!-- Javascript Ad Tag: 6454 -->

Sunday, September 27, 2015

Nejoblíbenějších turistických míst v Indonésii.

Jízda nebyla dokončena (377)

(Část 377), Depok, West Java, Indonésie 27. září 2015 13:32).

Nejoblíbenějších turistických míst v Indonésii.

Kromě ostrově Bali, Indonésie Zdá se, že kouzlo krásných turistických míst a ještě mnohem krásnější a velmi stojí za to navštívit, a nikdy nezapomeneme pro turisty, kteří nikdy navštívili, mimo jiné:
Marine Park Raja Ampat, Papua Pro potápěče a milovníky podmořského světa parku, je potápěčský ráj, který představuje množství mořského života, je ohromující. Jedním z nejznámějších turistických atrakcí Raja Ampat Marine Park. Tato oblast je označována jako Coral Reef ráj nebo ráj korálových útesů potápěči světa. Umístění atrakce Raja Ampat mořský park se nachází v Západní Papua.

Raja Ampat je nová čtvrť divize wilaya okresní širokou skluzavkou s 4,6 milionu hektarů. Přibližně 85% z celkové plochy oceánu, zatímco zbytek je skupina ostrovů a korálových atolů některé 610 ostrovů. Ze stovek ostrovů rákosu jen 35 ostrovy jsou obývány původních obyvatel.

Raja Ampat ostrovy jsou nejen považovány za předmět přírody Indonésie v podobě největšího mořského parku v Indonésii, ale také věřil, že mají bohaté mořský život ve světě. Reveal panoramatický atrakce Raja Ampat mořského parku začala, když nizozemským státním příslušníkem mistr potápěč jmenoval Maxx Ammer navštívil region v roce 1990.

Atrakce Raja Ampat Marine Park je oblast korálových útesů s množstvím mořského života na světě, má alespoň 1300 druhů ryb, 600 druhů korálů a 700 druhů mušlí, nemluvě o různé druhy želv, řas a medúz. Největším bohatstvím po celém světě korálový trojúhelník oblast, jmenovitě na Filipínách, Indonésie a Papuy-Nové Guineje.

Vzhledem k šíři vodních atrakcí Papua Raja Ampat mořský park a bohatou škálu mořského života, pak si můžete vybrat místo pro start ponoru. Kolem ostrova Kri, můžete vidět krásu korálových útesů a mnoho druhů ryb, který je úžasný, včetně druhů Queensland kanice, Pompano, kanic, grouper, žraloky útesu, tuňák, napoeleon ryba pyskoun, barakudy a obří trevelly.

Ostatní body skoku v Marine Park atrakce Raja Ampat Papua je v Sardinka Reef s hloubkou asi 10 metrů. Toto místo se podávají různé ryby včetně parrotfish, které mají zářivé barvy. Pokud si chcete vyzkoušet pocit, že jsou ve skalní tunel, můžete potápění kolem ostrovů Kaboei Bay Rock. Existuje celá zátoka pod skalním tunelem. Kaboei Bay rock také zjistil, korálové jeskyně obývané netopýry OLE, a na některých místech se nacházejí ostatky lidských kostí.

Existuje mnoho dalších potápěčských míst v atrakce Papua Raja Ampat mořského parku si můžete prohlédnout, jako jsou chodby Fam ostrov a ostrov Misool. Kromě toho se těší bohatství mořského života, se můžete těšit také na historické památky pod mořem, včetně válečných lodí a bojových letadel, která potopila ve vodách atrakce Papua Raja Ampat Marine Park. Nejen, že můžete také vychutnat krásu ostrovy regionu atrakce Papua Raja Ampat mořský park ve stavu nedotčené, laguny, a záliv je stále chráněn, má úsek úžasné pláže a křišťálově čisté moře.

