها این، شما همچنین می توانید زیبایی از جاذبه های منطقه جزایر پاپوآ رجا Ampat پارک دریایی در حالت بکر، تالاب، لذت ببرید و خلیج هنوز محافظت می شود، دارای یک کشش از سواحل خیره کننده و کریستال آب دریا روشن است.

شما علاقه مند به بازدید از جاذبه های پاپوآ رجا Ampat پارک دریایی را می توان از جاکارتا و یا دیگر شهرستانها بزرگ به Domine ادوارد Osok، سورنگ، غرب پاپوا ترک هستند. پروازها از Jakarta به Sorong معمولا حمل و نقل در ماکاسار و یا مانادو. از Domine ادوارد Osok، شما بلافاصله می توانید به جاذبه های رجا Ampat پارک دریایی ادامه با یک دسته از قایق سریع berkafasitas 10 نفر با هزینه حدود 3.2 میلیون در هر راه USD به مدت 4 ساعت.

بدون بلیط ویژه برای ورود به جاذبه های منطقه آب رجا Ampat پارک دریایی. با این حال، هزینه کرایه یک قایق موتوری، غواصان تجهیزات و مربیان اعم از صدها هزار نفر به میلیون ها روپیه در یک شیرجه رفتن. فرآیند غواصی است که معمولا چند بار انجام برای لذت بردن از نقاط فرو رفتن، متفاوت هستند. بنابراین، آن را غواصان توصیه هجوم آوردند به سرکوب مقدار از هزینه های است که نسبتا گران است.

جاذبه های منطقه پاپوآ رجا Ampat پارک دریایی، شما می توانید به دست آوردن امکانات کافی در برخی از استراحتگاه وجود دارد، مانند در جزیره KRI، Waigeo، Mansuar و Misool. برخی از استراحتگاه مجموعه ای از قیمت نسبتا گران است، زیرا آن را ارائه امکانات کامل. اگر شما با بودجه پایین تر آمده است، رفت و آمد مکرر متعلق به دولت می تواند یک گزینه.

جایگزین دیگری برای لذت بردن از جاذبه پاپوآ رجا Ampat پارک دریایی است با انتخاب به ماندن در قایق با قایق استخدام Pinisi است که به طور خاص برای فعالیت های غواصی اصلاح شده است چند روز. این کشتی دارای حداکثر kafasitas از 14 نفر با هزینه در حدود 90000000-110.000.000 برای کروز برای یک هفته.

بهشت زیر آببه عنوان یکی از اولین پارک دریایی در جهان، زیبایی از جهان زیر آب از Bunaken، مانادو سولاوسی شمالی به خوبی در جامعه بین المللی شناخته شده است، به ویژه برای غواصان. در واقع، در سال 2005، Bunaken تبدیل به یک سایت میراث جهانی پس از دولت اندونزی به ثبت نام Bunaken یونسکو انجام شد. با مساحت حدود 75 هکتار 625، علاقه مندان به غواصی توسط بسیاری از نقطه شیرجه خراب شده است. Bunaken پارک دریایی دارای یک نقطه شیرجه 20 نقطه، 12 نفر از آنها در جزیره Bunaken هستند. تعداد نقاط فرو رفتن احتمالا می تواند افزایش همراه با تعداد غواصان کاوش زیبایی های زیر آب از Bunaken.
از 20 نقطه نقطه شیرجه، بیشتر در میان دیگران در صفحه اصلی دهکده، Lekuan، فوکوئی نقطه، های Ponit ماندولین و شرق Bunaken مورد علاقه. غواصان که اغلب بازدید از نقطه شیرجه Bunaken شده است مورد علاقه متفاوت است. به عنوان مثال، غواص که دوست دارد به شیرجه رفتن کوسه نقطه دارند مورد علاقه مختلف با غواصان که عشق برای اشعه manta. عکاسان زیر آب خوشحال به دنبال اسب دریایی، ده پا زرق و برق دار، و دیگر اشیاء عکس ماکرو که در زیر دریا وجود دارد.


سطح دید در آب می رسد 20 متر، گاهی اوقات، زمانی که من در سطح خوبی از دید می تواند 35 متر برسد هستم. شما می توانید زیبایی از صخره های مرجانی از Bunaken پارک دریایی است، که یکی از بهترین ها در جهان را ببینید. حدود 390 گونه از صخره های مرجانی رنگارنگ وجود دارد شگفت انگیز است. Berlekak دندانه شکل منحصر به فرد با ترک تا یک غار کوچک و یا تونل در زیر دریا که ممکن است در جاهای دیگر یافت نمی شود.

جزیره Derawan واقع در مجمع الجزایر از Derawan، مناطق Derawan، شهرستان Berau در، شمالی جزیره بورنئو، واحد Derawan مورفولوژی جزیره bertopografi دشت ساحلی مسطح است. ساحل ماسه از شیب حدود 7 ° - 11 ° با عرض 13.5 تا 20 متر.

در آب های اطراف یک پارک دریایی و معروف به عنوان یک غواصی گردشگری (غواصی) با عمق حدود پنج متر است. است طیف گسترده ای از زندگی دریایی در اینجا وجود دارد، مانند ماهی مرکب (ده پا)، خرچنگ دریایی، لوله ماهی (ماهی ghostpipe)، هشت پا (bluering هشت پا)، nudibranchs، اسب دریایی (اسب دریایی)، روبان مارماهی (مارماهی روبان) و ها Skorpion ماهی (Scorpionfishes ).

بر روی یک سنگ در عمق ده متر است، یک صخره شناخته شده به عنوان "ماشه دیوار آبی" وجود دارد چرا که صخره با طول 18 متر بسیاری از ماهی ماشه (ماهی ماشه قرمز دندانه دار) است.

Derawan یک جزیره با سایه رنگ دریا از دیدگاه های آبی و سبز، شن و ماسه نرم به رنگ سفید، ردیف از درختان نخل در ساحل، با یک جنگل کوچک در وسط این جزیره است که زیستگاه گونه های مختلف گیاهان و حیوانات و از زیبایی های طبیعی پایین است اقیانوس نفس گیر است. تعجب نکنید اگر این جزیره می تواند در رتبه سوم به عنوان یک مقصد غواصی در سطح جهانی بالا و این جزیره یک جزیره رویایی برای غواصان.

در اطراف جزیره Derawan، به عنوان بسیاری از 28 شیرجه نقطه مشخص شده است. برای کشف تمام این نقطه حداقل حدود 10 روز طول می کشد با یک شیرجه در هر نقطه. برای حرکت از یک نقطه به نقطه دیگر، بازدید کنندگان می توانند کشتی استفاده کنید. در همین حال، بازدید کنندگان می توانند همچنین این جزیره در پای اکتشاف.

دکتر Carden والاس از موزه های گرمسیری استرالیا ثروت دریایی از این جزیره Derawan را بررسی کرده است و بیش از 50 نوع از arcropora (حیوانات دریایی) در صخره های مرجانی در بر داشت. هیچ کس به نظر می رسد اگر جزیره Derawan به عنوان سومین در جهان به عنوان یک مقصد بین المللی شیرجه مشهور است.

صخره های مرجانی در مجمع الجزایر از Derawan در کل جزیره گسترده و سوخته در مجمع الجزایر Derawan. هرست پا در این جزایر شامل لانگ آیلند سوخته، masimbung سوخته، buliulin سوخته، pinaka سوخته، سوخته و muaras tababinga سوخته.

نوع صخره در مجمع الجزایر Derawan متشکل از حاشیه، صخره های مرجانی و مانع. این جزیره مرجانی است که به جزیره تشکیل و تشکیل به یک دریاچه آب شور. "مانتا دو تحقیق در سال 2003" نشان می دهد یک پوشش به طور متوسط از صخره های مرجانی در جزیره ای طولانی 24.25٪ به 34.88 برای مرجان های سخت و زندگی صخره ای است. صخره های مرجانی در جزیره Derawan دارای یک پوشش های مرجانی متوسط مرجان های سخت 17.41٪ و 27.78٪ پوشش های مرجانی زندگی می کنند. با تعدادی از گونه های 460-470 نشان می دهد که این ثروت از تنوع زیستی دوم پس از مجمع الجزایر رجا Ampat.