Máte zájem o návštěvu zajímavosti Papua Raja Ampat Marine Park je možné se odchýlila od Jakarty, nebo jiných velkých měst na Domine Eduard Osok, Sorong, Západní Papua. Lety z Jakarta do Sorong obvykle tranzitní Makassar nebo Manado. Od Domine Eduard Osok, můžete okamžitě přistoupit k atrakcí Raja Ampat mořského parku s bandou rychlé čluny berkafasitas 10 osob za cenu přibližně 3,2 mil USD v každém směru po dobu 4 hodin.

Žádné speciální jízdenka pro vstup do vody ze zajímavostí v okolí Raja Ampat Marine Park. Nicméně, cena pronájmu motorový člun, vybavení potápěčů a instruktorů v rozsahu od stovky tisíc až miliony rupií v jednom skoku. Potápění postup se obvykle provádí mnohokrát, aby si tyto body skoku jsou různé. Z tohoto důvodu je vhodné potápěči flocking potlačit částku výdajů, které je relativně drahé.

Mezi zajímavosti v okolí Papua Raja Ampat mořský park, můžete získat dostatečný počet zařízení existují v některých střediscích, jako je například na ostrově Kri, Waigeo, Mansuar a Misool. Některé rekreace nastavit cena je poměrně drahé, protože to představuje kompletní zařízení. Pokud přijdete s nižším rozpočtem, vláda-vlastnil resort by mohla být možnost.

Další alternativou užít atrakcí Papua Raja Ampat Marine Park je výběrem, aby zůstali na lodi s pronajaté lodi Pinisi který byl modifikován speciálně pro potápěčských aktivit několik dní. Loď má kafasitas maximálně 14 lidí za cenu o 90.000.000-110 milion pro plavbu na týden.

Podvodní rájJako jeden z prvních mořský park na světě, krásu podmořského světa Bunaken Manado, Severní Sulawesi jsou dobře známé v mezinárodním společenství, zejména pro potápěče. Ve skutečnosti, v roce 2005, se stala Bunaken místo světového dědictví po indonéskou vládou zaregistrovat Bunaken UNESCO. O rozloze cca 75 625 ha, nadšenci potápění se zkažený mnoha potápěčským místě. Bunaken Marine Park má 20 bodů potápěčské místo, z nichž 12 jsou na ostrově Bunaken. Počet potápěčských míst by mohlo zvýšit spolu s počtem potápěčů zkoumající pod vodou krásu Bunaken.
Z 20 bodu potápět spot, nejoblíbenější mimo jiné v rodné vesnice, Lekuan, Fukui Point, Mandolin ponit a východní Bunaken. Potápěči, kteří často navštíví Bunaken potápět místě má jinou oblíbenou. Například, potápěč, který rád potápět přímých žraloci mají různé favorita s potápěči, kteří rádi hledají manty. Podvodní fotografové se ráda dívá Mořští koníci, okázalý sépie a jiné makro fotografie objekty, které existují pod mořem.


Úroveň viditelnosti ve vodě dosahuje 20 metrů, někdy, když jsem dobré úrovně viditelnosti může dosáhnout 35 metrů. Můžete vidět krásu korálových útesů Bunaken Marine Park, který je jedním z nejlepších na světě. Tam je přibližně 390 druhů barevných korálových útesů je úžasné. Berlekak-dent unikátní tvar s trhlinami do malé jeskyně nebo tunel pod mořem, které nemusí být v jiných místech.

Ostrov Derawan se nachází v souostroví Derawan, Derawan okresů, krajů Berau, Severní Borneo, jednotka Derawan ostrov morfologie je bertopografi plochá pobřežní pláň. Sand pláž má sklon asi 7 ° - 11 °, o šířce 13,5 až 20 metrů.

V okolních vodách je mořský park a slavný jako turistické potápění (potápěčské) s hloubkou asi pět metrů. K dispozici je široká škála mořského života zde, jako například chobotnice (sépie), humry, ryby potrubí (ghostpipe ryb), chobotnice (bluering chobotnicí), nudibranchs, mořské koníky (koníček), úhoře stuhou (ribbon úhoři) a ryb Skorpion (Scorpionfishes ).