صخره های مرجانی حوزه اصلی:

طول قسمت غربی جزیره (ورودی و کانال)
muaras با تنوع بالا از مرجان، ارزش سالم و زیبایی مرجان
مرجان malalungun، تنوع بالا با یک ساختار پیچیده با انواع زیستگاه
زیستگاه غنی از مرجان بزرگ
نظرسنجی ماهی های صخره ای در سال 2003 نشان داد که این جزیره تولید 832 گونه است. علاوه بر این، تخمین زده می شود حداقل 1،051 گونه ها در آبهای وجود دارد Berau در gobes با گونه غالب (Gobiidae) راس ها- (Labridae)، و damselfishes (پمتسنتروی).

گاهی اوقات هنگامی که نشسته در پایان از پل های چوبی است که منجر به دریا، ما می توانیم لاک پشت سبز وپیش روی سطح آب روشن را ببینید. هنگامی که غواصی ما نیز از لاک پشت که در اطراف ما شنا همراه است. گاهی اوقات حتی لاک پشت هایی که به نظر می رسد پرسه زدن در اطراف کلبه در ساحل این جزیره واقع شده است. در شب هنگام، برخی از لاک پشت ساحل رفت و تخم های خود را وجود دارد.

آخرین بازدید همچنین می توانید از جزایر دیگر در سراسر Derawan بررسی می کند. به عنوان مثال: جزیره خیریه، Maratua، و جزیره kakaban است که منحصر به فرد خود را دارد. سفره ماهی آبی (اشعه manta) است که 3.5 متر جمعیت گسترده ای در جزیره خیریه رسیده است. در واقع، همچنین می توانید پیدا شده است اگر به اندازه کافی خوش شانس، سفره ماهی سیاه و سفید با گسترده "بال های هواپیما" 6 متر است. در حالی که این جزیره دارای kakaban منحصر به فرد به شکل یک دریاچه ماقبل تاریخ در وسط دریا، تنها در آسیا.

گونه های معمولی و محافظت شده است که می توان در میان خرچنگ نارگیل (Birgus latro)، نهنگ ها، دلفین (Delphinus)، لاک پشت سبز (mydas Chelonia)، منقار دار (erethmochelys fimbriata) پیدا شده است، و فیل دریایی (فیل دریایی dugon). خرچنگ نارگیل را می توان در kakaban جزیره و Maratua پیدا شده است. پاپ می تواند در اطراف جزیره Maratua در یک فصل خاص پیدا شده است، در حالی که دلفین ها در اطراف جزیره Semama، خیریه، kakaban، Maratua و muaras سوخته.

لاک پشت می تواند در اطراف لانگ آیلند، Derawan، Semama، خیریه و Maratua و dugongs در لانگ آیلند و Semama پیدا شده است. یکی دیگر از گونه های منحصر به فرد از اشعه manta (birostris مانتا) واقع در جزیره اسب دریایی خیریه و pigmy در جزیره Semama و Derawan.

امکانات و محل اقامت
Derawan ارائه امکانات مانند کلبه، چرخ دنده فرو رفتن، قایق های تندرو و رستوران ها. Derawan جزیره همچنین محل اقامت است که بیش از حد گران است که توسط مردم محلی موفق نشده است.

این خانه ها juts ساده نزدیک به 100 متر در دریا را به ساکنان آزادانه می توانید انواع ماهی های رنگارنگ و لاک پشت عبور آزادانه و بدون اخلال در هر کسی را ببینید. منوی مواد غذایی بسیار ساده با یک منوی اصلی غالب ماهی در دریا و مواد غذایی کنسرو است قطعا از روز جو لذت بردن و شب در این جزیره کم نیست.

دسترسی
برای رسیدن به این جزیره Derawan، گردشگران می توانند برای حدود 3 ساعت به Balikpapan، شرق کالیمانتان، با هواپیما از جاکارتا، سورابایا، یوگیاکارتا یا Denpasar در پرواز.

از آبردین، هنوز هم باید برای پرواز به کیپ Redeb شیرجه یک ساعت با هواپیما، KAL ستاره، Deraya یا DAS. علاوه بر این، کیپ Redeb همچنین می توانید از طریق دریا رسیده شود، با سوار شدن از Samarinda، پایتخت شرق کالیمانتان Tarakan در، پایتخت شمالی جزیره بورنئو به کیپ Redeb به دنبال اجاره یک قایق موتوری.