Na skále v hloubce deseti metrů, tam je útes známý jako "modré stěny spoušť", protože útes o délce 18 metrů je spousta spouštěcí ryb (červené zuby trigger ryb).

Derawan je ostrov s výhledem na moře-barevné odstíny modré a výhledy do zeleně, bílý písek měkký, řadami palem na pobřeží, s malým lese uprostřed ostrova, která je domovem různých druhů rostlin a živočichů a přírodní krásy dna dech beroucí oceán. Nebuďte překvapeni, pokud tento ostrov by mohl začátek řadí na třetí místo za světové třídy potápění určení a učinit tento ostrov sen ostrov pro potápěče.

Kolem ostrova Derawan, tolik jak 28 bod skok byl identifikován. Chcete-li prozkoumat celý tento bod alespoň to trvá asi 10 dní s jedním ponoru v každém bodě. Chcete-li přesunout z jednoho bodu do druhého, mohou návštěvníci využít lodě. Mezitím se mohou návštěvníci také prozkoumat ostrov pěšky.

Dr. Carden Wallace z tropického muzea Queensland, Austrálie přezkoumala mořského bohatství ostrova Derawan a našel více než 50 druhů arcropora (mořských živočichů) v korálovém útesu. Nikdo Zdá se, pokud ostrov Derawan je známá jako třetí nejvyšší na světě jako mezinárodní potápěčské destinace.

Korálové útesy v souostroví Derawan rozšířený v celém ostrově a spálený v Derawan souostroví. Hirst-nohy na těchto ostrovech patří Long Island spálené, popálenou masimbung, spálený buliulin, pinaka spálený, spálilo a ohořelé tababinga muaras.

Typ Reef v Derawan souostroví se skládá z fringing, bariérové ​​útesy a atoly. Tento atol, která byla vytvarována do ostrova a zformována do jezera slané vody. "Manta vlek průzkum 2003" ukazuje průměrnou kryt korálové útesy v Long Island je 24,25% do 34,88 na tvrdých korálů a útesu života. Korálové útesy na ostrově Derawan má průměrnou korálové kryt tvrdých korálů 17,41% a 27,78% živých korálů kryt. Vzhledem k počtu druhů 460 až 470 naznačuje, že to bude velké množství sekundu biodiverzity po Raja Ampat souostroví.

Coral Reef hlavní oblasti:

Délka západní části ostrova (vstupní a kanál)
muaras s vysokou rozmanitostí korálů, korálů zdravé a estetické hodnoty
malalungun korál, velká různorodost se složitou strukturou s různými stanovišť
Velké korálové bohaté stanoviště
Reef průzkum ryby v roce 2003 ukázala, že tento ostrov produkuje 832 druhů. Kromě toho, že se odhaduje, že je alespoň 1,051 druhů ve vodách Berau s gobes dominantním druhem (Gobiidae), Wrasses (Labridae), a damselfishes (Pomacentridae).

Někdy, když sedí na konci dřevěného mostu, který vede k moři, můžeme vidět, zelené želvy a tam na povrchu čistou vodou. Při potápění také nás doprovázel želvy, které plavat kolem nás. Občas dokonce i želvy, které se zdají pohybovat kolem chaty se nachází na pobřeží ostrova. Za soumraku, některé želvy vylezl na břeh a kladou vejce tam.

Návštěvníci se mohou také zkontrolovat jiné ostrovy kolem Derawan. Například: Charitable Island, Maratua a kakaban ostrov, který má svou vlastní jedinečnost. Modrá Stingray (manta paprsky), který dosáhl 3,5 m široká populace na ostrově charitativní. Ve skutečnosti, lze také nalézt, pokud štěstí, černá rejnok s širokými "rozpětím" 6 metrů. Zatímco ostrov má jedinečnou kakaban podobu prehistorického jezera uprostřed moře, jediné v Asii.

Typické a chráněné druhy, které lze nalézt mezi krabi kokosového ořechu (Birgus latro), velryby, delfíni (Delphinus), zelená želva (Chelonia mydas), Hawksbill (erethmochelys fimbriata), a dugong (Dugong dugon). Krabi kokosového ořechu lze nalézt na ostrově kakaban a Maratua. Papež se nacházejí v okolí ostrova Maratua v určitém období, zatímco delfíni kolem ostrova Semama, charitativní, kakaban, Maratua a ohořelé muaras.

Želvy se nacházejí v okolí Long Islandu, Derawan, Semama, charitativní a Maratua a moronů na Long Islandu a Semama. Další unikátní druhy manty (manta birostris) Nachází se na ostrově charitativních a trpaslík mořského koníka na ostrově Semama a Derawan.

Zařízení a ubytování
Derawan poskytnout zázemí, jako jsou chaty, potápěčské vybavení, motorové čluny a restaurací. Derawan ostrov také poskytují ubytování, které není příliš drahé, který je spravován místními obyvateli.

Tyto domy jsou jednoduché výstupky téměř 100m do moře, aby se obyvatelé mohou svobodně vidět různé barevné ryby a želvy projíždějících volně nikoho rušit. Nabídka potravin je velmi jednoduché s dominantním hlavním menu mořských ryb a konzerv rozhodně nesnižuje potěšení atmosféry ve dne v noci na tomto ostrově.

Přístup
Chcete-li získat na ostrov Derawan, turisté mohou létat po přibližně 3 hodiny až Balikpapan, Východní Kalimantan, letadlem z Jakarta, Surabaya, Yogyakarta nebo Denpasar.

Od Aberdeen, stále máte podívejte se na Cape Redeb potápět jednu hodinu letadlem, KAL Star, DERAYA nebo DAS. Kromě toho, Cape Redeb může také být dosaženo po moři, s stravování od Samarinda, hlavním městě východní Kalimantan Tarakan, hlavního města Severního Bornea až k mysu Redeb následným pronájmem motorový člun.

Cestování na ostrov Lombok.
Lombok, West Nusa Tenggara (počet obyvatel v roce 2001: 2,722,123 obyvatel) je ostrov v Malé Sundy nebo Nusa Tenggara jsou odděleny od Lombok Strait Bali v Sebelat Alas úžině na západě a na východě Sumbawa. Ostrov je přibližně kulovitý s jakýmsi "ocas", na jihozápadní straně v délce přibližně 70 km. Tento ostrov plocha dosahuje 5,435 km², uvádění řadí 108 ze seznamu ostrovů je založena na rozsahu světa. Hlavním městem ostrova je Mataram.

Lombok Ostrov je známý pro své přírodní krásy exotické a fascinující. Ostrov Lombok má nejen tři Gili ostrovech. Kromě Gili Trawangan, Gili Air a Gili Meno. Ostrov Lombok má stále nějaké hráze stejně krásné. Pouze jeden se nachází Gili Kondo východně od ostrova Lombok.

Lombok Island se nyní stala jednou z ikon indonéské cestovního ruchu, krása ostrova je na špičkové úrovni v Indonésii, pohostinství Sasak lidé, krása pláže, které jsou velmi bílá, korálové útesy a biologického bohatství mimořádná, nádheru hory Rinjani a kulturní jedinečnosti Sasak mnoho zve obdivem domácí i zahraniční turisté.

Krása ostrova Lombok a eksotismenya vy a váš partner pozve na svatební cestu sem. Podobně jako u Exotisme Gilis Island bude také zvou k vychutnat krásu ostrova.