سفر به این جزیره لومبوک از.
لومبوک، غرب سوندای (جمعیت در سال 2001: 2722123 نفر جمعیت) جزیره ای در است که کمتر جزایر سوندا یا سوندای توسط تنگه لومبوک بالی در Sebelat افسوس تنگه در غرب و شرق Sumbawa جدا شده است. جزیره تقریبا کروی با یک نوع از "دم" در سمت جنوب غربی به طول تقریبی 70 کیلومتر است. این منطقه جزیره رسیدن به 5،435 کیلومتر مربع، قرار دادن آن در رتبه 108 از لیست از جزایر به میزان جهان است. شهر اصلی در این جزیره به Mataram است.

جزیره لومبوک معروف برای زیبایی های طبیعی خود را از عجیب و غریب و جذاب است. جزیره لومبوک نه تنها جزایر سه گانه گیلی. علاوه بر گیلی Trawangan، گیلی گیلی هوا و منو. جزیره لومبوک هنوز هم برخی از دایک همان اندازه زیبا. یکی شرق تنها گیلی کوندو واقع در جزیره لومبوک.

جزیره لومبوک در حال حاضر یکی از آیکون های گردشگری اندونزی تبدیل، زیبایی از جزیره به هیچ یک دوم در اندونزی، مهمان نوازی Sasak مردم، زیبایی از سواحل که بسیار سفید، صخره های مرجانی و غنای بیولوژیکی فوق العاده ای، شکوه و جلال از کوه Rinjani و فرهنگی منحصر به فرد Sasak بسیاری از دعوت تحسین گردشگران داخلی و خارجی است.

زیبایی از جزیره لومبوک و eksotismenya را به شما و شریک زندگی خود را برای ماه عسل به اینجا دعوت. به همین ترتیب با Exotisme Gilis جزیره را نیز به شما را دعوت به لذت بردن از زیبایی این جزیره است.

این جزیره یکی از بزرگ ترین جزایر متعلق به استان غرب سوندای است. زیبایی از چشم انداز، ساخت جزیره لومبوک به یکی ماه عسل مقصد که آن هم مطلوب است. هنگامی که شما بدانید که در آن پاها باید پا تا، زیبایی لومبوک را می توان در این سفر پرداخته شده است.

با سواحل زیبایی جادویی، با شکوه کوه Rinjani و زندگی دریایی های دیدنی و جذاب برای کشف، جزیره لومبوک در غرب سوندای است بسیاری از مقاصد گردشگری در زمین و در دریا. جای شگفتی نیست که محبوب ترین مقصد در غرب سوندای است.

فقط اینجا کلیک کنید به احساس امواج گشت و گذار بزرگ در ساحل جنوبی. چالش جرات خود را برای صعود به بالای آتشفشان. استخدام یک دوچرخه و موتور سیکلت به اطراف در خیابان در امتداد مزارع برنج است. در هر نقطه که شما می خواهید زمان meghabiskan، شما نمی خواهد نا امید با زیبایی های طبیعی دیدنی و جذاب است.

بازدید کنندگان دیگر به Lombok را انتخاب کنید به صرف وقت خود در جزیره گیلی-گیلی، یک جزیره گرمسیری با سواحل منزوی محیط اطراف مجلل و با شکوه است.

ساکنان اصلی آن Lombok در Sasak، لومبوک نیز به خانه مردم هندو از بالی و همچنین تعدادی از چینی، جاوه، های Bugis و اعراب.

برخی از افراد Sasak در آغوش اسلامی Wektu ایمان didefinisikann telu عنوان "اسلام سه بار" با اشاره به نماز خود را سه بار در روز و با مسلمانان مختلف که دعا 5 بار در روز. Wektu telu یک مذهب منحصر به فرد که سنت های کهن و باورهای اسلامی شامل، این باورها تنها در شمال لومبوک در بر داشت. کسانی که تحت این باور مسلمانان هستند، اما در همان زمان تحت مناسکی سنتی است. نمونه هایی از قبیل مراسم Nyiu برگزار بعد از مرگ صد روز کسی. خانواده های افرادی که ارائه مانند لباس، مسواک و مواد غذایی درگذشت به طوری که فرد مرده آرام در آسمان خواهد بود.

مراسم مذهبی در آغاز فصل بارانی (اکتبر تا دسامبر) و یا فصل برداشت محصول (آوریل و مه) با جشن در روستاها در سراسر جزیره را جشن گرفتند.

فرهنگ Sasak را برای قدرت و مهارت های جسمی و بسیاری از آداب و رسوم محلی mereflesika این فرهنگ بسیار مهم است. Peresehan یک سنت محلی است که ترکیبی از مبارزه بین این دو نفر که با استفاده از یک عصا بلند و نمایندگان شکل bujung قفس کوچک از چرم یا پوست گاو است.

موسیقی و رقص در فرهنگ Sasak بسیار مهم است. رقص سنتی در مراسم مهم می رقصید. این رقص نشات گرفته از رقص جنگ، مانند Beleq درام (طبل بزرگ) تا Cupak Gerantang محبوب است که می گوید داستان از عشق و عاشقانه.
بازدید منحصر به فرد پورا Lingsar، ترکیبی از بالیایی معابد هندو و اعتقادات Wektu telu در یکی از پیچیده.
در اطراف و در افق شهرستان بازار Surandi خرید کرده. برخی از نقاط دوست داشتنی پیک نیک برای استراحت و استراحت وجود دارد.

تست شانس خود را با مراجعه به مسیر مسابقه در Salakalas زمینه. مسابقه است هر یکشنبه برگزار می شود. سازمان دیده بان سوارکاران جوان در یک رقابت تنگ به خط پایان که در آن برنده خواهد ویکتور لبخند memberika. این مسابقه بسیار مهم است به طوری که شب قبل از مسابقه، روستاییان خواهد اسب خود را ماساژ، و گاهی اوقات نقش موسیقی gamelan برای آرام اسب.

چالش جرات خود را برای صعود به ارتفاعات کوه Rinjani. در ارتفاع بیش از 3700 متر بالاتر از سطح دریا، این شکوه کوه نوردی آتشفشانی خواهد حداقل سه روز و برای افراد مبتلا به اختلالات قلبی توصیه نمی شود. هنگامی که قله خستگی شما خواهد شد چشم انداز طبیعی اندونزی قابل توجه پرداخت می شود.

احساس شن و ماسه در کف پای خود را و در آب های ساحلی درخشان در جنوب کوتا لومبوک شنا. شن و ماسه سفید و دیدگاه های اقیانوس های دیدنی و جذاب در اینجا این محل به عنوان یک مقصد توریستی معمول منحنی است. مشاهده Nyale ماهیگیری کوتا در طول جشنواره سالانه، معمولا در ماه فوریه یا مارس برگزار می شود و لذت بردن از جشن و صفوف در رنگ.

آفتاب گرفتن و گشت و گذار در سواحل زیبا از باتو Bolong. این ساحل نام خود را از سنگ های بزرگ با سوراخ در وسط. اطمینان حاصل کنید که شما احساس می کنید از غروب آفتاب غیر منتظره ای زیبا زمانی که خورشید شروع به غرق در کوه آگونگ بالی با رنگ شعله ور باور نکردنی است.

اطلاعات در مورد تاریخ محلی و Meruya کاخ آب در ماتارام، شهرستان پایتخت لومبوک مراجعه کنید. این مکان در سال 1744 ساخته شده بود و قبلا یک جنگ خونین بین هلند و ساکنان بالی در اواخر قرن 19th بود.

تجربه آرامش از بزرگترین معبد لومبوک، پورا مرو، واقع در پشت پارک آبی است. معبد، که برای قرن ها به هندو Trimurti براهما، Vhisnu، و شیوا اختصاص داده شد.
محل سکونت به مسافرت با هواپیما را می توان از جاکارتا، سورابایا، Denpasar در، بالی گرفته شده است، به شهرستان از ماتارام.
بوکیت Tinggi
A. بررسی اجمالی

شهرستان از بوکیتینگگی، غرب سوماترا شهرستان تاریخی، محل تولد شهر از سه قهرمان بزرگ اندونزی، و همچنین یک شهرستان با شگفتی گردشگری جذاب است. Bukittingggi همه معیارها را به تبدیل شدن به یک هدف گردشگری برای تیم میهمان. در شهرستان که 17 دسامبر را به عنوان سالگرد این ساخته شده است برج ساعت است که نقطه عطفی از شهرستان، یادگاری از تاریخ استعمار و موزه فرهنگ و Minangkabau پوش هتا کاخ وجود دارد.