Tento ostrov je jedním ze dvou největších ostrovů ve vlastnictví provincii Západní Nusa Tenggara. Krása krajiny, takže ostrov Lombok za jeden líbánky destinací, která je také žádoucí. Máte-li vědět, kde by měly být nohy zintenzivnit, krásy Lomboku může být prozkoumány na tuto cestu.

S plážemi krásně magický, majestátní Mt Rinjani a velkolepé mořského života k objevování, ostrov Lombok v západní Nusa Tenggara má mnoho turistických destinací jak na souši, tak na moři. Není tedy divu, že je nejoblíbenější destinace v Západní Nusa Tenggara.

Stačí navštívit zde cítit surfování velké vlny na jižním pobřeží. Vyzvěte své odvahu vylézt na vrchol sopky. Půjčovna kol a motorku se dostat kolem v ulicích podél rýžových polích. Kdekoliv chcete meghabiskan čas, nebudete zklamáni s velkolepé přírodní krásy zde.

Ostatní návštěvníci Lombok rozhodnete strávit svůj čas na ostrově Gili-Gili, na samotě tropický ostrov s plážemi jsou nádherné a luxusní prostředí.

Původní obyvatelé jsou Lombok Sasak, Lombok je také domov pro hinduistických lidu Bali a také řada čínských, jávské, Bugis a Araby.

Někteří lidé Sasak přijali islámské víry Wektu Telu didefinisikann jako "Islám třikrát", s odkazem na jejich modlitby třikrát denně a různé s muslimy, kteří se modlí 5x denně. Wektu Telu je jedinečný náboženství, které zahrnuje starobylé tradice a islámské víry, tyto víry se vyskytují pouze v Severní Lombok. Ti, kteří podstoupí tuto víru jsou muslimové, ale zároveň podstoupit tradiční rituály. Příklady, jako Nyiu ceremonie konala po sto den někdo umře. Rodiny lidí, kteří zemřeli dárky, jako je oblečení, zubní kartáčky a potravin tak, že mrtvá osoba bude klid v nebi.

Jiné náboženské festivaly slavil na začátku období dešťů (říjen až prosinec) nebo sklizně (duben-květen) s oslavami ve vesnicích po celém ostrově.

Sasak kultura je velmi důležitá pro pevnost a fyzikální dovedností a mnoho místních zvyků mereflesika této kultuře. Peresehan je místní tradice, která spojuje boj mezi dvěma muži, kteří používali dlouhou hůl a malý štít ve tvaru klece bujung z hovězí kůže.

Hudba a tanec jsou velmi důležité pro Sasak kultuře. Tančil tradiční tanec při důležitých obřadech. Tento tanec pochází z válečné tance, jako je Beleq bubnu (velký buben), dokud Cupák Gerantang populární, že vypráví příběh lásky a romantiky.
Navštivte unikátní Pura Lingsar, kombinace balijské hinduistických chrámů a přesvědčení Wektu Telu v jednom areálu.
Kolem a nakupovali v panorama města tržní Surandi. Tam jsou některé krásné piknik k relaxaci a odpočinku.

Otestujte si své štěstí s návštěvou dráze v polních Salakalas. Závod se koná každou neděli. Podívejte se na mladé žokeje v tvrdé konkurenci na cílové čáře, kde bude vítěz memberika úsměv vítěze. Tento závod je velmi důležitá, takže v noci před závodem, vesničané budou masírují své koně, a příležitostně hraje gamelan hudbu na uklidnění koně.

Vyzvěte své odvahu vystoupat výšky hory Rinjani. V nadmořské výšce více než 3700 metrů nad mořem, tento majestátní sopečné horolezectví trvat nejméně tři dny a není vhodný pro lidi se srdečními poruchami. Jakmile vrcholy únavy vám bude vyplacena do přírody Indonésie pozoruhodné.