اداری بوکیتینگگی حال حاضر شروع به فرم موجود در دوران استعمار هلندی. هلندی بوکیتینگگی به عنوان Gemeentelijk توچال و یا برخی از شهرداری ها بر اساس روزنامه در سال 1828 به همراه 32 Gemeentelijk توچال دیگر در اندونزی ساخته شده است. این وضعیت باعث می شود که آن را در حال حاضر بوکیتینگگی Gemeenteroad است یا دولت خودمختار اکثریت باید توسط هلندی کنترل می شود. در سنگاپور نیز یک قلعه به نام "فورت دی کوک" است. این قلعه هنوز دست نخورده است و به عنوان یکی از جاذبه های تاریخ خدمت می کنند. این شهرستان نیز توسط افسران هلندی که در مستعمرات شرقی به استراحت استفاده می شود.

در طول اشغال ژاپن، بوکیتینگگی تغییر نام داد از Fort دی کوک Taddsgemente شود بوکیتینگگی سی Yaku شو با علاوه بر این از آنچه در حال حاضر منطقه آگام. ژاپن نیز در رادیو فرستنده بزرگترین جزیره سوماترا به خاطر تبلیغات است. همچنین با توجه به دولت های محلی، ژاپنی نیز سنگاپور به عنوان فرماندهی نظامی 25 برای کنترل نیروهای نظامی در سوماترا، سنگاپور به تایلند است.

پس از استقلال اندونزی، بوکیتینگگی هرگز به عنوان مبارزه برای استقلال دفاعی خدمت می کنند. حتی در دسامبر 1948 تا ژوئن 1949، لندن به عنوان پایتخت دولت اضطراری از جمهوری اندونزی (PDRI) به رهبری آقای مورد استفاده قرار گرفت Sjafroedin Prawiranegara. این تصمیم توسط رئیس جمهور صادر شد پس از یوگیاکارتا را به دست هلند به عنوان یک نتیجه از تجاوز نظامی II سقوط کرد. پس از آن Bukittingti تعیین شده به عنوان پایتخت سوماترا، و در سال 1959 ساخته شده است که سرمایه سوماترا مرکزی. پس از توسعه در غرب سوماترا، بوکیتینگگی به عنوان پایتخت غرب سوماترا در نهایت قبل از در سال 1978 به شهرستان از پادانگ منتقل شد خدمت می کنند.

بوکیتینگگی دسترس گسترده در 250239 km2 است متشکل از تپه ها و دره. تپه در شهر نیویورک واقع یک سری از کمربند کوه است. در کنار تپه، شهرستان نیز توسط کوه TIDA احاطه شده است مونت مراپی، کوه Singgalang، و کوه ساگو. وجود سه کوه است که چرا شهر نیویورک نیز به عنوان شهر سه جانبه از arga شناخته شده است. موقعیت جغرافیایی پیکربندی بوکیتینگگی پر از تپه است و بالاتر از 900 متر اصل (از سطح دریا) وجود دارد، ساخت هوا در شهر نیویورک و سرد.

ویژگی های B.
پتانسیل گردشگری بوکیتینگگی، غرب سوماترا در محاسبه از دولت های محلی، به حساب برای نزدیک به 30٪ از کل درآمد (درآمد منطقه اصلی). این است که قطعا تعجب آور نیست، چرا که بالقوه برای گردشگری در شهرستان نسبتا کامل است. گردشگری طبیعت شی بوکیتینگگی با حضور تپه است که در شهرستان را احاطه کرده پشتیبانی می شود. فضای نمونه ای از کوه ها با هوا خنک می کند بوکیتینگگی می تواند یک نسخه استرس برای گردشگران. گستره سبز از چشم انداز تپه همچنین بسیار مناسب برای دوستداران عکاسی اهداف. زیبایی از چشم می تواند خورده شود و زمانی که گردشگران در شهر دره بود.