Pocit, že písek na chodidlech vašich nohou a plavat v šumivém pobřežní vody v South Kuta Lombok. Bílý písek a nádherným výhledem na oceán zde, aby toto místo jako turistická destinace obvyklé zakřivené. Navštivte Nyale Fishing Kuta během každoročního festivalu, obvykle se konala v únoru nebo v březnu a nyní oslavy a procesí v barvě.

Opalování a surfování na krásných plážích Batu Bolong. Tato pláž odvozuje svůj název od velkých kamenů s otvory ve středu. Ujistěte se, že se budete cítit nezvykle krásný západ slunce, když slunce začalo klesat Mount Agung Bali s neuvěřitelnou planoucí barvami.

Další informace o místní historii a navštívit Meruya Vodní palác v Mataram, hlavní město Lombok. Toto místo bylo postaveno v roce 1744 a předtím byla krvavá válka mezi Nizozemskem a obyvatelé Bali na konci 19. století.

Zažijte klid největšího chrámu Lombok, Pura Meru, která se nachází za Water Park. Chrám, který po staletí byl věnován hinduistického Trimurti Brahma, Vhisnu a Shiva.
Místo cestovat letadlem lze vzít z Jakarty, Surabaya, Denpasar, Bali, do města Mataram.
Bukit Tinggi
A. Přehled

Město Bukittinggi, Západní Sumatra je historické město, obec místo narození tří velkých hrdinů Indonésie, a také městem s okouzlující turistickou exotiky. Bukittingggi mají všechna kritéria, aby se stal turistickým cílem pro návštěvníky. Ve městě, které z 17.prosince jako výročí tohoto tam je věž s hodinami, který je dominantou města, pozůstatek koloniální historie a muzeí Minangkabau kultury a Bung Hatta paláce.

Administrativně Bukittinggi již začala tvořit v holandské koloniální éry. Holandský dělal Bukittinggi jako Gemeentelijk Resort nebo některých obcích založený Gazette v roce 1828 spolu s 32 Ostatní Gemeentelijk Resort v Indonésii. Tento stav je Bukittinggi, když už to Gemeenteroad nebo autonomní vláda většiny, musí být řízen holandský. V Singapuru také založil pevnost s názvem "Fort De Kock". Pevnost je stále neporušený a slouží jako jeden z hlavních památek historie. Město je také používán holandskými úředníky, kteří jsou ve východních koloniích k odpočinku.

Během japonské okupace, Bukittinggi přejmenována z Fort de Kock Taddsgemente být Bukittinggi Si Yaku Sho s přídavkem toho, co je nyní Agam okres. Japonsko také založil rádiový vysílač největší ostrov Sumatra kvůli propagandy. Rovněž podle místní vlády, Japonec také Singapur jako 25. vojenským velením pro řízení vojenských sil na Sumatře, Singapuru do Thajska.

Po indonéské nezávislosti, Bukittinggi nikdy sloužit jako centrální obranné boje za nezávislost. I v prosinci 1948 až do června 1949, Londýn byl použit jako kapitál nouzové vlády Indonéské republiky (PDRI) pod vedením pana ředitele Sjafroedin Prawiranegara. Toto rozhodnutí bylo vydané prezidentem poté, co Yogyakarta padl do rukou Nizozemska v důsledku vojenské agresi II. Po tom Bukittingti označen jako kapitál Sumatra, a v roce 1959 dělal kapitál Central Sumatra. Po vývoji Západní Sumatra, Bukittinggi sloužit jako kapitál Západní Sumatra předtím, než konečně v roce 1978 byla převedena do města Padang.

Bukittinggi rozsáhlé dosah kolem 250,239 km2 se skládá z kopce a údolí. Kopce se nacházejí v New Yorku je řada horských řetězu pásu. Na straně kopce, město je také obklopen hory Tida je Mount Merapi, Singgalang a Hora Sago. Existence tří hor je důvod, proč New York City je také známý jako město Tri Arga. Konfigurace zeměpisná poloha Bukittinggi kopcovitý a je nad 900 m nm (nm), takže vzduch v New Yorku a cool.