به عنوان یکی از مراکز فرهنگی Minangkabau، بوکیتینگگی نمونه های اولیه حاضر فرهنگ Minangkabau. خانه های سفارشی، pakaiaan، زبان به غذاهای معمولی را می توان در بوکیتینگگی پیدا شده است. تقریبا در هر گوشه، بوکیتینگگی خانه gadang حال حاضر فرهنگ معمولی Minangkabau. خانه های منظمی با شاخ بوفالو سقف شکل به انتظارنشسته بودند. در این خانه ها، گردشگران همچنین می توانید حجاری الگو Minangkabau ذکر شده در دیوارهای خانه لذت ببرید. مردم محلی هنوز هم استفاده از لباس های سنتی روزمره Minangkabau.

فضای صبح در شهر بوکیتینگگی نیز احساس خاص است. مناظر Sunrice با آسمان آبی هنوز هم خجالتی همراه با شبح از تپه بسیار مناسب به عنوان یک صفحه نمایش مورد استفاده قرار گیرد. چنین مناظر را می توان از تمام جهات از قطب نما هدف قرار دادند. در شب، به ویژه هنگامی که یک جشن ها، چراغ نور سوسو رنگ و آتش بازی در شهرستان بوکیتینگگی رایج وجود دارد.
یکی دیگر از ویژگی است که می تواند گردشگران در بوکیتینگگی پیدا است که در نزدیکی جاذبه های طبیعی Sianok دره عمیق و باریک واقع شده است. بوکیتینگگی فاصله با دره عمیق و باریک Sianok را می توان با زمین برای حدود سه ساعت است. در راه بازدید کنندگان نیز می توانید توسط ایستگاه برای لذت بردن از جاذبه های این برج ساعت، سنگر و استحکامات فورد دی کوک، و همچنین غارهای میراث استعماری ژاپن. را فراموش کرده ام، یکی دیگر از ویژگی بوکیتینگگی هستند راه را برای اشیاء است که پیچ در پیچ. در بوکیتینگگی شناخته شده و یا منحنی گوشه ای 44 ampek بیست ampek برای رسیدن به دریاچه Maninjau. سفر به گوشه ای دور خواهد احساس یکی دیگر از، به خصوص برای گردشگران که عشق به رانندگی کنید.

C. محل سکونت
شهرستان از بوکیتینگگی یک شهرداری واقع در استان غرب سوماترا است. 00،190 LS - از لحاظ جغرافیایی، آن است که در 100.210-100.250 درجه شرق طول جغرافیایی و بین 00 760 واقع شده است. اگر کشش پایتخت غرب سوماترا از پادانگ، بوکیتینگگی است حدود 90 کیلومتر به سمت شمال شرق واقع شده است.

D. دسترسی
دسترسی به شهرستان از لندن می توان از بسیاری از شهرستانها در غرب سوماترا رسیده است. هنگام استفاده از یک تلفن ثابت، گردشگران می توانند متقابل سوماترا جاده ای که از استان لامپونگ به NAD امتداد استفاده کنید. متوسط، برای گردشگران است که با استفاده از مسیر هوایی، گردشگران می تواند نقطه از اخراج در پادانگ برای ارتش بیشتر رابدست استفاده کنید. همانطور که برای دیدار از جاذبه های مختلف در گردشگران بوکیتینگگی می توانید حالت های مختلف حمل و نقل عمومی استفاده در دسترس یکنواخت در بوکیتینگگی هستند

E. اسکان و دیگر امکانات
برای حمایت از بخش گردشگری در حال حاضر در لندن در 43 قطعه از هر دو ستاره و بودجه هتل به علاوه 11 مس / مهمان خانه / کلبه وجود دارد. وجود چنین محل اقامت است همچنین برای حمایت از نقش سنگاپور به عنوان یک پایگاه برای گردشگری در استان غرب سوماترا.