B. Vlastnosti
Cestovní ruch potenciál Bukittinggi, Západní Sumatra při výpočtu místní samosprávy, tvořily téměř 30% celkových příjmů (Regional Revenue Original). To je jistě není překvapující, protože potenciál pro cestovní ruch ve městě je poměrně kompletní. Příroda turistika Bukittinggi objekt podporovaný přítomností kopců, které obklopují město. Typickou atmosférou hor s chladným vzduchem dělá Bukittinggi by mohla být uvolnění stres pro turisty. Zelená rozloha krajiny kopce je také velmi vhodná pro milovníky fotografování cílů. Krása oka může být sněden, když turisté byli v údolí města.

Jako jeden z center Minangkabau kultury, Bukittinggi současné prototypy Minangkabau kultury. Vlastní domovy, pakaiaan, jazyk typické kuchyni lze nalézt v Bukittinggi. V téměř na každém rohu, Bukittinggi současné gadang domy typické Minangkabau kultury. Domy jsou elegantně lemovány buvolí rohoviny tvaru střechy. V těchto domech, turisté se mohou těšit také na řezby vzorované Minangkabau uvedené v zdi domu. Místní obyvatelé stále používají tradiční Minangkabau každodenní oblečení.

Atmosféra dopoledne ve městě Bukittinggi také cítí zvláštní. Sunrice scenérie s modrou oblohou stále plachý v kombinaci se siluetou kopců jsou velmi vhodné pro použití jako displej. Takové památky mohou být zaměřeny ze všech směrů kompasu. V noci, zvláště když tam je oslava, barva Blikající světla a ohňostroje převládající ve městě Bukittinggi.
Dalším prvkem, který lze nalézt turisty v Bukittinggi se nachází v blízkosti přírodní zajímavostí Sianok Canyon. Vzdálenost Bukittinggi s Sianok Canyon může být dosaženo po zemi asi tři hodiny. Na cestě mohou návštěvníci také zastavit užívat atrakcí Clock Tower, bašta Ford de Kock, stejně jako jeskyně japonskou koloniální dědictví. Nezapomenout, další rys Bukittinggi jsou způsob, jak objektů, které vinutí. V Bukittinggi známého nebo zakřivený roh 44 ampek dvaceti ampek se dostat do jezera Maninjau. Cestování za rohem bude poskytovat další pocit, a to zejména pro turisty, kteří milují řídit.

C. Umístění
Město Bukittinggi je obec nacházející se v provincii Západní Sumatra. Geograficky, to se nachází na 100,210 až 100,250 stupňů východní délky a mezi 00 760 až 00,190 LS. Pokud tahu West Sumatra hlavního města Padang, Bukittinggi se nachází přibližně 90 km na severovýchod.

D. Přístup
Přístup do města Londýna se dostanete z mnoha měst v Západní Sumatra. Pokud používáte pevnou linku, mohou turisté využít křížovou Sumatra silnice, která se táhne od provincie Lampung na NAD. Medium, pro turisty, kteří využívají letecké trasy, turisté mohou využít bod propuštění v Padang pro další vyhledávanou armády. Stejně jako pro návštěvu různých atrakcí v Bukittinggi turisté mohou využít různých druhů veřejné dopravy jsou k dispozici jednotně v Bukittinggi

E. ubytování a jiné služby
K podpoře odvětví cestovního ruchu je v současné době v Londýně, tam jsou 43 kusy jak hvězdy a levné ubytování, a navíc 11 mes / penzion / chalupa. Existence takového ubytování je také podporovat úlohu Singapuru jako domovskou základnu pro cestovní ruch v provincii Západní Sumatra.

Pokud jde o restaurace a restaurace, v Londýně jsou k dispozici restaurace a restaurací, zejména v regionu, Los Lambuang. V této oblasti mohou návštěvníci hýčkat své chuťové pohárky s typickou potravin Minangkabau. Nedaleko z oblasti Los Lambuang, a v blízkosti turistických atrakcí, několik cestovních kanceláří, jsou také připraveni sloužit turistů cestu. Střední záležitosti a suvenýr nakupování, v oblasti Los Lambuang rovněž nabízí celou řadu suvenýrů a upomínkových předmětů z Bukittinggi.


Věděli jste, že v Bandung tolik zajímavostí, které lze navštívit a velmi lákavá. Takže příště, pokud půjdeme do Bandung pokusit zastavit stávajícími turistických atrakcí níže:

Turistické zajímavosti ve městě Bandung City:

Gedung Sate Bandung a Gasibu
Boj památka - Jl. Dipatiukur
Bandung Zoo - JL. Hradní
Technologický institut v Bandungu - Jl. Ganéša
Taman Ganesha - JL. Ganéša
Park Traffic - JL. Sumatra
Starší park - JL. Cisangkuy
Úřad vlády Park Bandung
Tempo Doeloe Bandung - JL. Braga
Nákupní centrum Jl. Cihampelas
Museum Pos Indonésie - JL. Cisanggarung.
Mandala Muzeum Wangsit Siliwangi
Muzeum Asijsko-africké konference
Square a Velká mešita - JL. Asie Afrika
Muzeum Sri Baguda - JL. South Rim
Turistické míst v Severní Bandung:

Curug Dago - Terminal Dago
Forest Park Dago Pakar Cave a Nizozemsko / Japonsko
Curug Omas - Zahrada Maribaya
Arena Rybaření Bonita - Lembang
Dalekohled Boscha Star - Lembang
Tradiční Market - Lembang
Giri Jaya Forest Park - Lembang
Tábořiště Cikole
Kawah Ratu - Tangkuban Perahu
Upas - Tangkuban Perahu
Kawah Domas - Tangkuban Perahu
Tea Plantation Subang - Západní Jáva
Ciater Hot Springs
Květná zahrada Cihideung - JL. Seržant Bajuri
Spirit Camp; Sahabat Alam - JL. Seržant Bajuri
Curug Cimahi - Cisarua
Turistická místa v Jižní Bandung:

Kawah Putih - Ciwidey
Tábořiště Rancaupas - Ciwidey
Termální lázně Ciwalini - Ciwidey
Tea Plantation Rancabali - Ciwidey
Tea Plantation Gambung - Ciwidey
Situ Patengan - Ciwidey
Tam Cipanunjang - PANGALENGAN
Cileunca - PANGALENGAN
Místo Gunungpadang - Západní Jáva
Crater Kamojang - Paseh Západní Jáva
Turistické zajímavosti ve městě Bandung West:

Boty a tašky Cibaduyut centrum
Vápencové kopce - Padalarang
Reservoir Ciburuy - Padalarang
Saguling - Západní Jáva
Koupele Cipanas - Západní Jáva
Pawon jeskyně - Západní Jáva
Sang Hyang Tikoro - West Java
Turistické zajímavosti Východní Bandung:

Příroda Hory Manglayang
Curug Cinulang - Cicalengka
Crater Kamojang
Cangkuang Temple a Kampung Pulo - Garut
Bagendit - Garut

Yogyakarta je hlavní turistickou destinací v Jáva, Indonésie, se spoustou kouzlo, které nebylo odhaleno.


Před tisíci lety, Yogyakarta bylo centrum starověkého Mataram království prosperující a má vysokou civilizaci. Toto království, který založil chrám Borobudur je největší buddhistický chrám na světě, 300 let před Angkor Wat v Kambodži. Další památka chrám Prambanan Temple, Istana Ratu Boko Palace, a desítky dalších chrámů byly obnoveny, nebo se stále pohřbeno pod zemí (viz Wisata Candi).

No comments:

Post a Comment