همانطور که برای رستوران و رستوران، رستوران ها و رستوران های موجود لندن، به ویژه در منطقه، لس Lambuang. در این منطقه، بازدید کنندگان می توانند جوانه های چشایی خود را با مواد غذایی معمولی Minangkabau متنعم. نه چندان دور از این منطقه از لس Lambuang، و نزدیک به جاذبه های گردشگری، چند آژانس های مسافرتی نیز آماده برای خدمت به گردشگران سفر هستند. امور متوسط و خرید سوغات، در این منطقه از لس Lambuang نیز ارائه می دهد انواع هدایای تبلیغاتی و سوغاتی از بوکیتینگگی.


آیا می دانید که در باندونگ بسیاری از جاذبه های است که می تواند بازدید و بسیار جذاب. بنابراین دفعه بعد اگر ما به باندونگ به تلاش برای متوقف کردن توسط جاذبه های گردشگری موجود در زیر:

جاذبه های گردشگری در باندونگ شهر:

Gedung در استان باندونگ و Gasibu
مبارزه بنای یادبود - JL. Dipatiukur
باندونگ باغ وحش - JL. قلعه
موسسه باندونگ فناوری - JL. گانش
تامان گانش - JL. گانش
پارک ترافیک - JL. سوماترا
پارک سالمندان - JL. Cisangkuy
دولت دفتر پارک باندونگ
تمپو Doeloe باندونگ - JL. براگا
مرکز خرید JL. Cihampelas
موزه سلامتی اندونزی - JL. Cisanggarung.
ماندالا موزه Wangsit Siliwangi
موزه کنفرانس آسیا- آفریقا
مربع و مسجد جامع - JL. آسیا آفریقا
موزه سری Baguda - JL. حاشیه جنوبی
نقاط توریستی در شمال باندونگ:

کوروگ داگو - ترمینال داگو
پارک جنگلی داگو پاکار غار و هلند / ژاپن
کوروگ OMAS - باغ Maribaya
آرنا بنیتا ماهیگیری - Lembang
دوربین شکاری Boscha ستاره - Lembang
بازار سنتی - Lembang
گیری جایا پارک جنگلی - Lembang
اردو Cikole
Kawah از Ratu - Tangkuban Perahu
Upas - Tangkuban Perahu
Kawah Domas - Tangkuban Perahu
چای کشت و زرع سوبانگ - غرب جاوا
Ciater چشمه های آب گرم
باغ گل Cihideung - JL. گروهبان Bajuri
کمپ روح؛ صحابة عالم - JL. گروهبان Bajuri
کوروگ Cimahi - Cisarua
نقاط توریستی در جنوب باندونگ:

Kawah Putih - Ciwidey
اردو Rancaupas - Ciwidey
حرارتی حمام Ciwalini - Ciwidey
چای کشت و زرع Rancabali - Ciwidey
چای کشت و زرع Gambung - Ciwidey
محل Patengan - Ciwidey
Cipanunjang وجود دارد - PANGALENGAN
Cileunca - PANGALENGAN
سایت Gunungpadang - غرب جاوا
دهانه Kamojang - Paseh غرب جاوا
جاذبه های گردشگری در باندونگ غرب:

کفش و کیف مرکز Cibaduyut
تپه های سنگ آهک - پدلرنگ
مخزن Ciburuy - پدلرنگ
Saguling - غرب جاوا
حمام Cipanas - غرب جاوا
غار Pawon - غرب جاوا
سنگ هیانگ Tikoro - غرب جاوا
جاذبه های گردشگری در شرق باندونگ:

طبیعت کوه Manglayang
کوروگ Cinulang - Cicalengka
دهانه Kamojang
Cangkuang معبد و Pulo شده Kampung - گاروت
Bagendit - گاروت

منطقه ویژه یوگیاکارتا یک مقصد توریستی عمده ای در جاوا، اندونزی، با تعداد زیادی از جذابیت است که فاش نشده است است.


هزار سال پیش، یوگیاکارتا مرکز پادشاهی ماتارام باستان مرفه بود و دارای یک تمدن بالا. این پادشاهی که معبد بوروبودور تاسیس بزرگترین معبد بودایی در جهان است، 300 سال قبل از آنگکور وات در کامبوج. یکی دیگر از معبد یادگاری Prambanan معبد، ایستانا Istana از Ratu بوکو قصر، و ده ها تن از دیگر معابد یا بازیابی شده هنوز هم در زیر زمین دفن (نگاه کنید به Wisata کاندی).

No comments:

Post a Comment